• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@lucije11 presne ja taky četla četla a pak jsem se přidala :slight_smile: Jj chlapi to mají na salámu a neprozivaji to jako my. Máme to hold těžký my ženy :slight_smile:
10. lis ve 21:17  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 ja si zaky myslela ze se treba zadari ale bohuzel musím to brat v pohode a jedeme dal je nas tu na to dost:blush:
10. lis ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 To je super...ten film jsem taky chtěla vidět, bylo to tu nedávno v kině. Určitě budeš mít plno dětí a vnoučat. Moje babička letos slavila 95 let a pamatuje si jména všech vnoučat a pravnoučat. Já si někdy nepamatuju jak se jmenují některé děti mých sestřenic nebo bratrancu :slight_smile: a ona ano i když už je dost nemocná, ale musí to být hezké, protože jsme se všichni sešli a oslavili to s ní:slight_smile:
@luciikhol No v práci měla jedna kolegyně "nechtěně" z jednoho nechráněneho styku chlapečka a rodila ve 41! Tak si vem. Věřím, že se dočkáme a pak z něho budeme mít velikou radost. Zatím si musíme užívat snažení, protože beztak na něj po porodu nebude čas nebo myšlenky a budeme vzpomínat na zlaté snažení, kdy to bylo obden:grinning: Někdy chceme něco tak moc, že si zapomeneme užívat to co zrovna máme k dispozici bez jakéhokoliv úsilí:slight_smile: Všechno "zlé" je k něčemu dobré, tak si pojďme to snažení hezky vychutnávat, at to trvá jak dlouho chce:slight_smile:
10. lis ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita jo v pohodě sem v klidu a smirena:relaxed:zatim jen růžové spineni a to jen po utreni tak jeste uvidim jestli se to rozjede nebo ne:relaxed:a hlavne zitra mame patek a vikend pred nami:grinning:
10. lis ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 tak já jsem zase někde četla, že prý se ty vaječníky nestřídaji každý měsíc jeden (já myslela, že se střídají protože mívám jeden měsíc silnější a druhý o něco slabší MS) a že ty ženy co mají jen jeden mají úplně stejnou šanci otěhotnět co ty co mají 2, takže být tebou, tak to "neflakej" a snaž se hezky každý měsíc:slight_smile: držím ti palce:slight_smile:
10. lis ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita Jj věk je jenom číslo a záleží na tom jak se citis. Joo to si napsala moc hezky a mas velkou pravdu v tomhle. Jenže ja si moc uzivat nemůžu když muze mam pryc .. ještě jsme spolu nebyli ani na zadne společne dovolene :( ale miminko už bych chtěla moc :slight_smile: tak uvidíme co nám život přichystá a čim nas překvapí
10. lis ve 21:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@wildcat87 kolik dní zpoždění budeš mít 30.11.? Ten doktor je nějaký divný. Udělej test v neděli, pokud bude negativní tak mu zavolej, že te z ničeho nic začalo bolet břicho at te objedna dřív. Však co, on te vezme dřív, ty budeš vědět dřív na čem jsi a "zázrakem" te ta velká bolest přestane bolet chvilku před kontrolou:slight_smile: Pak bys mu měla říct at te nějak víc prohlédne, anebo bych se poohlidla po jiném schopnejsim lékaři, který bude mít chuť pracovat a pomoct ti:slight_smile:
10. lis ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucije11 dobre i na tebe se zeptam :blush:zitra dam vedet :blush:tobe taky drzim palecky:blush:
10. lis ve 21:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 ještě pořád to vypadá nadějně! :slight_smile: Kéž by se ti zítra ráno teplota pořád držela:slight_smile: chci
10. lis ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak tuleni probehlo uz dnes, neslo to vydrzet :smile::smile::smile:
10. lis ve 21:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 chci tomu věřit:slight_smile:
10. lis ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 :grinning: no tak to má být!:grinning: :grinning: co ti to prosím tě dala za bylinky?:grinning: v listopadu to tu bude plné // :grinning: Mě přepadl už v pondělí přítel a vytáhl svíčky a dal je do ložnice:slight_smile: a včera to samo protože ty svíčky měly velký úspěch. To světýlko nebo ta vůně nebo prostě všechno dohromady :slight_smile: Nevím jestli se nakonec zadaří nebo ne, ale ať to stojí za to i kdyby z toho nic nebylo:slight_smile:
10. lis ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita jo také me to tak napadlo že to udělám...jinak ka bydlím v takové prd. ... tr tady jsou jen 3 doktoři...od jednoho jsem odešla...druhý nově pacienty nebere a pak ten můj.... a v okolí taky plno...musela bych mít doktora z těch větších měst a to nejblíže je 30km :frowning2:
jo a jinak toho 30 když mi to neodrazí budu 53DC... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no je to masakr...kdyby mi třeba bolelo v krku...nebo bych brala nějaké léky ale nic..prostě nic mi není.. fakt mi to teď hlava nebere
10. lis ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@wildcat87 je to vaznee divne já mam 14dni spozdeni testy negativní a břicho bolest jako baalon :smiley: nějaká erupce na sslunci jinak to nevidím
10. lis ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@smileym asi... ha teď teda taky cca 14 dní zpoždění ale je go fakt divné...procházející MS na NE byl schopný vypozorovat i manžel :slight_smile: :slight_smile: vztekle...břicho nafoukly...prsa snad o číslo větší :slight_smile: začne to uklízení mánii ... pak likviduju vše co ma na sobě cokoladu...nakonec jsem vznetliva a dostaví se křeče a MS přichází. .. teď nic.... no tak pak půdní jak jsi dopadla...zda MS dorazila a nebo jsi objevila // budu držet palečky ... kdy budeš dělat další test?
10. lis ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ja doufam zatím pomalu nic snad se nerozjede mrcha jedna:grinning:
10. lis ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol nech to dozrát. Možná už tam fazolku máš, anebo to prostě všechno musí nějak dozrát a přijde to potom. Nedělej si hlavu, třeba je ještě brzo s nakonec stihnete i tu společnou dovolenou. Pokud pracuje mimo, tak se zase tak nehadate :slight_smile: a po příjezdu si to uzijete víc:slight_smile:
10. lis ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka0705 Já bych taky pohledala jiného doktora, který ti bude schopen pomoct. Cyklus máš rozházeny po Ha a tělo se musí srovnat. Někomu to trvá dýl a někomu ne. Takže to chce klid a uvidíš, že se to srovná, jen to chce mít trpělivost.:slight_smile:
10. lis ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 No vidíš, tak se musíš uklidnit. Uvidíš že to bude všechno v pohodě a v sobotu budou//:slight_smile:
10. lis ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji o změně doktora uvazuji :slight_smile: ale vůbec bych se nezlobila kdybych byla těhu o mimi se snažíme :slight_smile:
10. lis ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@wildcat87 Já být tebou tak to tak udělám. Když nemůžeš k jinému doktorovi, tak zahrej to divadlo..jedná se o tvé zdraví. Ja chodím po doktorech málo, ale někdy se mi stalo, že mě něco bolelo a pak u doktora to přestalo...a to jsem nehrála:slight_smile: Tak ti držím palce. Čím dřív se na tebe podíva tím líp. Budeš tak vědět na čem jsi a budeš klidnější. No a kdyby ti něco bylo, tak to chytí zavčasu a ne za pět minut dvanáct kdy musíš na pohotovost protože tě něco bolí nebo krvácíš. Hezky at maká a řekne ti na čem jsi od toho tam je a je to gynekolog.:slight_smile: držím ti palce:slight_smile:
10. lis ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@misicka74 je to tam
10. lis ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacenka0705 pokud jsi těhotná, tak to bude fajn, ale pokud ne, tak ti třeba jiný schopnější doktor třeba k němu pomůže:slight_smile:
10. lis ve 23:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji určitě dám vědět a posílám pro štěstí už je na tobě řada
10. lis ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petapal Moc ti děkuji:slight_smile:
10. lis ve 23:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita kdepak uz se rozjíždíme ve velkem stylu:relaxed:takze z toho nebude nic
11. lis v 00:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@wildcat87 dneska 15dni a fakt jsem si ho udělala z první ranní moci a nic. Už jsem myslela ze jsem to dostala mam takový divný pocit břicho me bolí ještě víc než včera. Je to jako bych to mela ale bez krvácení:smiley:
11. lis v 06:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Dobré ráno :slight_smile: Jj je pravda že když přijede muž domu tak se nehádáme, spíš je to horší když je pryč, tak se dohadujeme přes sms kolikrát a je to na nic. ale potom když tu je tak to stojí za to :slight_smile: jj nechám to osudu. Dneska ráno jsem zase dělala test abych věděla s čím mam jit k doktoru jestli to bude špatný nebo ne a stále jsou tam stejní duchové :/ takže už vážně nevim :slight_smile: necháme se po 10 hodině vážně překvapit :slight_smile:
11. lis v 07:36  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Dobré ráno a pěkný pátek! :slight_smile: Tak co? Jak to vypadá? Přestalo to nebo se to drží? Budeš měřit tu teplotu? Moc ti držím palce, aby to byl planý poplach a všechno bylo v pořádku:slight_smile: Moc se opatruj a snaž se dneska hodně odpočívat:slight_smile: Drž se!:slight_smile:
11. lis v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Dobré ráno!:slight_smile: No ta vzdálenost je těžká, ale co se dá dělat když má práci daleko, že? Snad si někdy najde něco,co bude blíž a budete mít na sebe třeba víc času. :slight_smile:
Ten můj sice pracuje blízko, ale na směny. Když má odpolední, tak je doma tak v 22:40 takže jsme spolu jen pár hodin. No je to všechno těžké:slight_smile:
Jinak moc ti budu držet palečky ať ti to u doktora dobře dopadne:slight_smile:
11. lis v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek