Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jarmulka
5. pro 2016

@nienin_que no a ona to je riska.... Určitě.... 🙂

nienin_que
5. pro 2016

@luciikhol neboj já ho po sobě hopsat nenechám, a venku je poslušný.

luss1994
5. pro 2016

@jarmulka mas lepsi fotak koukam :D ja mam na ztmavene tohle ale to je ztmavene podle nejakeho photoshopu. no kdo vi zkusim zitra

luciikhol
5. pro 2016

@nienin_que Tak to je dobře, že se hlídáš 🙂

luss1994
5. pro 2016

@nienin_que uvidime 🙂...my mimco neplanovali, snažime se chranit, ale nahoda je blbec :D

svobodka14
5. pro 2016

@nienin_que No uvidíme🙂 Manža se vrátí až v pátek, tak to bude buď a nebo🙂 hele tak zítra se hned hlas jak jste na tom🙂 a se psem je to horší než s miminkem🙂))))

astyna
5. pro 2016

@raduzemlejna

Ja jsem mela slabe // v den ocekavane ms. 7 dni je uz opravdu moc, obcas si to telo s nami hraje...

raduzemlejna
5. pro 2016

@luciikhol
@nienin_que
Vy jste moje zlata!!! Jak já vás mám ráda a to vás vlastně vůbec neznám. Dodáváte mi dobrou náladu a moc mě povzbuzujete. A za to vám chci moc poděkovat!!!! Jsem ráda, že sem můžu přijít a ikdyž se neznáme, všechno si můžeme říct..
tak a teď mám zase problém, že se mi chce pomalu až brečet.. nějak se mi dneska mění nálady.. odpoledne vzteklá jak pes a teď zase nějaká na měkko...
Už fakt nevím, jsem nějaká ze všeho vyždímaná.. Kéž by to aspoň stálo za to a bylo to to těhu, vydržím prostě všechno.. hlavně aby to bylo ono.. 🙂

raduzemlejna
5. pro 2016

@astyna Já vím, je to holt příroda.. uvidím 😉

raduzemlejna
5. pro 2016

Holčinky moje, všem vám přeju krásného Mikuláše. Užijte si dnešní večer.. já už myslím na to, jak jednou ten večer budu připravovat pro svoje děti.. bude to prča.. už se těším.. Čeká nás to tu jednou všechny, takovéhle příjemné povinnosti 😝

luciikhol
5. pro 2016

@raduzemlejna nemáš vůbec za co děkovat. 🙂 hlavně aby se už konečně ukázalo co to s tebou je 🙂 myslím na tebe 🤰

nienin_que
5. pro 2016

@raduzemlejna ..... Nedekuj , podle mě to tady účel plní . Já jsem sem šla samosebou pro řadu ,ale jak jsem udávala již v prvním příspěvku zde, hledám i kamarádky na pokec, holky se kterými si budu moct popovídat o vsech radostech i starostech , rozebrat od A po Z bez ohledu na to aby mě nekdo soudil. Hledám kamarádky co si rady pokecaj o těch věcech kolem děti ale třeba i chlapů a nebo jen o tom co budou vařit a to vy přesně jste. Jste první kdo se mnou sdílel tu šílenou radost když jsem našla dvě a já cítím že tu musím zůstat s vámi prsve proto abych vás nabijela optimismem , jsem zuvy důkaz toho že zazraky se deji. Chci být u toho až i vy zjistíte že v sobě nosite nový život . Pár jsem vás tu našla a jsem za vás ráda. Myslím na každou z vás ,pokaždé kdy se blíží doba testování , a cítím se jako bych to byla zase já , to napětí , naději ,sílu. Díky za to že tu jste holky.
@svobodka14

@luciikhol

svobodka14
5. pro 2016

@nienin_que Ty jsi sluníčko🙂 děkuji moc! Jsi obrovská podpora tady, i ostatním je to tady perfektní. Snažit se budeme dál, ale potřebuju se dát vnitřně dohromady hlavně a to je můj takový cíl teďkom🙂

nienin_que
5. pro 2016

@svobodka14 správnou cestu jsi zvolila, urovnat hlavu, najít pohodu a rovnováhu a pak přijde správný čas.
To že se nám něco nedaří není pro to že máme smůlu ale proto abychom si něco uvědomili . Abychom se zamysleli nad tím kdo jsme, jestli je vše tak jak má být .... Všechno co se nám v životě děje se děje z nějakého důvodu, nesmíme koukat na nezdar jako na prohru ,ale jako na překážku která nás po překonání posune dál. Všechno má svůj čas. I vy , i ty vytoužený děti.prijdou , přijdou v nejlepší možnou chvilku . V mezidobí se musíme zocelit a najít klid.😘

svobodka14
5. pro 2016

@nienin_que Děkuji moc. To je teď to co plánuju. Dát se do kupy a být zase happy jak dva greppy. Až budeme 3 tak budu skákat snad až do nebe🙂)) a ty musíš být tuplem v pohodě protože to přenášíš na miminko!

nienin_que
5. pro 2016

@svobodka14 já jsem už dlouho nebyla takhle šťastná. Pritel mě úplně opečováva až úplně ziram co to s ním dělá. 😊 A já si to užívám a ještě víc buduaz to budu mít potvrzeny od dr.ze je vse v pořádku , pak to klidně asi už i přiznám když se někdo zeptá . Ale do teď jsem byla opatrná. A mas pravdu ,určitě se to přenáší na mimco.

petrysek181
5. pro 2016

@luciikhol pokusim se nezklamat😀

petrysek181
5. pro 2016

@pulguita zítra pisnu jak sem na tom s teplotou ale kdyby to tak bylo porad bylo by to fajn i bolesti bricha jsou tento mesic jiné nez na co sem zvyklá ale znas ty nase priznaky vzdy z toho vyleze ms😁no ve stredu to zkusim znovu☺

beya80
6. pro 2016

@luciikhol, @raduzemlejna.. Holky tak sem pořad chodim pročitat jak to s váma je a moc na vás myslim ❤
Doufam stale s vama..
I všem ostatnim snažilkam přeju ať to vyjde a ať mate // už taky..
@nienim_que gratuluji k těhu 🤰 pak pisni jak si dopadla a jak to probihalo.. Mě to čeka zitra a nervozita pracuje celkem hodně jelikož mam panickou hruzu z odběrů krve😨
Krasne ranko vám všem přeji

petrysek181
6. pro 2016

@pulguita ahojky tak dnes teplota 37,1 ale tak nějak cítím ze ms zitra dojde bricho uz boli jako vzdycky pred ms tak uvidime jestli zitra rano klesne a kdyztak jedeme dalsi kolo☺

luciikhol
6. pro 2016

@petrysek181 Dobré ráno, tak už jenom dneska a (ne)máme tu MS 😝 já jí teda neočekávám tak doufám že se zdrží u nás obou 👏

luciikhol
6. pro 2016
luciikhol
6. pro 2016

@beya80 Děkujuuu 🙂 Jak se máš ty? vše v pořádku?? 🙂

beya80
6. pro 2016

@luciikhol moc doufam s tebou, že se ti taky zadařilo a že ta mrcha se zitra neobjevi 🙂 jinak u mě kromě unavy a nafouknuteho břiška všechno dobry.. Hormony si asi pohravaji s hlavičkou, protože mam pocit jako bych nabrala už nejmiň 5 kg 😅 ale to k tomu asi patři.. Tak si řikam, že bych takovy průběh mohla mit klidně po celou dobu.. Jen ta nervozita ze zitřejšiho vyšetřeni.. Ale uklidňuji se, že to dělam pro miminko..
Jak se citiš ty? Kdy chceš testovat?

luciikhol
6. pro 2016

@beya80 Já taky doufám, že se zadařilo, ale moc jsme se nesnažili (přítel byl v zahraničí) takže vůbec netuším jak to dopadne, je to 50 na 50 a necháme se překvapit. Jinak se cítím teď dobře, břicho občas cítím, prsa taky, ale předtím jsem chodila i hodně na wc teď oproti tomu chodim normálně, takže vážně netuším jak to dopadne 🙂 pokud ms nedorazí zítra, chci testova asi až v sobotu, uvidím jak to vydržím 😀 .. Nebuď nervózní, buď v klidu a v pohodě, určitě bude všechno v pořádku 🤰 No jo tak ty příznaky k tomu patří, to si asi ještě užiješ 😝

pulguita
6. pro 2016

@petrysek181 Dobré ranko! Tak pokud se teprve drží nahoře, je to dobré znamení🙂 Vydrž! Už jenom zítra 🙂 To břiško tě takhle zlobívá, tak snad MS nedorazí a bude to to těhu🙂 Musíš myslet pozitivně🙂 Moc ti držím palečky. Opatruj se!🙂🍀👶

petrysek181
6. pro 2016

@luciikhol ahoj ja o ni taky nestojim ale telo uz vydava signály ze asi dojde tak snad to zitra rozstipneme☺

pulguita
6. pro 2016

@beya80 Ahojky, moc držím palce, ať ti to všechno vyjde tak jak má. Já mám taky strach z odběru krve (až jednou do této fáze dojdu🙂) protože jsem jednou po odběru krve omdlela😨 Ale neboj , uvidíš, že to všechno hezky zvládneš🙂

raduzemlejna
6. pro 2016

Dobrý ráno.. test opět negativní... asi se už zbláznim.. nevím, co si mám myslet..

petrysek181
6. pro 2016

@pulguita dobré ranko budu delat co muzu😀😀aby ta mrcha zustala tam kde ma😀 a dala mi pokoj na par mesicu☺letim na nakup a pak do prace koncem tydne mam dovolenou protoze musime jit do prace i mezi svatkama😯

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru