• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
@raduzemlejna
Já normálě věřím, že tam budou dvě.....
1. pro ve 12:02  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@markiiska
@nienin_que
jéé, hele kdo je tu, Markéééééét :slight_smile:))) No čekám noo.. doposud jsem byla jak blázen a furt testovala a pak nic.. takže tento měsíc to nějak nehrotím. Mám dlouhé cykly, takže si říkám, že možný je všechno a nechci se zklamat pak..
Dobře, zítra ráno testuju. Dneska už na to kašlu. A budete opět první, kdo bude vědět výsledek - ať už bude jakýkoliv :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, dík za podporu :kissing_heart:
1. pro ve 12:30  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@raduzemlejna kolik dní máš cykly a kolikáty jsi teď?
1. pro ve 12:34  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna já byla v tyhle diskuzi od začátku co sem se začla snažit a pořád mi chodí upozornění na příspěvky, tak sem viděla, že tady něco píšeš :grinning:
budu na tebe myslet a zítra budu čekat na výsledek...hodně štěstíčka
1. pro ve 12:35  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna Moc na tebe budu mysle a doufám že // tam budou :heart:
1. pro ve 12:38  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky chci se zeptat. Za jak dlouho si mám udělat test po vynechani menstruace. O mimi se snažíme rok a zatím bez úspěchu ale teď v úterý jsem měla dostat menses a zatím se nedostavila ale když jsem si v nedeli dělala tehotensky test byl negativní... je možné ze mohlo být ještě brzy?
1. pro ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca218 Ahoj, pokud jsi to měla dostat teď v úterý a meškáš 2. den tak už si ho klidně udělej :slight_smile:
1. pro ve 12:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@luciikhol ja se právě bojím zklamáni ze zas nic když v neděli byl negativní... ale večer po práci si jej koupím. :slight_smile:
1. pro ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca218 Jak jsem to tu už kolikrát psala, já měla pozitivní TT 4 dny po termínu MS .. může se to klidně ukázat déle.. A neboj se, musíš přeci i vědět na čem jsi ne :slight_smile:
1. pro ve 13:10  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zatím právě na sobě nic nepociťují až na to ze mi o víkendu bylo špatně od žaludku... což by mohla být známka tehu... ale jak říkám zatím je to pro me vše nový snažíme se o první mimi. :slight_smile:
1. pro ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca218 Když si uděláš test zítra ráno a bude NEG tak si ho pak udělej ještě za 2 dny a pak už budeš moudřejší :slight_smile: nemáš se čeho bát :slight_smile:
1. pro ve 13:18  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita ahoj no bylo by to super kdyby se nade mnou Mikulas smiloval a dal mi takový pekny dáreček :grinning:bricho uz neboli ale ty prsa jsou cim dal horsi dneska sem si taky objednala clearblue at je doma pripraveny:grinning::grinning:kdyby nahodou ms nedorazila :relaxed:ale stejne nez testnu poznam to podle teplot:relaxed:hezky den
1. pro ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petrysek181 ahojky, kdy mas mit MS? mozna uz jsi mi to psala,ale uz jsem to i zapomnela jak je nas tu tolik :grinning:
1. pro ve 13:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que
Dnes jsem 33DC a 17DPO. Normálně mám cykly 31, 32, minulý měsíc dokonce i 34 dní (trochu nepravidelný)- ale je fakt že OVU byla tento měsíc o 2 dny dříve než ten minulý měsíc. Takže podle kalendáře jsem to měla dostat už včera. Já se s tím testem nechci zklamat, proto čekám do poslední chvíle a snažím se být trpělivá. Mimi totiž hrozně moc chci, ale pět měsíců to bylo zatím marný..
@markiiska
Jsem tě tu právě ještě nikdy neviděla tak se divím.. Zítra se ozvu, beru si z tebe příklad.... ráda bych na to testu viděla to co ty v 18 DC. Díííííík
1. pro ve 13:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca218 Já měla pozitiví test dva dny po vynechání MS i odpoledne a ukecali mě do testování tady holky.přesně-bála jsem se,že bude test bílý. Hele aspoň budeš vědět na čem jsi .... čtvrtek je magickej, já taky testovala před 14ti dny ve čtvrtek a byly tam dvě , po pul roce :wink:. Neboj a šup do toho ,jestli jsi to už měla mít tak šance jsou fakt velíké a pak písni jak jsi dopadla.
1. pro ve 14:20  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, právě jsem dostala od jedné známé dáreček jen tak pro potěšení a říká mi "ty víš proč". Ona je úžasná, ví, že mi o miminko moc jde a chce aby mě chránil :slight_smile: Kéž by mi přinesl štěstí... Udělalo mi to neskutečnou radost, že vám to musím hned psát :heart:
1. pro ve 14:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@verca218 a to že nic nepocitujes, to je v klidu, mě se začalo dělat nějak vyrazněji blbě až predevčírem....jinak po ránu mi taky nebylo nic moc, ale přikládala jsem to tomu že jsem nejedla a ejhle bylo to těhu. Jsem zvědavá, těším se na další Vánoční těhulku do klubu, tak šup pro testík.
1. pro ve 14:22  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna
Holka já to znám, my bojovali půl roku a tech negativních testu bylo tolik ,že te posledí mesic jsem rekla ze na to totále kaslu, nehlídala jsem absolute nic a cekala na MS, která jako zázrakem nedorazila. u mě byl test dvy dny po zpozdení pozitivní .....budu drzet palce..moc dobre vim jak je ta touha po miminku velika.... je to o hlave ale porucit se jí taky neda. No tfuj tfuj tfuj vypada to slibne
1. pro ve 14:26  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@raduzemlejna ten andilek je znameni. :wink: jsem zvedava jak zitra dopades.
1. pro ve 14:28  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@nienin_que No já to tady čtu, tak snad dopadnu jako ty před 14ti dny :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc bych si to přála. Vždyť víš.. Já tenhle měsíc taky nějak neblázním a říkala jsem si, že pokud to nevyjde teď, tak na to úplně prdím a necháme to třeba až po novým roce..
Uvidíme.. při mým štěstí nebude zítra na testu nic vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak ti je? U dr už jsi byla, viděla jsi už něco na utz?
1. pro ve 14:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna já si myslím že bude pozitivní. Předvánoční čas je kouzelnej.
Fakt bych ti to moc přála. Jinak me je relativně dobře, občas ráno divne od žaludku , někdy i přes den,ale žádný drama. Jediný co ,tak jsem unavená , jsem schopná jít po práci spát. Snažím se vydržet , ale vcera jsem to zalomila v 9 a ve tři jsem se vzbudila celá odpocinuta.
K dr. Jdu až 6.12. těším se moc. Uvidíme co se nám ukáže.
1. pro ve 14:39  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, čím víc to tu čtu, tak jsem víc a víc nervozní, že to zase nevyjde :frowning2:
1. pro ve 14:42  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que děkuji!! Večer si ho koupím a zítra udělám... právě jak pises bojím se toho prázdného místa kde by měla být druhá čárka. Mimi desne moc chci a po roce snazeni jsem si rikala ze asi nejsme vporadku a budem muset zajit na vysetreni... Byl by to nejuzasnejsi vanocni darek kdybych objevila dve carky!! :slight_smile:Určitě dám vědět. :slight_smile:
1. pro ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 ja taky... :( ale musime verit.
1. pro ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Lory, i já :frowning2:
1. pro ve 14:44  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 Alee, není přece ještě nic ztraceno :four_leaf_clover: hlavu vzhůruu :wink:
1. pro ve 14:44  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Přesně tak.me se to teď keca, když už mám dve. Nicméně
@verca218 já bych testovala hned.
1. pro ve 14:49  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@verca218 jo jinak jak jsi psala že jsi si dělala testv neděli a nic tam nebylo. Tak jsem ti chtěla říct že já to měla úplně stejně. Testovala jsem cca den před ms ,už přesně nevím a byl bilej, dva dny po zpoždění jsem testovala znova a už byl duch a ještě jedna věc, ikdyby byl test teď bílý tak dokud se nedostaví ms tak je šance. Ale myslím že dopdnestaky dobře :heart:
1. pro ve 14:53  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@nienin_que jsi moc hodná!! Ja uz si ani nerikam ze by tam mohli být dvě čárky. Jsem ráda ze o tom můžu s někým pokecat. Rodině jsme zatím nic neřekli ani to ze se snažíme. Chceme aby to bylo překvapeni takže mi to dost pomáhá když to s vámi můžu rozebírat. :slight_smile: :heart:
1. pro ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@verca218 Ahojky, já taky čekám, jestli se dostaví MS, test sem dělala předevčírem a nic tam právě nebylo :frowning2: minulý měsíc jsem MS dostala 27 DC, což bylo včera, ale mám ji trošku nepravidelnou, někdy i 32 DC...
1. pro v 15:05  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek