• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

5. prosince 2016 
4 dny po vynechané MS. Ani nevím jestli se takový duch dá počítat a jestli tam vubec je :grinning:
26. únor v 09:04  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 vidim:slight_smile:. To je test z dr. Max?
26. únor v 09:21  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pekkaa jj je to dr. max.
takže mužu aspon doufat? nikdy se mi ms nezpozdila, až ted poprvé.
Znervoznuje mě že většina má už dálnici v tehle době a ja jen takovy duch :(
26. únor v 09:50  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 na tohle vždycky používám manžela.. ukážu a řeknu vidíš tam něco když ukáže prstem na tu druhou čárku tak tam fakt něco je :grinning: a zkus ob den jestli bude sílit :slight_smile: pokud ano gratujuju :wink:
26. únor v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni92 přítel je v práci a chci to mít pro něj jako překvapení kdyby se zadařilo :slight_smile:) Zkusím v neděli znovu teda. Mám koupený Clearblue digital tak snad dobře poslouží. Je normální že tam je jen takový duch při zpoždění 4 dny?
26. únor v 09:53  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 každý to má jinak, nedívej se kdo má jak silnej kdy, ale dívej se jestli tobě sílí ob den... :wink: mělo by to být líp vidět než když budeš zkoušet každý den :slight_smile: a tem digitální ale udělej až bude normální mít silnej pruh, jinak ti to neukáže, má nižší citlivost :wink:
26. únor v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 pokud je to dr max tak ten je vzdy spolehlivej:wink:.
Uz se to ted musi jenom udrzet a spravne vyvijet.
To, ze je to 4 dny po ms tak na to se vykasli. Kazdy to ma jinak.
Ted jde o to aby sili. Zkus zas za 2 dny.
Drzim moc palce!
26. únor v 11:05  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jana1499 ja bych vami by pockala tech 14-21dnu nebo by zasla na gynekologii
26. únor v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 ja bych jeste pockala a udelala pozdeji dalsi
26. únor v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 může být,je to pár dní...je slabá hladina hcg, já to měla úplně stejně, pokud se další dny bude čárka zvýrazňovat, je to tam :slight_smile: podle mě, pokud tam slabá je...jste těhotná :slight_smile:
28. únor ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky 10 dni zpoždění a stále jen slaba
3. bře v 18:39  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahojky holky, Ja se taky obracim..mam tyden zpozdeni, ms pravidelnou a mela jsem pohlavni nechraneny styk..testy vsechny negativni a i dr nic nevidel pry jen zvysena sliznice.. tak ja nevim
3. bře v 18:50  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marienkah00000 jestě je brzy....ukaze se casem :wink:
3. bře v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@moni92 Ahoj a je mozny, ze uz trrba pocituji chut, unava, citlive prsa? Tomjsem prave nikdy nemela pracuji v restauraci, tocim pivo nebo njaky alkohol a uplne se mi navaluje..sex jsme s pritelem meli v den ovulace i potom.. je tam nejaka sance? Moc bychom si toprali dr mi neřekl nic.. a od ovulace je to uz 14 dni myslim si, ze test by to uz ukazal, ne? Dekuji za odpoved :slight_smile:
3. bře v 19:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marienkah00000 sance je :wink: chce to asi chvilku jeste pockat:wink: v pondeli uz na testu treba neco bude :wink:
3. bře ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni92 Snad jo, me porad zarazi ten tlak, ze to dostanu uplne stejne priznaky a porad nic..to cekani je fakt na nic
3. bře ve 21:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@marienkah00000 jojo čekání je vždycky nejhorší... já jsem teď v období ovulace, takže čekání mám před sebou :frowning2: a jak ti DR dělal ultrazvuk, krev ti nevzal..?
4. bře v 06:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@bobatko vážně??? já mám totiž podobný problém. Mám 8 dní zpoždění (užívám Utrogestan a menzes bylo na den přesně) a těhotenské testy neukazují nic :frowning2: a mám pocit, že se něco děje. Nějaké příznaky těhotenství na sobě pozoruji, ovšem nevím, jestli to není psychosomatické :frowning2:
4. bře v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni92 prave, ze nevzal.jen rekl pokud se MS nedostavi, dojdite pristi patek
4. bře v 09:20  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
a ultrazvuk dělal jo... no nevím, z krve to je poznat dřív... ultrzvuk je vidět pozdějc... krev je taková nejjistější...dá se nechat i vzít i jako samoplátce zaplatíš 250kč a výsledky zachvilku..
4. bře v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 zkus jiny test.
4. bře v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte holky co myslite nedotala jsem MS uz 4 den a dnes jsem si udelala TT a vysel jako negatyvni neni to jeste brzo nebo spise asi nejsem ale mela jsem to vzdy pravydelny tak nevim
4. bře ve 13:00  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni92 no asi do toho pujdu, rikal ze ultrazvuk tak za tyden by mel videt.. drzim ti moc pesti
4. bře ve 14:24  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, včera -29DC jsem si dělala test , 14 dní po UIU... můžu se radovat?
5. bře v 09:52  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2016 (44. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@konik_mischel ano. Gratuluju!:wink:
5. bře v 10:10  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak tt jen slaba carka a ms stale nikde od 22.2. Vcera jsem spinila tak jsem myslela ze prijde ms ale jen hnede spineni a dned uz nic... nevim co to se mnou je :-/
5. bře ve 12:40  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 Já jsem měla taky špinění v začátku těhotenství :slight_smile: v den očekávané MS
5. bře ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@werik153 no jo, ale ja mam uz od 22.2 zpozdeni... tak nevim co to je
5. bře ve 13:22  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@adrianne1108 aha, a test je teda stále negativní? Tak to můžeš mít asi cystu a nebo prostě jen rozhozený cyklus, taky se mi to dřív stávalo...
5. bře ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@werik153 test jsem tu davala 3 brezna, je o kousel vys v prispevcich tak se koukni..
5. bře ve 13:26  •  čeká miminko, termín má v únoru 2017 (32. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek