• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

4. prosince 2016 
@smileym Dobré ráno! :slight_smile:Být tebou tak se objednám k lékaři, ať se na tebe podívá. 14 dní už je dost a na testu by se mělo něco objevit. Držím palce, ať ti to dobře dopadne:slight_smile:
11. lis v 07:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita A Hlavně tu práci jsem mu domluvila já sama, protože jsem hledala sádrokartonáře na naše stavby a on že pojede tak jsem řikala proč ne, ale teď se to tam trochu protahuje termínově a už je to strašně dlouhéé to odloučení :slight_smile: no člověk pořád pracuje chodí do práce ale za jakou cenu, nemám ráda tuhle dobu.... :slight_smile: děkuju za držení palečků, já si taky budu všechny držet aby to bylo OK a určitě dám vědět :slight_smile:
11. lis v 08:02  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita nevím co to se mnou včera bylo, ale podle mojich výpočtů jsme měli začít s mazlením až dnes, ale kašlu na vypočty, včera to nešlo vydržet :grinning: ... Jinak ty svíčky, to je super, to mam strašně ráda, když se navodí taková pěkná atmosféra. Já s přítelem bohužel ještě nebydlím sama, bydlíme u jeho rodičů, takže vždy se max.zavřeme u něj v pokoji a tam se tulíme, ale už se nemůžu dočkat ledna, až budem reknstruovat a budem jen my dva nebo při nejlepším už třeba na cestě pomalu tři :slight_smile: A přesně jak říkáš, i kdyby to nevyšlo tento měsíc //, tak to stejně stojí za to :slight_smile:
11. lis v 08:15  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj a dobre ráno celou noc jen ruzovy vytok rano sem se zmerila teploty stejne jako vcera ale uz se rozjizdi cervena takze přesně za28dni ms ja mam teploty vyssi i u ms padaji az kdyz to skonci nevadí jedeme dal:relaxed:na dalsi ovulku uz mam pritele doma to jsme si vcera spočítali :grinning:a za tyden c pondeli jdu na kontrolni utz jak ro vypada s ovulkou a jak dozravaji vajicka tak snad to dopadne dobre ted jdu chvilku na kute:relaxed:pekny den
11. lis v 08:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ještě tak týden počkám chodím do práce a moje doktorka má porad plno tak uvidime . Jj na testech už by to bylo dávno vidět . Uvidím jestli to neno cysta nebo něco úplně jiného. Jsem porad ve stresu ale nikdy mi to hormony nerozhazelo.
11. lis v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak rano asi nic, ale je mi opet zle...
11. lis v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
11. lis v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám potvrzené z krve že hcg 0, takže vyřešit slečnu cystu a po novém roce se budeme zase snažit :( Holky držím Vám palečky, ať jste o něco štastnější než já a // se ukážou co nejdříve !
11. lis v 09:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Tak už mam výsledky od doktora.. V úterý HCG 42,1 a dneska HCG 10... takže se tam neudržel :( budeme se tedy snažit dál :(
11. lis v 11:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol Ty těla si s námi hrajou, dávají naděje, člověk se těší a pak nic! Vím, že je to težké, ale jdeme na to, a doufám, že většina z nás tady do konce roku bude zářit štěstím:slight_smile:
11. lis v 11:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@svobodka14 Přesně ty naše těla a ta hlava, dělají si z nás srandu.. mě ani nic nebolelo ani náznak toho že by něco odešlo a ono joo.. tak ať odejde MS a můžeme na to znova vlítnout !! :slight_smile: jen se bojím toho že na to teď budu hooodně myslet :(
11. lis v 11:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol To je někdy i tím, jak pořád testujeme, někdo by na to ani nepřišel, jen opožděná MS a nedělal by si s tím hlavu:( Naprosti ti věřím, že na to nejde myslet, ale příště už 100% výjde:(
11. lis v 11:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucije11
@luciikhol
@pulguita
Holky, jsem tu a mám pro vás slíbené informace. Takže začnu @luciikhol: u tebe prej žádný problém není, máš plodné dny 15,16,17 DC a nebude u tebe problem s otehotnením, protože tvé dny plodné jsou delší. Vychází ti to prej nejlépe. @pulgiita: u tebe jsou plodné dny kratší, ale máš 13,14DC a u @luciikhol - u tebe luci je to nejsložitější v tom, že tvůj plodný den je prej 1.den MS, říkala, že to zní blbě, ale že už se s tím setkala a právě to byla příčina jedné slečny proč nemohla otěhotnět, pak to vyzkoušela mít sex 1 den MS a podařilo se. Tak jak u mě je to 3 dny před MS. Nevím vůbec holky co je na tom pravdy, zda tomu věřit nebo ne. Říkala, že to nemusí fungovat, ale prej za zkoušku nic nedáme. Má dvě děti a obě jí podle tohohle výpočtu vyšly. Třeba to k něčemu bude, třeba ne. Nevím sama, zda mám tomu věřit nebo ne :grinning:
11. lis v 11:45  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@smileym hmmm...tak to je také divné. .. ja zkusim testnout v NE... jestli teda MS nepřijde a vydržím to... a nebo zítra? ...... tohle čekání je hrozný vid. ... aspoň kdyby se ta MS rozjela aby jsme mohli zkoušet dál kdyz uz ani nemame naznak // tohle čekání je hrozný. ... a ty meříš BT? Kdyby jsi mela vyšší hodnoty tak by jsi aspoň trošku věděla. ...
11. lis v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol luci, to mě moc mrzí :frowning2: ale neboj, zadaří se. Je jasné, že nemáš žádný problém s otěhotněním narozdíl ode mě, takže se to brzy podaří, držím moc palečky :-*
11. lis v 11:46  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@misicka74 ja teda vstala po nocni ale porad tam je maly dusík nedelala sis ho vcera?proc nevydrzis dva tri dny a pak porovnavej:relaxed:
11. lis v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj tak si prectav ze teď jsem šla na WC a vydim takoví bili táhnoucí hlen ze by ovulace?
11. lis ve 12:27  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Takže já mam plodné dny 15. 16. 17. DC? Nebo ten 1. den MS napsala si mě tam 2x :grinning: taky mě to mrzí, když jsem volala mužovi tak mě to nějak vzalo a trochu jsem si pobrečela ale už je to dobrý :slight_smile:
11. lis ve 12:28  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@svobodka14 Jj budeme si zatím užívat a uvidíme, do konce roku snad budeme všechny mít 2// :slight_smile:
11. lis ve 12:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
a já mám dneska 32DC, těhotná nejsem a MS taky nikde :D asi jsem tento první cyklus měla bez ovulace :confounded: tak jsem zvědavá kdy přijdou červené dny, snad ne na dovče :rolling_eyes:
11. lis ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol ty mas 15,16,17 :smile::smile:promin obe jste lucky, tak jsem to popletla:smile::smile: urcite je to tezke, ale verim, ze listopad se ti podari a bude to ok :blush::blush:
11. lis ve 12:40  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Jinak co jsem si teď počítala ten 15 - 17 DC že by mi to mělo jít tak mi to tak vychází protože v tom období jsme měli sex každý den. Takže tomu bych i věřila :slight_smile: jdi hodná že jsi si na nás takhle vzpoměla :slight_smile: No nevim jestli se zadaří, přítel má přijet o týden dřív než bych mělá ty plodné dny 15- 17 DC :/ tak to musíme ještě naplánovat :D
11. lis ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucije11 tam by to melo byt prvni den MS,ale kdo vi co je na tom pravdy.
11. lis ve 12:41  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita a nebo to je bili vytok ,a nebo se rozjede MS.netusim uvidíme
11. lis ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol jo? Vychazi ti to tak? Supeer. No me to vypocitala 3 dny pred MS a to sex vetsinou uz nebyl, tak to ted vyzkousim :blush:
11. lis ve 12:43  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 jooooo vychází to takže holky věřte tomu :slight_smile: takže už stačí jen plánovat :slight_smile: no určitě to vyzkoušej a musí se to povést :slight_smile:
11. lis ve 12:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol kdyz jsem ji rekla tvoje datum narozeni, tak hned rekla ze u tebe zadny problem nebude a to jsem ji nerikala, ze se ti zadarilo, sice na chvili ale prece a to je dulezite!!mas i dlouhou fazi plodnych dnu. Dekujiii:relaxed:tobe taky at to vyjde co nejdrive o cemz nepochybuji :blush:
11. lis ve 12:48  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Tak to je pěkná zpráva po tom co mi Dr řekl že nic nebude :slight_smile: udělala jsi mi radost :slight_smile: Když se s mužem budeme tulit ve správný čas tak to musí vyjít, snad na tom teď nebudu závislá a doufam že každý měsíc nebudu čekat že se zadařilo :slight_smile:
11. lis ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě se hloupě zeptam ale 1.DC se počítá den kdy to dostanu nebo až ten druhý den MS??? :slight_smile: Děkuji za odpověď
11. lis ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol myslim v den MS
11. lis ve 12:57  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek