• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

7. prosince 2016 
všechny moc zdravím. v různých diskuzích jsem tu narazila na mladistvé maminky a tak mě napadlo zeptat se i tady...
Letos ukončuji studium na Pardubické univerzitě a píši diplomovou práci na téma: Životní situace mladistvé matky a jejího dítěte. Jelikož mladistvé maminky osobně neznám, napadlo mě, že bych se zeptala tady, zda je tady nějaká maminka od 15 do 18 let, která má dítě a byla by ochotná se mnou udělat rozhovor. Anonymita by byla zaručena. Děkuji :slight_smile:
1. pro v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@xvitko13 Ja ji právě mívám pravidelnou. Nanejvýš se zpozdí o den. Budu držet palce at objevis dvě čárky! :slight_smile:
1. pro v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna budu se těšit a tfuj tfuj :wink:
1. pro v 15:35  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@tennys jestli mohu poradit,tady jsou spíš holky po dvacítce ,spíš po 25, co čekají na pozitivní test jak na smilování,coz se obávám ze děvčata v tomto vekovem rozmezí co udavas necekaji. Ale je tady i skupinka s názvem mladé maminky, nebo tak nějak, napsala bych spíš tam.
1. pro v 15:43  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuju, zkusím pohledat a napíšu tam :slight_smile:
1. pro v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13
@verca218
@luciikhol
@verca218
@raduzemlejna
Holky, pořád máme ještě šanci mít //, tak doufám, že víc jak polovina ( nejlepe všechny :grinning: ) budeme :pregnant_woman: a když ne, tak další měsíc to jistí. Já si dnes pustím s přítelem nějaký hezký film, zapálím svíčky ve vaně a nejakou dobrou večeri a udělám si relax večer. Musím přijít na jiné myšlenky :slight_smile:
1. pro v 15:52  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@lory303 Snad budeme mít všechny // :pray: Máš krásný plán na večer tak si ho pořádně užijte a nic neřešte :wink::slight_smile:
1. pro v 15:54  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 uzijte si večer! :slight_smile:
1. pro v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 a tak to má být.
1. pro v 16:17  •  čeká miminko, termín má v červenci 2017 (7. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@lory303 ahoj no pristo tyden ve stredu tak doufam ze zůstane nekde za rohem :grin:a co ty jak jsi na tom uz mas po terminu ms nebo cekas?
1. pro v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak zitra bude super den, bude zase nekolik testovacek, držím vám palecky holky, at uz to konečne vyjde a dejte hned vedet...těším se na pozitivni zprávy :wink: jsou přece Vánoce :christmas_tree:
1. pro v 17:23  •  2 děti - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mně zrovna dorazila MS, takže začínám 1DC a snad se zadaří v prosinci :slight_smile: Vám ostatním přeju ať to vyjde!:slight_smile: aspoň už vím na čem jsem, to je taky úleva...
1. pro v 18:26  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna Moc držím palečky ať to vyjde a máš // :slight_smile::baby::four_leaf_clover:
1. pro v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Super! Tak ti držím palce ať to vyjde a ať máš // a krásnou mikulášskou nadílku:innocent::four_leaf_clover:
Vydrž, za pár dní už budeš mít jasno:slight_smile:
Já mám v práci fofry a ještě do toho přemýšlím a sháním dárky. :grinning:
Zítra máme z práce vánoční večírek a jdeme na večeři a pak asi někde trsat, ale já moc ponocovat nemůžu, protože jdeme s ušákem v sobotu ráno na kontrolu, tak budu jak sůva:slight_smile:
Tebe už čeká poslední noční, tak si pak taky odpočineš:slight_smile:
1. pro v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 Vítej do klubu!:slight_smile: Snad nám ježíšek nadělí překvápko v podobě krásného dárečku pod stromeček:slight_smile::innocent::pray::baby::heart_eyes:
1. pro v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak test negativní...:cry:
1. pro ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita děkuji ze mi tak prejes ale kazdy měsíc resim nějaký novy tehotensky priznak a nikdy z toho nic neni takze si se mnou zahrava PMS :relaxed:ale porad mam jeste nadeji presne jak pises a kdyz ne jdu s vami do dalsiho kola :relaxed:uzij si vánoční vecirek mi letos vynechame protoze mame odpoledni a v jedenáct uz se nam tam nechce asi zkusim v utery rano test a kdyby nahodou bude mit pritel darek k Mikulasi:grinning:tak hodne štěstí pro nas pro vsechny:four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
1. pro ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@pulguita Děkuji za přivítání :grinning: Co se dá dělat, že, zamrzí to, ale aspoň mám jasno. Manžel bych chudák zklamanej, že sem to dostala, no tak mě to mrzí i za něj :frowning2: Jj to by byl moc hezký dáreček, budeme doufat :slight_smile:
1. pro ve 20:49  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrysek181 Ale jednou se to musí povést, uvidíš:slight_smile: A ta naděje tam je vždycky, tak ti moc držím palce ať to vyjde tento měsíc aspoň tobě:slight_smile::four_leaf_clover::four_leaf_clover::four_leaf_clover:
Nám dnes v práci oznámili, že nás zítra pouští dřív domů, ať se stihnem v klidu připravit na ten vánoční večírek jupiii:slight_smile: Tak jsem ráda. Nejraději bych tam nešla protože už dnes jsem k smrti unavená, ale půjdu, třeba to bude fajn:slight_smile:
1. pro ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@xvitko13 Každý měsíc do poslední chvíle doufáme, že to vyjde a s příchodem MS taky přichází zklamání. Tak snad to vyjde další měsíc. Kéž by!:pray::baby::four_leaf_clover::slight_smile:
1. pro ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna myslim na tebe !!!!
2. pro v 05:58  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (23. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pulguita dobré ranko tak to mate super ze vas pustí se pripravit na mecheche:grinning:u mas to sric taky byvalo ale ted...oznamili nam ze jdeme i mezi svatkama do prace:cry:a ja mam odpolední tak z toho fakt nadšená nejsem uvidime jak to bude za par dni uz budi vědět na cem jsem poprve mam i trosku bordylek v grafu bejsem si jistá kdy byla ovulka mohla byt iz i desaty den ikdyz je to nepravděpodobné protoze mi skocila teplota z 36;6 na 36,8 drzela se tak ctyri dny a pak skocila na 37 no uvidím zati me nic neni krom těch prsou ty jsou den ode dne horsi:relaxed:tak pekny den ja musim jet nakoupit ale tady fouká a prší nejradsi bych zalezla do postele:relaxed:
2. pro v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrý ránko holky,
tak co myslíte??? Foto nepřikládám, protože test totálně sněhobílý, prostě vůbec nic, ani náznak.
Dnes 34DC a 18DPO. Po MS zatím taky ani památky, moje aplikace už mi hlásí 3. den zpoždění.. asi je ale i tak brzy, zkusím testovat tak za 2dny, někdo tu psal, že to měl vidět taky až dýl. Tak musím být trpělivá :wink:
2. pro v 07:22  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna Dobré ránko.
Jj jak píšeš, je to individuální opravdu je to někdy vidět dýl, doufám že ti MS nedorazí a za 2 dny budou //. :four_leaf_clover: Moc bych ti to přála :pregnant_woman: Zatím aspoň můžeš užívat víkend i si něco popít :slight_smile:
2. pro v 07:31  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky, já dnes vstávala s blbou náladou :frowning2: ráno jsem si měřila teplotu a klesla mi na před menstruační teplotu. Minulý měsíc, když mi takhle klesla, tak ten den ještě dorazilo špiněni. Sice jsem dnes 29DC a moje cykly jsou 31 dní a měla by klesnout až v neděli ráno, ale i tak. Posílám graf. Pokud máte některá zkušenost, že vám teplota klesla a byli jste nakonec těhu, napiště, ale spíš je to nemožné :frowning2: takže dnes nebo zítra určitě dorazi :frowning2:
2. pro v 07:53  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@raduzemlejna neboooj, třeba je ještě fakt čas, držím palce :slight_smile:
2. pro v 07:55  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, muzete mi napsat, kdo se v teto skupine snazi, ale tela bral HA? Pro zajimavost... Diky
2. pro v 08:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@markel Ahoj já jsem brala HA 10 let a v září jsem vysadila a snažím se o mimi. :slight_smile:
2. pro v 08:03  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lory303 Ahojky, ty jooo to je škoda, že ti ta teplota klesla :rolling_eyes: :slight_smile:
2. pro v 08:04  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Drzim palce!
2. pro v 08:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (6. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek