Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
23. únor 2017

@pulguita to ano za chvili to uteče a budu vedet jestli budu mit malou princeznu nebo dalšího raubire do baráku 😀😀je to jedno hlavně at je v pořádku ale stejně ta holčička me hloda v hlave ☺v praci otehotnela dalsi a uz je doma a ja sem takovy blbec ze to tam nechci nechat na pospas☺ale jeste chvili a budu doma a v klidu cela fabrika mi muze...😁😁😁

pulguita
23. únor 2017

@petrysek181 Budu držet palce, ať to ta holčička je😍 Takže jste 2těhulky? Není to ta kolegyně, co to na tobě první poznala? Za chvilku už budeš doma taky a v klidu si budeš užívat těhotenství🙂

petrysek181
23. únor 2017

@pulguita ne ne je to jiná ale začíná se to u nas rozjíždět 😁za chvili bude polovina na mateřské 😀 jasně ze se tesim jak budu doma o letech makani si uziju volno a budu se připravovat na miminko a shánět vybavicku☺

pulguita
24. únor 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Konečně pátek🙂 Vůbec se mi nechtělo vstávat a navíc prší. Ach jo.Už abych byla zase doma.🙂 Ještě že už je tu víkend. Já se na to taky těším, až budu doma připravovat věci pro miminko a všechno chystat🙂 Uvidím, jak dlouho to v práci vydržím já🙂 Ty se hezky opatruj a odpočívej, ať si hezky vykurýruješ to nachlazení🙂 Pěkný den!🙂

nienin_que
24. únor 2017

Ahoj holky, říkala jsem si že bych vás měla po dlouhé době alespoň pozdravit. Jak se vám daří ? Koukám že hodně z vás co jsme se bavili sem stále chodí. Já na koníka chodím minimálně , ale budu ráda když dáte vědět jak se máte. Ahojky.

petrysek181
24. únor 2017

@pulguita ahoj pro tebe konečně pátek ja se valim doma uz tyden po pravdě se ni tam ani nechce do prace ale vím ze je to posledních čtrnáct dni a pak havaj😁ty si pořádně odpocin u vikendu tady svitilo slunicko ale uz se zase zatahuje

pulguita
24. únor 2017

@petrysek181 Neboj, těch 14 dní už nějak zvládneš🙂 Já už konečně jedu domů🙂 Přítel má odpolední, tak přijde později, ale hlavně že už je tu víkend😍 Tady je dneska zataženo a občas mrholí a mírně prší, ale zítra má být hezky. Navíc tento víkend probíhá karneval, takže městem prochází průvod a my se asi půjdeme mrknout. Pěkný víkend ti přeji🙂

petrysek181
24. únor 2017

@pulguita tady je to jak na aprila chvili sluníčko pak dest pak pada krupice a pěkně na stridacku😀jebto musi byt pekne tady nic takoveho neni krasny víkend a odpočinek 😁

pulguita
24. únor 2017

@petrysek181 Děti dneska ve škole a ve školkách chodí výstrojení a v pondělí mají volno (rodiče musí pracovat anebo si berou dovolenou). Už dnes po ulici chodí někteří lidé (hlavně mládež) různě zmalovaní a nastrojení. Už jsem viděla skupinku mimoňů a banánů😀 Krásný víkend a snad nám to sluníčko vyjde naproti aspoň zítra 🙂

petrysek181
24. únor 2017

@pulguita stejně to musí byt pekne tady je akorat masopust a to uz se drzi pouze nekde vetsinou na Moravě je skoda ze tradice prijdou k zapomnění ne je zase blbě tak cekam az se mimi vyradi a me se ulevi😂krasny víkend

pulguita
24. únor 2017

Je to hezké, protože zítra prochází průvod celým městem. Některé kostýmy jsou opravdu super.
A zkusila jsi ten banán? Te kolegyni to pomáhalo. Jedla ho po troškách když to na ní lezlo. Snad se to mimi aspoň na chvilku uklidní

sluninko23
24. únor 2017

@petrysek181 Me na nevolnosti pomahalo,kdyz jsem jedla po malych kouskach.Udelala jsem si treba chleba se syrem a ten jsem si rozkrajela na 5 malych kousku a kazdou pul hodinku jsem si dala.Ale prvni mesic jsem do sebe nedostala vuubec nic..Nemela jsem vubec na nic chut a ze vseho se mi delalo blbe.A kdyz uz bylo nejhur na zvraceni,tak jsem to rozdychavala a zvladla jsem ty tri mesice bez zvraceni👏

petrysek181
24. únor 2017

@pulguita
@sluninko23 banan mi nepomáhá ani jist po malych davkach vse mam za sebou jedine co zabere je cola po lzickach ale nezvracim vse statecne drzim😁😁

sluninko23
24. únor 2017

@petrysek181 Tak to je super😀Drz se dal😀Jee jak ja jsem rada,ze uz mi nic neni...Ten zacatek byl nejhorsi🙈A az se ti vrati chute,to teprve bude.😉

pulguita
24. únor 2017

@petrysek181 Tak ještě že ti aspoň ta cola pomáhá a že nezvracíš. Z toho mám strach já. Nechci zvracet, tak jsem jednou na sebe zvědavá🙂🙈

petrysek181
24. únor 2017

@pulguita
@sluninko23 az se mi vrati chutě tak budu chodici válec 😁😁😁

sluninko23
24. únor 2017

@petrysek181 😂Noo to si rikam taky,bude ze me misa kulicka😀

petrysek181
24. únor 2017

@sluninko23 me tak napadlo nevis nahodou co budes mit nebo si to nenechas říct ☺

pulguita
25. únor 2017

@petrysek181 Dobré ranko a hezkou sobotu! No já až na mě přijdou chutě, tak budu jak slon.😀 Včera jsem měla chuť na sladké a kdesi jsem vyštrachala 2 tyčinky kaštanů z bílé čokolády, co jsme si v létě přivezli z ČR a obě jsem je snědla 🙂 🐷

petrysek181
25. únor 2017

@pulguita ja mam pocit ze se bude historie opakovat do šestého mesice se synatorem sem mela1,5kg a pak se na me lepila i čtyři kila za tyden😁😁 tak uvidime jak to bude ted ja take miluji sladke🍰delala sem nepeceny dort a to víš ze se po nem zaprasilo😀tady je nádherně venku a ja sem ospala jako blazen asi chvíli chrupnu a pak si pripravim na zitrejsi obed prijdou i naši mi tam byly dneska na ovocnych knedlikach🍒🍓🍇byly vyborne no a v pondeli mi to zase na chvili nastane

pulguita
25. únor 2017

@petrysek181 No však uvidíš jak to bude. Třeba v tomto těhotenství tak nepřibereš. Tady dneska bylo taky krásně a já prala jak o duši ať to hezky na balkoně uschne. Pak jsme se šli mrknout na ten průvod, bylo to fajn🙂
Ještě zatím nemysli na pondělí a užívej si víkendu🙂

sluninko23
26. únor 2017

@petrysek181 Jeste nevim co budu mit,ale urcite si to necham rict.Jdu na dalsi kontrolu 8.3. tak doufam,ze mi rekne co to bude...Jsem strasne zvedava🙂

petrysek181
26. únor 2017

@pulguita dobre ranko me se tak dneska nechtelo z postele mam pocit ze bych mohla porad jen spat😀musím to tu poklidit a vytrit cely byt od pejska tu mame poradnou nadilku chlupů ☺ tady je pod mrakem a vypada to na dest tak mozna i proto ta leniva nálada ☺

petrysek181
26. únor 2017

@sluninko23 jee tak to je uz za chvili☺ja bych taky nevydrzela sem tetka zvedava😀😀😀chci se te zeptat uz mas za sebou screening patri do toho utz a odběry krve je to na vady ja mam jit 16na krev tak se musim optat jestli bude i podrobnejsi utz nebo se na nej musím objednat hradi si to pacienti ale pojišťovny to proplaci je to kolem 1000kc asi do toho pujdu

sluninko23
26. únor 2017

@petrysek181 Jojo na screeningu uz jsem byla.Delali ni 3D ultrazvuk a odber krve na zjisteni downa.Platila jsem 1000.Pojistovna to myslim neproplaci a nebo jenom cast.Ja jsem se na to vykaslala,nez behat po pojistovne..Malej(myslim si ze to bude kluk)se nechtel vuubec ukazat,porad si daval pres oblicej rucicku.A vysledky jsem mela nastesti v poradku.

sluninko23
26. únor 2017

@petrysek181 Jo a na ten screening me objednala doktorka.

pulguita
26. únor 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tady je hezky a půjdu pustit ještě nějakou pračku a taky bych měla uklidit, protože ty chlupy jsou u nás na denním pořádku, páč 3micky a jedna králíčí slečna v tomto smyslu dají zabrat🙂 Já normálně přes víkend spím dlouho (před chvílí jsem se probudila😵🙈 ) Až jednou budu těhotná, tak asi ty první 3 měsíce úplně prospím. Jinak přítel byl u lékaře a za 2 týdny má jít znovu. Nebyli si jistí, jestli ho budou operovat či ne. No uvidíme. Zatím na mě od minulého víkendu, kdy mi skončila MS naléhal se snažením, takže jsme pomalinku zase začali... Tento měsíc sice nečekám, že by se to povedlo, ale kdoví. Ovulka možná proběhne dneska. Tak snad tam ty včerejší spermijky vydrží🙂 Nějak to ale nehrotím, nějak jsem se zklidnila a čekám, co bude a kdy se nějaké to miminko zavrtá🙂 Hezkou neděli přeji🙂

petrysek181
26. únor 2017

@sluninko23 dekuji tak ja se domluvim s dr co a jak☺to se chodí kolem dvanáctého tydnu?

petrysek181
26. únor 2017

@pulguita no konečně ☺proc to t nezkouset kdyz to ma prijit tak to přijde je fajn ze si klidná a vyrovnaná to tomu hodne pomaha ja v tom lednu ti taky hodila za hlavu a vyslo to☺ me chybi jeste vytrit ale nez se k tomu dokopu to je vecnost ale gauc uz me vola k sobe😂tak si pospisim😂😂at to mam z krku

sluninko23
26. únor 2017

@petrysek181 Jojo ve 12 tydnu.Poprve jsem slysela srdicko a bylo to neco uuzasnyho😍

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru