Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

susan1988
20. únor 2017

@petrysek181
No prave, jsem tu sama, takže si sednu max na WC ... když se tam dostanu 😀
A od kdy poznali, ze jsou tam dvě?

petrysek181
20. únor 2017

@susan1988 vim to týden ale to druhe mimi je mladsi tak jeste nebylo videt srdicko jdu zase ve ctvrtek na kontrolu a tak nejak sem to tusila prekvapilo me vetsi bricho takhle v zacatku to mi hlava nebrala tak uz vim duvod😀jen doufam ze bude vse v poho ty by ses taky mela šetřit kdyz behas po place není to sranda a počkej az prijdou nevolnosti

susan1988
20. únor 2017

@petrysek181
Aha, to už je vidět celkem brzo teda.
No s tema nevolnostma se taky bojím, kolegyně odcházela v listopadu a bylo ji špatně od 5tt, ale hrozne. Pomalu neudržela ani hrnek 🙂

pulguita
20. únor 2017

@petrysek181 Tak držím palečky, ať se brzy uzdravíš🙂 Jasně, že tvá práce je náročná, takže tě dr určitě brzy pošle domů. Aspoň si budeš moct v klidu těhotenství užívat😍 U dvojčátek se holt budeš muset opatrovat ještě víc. Ale buď klidná, vše bude v pohodě. Hlavní je, že se zatím cítíš dobře🙂

lory303
20. únor 2017

@luciikhol a co pritel?? ulevilo se mu nebo ani ne? ja se tak uz tesila, mela jsem tento mesic krásný graf, ale stejně nic..

petrysek181
20. únor 2017

@susan1988 no někdo ma nevolnosti nekdo zvraci u prvniho sem přestala jíst kuřecí maso ted sem si rikala to bude jiné každé těhotenství je jine dneska sem varila kuřecí polévku a sla sem ji vylít do záchodu uz ta vůně mi tocila se žaludkem 😂😂takze nez porodim nesmí mi kuře pres prah 😂😂

petrysek181
20. únor 2017

@pulguita jasně bude ti dobré jsem rada ze me netrápí horecky a ten zbytek vylecim take😀uz mam chute a vadi mi různé pachy tak se to pomalu rozjíždí aspoň mam diky tomu pocit ze je vse v poradku 😀sem zvědavá na čtvrtek pritel me doprovodi a počká na me v čekárně taky je netrpělivý 😁

sluninko23
20. únor 2017

@petrysek181 Mam uplne to same.Milovala jsem kure,ted ho jenom citim a ba dokonce vidim,a chce se mi...😂

petrysek181
20. únor 2017

@sluninko23 je tak to jsme na tom stejně 😂ja normalne prahnu po kyselem hlavně po cibuli v utopencich😀dbeska sem si je koupila ale moc ji tam nedávají 😁tuhle sem s chuti jedla chleba se spekem driv by me to nenapadlo😂a co ty a chute?

sluninko23
20. únor 2017

Moje chute ted uz jdou.Sladky mi moc nejede,dam si,ale nevyhledavam.Takze super.A ted bych se ubouchala po zelenine.Takze cekam,kdy se rano probudim a bude ze me rajce,misto oci redkvicky a misto vlasu rukola😀Noo a co mi moc nejede a driv mi chutnalo,tak tatarka a majoneza.Ted ble.Nejhorsi bylo,ze jsem mela na neco obrovskoi chut a v tu chvili,kdy jsem to mela pod nosem me presla chut🙈Takze radost pro me varit..Jinak nemuzu citit kvetinovy vune,to je des...

pulguita
20. únor 2017

@petrysek181 Určitě se brzy uzdravíš, hezky to vylež.🙂 Tak to je super, že už máš chutě🙂 A na kyselé? Moje mamka u mě jedla citróny a u sestry kyselé okurky v nálevu. Že bys měla v bříšku holčičky?😍🤰

susan1988
20. únor 2017

@petrysek181
Jsem na všechno zvědavá, dnes mi není nějak nejlíp, ale tak celkově jsem jak prejeta 🙂
Ale jinak zatím beze změn 🙂

petrysek181
20. únor 2017

@pulguita no to by mohlo něco znamenat protoze u mladeho sem milovala strašně sladké 😀půjdu na kute ted bych pořád spala pekny vecer😊

petrysek181
20. únor 2017

@susan1988 kdy jdes k doktoru já ve ctvrtek a sem pekne napjatá jak to vse dopadne 😊

petrysek181
20. únor 2017

@sluninko23 taky máš pekny seznamy😁me se stane ze mam na neco chut a pak kdyz něco sním znova uz to nechci ani videt😀ja sem taky na redkvicky a to sem je moc nemusela a zelenou okurku jako salat😁

sluninko23
20. únor 2017

@petrysek181 A to jsem takhle byla na oslave,a dostala se mi pod ruku stola..Jenze byla tak priserne sladka,ze jsem tu sladkost zajedla okurkou(salatovkou)aniz by mi to prislo divny😀 a pan(videla jsem ho poprve) co sedel vedle me se na me podival a rika:Nejste tehotna??A ja no jsem,jak jste to poznal?A on,noo jenom te jste zajedla tu stolu okurkou😂

susan1988
20. únor 2017

@petrysek181 no půjdu asi středa, možná čtvrtek.
Sestra mockrát potratila a při každým tehu si píchala heparin nebo klexan, skrz ředění krve. Doktorce jsem jeste nevolala, radši tam nabehnu rovnou a uvidím co mi řekne... i skrz práci 🙂

pulguita
21. únor 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🌞 Tak snad se dneska cítíš lépe🙂 Jejda tak jestli jsi teď na kyselé, tak by to ty holčičky mohly být😍 No však uvidíš jak se ty tvoje chutě vyvinou. Však to rychle uteče a ani se nenadáš a budeš vědět, co se ti v tom bříšku schovává🤰 Pěkné úterý!🙂

petrysek181
21. únor 2017

@susan1988 jen si zajdi za to nic nedas at vis co a jak uz i kvuli tomu jake problémy mela sestra

petrysek181
21. únor 2017

@sluninko23 nějaká holcina jedla bramboraky s dzemem😁doufam ze tak nedopadnu😁😁

petrysek181
21. únor 2017

@pulguita dobre ranko od včerejška me bricho trochu poboliva bud je to jak porad kycham k te slavne ryme nebo si miminka dělají misto 👶 jak se mi blíží kontrola tak sem malinko nervozni co bude☺pritel me potesil vypada to snad ze na nej los nepadne a bude doma sice bude min penez ale uzije si deticky☺tady je pěkně osklivo a prší nevím kam se schovalo sluníčko 😉

pulguita
21. únor 2017

@petrysek181 Asi si tam miminka hrají na hoňku dokud ještě můžou a mají místo🙂 Neboj, uvidíš, že vše bude v pořádku. To je super, že nikam nepojede a bude s tebou. Hezky si to spolu vychutnáte😍 Tady je hezky a svítí sluníčko, tak ti posílám pár paprsků a snad se po cestě neztratí 🙂

petrysek181
21. únor 2017

@pulguita aha tak ono je
slunicko tam u vás no tak to sem nedojde 😁😁porad ne to drzi ale uz je to lepsi než vcera tak se z toho dostanu uz trinact let sem nebyla doma kvůli chřipce tak sem z toho cela nesva😁byla sem zvykla porad delat a ted se flakam😁ake co by clovek pro drobečky neudělal

luciikhol
21. únor 2017

@lory303 Tak to mě mrzí že vám to taky nevyšlo. Ale máte spoustu času před sebou, užívejte si jeden druhého, a to miminko přijde určitě 🙂 ... No nic neřikal, ale ta úleva tam asi byla ..... 🙄

pulguita
21. únor 2017

@petrysek181 No snad nějaký ten paprsek doletí až k vám. 🙂 Jestli ty naše spermijky mají stejnou mušku jako já, no potěš😅
No úplně tě chápu, protože já taky nikdy nechyběla v práci, prostě minimum, takže budu mít ze začátku trochu výčitky svědomí, ale zároveň se těším, až pak budu doma. 🙂 Ty si to taky hezky užij🙂 Hlavní je tvé zdraví a zdraví tvých mrňousků🙂

petrysek181
21. únor 2017

@pulguita ale jdi ty muško😂😂ty trefi kam mají podivej u nas porad nic a ted rovnou dvojity zasah😂no řeknu ti ze nevolnosti se mnou pekne cvičí ještě tak mesic dneska sem nemohla ani uvarit natoz to jist bude to zajimavy😂

pulguita
21. únor 2017

@petrysek181 To by byla sranda, kdybych nakonec taky čekala ty dvojčata😀 Jejda ty nevolnosti, toho se bojím, páč chci v práci "vydržet" co nejdéle, aby to nešlo poznat a při mé smůle, začnu zvracet hned ze začátku🙂 Zvracíš, nebo ti je "jenom" špatně?A bříško? To taky nevím do jaké doby budu moct schovávat do širšího svetru nebo košile. Jak jsi na tom ty? Už jde vidět těhotenské bříško, nebo to ještě pořád vypadá na břícháčka typu vepřo,knedlo,zelo? 🙂

petrysek181
21. únor 2017

@pulguita no me brisko trosku narostlo jelikož sem ale nejake mensi mela tak ted vypadam rak na pátý mesic😂takze videt je nevolnosti chodí kdy se jim zachce ale nezvracim jen se nemůžu podivat na žádné jidlo😁a doháním to kdyz je mi lépe ☺tak poslední zprava pritel jede aspon si nebudu delat starosti s penezma a budu v klidu doma☺

pulguita
21. únor 2017

@petrysek181 Zas je fajn,že nezvracíš, z toho mám strach já. No určitě nemáš to bříško až tak velké, ale zase tím, že už jsi to v práci řekla, tak máš klid. Já to chci říct až tak kolem toho třetího měsíce, ale beztak mě pupek předběhne a budu to muset říct dřív. 😀 Ty se moc opatruj a neboj, i když přítel nakonec odjede, uteče to rychle a zvládneš to. Uvidíš.🙂 Hlavní je ať je s tebou u porodu, snad ho zase nikam nepošlou a pokud vydělá víc penízků, tak je to taky takový větší klid do budoucna, kdy budete muset nakupovat dvakrát tolik. Takže vsechno zlé je k něčemu dobré a až se vrátí, tak si to zase užijete🙂

petrysek181
21. únor 2017

@pulguita k porodu by urcite priletel nechtěla bych tam byt bez něj myslím si ze ikdyz chlap vidi co to vse obnáší ze si ze ženy i váží ale uvidime jak to vse bude tady většinou u dvojcatek je císař ale tam by mohl byt také ☺

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru