Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lory303
7. lis 2016

@pulguita No já té mojí MS, taky nemůžu moc říkat MS. Tento měsíc ji mám fakt slabou, byla silná jen jeden den, jinak včera jen trošku a dnes skoro vůbec, to je fakt divné. Minulý měsíc jsme se právě snažili jen do OVU, pak už sex nebyl. Tento měsíc o něco déle, ale třeba týden před MS už to asi nemá cenu, nebo ty jak budes? až do příchozí MS? Jako já jsem první dva měsíce si říkala, že to nebudeme s mojim hrotit, že nechci, aby se z našeho mazlení stala povinnost, že se budeme mazlit vždy když na to bude chuť, ale pak když jsem 3 měsíce byla bez úspěchu, tak jsem začala s měřením teploty a snažila se fakt obden, i když někdy nebyla chuť. Máš ještě průjem? mě dnes chytnul, ale takovy ze chodim na WC každych 10 min.

lory303
7. lis 2016

@janccaaa jééé, taky gratuluji 🙂

pulguita
7. lis 2016

@lory303 No je to divné. Mívala jsem MS jeden měsíc slabší a druhý silnější, ale tohle je rekord...opravdu tak jeden den "normáln" a 3dny špinění 1x za den. No uvidíme co bude tento měsíc. No my se taky snažili obden jen do Ovulace. Pak už taky ne. No právě takhle obden je to celkem vyčerpávající z toho důvodu, že prostě by se mělo. Ze začátku se člověk těší, ale taky je blbé ze přítel má jeden měsíc ranní a další odpolední směnu a taky na to nemáme přes týden takový klid a čas, co by se nám líbil. No já si taky myslím že před MS intenzivni snaženi nemá cenu. Průjem už nemám, tak jsem ráda🙂 Tak snad tě ten tvůj brzo přejde 🙂

tornadolu
7. lis 2016

@pulguita no kez by 😉 byla bych rada za miminko.hkavne at nejdu na vyvolavačku...

lory303
7. lis 2016

@pulguita A nechceš si udělat TT? třeba jsi v tom, podle tvojí MS. Ty jo, to by bylo boží. Myslím, že u tebe šance ještě je.

janccaaa
7. lis 2016

@pulguita @lory303

Děkuju holky! 😉 Teď jen aby bylo vše v pořádku...

lory303
7. lis 2016

@tornadolu drzím palce at jsi těhu 🙂 A kdyby jsi šla na vyvolávačku, tak pak je meší pravdepodobnost otehotnet ten mesic po injekci?

pulguita
7. lis 2016

@tornadolu no snad se ti tento mesic zadarí 🙂

tornadolu
7. lis 2016

@lory303 vyvolavačka ničemu neuškodí😉 no uvidíme testovat budu až kdyz budu mít zpoždění 😉

tornadolu
7. lis 2016

@pulguita no uvidíme 😉 byla bych rada ale moc tomu nedávám...

pulguita
7. lis 2016

@lory303 Ale kdepak tehotná! 😀 Moje BT je po ranu 36,4 !!! 🙂 Radeji si testy schovám a snad je pouziju tento mesíc.🙂 Kdovi co bude... Chtela bych testovat az po vynechani MS, coz nevim nevim jestli se stane, ale pokud se po ovulaci bude dít zase neco divneho, tak nevim, jestli nezkusit testovat takovy 10-12 den po ovulaci. MS mi prichazi tak 14-15den po Ovu. Nevím. uvidim jak to bude tento mesic.

pulguita
7. lis 2016

@tornadolu No jsme na tom vsechny stejne, ale nadeje umirá poslední 🙂 Nezbyva nam nic jineho nez verit, ze se nam snad zadarilo. Az (ne)dorazí MS tak budeme vedet na cem jsme 🙂 Drzim ti palce. 🙂

tornadolu
7. lis 2016

@pulguita dekuji

luciikhol
7. lis 2016

Ahoj holky, tak jsem byla dneska u Dr. Na ultrazvuku pouze malý náznak že by se tam něco začalo klubat (je to jasný jsem na začátku), ale řikal, že tam vevnitř tomu vše nasvědčuje že v tom jsem 🙂 zítra budu volat na výsledek krve a za 3 týdny jdu opět na kontrolu.

pulguita
7. lis 2016

@luciikhol Paráda!! 🙂 To je super, ze to vyslo. 🙂 Vidís, aspon jsi ted klidnejsi. Zeptala ses na vsechno, co jsi chtela? Ted se opatruj, at to jde vse jak po másle.🙂 Jak se zatím citis? Priznaky o neco vetsi nebo zatim porad stejne?

lory303
7. lis 2016

@luciikhol gratuluji, ted uz si uzivej kazdou chvili. Ja se na tehu moc tesim.

lory303
7. lis 2016

@pulguita ja si chci koupit jeste obyc testy a testovat i v prubehu. Treba tyden pted MS, ale na druhou stranu se bojim, ze budu zklamana hned na zacatku, kdyz bude negativni. Nejradeji bych mela nejakou cinnost, abych na to nemyslela. Fitko celkem pomaha, ale pak dojdu domu a zase na to myslim. Chtelo by to bud moc prace v praci 😀 nebo rekonstruovat uz konecne ten byt, ale to bude az v lednu. Takze uz se vidim jak tyden po ovulce stresuji 😄😄 jeste jdu 15.11.na prohlidku k moji dr.nez ji zmenim. Chci at se na me podiva, zda mam opravdu ovu, protoze se mi posledni dva dny moc nezdalo,ze bych ji citila. Jindy ji poznam. A to mereni jsem zrovna v "dobe moji ovu" propasla.

lory303
7. lis 2016

@pulguita *posledni dva mesice jsem chtela napsat 😄

luciikhol
7. lis 2016

@pulguita Ano jsem klidnější, ale klidnější ještě budu až za ty 3 týdny aby to bylo vše v pohodě. Jj na to nejdůležitější jsem se zeptala. Jen tu svojí kočičku budu muset dát pryč ☹ kvůli té alergii. No cítím se zatim v pohodě, teď bych řekla že příznaky trochu polevili, mám ještě brigádu v baru a byla jsem v sobotu pracovat (už naposled) a nebylo to nic moc, bolelo mě břicho a záda, ale včera jsem si odpočinula. Take ještě uvidíme 🙂

luciikhol
7. lis 2016

@lory303 Já se taky strašně moc těšim, až budu mít bříško a přítel bude malinkýmu šeptat 🙂 to se taky těšim moc a už chci jezdit s kočárkem.. :-P

luciikhol
7. lis 2016

Jen mi pan doktor řikal že teď není zrovná doba na otěhotnění protože jsou různé nemoci virozy atd. tak na sebe mam dávat velký pozor 🙂

pulguita
7. lis 2016

@lory303 No ja rikam, ze bych testovala driv kdybych se zase citila po Ovulce "jinak", tak kdyby se treba neco ukazalo a pak zase prisla MS tak bych vedela, ze tam neco bylo a pak to odeslo. Ale zase je pravda, ze klidne muze byt negativni i kdyz tam neco bude a jenom se to treba podle moci nemusí jeste ukazat. Ale ja bych hlavne testovala drív jen ze zvedavosti kvuli tomu. Kdybych nemela zadne divne pocity, tak klidne vydrzim do toho dne kdy neprijde MS. 🙂 Pokud bude negativni, zklamana nebudu, spise se uz nato pripravuju. 🙂 Hlavne se ridim tou ranni teplotou. Podle ni budu vedet co a jak. Já v praci moc prace mit nechci, at se nestresuju 😀 Tento tyden chci jit aspon 2x do fitka. At zase pomalinku zacnu znova. Jen bych si proste prala, at je mi dobre a nemam vubec zadne priznaky 🙂 Ale to moje telo si stejne bude delat, co chce, tak jsem zvedava. 🙂

pulguita
7. lis 2016

@luciikhol Uvidís, ze to bude vsechno v pohode. To je fajn, ze je ti zatim celkem dobre. 🙂
Skoda te kocicky. Myslis ze kdybys ji nepoustela do loznice a spala sama, ze bys musela stejne brat ty prasky na alergii? Stejne pak jsi pres den v praci a odpoledne a vecer bys to nejak prezila, ne? Ja bych se asi mych usaku nevzdala...proste bych nemohla. Jsou to moje deticky 🙂 Jinak jednou jsme se s pritelem smali, protoze jsme si rikali, ze se budeme muset naucit jezdit s kocarkem a kalkulovat treba jak to uridit na jezdicich schodech nebo ve vlaku ci metru...no bude to jednou sranda 🙂

lory303
7. lis 2016

@pulguita Jj. ta teplota je asi nejlepší, to člověk pozná. Mě přesně dva dny před špiněním klesla, takže ted si ji budu měřit každy den po MS. Já se chystám do fitka v utery, a pak doufam jeste dva dny stihnu.

lory303
7. lis 2016

Nevím kdo mi poslal srdíčko, ale moc moc děkuji :-*

salenas
7. lis 2016

@luciikhol kočka je nejhorší na alergie, dokáže shodit celou imunitu těla během několika týdnů. takže si myslím,že tvé rozhodnutí je správné. A jestli jsi v očekávání, tak bych se vůbec nerozhodovala, jestli kočka nebo léky na alergii. Drž se

pulguita
7. lis 2016

@lory303 já si taky myslím, že ta teplota je nejspolehlivější. Mi taky tak 2 dny před MS začíná klesat🙂 No já půjdu do fitka podle toho jestli se začneme snažit dnes tak bych chtěla jít v úterý a čtvrtek do fitka🙂 Při tomhle plánování si připadám jak Emil Nádeníček z Básníků😀

lory303
7. lis 2016

@pulguita 😀 případám si úplně stejně 😀

pulguita
7. lis 2016

@lory303 Já jsem taky dostala srdíčko 🙂 <3 A taky děkuji :-*

misule1221
7. lis 2016

Ahoj holky, tak jsem tu zase :/ už nevím co si o tom mám myslet. 11.10.2016 jsem měla ms, která trvala ani ne 3 dny. Od 28.10. mam citlivý bradavky a chvilkový tlaky v podbřišku a to trvá až do dneška. 31.10. jsem byla u nového dr. na registrační prohlídku a řekl mi, že mi cca 20-24.10. praskla cysta, ale že ty tlaky v podbřišku a citlivost bradavek není od cysty, ale že to vypadá na počátek těhu a že mam přijít 14.12. aby mohl vidět srdíčko. Řekl to s takovou jistotou, že vážně nevím. Mám to zítra nebo pozítří dostat a testy jsou stále negativní. Co si o tom myslíte? Děkuju za odpovědi :kytka:

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru