Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
31. črc 2016

Ahoj holky sem tady začátečník ☺ale ráda bych se přidala s troškou do mlýna sem 27DC menstruaci mívám tak 25-26den testik zatím vyšel negativně ale zatím doufám ze za pár dní by se mi mohl nějaký výsledek ukázat o u podle všeho byla 19.7a poslední menzel 5.7 teď uz jen doufám ale je to na palici 😀nejsme nejmladší me táhne na 37let tak teď nezbývá než čekat jestli se dvě ukážou 😊

petrysek181
31. črc 2016

Menzel ne ale menzes😁😁😁

eliska955
1. srp 2016

Holky my se s pritelem snazime uz pul roku a nic. A to mně je 20 a pritelovi 21 let. Tak si rikam, kde je problem. Sex mame pri ovu kazdy den i vicekrat. A stale nic. 😫

markiiska
1. srp 2016

@eliska955 spermie dozrávají dva dny, takže ideálně je mít sex obden, né každý den, takže pokud je to víckrát za den tak nestihnout dozrát a v tom je možná te problem 🙂 zkuste tak netlačit na pilu 🙂 😀

kacenka115
5. srp 2016

Ahojky, koukám, že to tu všechny máte vychytaný a víte o svém cyklu snad všechno, já než rozlouskla zkratky apod.... Pomůžete začátečnici? :D Cyklus mám obvykle 24 dní, ale občas se mi protáhne na 30 dnů. Kdy tedy bude nejlepší si dělat test? Ovulaci většinou na sobě cítím, ale taky žádná hitparáda :/

petrysek181
5. srp 2016

Ahoj kacenko test by se měl dělat až když ti vynechá menstruace ale podle toho co sem četla tak nekterým holkam test ukazal čárky po deseti až čtrnácti dnech po ovulaci☺ja testovala a stejně nic tak snad priste☺

kacenka115
5. srp 2016

@petrysek181 Ahoj, díky, právě když to mám někdy nepravidelný, tak nevím jestli mám jen to svoje občasné zpoždění nebo něco víc. Jsou to zatím jen tři dny, ale dělám si naděje, tak asi s testem ještě chvilinku počkám, ať pak nejsem smutná. 🙂

misina01
5. srp 2016

Ahoj, já jsem ovulaci neměla po vysazení půl roku, MS pouze s hormony. Pomohly mi bylinky a test jsem si dělala 4 dny před očekávanou MS, kdy jsem měla ovulaci jsem věděla přesně podle testů i teplot 🙂

misina01
5. srp 2016

Jinak je lepší dělat ho později a nelovit duchy 🙂 dnes jsem ho zopakovala po týdnu a vypadá takto 🙂

petrysek181
5. srp 2016

Juuu ten je ukazkovy😀😀😀

misina01
5. srp 2016

@petrysek181 děkuji moc 🙂 doufám, že bude vše v pořádku. Spíš mě překvapil gynekolog, podle MS jsem 4+5 a on mě na první kontrolu pozval až za měsíc. Přijde mi to divné ☹

kacenka115
5. srp 2016

@misina01 gratuluju, snad časem budeme mít taky takový 🙂

petrysek181
5. srp 2016

Ja když čekala prvního syna tak sem taky chodila na kontroly jednou za měsíc je to v pořádku misina 01 gratuluji ti ja taky doufám ze se mi povede časem tak ukázkový testik☺

puutalo
5. srp 2016

@misina01 Třeba má dovolenou. Já byla dnes 5+4, těsně před dovolenou a bylo to ještě brzo. Na další kontrolu mě pozvala až za 3 týdny. Zešílím nervozitou.

klaryisek
17. srp 2016

Ahojky snazime se s pritelem o miminko 14.8. Jsem prestla brat HA a dneska jsem to dostala a chci se zeptat kdy si mam zpocitat ovulaci?

cukricek123
17. srp 2016

@klaryisek prvni bych zjistila, zda máš vůbec pravidelný cyklus. Pokud pravidelný nebude tak ti nikdo neřekne kdy budeš mít ovu.

laura1972
17. srp 2016

@cukricek123 @klaryisek já si ovu hlídala pres testy a vždy mi vyšly přesně. Takže nemusi hlídat pravidelnost 🙂

aphr0dite
18. srp 2016

@klaryisek ja ovu hlídala podle cervikalniho hlenu a vyšlo nám to

petapal
18. srp 2016

Holky čekáme na poslední pokus IVF 14Dc jsem po styku krvacela a další dva dny ještě jsme tedy 16dc měli sex. to mně neskutečně bolelo břicho.Teď se modlím aby to vyšlo,ale máme špatný spermiogram..Dnes už malinko spinim.Nejradši bych už testovala,ale vím,že je brzy

shega
18. srp 2016

@misina01 prosim tě jaké bylinky jsi užívala?

misina01
19. srp 2016

@shega jeřáb ptačí a inofolic, od doktora jsem měla duphaston, ale pomohly mi tyhle dvě věci. Chvíli jsem taky kapala ženské kapky od Grešíka, pila grepový džus do ovulace a kolem ovulace ananasový. Ale nejvíc mi na ovulaci pomohl asi jeřáb 🙂 mam i doma plnou lahvičku, kdyby někdo chtěl 🙂 už ji nepotřebuji 😉

tyna_h
19. srp 2016

Ahoj holky, přidávam foto první ze včera druhy z dneška dnes 9 den spoždění test jsem si udělala včera jen, tak nahodou abych byla v klidu a ono přece jenom 🙂

shega
19. srp 2016

@misina01 díky. Mi se tento měsíc o týden posunula ovulace díky čaje z čerstvého maliniku. Normálně 21 DC tentokrat 15DC. A záměr to ani nebyl 😊

aphr0dite
19. srp 2016

@tyna_h to je jasný jsi v tom :D vítej mezi těhulkama :D

pulguita
24. srp 2016

Petrysek181 já taky budu mít 37, ale ještě jsme nezačali. Měli bysme začít v září, kdybych hned zapadla, tak by se miminko narodilo v červnu, což by bylo fajn. Zatím ale nechci moc plánovat, protože jak tak čtu, zapadnout na poprvé je dost obtížné. Uvidíme... Jak dlouho se pokoušíte vy? Nevím, jestli bysme neměli začít už tento měsíc. Myslím, že ovulaci mám tento víkend, tak kdyby jsme to zkusili dnes nebo zítra, snad by to vyšlo.
Neměřím si teplotu ani si nedělám ovulační testy. To bych dělala snad až kdyby to po pár měsících nějak "samo" nešlo. Antikoncepci neberu přes 10 let, jím zdravě a taky sportuji, nekouříme, nepijem. Já mám 36(přísti rok 37) a můj partner má 34. Bylo by to naše první miminko.

aphr0dite
24. srp 2016

@pulguita hele nekouříme nepijem, jsme zdraví, a stejně, trvalo to skoro rok

laura1972
24. srp 2016

@tyna_h jéė, tak to je krásné, gratuluji 🙂 🌼

pulguita
24. srp 2016

aphr0dite děkuji za odpověď.
No asi bysme měli začít už tento měsíc. Je to zvláštní, zatím jsem klidná a myslím, že to půjde, ale po tom co čtu, kolik lidí má problémy a trvá to několik měsíců či let, bojím se, že mi to bude trvat a už nejsem nejmladší :-/
No snažím se na to nemyslet. Snad to vyjde. Až se do toho pustíme a jestli to klapne nebo ne...dám vědět.

markulinek84
24. srp 2016

Podělím se s vámi o vlastní zkušenost. Poslední MS jsem měla 14.7. ale pouze slabší a špinění. Myslela jsem, že jsem v červnu otěhotněla a tak jsem si po té neobvykle slabé MS udělala těhu test a nic. Byla jsem zklamaná, ale 14 dní na to mi začalo být divně. Poznám na sobě ovulaci, bolí mě prsa a trochu břicho. Jenže týden před další MS jsem se začala budit s pocitem slabé kocoviny. Tak jsem udělala test a byl tam duch. Bylo to 6 dní do MS a Mamatest 10. O 2 dny později slabá čárka a 2 dny před MS z odpolední moči byla druhá čárka tmavší než testovací. Čekání zda přijde MS bylo hrozné a týden po zpoždění jsem šla na gyndu. I doktor si nejdřív myslel, že můžu být těhu už od června, ale po ultrazvuku bylo jasno. Byla jsem na konci 5 týdne možná začátek 6. Byla vidět bublinka, ale ještě nebylo srdíčko. Teď jsem 7 týden a na další ultrazvuk jdu až za 14 dní. Tak snad to bude vše v pořádku. Takže jsem na sobě poznala těhotenství pár dní po početí a test ukázal ducha už týden před MS. Držím palce všem snažilkám i těhulkám.

petrysek181
27. srp 2016

Ahoj pulguita tak ja zatím musím čekat než se mi přítel vrátí ze zahraničí odvolali ho tam do konce roku a po dvojích měsících přijede na měsíc domu v červenci sem brala clostik jelikož nám jeho práce skrizila plány tak nevím jestli můžu v říjnu až se vrátí na měsíc nasadit dávku clostiku a pak zase vynechat začala sem brát tento měsíc i kapky gynex slyšela sem na ně dost chvály holky nemáte s tím clostikem někdo zkušenost 😊

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru