Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
27. říj 2016

@luciikhol A vysvětlila jsi mu dobře ten postup té svíčkové?🙂 Svíčka se dělá po styku a ne při styku!🙂 Jestli on si nepředstavuje prasečinky😀 ha ha Říkám to ze srandy, neber mě vážně!🙂

petrysek181
28. říj 2016

@pulguita dobre rano tak vcera sem odpadla jako špalek byla sem unavena cely den a rano co si myslis miláček zapomel vypnout budík tak ti zase cumim akorat me nastval☺teplota 36,5 to znamena ze by mela stoupnout zitra rano tak sned to stihneme jeste dneska aspon😂tobe at to v praci rychle utece a zacbes si taky uzivat víkend

pulguita
28. říj 2016

@pulguita Dobré ráno! Tak já zase chvátám do práce. V pátek chodím dřív, no ale snad to brzy uběhne. Dnes mě čeká kontrola u veterináře s ušáčkem, tak snad to dobře dopadne a už mu nebudu muset píchat nic. 🙂 Jinak dnes ráno mi zase ta teplota spadla na normální poovulační, tak jsem zvědavá dokdy se tak budou držet. 🙂 A kdoví co ty odpolední, no včera jsem se držela na těch 37,6.
Jinak včera přítel objednal přes internet 2těhotenské testy clearblue🙂 měly by dojít příští týden ve čtvrtek nebo pátek. Snad přijdou načas a nepředběhne je MS. Tak si hezky užívej víkendu. Děj vědět co teplota jestli ti už stoupla. Hezký pátek🙂

pulguita
28. říj 2016

@petrysek181 Jejda tak teď vidím, že už jsi vzhůru.🙂 A jak jsem tak psala ten můj vzkaz, tak jsem neviděla ten tvůj. 🙂No zas je fajn si aspoň trochu odpočinout po tom týdnu. Dnes na to hupnete s větší chutí.😀. Mi to někdy přítel taky dělá, že zapomene vypnout budík a ještě mu to trvá než ho vypne...to opravdu po ránu naštve a zvlášt o víkendu🙂 No když tak si později nebo pooběde ještě zchrupni🙂 Vypadá to, že budeš mít tu ovulaci asi dneska, tak to zkuste pojistit🙂 Ty naše ovulky nám teda dávají zabrat🙂 Prostě si hrají na schovku. 🙂 A co bříško? V pohodě? Já jsem OK jen ráno zase ten průjem, ale včera jsem byla jen 2x za celý den a divně mi bylo chvilku v práci a pak až k večeru. Jinak se cítím fajn a nemám žádné příznaky 🙂

luciikhol
28. říj 2016

@petrysek181 No vyžaduje ji spis ze srandy. 😂 ja vzdy potom ležim a zvedám zadek aby se mi to tam lépe dostalo 😆

petrysek181
28. říj 2016

@pulguita ahojky ano mame chlapy na zabiti😁bricho me neboli jen trochu takovy tlak ale to je v pohodě dneska to snad pojistime a pak uz budeme taky jen cekat jak to dopadlo😀uvidom jestli odpo to nedospim ale mame roztahanou kuchyn tu malujeme taky tak nevim nevim to ti reknu honka za ovulaci😁😁novy serial jako tak jde cas😁😁 ta tvoje behavka je vazne zvlastni a teplota rano drzi se porad tak jak ma? Je to by bylo neco kdyby to vyslo kdy chces testovat ??

luciikhol
28. říj 2016

@pulguita super vtip už vidim toho svyho 😀

petrysek181
28. říj 2016

@luciikhol ☺to je super ze to berete tak s humorem u nas doma je to podobně vzdy si me dobira☺jak dlouho se snazis o miminko

luciikhol
28. říj 2016

Dobre ráno holky. Dneska mám 2 dny zpoždění MS. Dělala jsem test a co myslíte ............ ten test mi ukázal jak to má presne vypadat když je negativní ☹ ... sakra .... MS stále nikde a mimi taky ☹ krásný ráno teda.

luciikhol
28. říj 2016

@petrysek181 to je dobře že to taky tak berete. No ja jsem na zacátku. teprve v září jsem dobrala HA ale myslela jsem že tu velkou sanci první měsíc po vysazení HA hned využijeme a ja budu v tom. Už mám zpoždění MS tak jsem myslela a ono nic. A vy?

luciikhol
28. říj 2016

@pulguita asi jsem se k tomu spatne vyjádřila a mysli na prasečinky 😃😃

klaraslavickova
28. říj 2016

Tak druha carka ani dnes.. Takze ted uz jen cekat na MS :(

luciikhol
28. říj 2016

@klaraslavickova Ahoj. JÁ druhou čárku taky nemám a mam 2 dny zpoždění MS :/ moc me to stve a mrzí .. myslela jsem že mi to vyjde. 😡

petrysek181
28. říj 2016

@luciikhol jeste neni nic ztraceno takze jeste sance je zalezi kdy byla ovulace a taky jak dlouho se mimi zavrtava a kolik je hcg v moci ja kdyz dobrala HA taksem otehotnela do tri mesicu bohuzel to nevyslo a pak hned za pul roku ted po 16 letech se snazime tak necely rok meli jsme mezi tim prestavky pritel byl v zahranici ale zatim se nam moc nedari tak uvidime jak to bude dal☺

klaraslavickova
28. říj 2016

@luciikhol tak pokud mas spozdeni je to prece porad mozne ne.. Nebo ty mas rozhazeny ciklus?

luciikhol
28. říj 2016

@petrysek181 No ovulaci jsem mela kolem 12 zrovna když tady pritel na týden byl a vazne ten čas jsme využili jak se patří. Myslíš že mám ještě s testováním počkat? ... takže ty už doma jednoho broučka mas? Kolik je to let? Moje mamka do 5 měsíců otěhotněla a bylo ji 38. Ted Máme 7 leteho brášku 🙂

luciikhol
28. říj 2016

@klaraslavickova no ted bych to mela mit normálne. Na konci září jsem přestala brát HA a vzdy po prvním měsíci nebrání prášku se má MS dostavit ještě v normálním termínu. Tak nevím ... myslím že mám jen zpoždění. Mam dvojce a myslela jsem že to dostanu jako ona. Ona to dostala taky v normálním termínu první měsíc po vynechání Ha.... 😦

pulguita
28. říj 2016

@petrysek181 No zkuste to dneska pojistit, ať spermijky čekají ve frontě na zítřejší ovulku 🙂 Hlavně se moc nedři! Na běhavku už jsem si zvykla, snad už dneska víc nepůjdu, no včera jen 2x. Ta teplota k večeru klesá, protože včera v posteli jsem naměřila to stejné co předevčírem 37,3 a dnes ráno 36,7 dnes ráno oproti včerejšku klesla ale pořád se drží nahoře. No já ti nevím. Tento měsíc nemám tak nafouknute břicho jak minule.. asi jsem splaskla z toho smolíčkování. Jinak mi nic není. Jen prostě ta zvýšená teplota a tu dny co byla tak moc vysoká tak mi bylo hůř...jinak nic. Myslím že tím že minulý měsíc bylo nafouknute břicho, něco tam bylo špatně a odešlo to. Tento měsíc jsem zvědavá. Myslím, že z toho taky nic nebude...nevím.Testovat budu příští neděli, jestli mi ty testy v ten pátek dojdou🙂

pulguita
28. říj 2016

@petrysek181 Jeste nevím, kdy mam tu MS cekat. Minuly mesíc jsem mela cylus 28dní, takze kdyby tento byla taky 28 tak mi vychazi na pristi sobotu. Jenze minuly mesic prisla ovulka 14den cyklu a tento mesic dorazila 12den cyklu. Takze ten kalendar (womanlog) co pouzivam normálne mi ukazuje MS na 05.11.16 a tu aplicaci (fertility friend)co se mi libi vic na tu bazalku kvuli tomu grafu, ktery je prehlednejsí tak tam mi ukazuje MS na 03.11.16 proste tech 14 dnu po ovulce. Tak proto chci testovat, az pristi nedeli, protoze nejpozdeji mi MS musí v tu sobotu dorazit. Dyl jak 28 dní mi to nikdy netrvalo...tak jsem zvedavá 🙂 Kez by neprisla, ale kdovi. Jsem smirena, ze nedorazí. No jsem tak 50:50 Jestli mi pristi tyden klesne vic ta ranni teplota, tak uz se budu pripravovat na tu MS...kez by se teplota drzela, ale co bude to bude. Nic nenadelam. 🙂 O víkendu musim pohnojit ty ctyrlistky!!!😀

petrysek181
28. říj 2016

@luciikhol no jestli si mela ovulku 12 tak to uz by test ukazal ale mohla byt i dele jestli to nevis jiste tak je mozna na to jeste čas a nebo se telo dava dohromady po te antikoncepci proto se ti spozdila ms ja mam domaa syna bude mu 16let to uz je poradny kus broucka😀a nedavno sem oslavila37 let takze si rikam ze jeste cas nějaký mam domluvili jsme se s pritelem ze se budeme snazit do39 a pak to nechame byt pritel nema zadneho potomka tak by jsme chteli aby to klaplo☺ale jak pisu jsme smireny se vsim☺takze ty mas jeste takhle maleho brasku nahodou to je fajn dneska se zacina se vsim pozdeji i s materstvim☺

svobodka14
28. říj 2016

@luciikhol to jsme dvě... tento měsíc 4 dny spoždění. Ve středu jsem to nevydržela a udělala jsem si test. Ukázkově negativní :D a ve čtvrtek ráno hned menstruace...my se snažíme teprve od července.. manžel je strašně hodný, ale kolikrát mu ukápne slzička když jdeme k někomu kdo má miminko :(

petrysek181
28. říj 2016

@pulguita presne jak pises je to vse na pul takze je dobre ze se nestresujes☺koukej hnojit poradne je nas tu na ctyrlistky dost😀ja sem zvedava jestli zitra teplota vyleze mela bych pojistku ze presne do dvou dnu po poz.testu je ovulka☺jdu neco delat uz sem uklidila v loznici at se nam hezky spinka a jdu pokracovat dal☺tady svítí slunicko a je celkem pekny den

luciikhol
28. říj 2016

@petrysek181 Právě že nevim přesně jestli jsem jí toho 12.10 měla ale ovulační kalkulačka mi to tak spočítala 🙂 uvidíme ještě, už to asi hrotit nebudu. Jj je to fajn mít malého brášku, jen jak už déle žiju odděleně od rodičů, tak ten vztah není takový jaký by byl kdybych s nimi bydlela.. 37 let, tak to máš ještě čas 🙂 mam kolegyni která za pár dní bude rodit a je jí 41 let. I když si myslím že po 40 je pozdě sle vím že to jde 🙂 tkže tobě to určitě vyjde taky a jak jsem psala moje mamka přestala brát HA a 5 měsíc byla v tom ve 38 letech 🙂

luciikhol
28. říj 2016

@svobodka14 To chápu že je mu z toho smutno ... přítelovo brácha má 2 letou holčičku a jeho přítulka otěhotněla nečekaně když měnila HA a ja když jsem s malou tak už bych si taky přála svoje miminko 🙂 .. já mam zpožděni 2 dny a ani příznak MS :( a test též ukázkově negativní :(

petrysek181
28. říj 2016

@luciikhol urcite to vyjde kazde jen si musime počkat na tu spravnou dobu a okamzik☺ja mam vytipované ze podle aplikace mi to moc nevychazelo proto sem skusila ovu testy a beru kapky a ty mi ovulku srovnali ze ji mam presbe v pulce cyklu je fakt ze se rika ze kdyz prestanes brat HA tak to jde rychleji u me se to pred lety taky potvrdilo ale ted uz par let neberu nic tak uvidime☺

luciikhol
28. říj 2016

@petrysek181 No jsem zvědavá jak rychle to bude trvat mě 🙂 moje segra přestala brát HA na konci minulého roku a stále nic :/ tak u mě to snad bude rychlejší 🙂 jj všeho do času..

pulguita
28. říj 2016

@petrysek181 No musim je tento vikend pohnojit, at rostou o 106 😀
Urcite to pojisti, tak nakonec ty testy jsou celkem presne, ze? 🙂Testovala jsi dneska znovu?
Ja taky jak uklidim loznici tak vzdycky ríkam, ze budeme spat jako andelicci 🙂
Tady je taky celkem hezky, tak snad zvladnu potom doma pustit pracku, nez poletim na tu veterinu. Ted uz zase cítim, to ve mne vře, tak asi zase budu mít tu zvysenou teplotu...tak jsem zvedava co to je. Pritel mi rikal, ze jestli nakonec nebudu tehotna, ze bych mela jít k lekari. protoze to neni normalni. tak ti nevim. No proste musím pockat co bude. Kez by to byl ten smolicek pacholicek, ale kdoví. Hlavne at se mi drzi ty teploty rano 🙂

klaraslavickova
28. říj 2016

Holky..dnesek je hrozny den :/ kamarad ted volala ze jim zemrela dcerka narozila sem ve 30 tydnu a po mesici boje zemrela :( svet je vazne nekdy zly

pulguita
28. říj 2016

@klaraslavickova No je to hrozne. Chudáci musí z toho být vyřízeni. Musí to být pro ně moc těžké. Jenže prostě musíme myslet, že to tak asi mělo být. Třeba by pak byla pořád nemocná, nebo měla nějakou vážnou nemoc. Jasně že by se o ní rodiče postarali, ale je to taky hodně práce a moc těžke. A pak na staré kolena co by si počli. Já opravdu než bych měla těžce postižené dítko, tak raději aby to odešlo, protože pak bych myslela co s ním bude, kdo se o něj postará až já budu stara a nebudu moct, nebo až prostě nebudu. A tak z toho důvodu bych se asi uchytila na tu myšlenku a snad by to tak bylo o něco lehčí akceptovat i když je to prostě nespravedlivé. Život je těžký

petrysek181
28. říj 2016

@luciikhol kazdymu to vyjde jinak kamaradka do toho spadla hned prvni mesic dalsi az za rok a půl musíme věřit a ono se povede ikdyz to cekani je na tom nejhorsi☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru