• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

4. prosince 2016 
Ahoj všem holky... tak nemám dobré zprávy... Byla jsem včera na gyn a ještě, že jsem tam jela i na vyšetření. Našla mi cystu na levém vaječníku 6cm, kterou už tam mám 4 roky, protože když jsem byla před rokem na laparoskopii, tak mi jí nevyndali, protože jí tam údajně neviděli a ke všemu mám zapouzdřený celý vaječník (prý endometrioza), takže ani není vidět. Musím přestat krvácet a potom jdu na operaci.... :( Takže místo mimi mě čekal fakt velký šok....
8. lis v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaangel Ahojky, koukám že dneska bude den špatných zpráv, taky nemam dobré info od Dr :frowning2: snad budeš brzy v pořádku a budeš se moct zase snažit.
8. lis v 11:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaangel jejda, to mě mrzí :frowning2: já měla taky před rokem cystu, ale sama odešla. Budu držet palce at ti vse dobre dopadne.
8. lis v 11:08  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaangel Ahoj, budu na tebe myslet ať operace dopadne dobře. Já byla na laparoskopii kvůli endometrióze před devíti měsíci. Docela mě to tenkrát vzalo. Tak si umím přestavit jak se cítíš. Ale ničeho se bát nemusíš...operace je celkem rychlá a rekonvalescence trvá tak dva měsíce. A to se vydržet dá :slight_smile:
8. lis v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj zatim držím drzim a držím :grin:teplota 37,2 uz treti den me trapi bolest hlavy vzdy to na chvili prejde a pak to vypukne znova:relaxed:zacina to byt pro me dost napinavy a ja jsme opet nervózní jak to dopadne obcas zaboli břicho ale neni to nic hrozneho:relaxed:tak uvidime ale pokud preckam krizove obdobi bylo by to super:relaxed:rano byl poradny mrazik mela sem i rukavice ale ted tu taky sviti slunicko:relaxed:
8. lis ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol co ti rekl doktor? :(
8. lis ve 12:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Ahoj, hladinu HCG mam 42,1 a řikal že si myslel že to budu mít v řádech stovek, minulý týden jsem měla digi TT pozitivní s tím, že jsem 1-2 týdny od oplodnění. Takže Dr řekl že neví co se mnou a mam přijít v pátek znovu na krev a na UTV aby mohl vyloučit mimoděložní těhu a já přitom nikdy neměla zdravotní problémy... :frowning2: jsem z toho zmatená .. buď je to mimoděložní nebo ještě moc brzy..
8. lis ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě k tomu jsem začala špinit :frowning2: co to jeeeee :frowning2:
8. lis ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Budu na tebe myslet a verim ze je vse v poradku.
8. lis ve 12:44  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol nebude lepší zajít k doktorovi hned než čekat do pátku. Zavolej mu radši
8. lis ve 12:52  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi teď jsem byla na wc a ještě k tomu se přidalo blbý špinění, zatím žádné pucky nejsou, takže je to asi jasný.... :frowning2:
8. lis ve 12:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol zavolej doktorovi, nebo běž hned k němu
8. lis ve 12:54  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Já jsem mu volala teď a řekl mi že se mu mam ozvat zítra odpol jak to se mnou vypadá, protože zatím žádné větší bolesti nemam takže uvidíme ještě co přijde .. jen je mi teď špatně od žaludku jak jsem viděla tu krev :(
8. lis ve 12:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol drž se, musíš být silná pro to mrně
8. lis ve 12:55  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi děkuju :slight_smile: snad to bude dobrý
8. lis ve 12:59  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za poslané srdíčko tomu kdo mi ho poslal :slight_smile:
8. lis ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre ranko zeny tak zítra by měla dojít MS citim se skvěle vždy me je den dopředu divně a v pohodě tak uvidíme
@luciikhol neboj se všechno bude ok nemej strach ted hlavně pro to Mimi :wink:
8. lis ve 13:26  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tornadolu Snad ano, děkuju za podporu .. Mimísek se musí udržet, nikam ho nepustím!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis ve 13:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol neboj vse bude ok :thumbsup: :wink:
8. lis ve 13:34  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciikhol prosim ;)
8. lis ve 13:37  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacwi Jsi hodňoučká :slight_smile: a jak to vypadá s tebou vůbec? :slight_smile:
8. lis ve 13:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol držíme ti palečky ať se to srovná :slight_smile: určitě nás informuj ať víme na čem jsi, snad je to jen tím, že to je na začátku, ftuj ftuj :slight_smile:
8. lis ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol ja jdu 16.11 k doktorovi :slight_smile:
8. lis ve 13:45  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@jitulka89 Určitě budu dávat vědět, aspoň si tu ulevím, protože řešit to přes tel. s přítelem, který je 850km daleko je na houby, ten mi akorát řekne že na to moc myslim ... Děkuji doufám že to je taky tím. :slight_smile:
8. lis ve 13:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Tak to je super, takže máš vše v pohodě? Žádné nenormální bolesti atd.? :slight_smile:
8. lis ve 13:47  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol vsechno v pohode. Vcera jsem jen poprve zvracela :D a prsa me boli porad.
8. lis ve 13:50  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Vážně? Tedaa tak to je na dobrý cestě :-P .. a v jakém týdnu jsi tedka? Dělala jsi si ten digitalní test?
8. lis ve 13:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Jejda to je mi líto. Zase je dobře, že jsi šla k lékaři takhle brzo a přišlo se na to zavčas. Ted tě bude víc kontrolovat. Kéž by ti to všechno dobře dopadlo a miminko se udrželo.:slight_smile: Snaž se zachovat klid i když v této nové situaci to je dost těžké. Moc ti držím palečky, ať to všechno dopadne dobře. Moc se opatruj a dej vědět co a jak.:slight_smile:
8. lis ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Děkuju moc, budu se snažit být v klidu, teď jsem byla znovu na wc a už nešpiním tak jsem trochu klidnější a věřím že tam malinký zůstane :slight_smile: a určitě dám vědět jak to dopadne, jsem na to sama zvědavá..
8. lis ve 13:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju všem moc za podporu, i když jen takhle ale je to hezký. Děkuju moooc, jste zlaté holky :-*
8. lis ve 14:01  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek