• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@luciikhol ja bych mela byt podle posledni ms v 5. tydnu. A digital jsem si delala minuly tyden a vyslo mi to stejne co tobe.
8. lis ve 14:03  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@veronikaangel No teda to mi povídej! :astonished: A podle teploty a všeho to značilo na těhu teď tohle. A opravdu těhotná nemůžeš být i když máš tu cystu? Brali ti taky krev? Ty příznaky u cysty jsou stejné jako u těhotenství? No máš pravdu, ještě že jsi šla na tu prohlídku a teď jsi pod kontrolou. Moc ti držím palce. Uvidíš, že to vše v pohodě zvládneš. Moc se opatruj a dej vědět co a jak.
8. lis ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Tak to by jsme měli cca stejně já jsem podle poslední MS 6 týden už.. Ale ještě jsem nezvracela :grinning: občas mi tedy na zvracení je ale zatím je to ok :slight_smile: tak to taky pak musíš dát vědět jak jsi dopadla u DR :slight_smile:
8. lis ve 14:06  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Hlavně se teď moc opatruj a snaž se zachovat klid hlavně kvůli malému. :slight_smile:Tak to je dobře, že jsi přestala špinit. Pak dej vědět, co ti zítra řekne doktor. Drž se!:slight_smile:
8. lis ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Budu se opatrovat :slight_smile: zítra mu mam jen zavolat jak to se mnou vypadá takže ne kontrolu jdu zatím stále v pátek kolem 10. Pokud zítra bude vše v pohodě tak mu asi ani volat nebudu :slight_smile: nechci ho zbytečně otravovat, pokud by se něco stalo volám ihned. Naštěstí zatím žádné bolesti nemám takže to snad přetrpíme do pátku.
8. lis ve 14:11  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Ahojky! Super! Jen tak dál:slight_smile: Ať se hezky drží teplota nahoře a hlavně ať je všechno v pořádku a jak má. Snaž se zachovat klid a odpočivej. Tady to na rukavice není, ale ráno tu bylo 6 stupňů což je na zdejší poměry málo:slight_smile: ješte ze vysvitlo to sluníčko:slight_smile:
8. lis ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol urcite dam vedet :slight_smile:. Me se udelalo spatne kdyz jsem se rychle predklonila abych si vyfoukala vlasy :D
8. lis ve 14:16  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Jo tak přitom se nedivím že jsi šla :D mě se potom vždycky točí hlava když se rychle předkloním a pak zase zpět :slight_smile: .. já mam zase teď hodně žravou :grinning: a pak je mi večer taky blivno ... :grinning:
8. lis ve 14:21  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol jj musim se naucit delat veci pomalu :slight_smile:
8. lis ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacwi Jj musíme být opatrné aby se nestalo nic špatnýho :slight_smile:
8. lis ve 14:25  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita uzvto vidim jak mi zitra sleze a ja budu akorat nastvana:sweat_smile:ale snad ne merim se i vecer pořád to kontroluju jestli je nahore:grin:tyhle dny co mam pred sebou jsou kriticky:relaxed:tak si predstav ze nábytek dojede az v patek v pondeli nas nestihli zavest tak mame v obyvaku porad prazdno:relaxed:
8. lis v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No pokud by sis nevěděla rady, nebo pro tvůj vnitřní klid, tak mu zavolej. Jde o tebe a toho mrňouska, co se u tebe zabydlel :slight_smile:Kéž by ses držela až do toho pátku už v pohodě. Však uvidíš jak pořídíš v pátek na kontrole. Moc ti (vám)držím palce:slight_smile:
8. lis v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita taky si teď budu držet všechny palce protože místo špinění přišla čerstvá krev :frowning2: a vážně je mi zle od žaludku :frowning2: zítra mu budu volat dneska už tam není. zítra je zase až po 13 hodině.. :frowning2: ať to dopadne dobře..
8. lis v 15:07  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 No pokud ti spadne tak se budeš snažit tento měsíc znova, ale neboj vypadá to nadějně :slight_smile: Hlavně moc nepřemýšlej, pak tě bolí hlava :grinning: Někdy jsem jednou četla, že pokud se teplota drží nahoře víc jak 16 dní tak to vypadá, na těhu:slight_smile: Tak se drž! Mi vždycky tak 13-14 den ta teplota klesne a 15DPO dorazí MS. Jsem zvědavá jestli se někdy dostanu k tomu, že MS nedorazí a teplota bude tolik dní nahoře.:slight_smile: No hlavně se netahej s nábytkem a zas negruntuj jak o dušu! Odpočívej jak se dá.:slight_smile:
Kdy se vrací tvůj přítel? Dnes nebo zítra? Budeš testovat s ním nebo sama? Jak ses rozhodla ...budeš nakonec testovat zítra nebo počkáš na ten víkend? Držím ti palce a přeju pevné nervy! :slight_smile:
8. lis v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol myslim na tebe
8. lis v 15:14  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (9. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@luciikhol Jejda no to mi povídej :astonished: Při nejhorším jdi na pohotovost a nečekej. Pokud se necítíš dobře tak jdi. Moc se opatruj!!!
8. lis v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Na pohotovost to není, ten žaludek je spíš z toho že se něco děje a já nevím co :frowning2:
8. lis v 15:23  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol No právě kvůli tomu že jsi začala krvácet. Ten žaludek to může být od nervů, ale to krvácení ne...
8. lis v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Já vím. Zatím to není tak akutní nekrvácím moc ale kdyby se to rozjelo tak pujdu :slight_smile: i doktor mi to řikal takže ještě vydržím. A stejně jestli mam o malinkou fazolečku přijít tak už to podle mě nic nezachrání :frowning2:
8. lis v 15:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za srdíčko, doufám, že poputuje rovnou ke mě do bříška :slight_smile:
8. lis v 15:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol aha myslela jsem, že třeba krvácíš víc. No máš pravdu, já jsem taky toho názoru, že pokud se mimísek nemá z nějakého důvodu udržet, tak ať se to raději stane na začátku než později. Pokud by to odešlo samo, tak se zase další měsíc můžete znovu snažit a třeba už to pak bude OK hned ze začátku. Snaž se myslet na ty pozitivní věci i v této těžké situaci. Drž se!
8. lis v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita No zatím je to slabý tak uvidíme večer.. Každopádně zítra mě snad Dr veme.. Jj samozřejmě je to lepší když to odejde samo hned než pak dýl.. Ale i tak je to smutný :unamused: :frowning2: Ale ještě se to může zachránit a třeba to nic nebude :slight_smile:
8. lis v 15:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita kdyz to vezmu tak ja jsem dneska 11dpo a na test to je jeste malo teplota mi klesala v tom cervenci uz 26dc coz je dneska ale zatim se drzi nahore pockam s testováním nebudu to lamat pres koleno necham to proste byt a testovat budu az v patek to uz budu mit vetsi jistotu pritele mam doma jde do prace az v nedeli to mu zacina turnus ale testovat budu kdyztak sama chtela bych ho nějak prekvapit kdyby nahodou:relaxed:dneska sem se vzbudila a motala se mi hlava a bilo mi blivno ale uz je to lepsi:relaxed:chtela bych aby se povedlo ale kdyz to nevyjde dame se do toho příští mesic zase:relaxed:sem jen rada ze mi neni zle jako v tom červenci
8. lis v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol ja bych jeste nehazela flintu do zita kazdy ma jine stoupani hcg a nekdo muze mit ze zacatku i tak nizke myslim ze je spousty případů co je tak vystrasili a pak to bylo v poradku neboj a nestresuj se zatim není nic ztraceno
8. lis v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Teď to holky vypadá jako že mi přišla slabší MS, to je v háji. Skoro žádné bolesti v podbřišku. Tak už nevím jak to může dopadnout...
8. lis v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Jj snad se to ještě udrží. :slight_smile: jsou i případy kdy přišla MS a stejně holky byli těhotné..
8. lis v 18:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol mysli pozitivně, nějak to dopadne a já věřím jen v to nejlepší... moje mamka měla menstruaci do 4 měsíce, ani nevěděla že je těhotná a moje kamarádka do 3, takže to může být ještě pořád v pořádku:slight_smile:
8. lis v 18:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 ja vím že se to stává :slight_smile: snad to bude i muj případ. Ale moc tomu neverim. Zitra zavolam Dr a domluvim se s nim co a jak. Uvidime no třeba to ještě dopadne. PřemlouvaM porad to malinký veme aby se tam kvůli me udrželo :slight_smile:
8. lis v 18:51  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Zkus jít už třeba zítra k tvému lékaři a uvidíš, co ti řekne. Zatím se snaž být pozitivní, holky mají pravdu, některé ženy jsou těhotné a mají "MS" až do 3-4 měsíce. Třeba se to ještě nějak spraví. Ty první měsíce se může semlet cokoliv, ale taky to může dopadnout dobře :slight_smile: Snad se ten tvůj mrňousek bude držet zuby nehty:slight_smile:
8. lis v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita drzime ti zady vsichni palce stava se to a muze se malinke v pohode udrzet i pres menstruaci zitra budes moudřejší kdyz pujdes k dr
8. lis v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek