Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita jestli jsi tu sobotu merila hned nez si vstala tak ta teplota je platna nevadi kde spis ale podle me ovulka probehla driv ja v tom tvem grafu mam taky malinko chaos😀😀😀no fakt sem na to zvedava co z toho bude byt tebou tak kdyz zitra teplota nespadne testla bych ceho se bojis bud to bude tak a nebo ne😉

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 No prave v tu sobotu jsem nemerila hned nez jsem vstala, protoze mam teplomer v posteli a ne na gauci. Na gauci jsem vytuhla neplanovane u televize. 🙄 Takze po probuzeni jsem sla do postele, ale i kdybych pak hned merila v posteli, tak uz to taky neplatí. Merila jsem pak v posteli ale ani ne po hodine spanku 😖 Takze takhle teplota opravdu moc neplatí. Navíc ten den nemohla byt ovulka protoze ty dva dny predtím uz je celkem vysoka teplota 36,8 a 36,9 coz jsou mé poovulacní teploty. Takze ovulka probehla nejpozdeji v tu stredu 17.05.17
No ja se bojím testovat z obou duvodu....ze bude negativní, ale taky co kdyz bude pozitivní 😅 Me z toho picne! Vubec jsem to necekala a proto tomu porad moc nemuzu uverit. Kdyz tak bych zkusila test ve ctvrtek. Ten clearblue digitalni co ukazuje ty tydny, jak dlouho vydrzi "zapnuty"? Kdyby byl pozitivni, tak bych ho chtela dat priteli na narozeniny (6.6.) Kdyz ho udelam ve ctvrtek 01.06.(a bude pozitivni), tak to asi tak dlouho nevydrzi, ze?

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita ten digi vydrzi dva dny pak to zmizi ale takova fotecka a nebo vzdyt mas dva tak bys ten druhy udelala v den narozenin😉tak proto tu sobotu ta teplota tak vylitla takze s tou bych nepocitala a brala bych ji jako 36,8 no vazne sem cela natesena cekam kazde rano od tebe zpravu 😀😀moc drzim palce at to tam je clovek pocituje zvlastni vzruseni a napeti kez by to vyslo🍀🍀🍀🍀🍀

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 Aha no já jsem chtela mit na pamatku jak testik ukazuje 1-2, a 2-3 tak jeste musim rozhodnout, kdy udelat ten prvni, anebo bych mu dala fotecku prvního, ale nevím jestli ten druhy uz pak bude ukazovat 2-3...no uvidím.
Jinak ta teplota co vylítla je v porádku, to bylo v nedeli ráno a to uz jsem spala v posteli, jako vzdycky. 🙂 Ta co je "spatna" je ta predchozí (z patku na sobotu).
No já jsem taky napjata, ale po tech vsech predchozích mesícich to beru trochu s rezervou a proste tomu porád neverím. A vlastne ani nevím jestli uverim tomu pozitivnímu testu, kdyby se ukázal! 😀 Tak dlouho na to cekame a pak tomu clovek ani nemuze verit, vid? 🙂 Moc dekuji!! 🙂 Kez by to vyslo i kdyz mam ted strach z jakehokoliv vysledku 😅 Ja jsem pripad pro doktora Chocholouska 😀

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita prosim te neblazni ty takova rozumna holka a bude takhle silet😀😀hlavne zachovat klidnou hlavu nejak to dopadne😉tak to jo ted uz tomu grafu trochu rozumim😀jedu pro vecicky pak se ozvu😉

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 Ze by se mnou uz hazely ty tehotenske hormony? 😅
No nejak to dopadne. 🙂
OK pak dej vedet, co hezkeho sis poridila 🙂

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita tak uz sem doma uplne splavena ale stalo to za to😉mam vecicky tak do 1 roku v lete zacnu tridit a davat to dohromady dneska bylo teda pekne horko v tomhle pocasi je lepsi byt zalezla a snad nejit ani ven😀co ty jak se citis doufam ze dobre a nic nenasvedcuje ze ms dorazi 😊 sem napjata jako struna mi z tebe klepne uz aby byl konec tydne a vedeli jsme vysledek😀

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 Ahojky, jé tak to je fajn. 😍 V létě to roztřídíš vypereš a máš hotovo🙂 Krom postýlky v ložnici, budete mu zařizovat pokojíček? Co budeš kupovat jako poslední a kdy budeš chystat tašku do porodnice?
Tady je taky hrozné vedro a trochu mě bolí hlava, asi s toho dusna, ale hlavně v pondělí to tak občas mívám. Jinak jsem v pohodě, tak kdoví co naměřim zítra. Je to buď a nebo. 🙂 Taky už si přeju aby byl konec týdne...jsou to ale nervy😅 Pokud bych byla těhu, tak mám strach, že mi z toho horka bude ty první týdny pěkně blbě. Kéž by ne, ať to můžu udržet v tajnosti v práci co nejdéle. A taky mám strach z břicha, ať mi rychle nenaroste🙈 No ale kolikrát jsem takhle špekulovala a nakonec dorazila MS😅

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita neboj kdybys byla tehotna tak u prvniho tehu brisko tak rychle neroste svaly jsou jeste pevne me s Kubou zacalo rust az po ctvrtem skoro paty mesic😊horsi jsou jestli ti bude blbe a ja mela ze zacatku taky dost casto bolesti hlavy strasne sem zvedava na zitra🙏👶🙏at se pekne teplota drzi😉no jeste mi chybi zavinovacka tu chci pouzivala sem ji dost hlavne prvni dva mesice a chybi mi komoda a postylka pokojik mit malinkej nebude udelame mu koutek u nas v loznici proto sem volila i to bilofialove povleceni pekne to tam sedne to pujdeme koupit v cervnu az se vrati pritel v zari nakoupim plenky a ruznou kosmetiku na mimi a v lekarne taky ruzne vecicky at mame doma vse pripraveno pak se budu jeste chystat ja nejakou kosili do porodnice ikdyz u nas snad davaji kojici podprsenku uz mam doma a nejaky intimni gel aby se rychle hojil nastrih hraze ikdyz by bylo fajn kdyby se to obeslo bez nej😉Kuba byl veliky tak snad pripravil brachovi cesticku😂😂😂no a tasku do porodnice pripravim v polovine zari a pak uz budu jen cekat az to vypukne😀

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 No já mám teď skoro pořád takové jakoby trošku nafouknuté to bříško, tak mám strach, ať jestli budu těhu, nebudu jak míša kulička a do měsíce nebudu mít jak ho schovávat.🙂 Taky je pravda, že tam je mírný špeček, který se tam od toho září hezky vypracoval🙂 Teď jsem si všimla, že mě přestaly bolet prsa😲 zítra spadne teplota a dorazí MS a je konec snění😅 Kéž by se držela🙏
No já bych chtěla postýlku taky v ložnici, ať je miminko blízko na kojení. Máme tam jednu komodu, ale nevím jestli bych tam měla místo na přebalování, takže mu asi budeme muset zařídit pokojíček, který je teď jen pro naši zvěř. No bude toho hodně, hlavně nechci nakupovat plno zbytečných věcí a vlastně nemám ani páru co bych měla koupit nejdříve a co nechat na později. No bude to sranda řeknu ti, že jak jsem se takhle dneska zamyslela, tak abych to všechno stihla připravit. Uvidím, jak na tom budu a jak se budu cítit, ale tady se pracuje až nevím do kterého měsíce a čas letí jak blázen. Nástřih hráze...bojím bojím...a křížím nohy...No já se nechci vidět🙈 Nebo po císaři budu úplně mimo, z toho mám strach. Ale nebudu předbíhat, vždyť třeba ani nejsem těhotná🙂 No zítra ti určitě dám vědět🙂 Krásný zbytek večera!🙂

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita to ze te prsa prestaly bolet nic neznamena😊hlavni je teplota at se drzi pekne nahore😉nastrihu se neboj necitis to strihaji kdyz tlacis a mas kontrakci a hraz je napnuta od hlavicky miminka takze nic necitis ale ta predstava nic moc jak nekdo vezme nuzky a proste smikne😣ja nebudu mit ani prebalovaci pult prijde mi to zbytecne syna sem prebalovala na letisti nebo sedacce a prebalovak mi vubec nechybel je super ze budete mit pokojik pro mimi ikdyz ze zacatku ho budes mit u sebe je to pohodlnejsi😊vse se da zvladnout nejlepsi je postupne kazdy mesic neco a mas vse pripraveno a klidek😉ja sem taky radsi pripravena nez vse dohanet na posledni chvili😉no nic ty si odpocin a moc drzim vsechny palce chci aby to vyslo😉😉😉👍👍👍

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 No tím že mi nikdy nic nešili, mám z těchto věcí strach a spíš taky z toho jak se to bude hojit. U porodu tu bolest možná tak nevnímáš jako po porodu třeba při čůrání a tak to musí být síla.
Já jsem si to taky tak myslela, že ten prebalovaci pult pak budu mít na prd a prebalovat budu v noci na posteli a ne chodit kamsi do pokojíčku. Ale možná mi ten pult přijde vhod než se vůbec naučím přebalovat, ať pak nemám "pomazanku" na povleceni nebo na gauči😅 Možná bych ten pokojíček chtěla taky kvůli těm našim kočkám,tam bych je nepustila, ať mi nelezou do postýlky, ať tam nemá miminko chlupy, ty naše micky jsou hrozné zvědavky a všude musí být a všechno je jejich. Proto mají zákaz do naší ložnice, i když se tam občas vetřou. A aspoň by si potom miminko mohlo v klidu lozit po zemi, protože 4zvířata v bytě je už taková malá hospodárka a občas ta podlaha je jak v chlívku. No asi si udělám seznam věcí na každý měsíc a budu nakupovat postupně, ale třeba kočárek postýlku a velké věci až ke konci, protože zabíraji hodně místa.
Tak zítra dám vědět, jak na tom jsem s tou teplotou. Bylo by to moc fajn, kdyby se to povedlo🙂

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita staci ti obyc podlozka na prebalovani a mas vystarano pak to zbytecne zabira misto😊ja jsem taky zvedava na toho maleho zarlivce jak se bude tvarit na miminko je na me tak zvykly ze co sem byla dneska pryc tahal mamku k oknu aby ho vysadila chtel me vyhlizet povidala ze tu s nim byla hodinu jsem s nim ted porad tak se ke me upnul😊ja ho necham at si veci ocicha a az privezeme miminko tak i jeho😉ty se jdi na to poradne vyspat a drzim co se da😉zitra urco dej vedet

sluninko23
29. kvě 2017

Teda holky,clovek tu par dni neni a takovy vzruso.
@pulguita: Strasne mooc ti drzim palecky,aby to vyslo🙏 Jsem napnuta a doufam,ze teplota vydrzi..

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita ahoj tak cooooo😲😲😲

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181
@sluninko23 Dobré ranko!🙂 Tak si myslím, že zázrak se asi nestane. Dnes klesla teplota na 36,8😖 Takže zítra asi klesne o něco víc a dorazí MS.😕 No nevim nevím jestli se zítra teplota udrží nebo ještě znova stoupne, ale spíše se smiřuji s příchodem MS. To moje tělo si ze mě prostě dělá srandu😅
Pokud má přijít MS, tak už aby raději přišla, protože tohle čekání je na nic. Něco podobného se mi stalo v lednu, kdy jsem měla cyklus 28 dní a 29DC dorazila MS. Teploty byly o stupínek nižší než teď tzn. 27DC 36,9 a 28DC 36,7. a 29DC 36,6 a příchod MS. Tak kdoví co bude tento cyklus, ale asi přijde MS.
Ten tvůj Bernik tím, že je sám, tak je na tebe víc upjatý. Já to mám takhle s Bertou, která je taky velký mazel🙂 Ty naše micky jsou tři, jsou přítulné když chcou a tím, že jsou tři tak jsou celkem nezávislé, i když spíše visí na příteli a on na ně nedá dopustit. Taky bych nechala miminko všem očichat, jenže kočky by nejraději byly a vlezly všude a nerespektují nic, protože považuji, že jim patří celý byt. Z toho mám trochu strach, jak se zachovají, až bude doma nějaké miminko🙂 Ale to se uvidí.
Jinak tady pěkně prší, ale je to potřeba, protože tu bylo hrozné dusno, tak se aspoň pročistí vzduch🙂 Krásné úterý!🙂

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita jeste neni nic ztraceno☺ale nejhorsi je ta nejistota a dneska ta teplota tomu neprida ach jo takze zase vime prd😀tady ma byt pekne horko ale na odpoledne hlasi bourky byl by potreba destik zacina byt sucho🤔no je to tak Bernik je maly zavislacek nevydrzi ani v klidu spat staci kdyz jdu do kuchyne a uz spizuje jestli mu nahodou neutecu😊ja sem dneska nejaka prejeta boli me nohy a trochu i hlava nedelaji mi ty vedra moc dobre tak budeme doma pekne v chladku

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181 Vím, ze jeste porad tam nejaka sance je, ale spis se smiruji s prichodem MS. Bylo by to fajn kdyby nedorazila. 🙂 Novinkou tohodle cyklu je to, ze me takhle dlouho bolely ty prsa. Jenomze bolest prsou jeste taky nic neznamena. No nezbyvá nic jineho nez cekat. Myslím, ze zitra uz bude vse jasnejsí. Test radeji jeste delat nebudu.
Me bolela hlava vcera a urcite to bylo z toho vedra. Takze i kdyz mi dneska prselo cestou na vlak, jsem ráda, protoze byl dest za potrebí. Hlavne at se ten vzdruch procistí. Ty si dneska hezky odpocin 🙂

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita ja sem ted mela super prochazku Berny chytil stopu nejspis harajici fenky a ztratil se mi tak sem letela domu pro kolo a psa sem hledala nastesti byl tam kde ta stopa zacala sem cela splavena a dostal na zadek jak me vytocil ted je v rohu sedacky jako oukropecek moc dobre vi ze neco proved🙂ja se musim trochu vzpamatovat😥😥😥☺uz mi letely z oci slzy ze se zabehnul.Test zatim nedelej myslim ze zitra teplota rozhodne a bude jasneji mozna zalezi kazdy mesic jaka je hladina hormonu proto to hybe i s teplotama a boli prsa nebo bricho

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181 No teda to mi povidej! 😲 Uplne ti rozumím. Tim ze bydlime ve 4.patre tak nase zvirata nechodí ven, max.jsou na balkone, ale i tak se stalo, ze se nekdy schovají a kdyz je clovek nemuze najít, tak uz mysli na nejhorsi a jsou to hrozne nervy. Uplne ti rozumim, ze ti bylo do breku. Oni presne vedí, kdyz provedou neco co nemají, ale proste mu ta fenka vonela a on neodolal chudacek malý 🙂
Hlavní je, zes ho nasla a ze je v porádku a ze na tebe cekal tam kde se ti ztratil 🙂
No obcas treba myslim, jestli nejaky ten hormon nemam nejak nizky nebo vysoký a proto nemuzu otehotnet. No uvidíme co namerím zitra a kdoví co mi poví ten doktor v tom cervenci. Zatím nechci brat nic víc krom té listovky, aby kdyz by mi delal nejaky hormonální profil, videl ty moje hormony "v normálu". Pak at rozhodne co a jak by mi pomohlo na zlepsení situase 🙂 Kdoví jak dopadne tento cyklus, no a kdyby nedopadl, tak jeste zbýva ten cerven...snad budeme mít stesti 🍀🙂

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita to ano ted byl na prochazce moc hodny a nehnul se ode me max na par kroku☺mam ho jako dite ty mi rozumis protoze jsi na tom stejne vid 😉tady se zacinaji honit mraky tak cekam co z toho bude jestli vubec neco😀ja tam ted poslala ctvrtku melouna a funim na gauci nez mi slehne😀mas pravdu ted nic neber at to nezkresluje ale pak by si mohla neco vyzkouset myslim si ze budes mit ten profil v poradku a kdyz to nevyjde ted tak cervnu si na tom date zalezet😉 zitrek ukaze co a jak je to strasne to cekani takze zitra to je 28dc?

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181 Chudáček, určitě se taky vylekal. Jsou to jako naše miminka, to je pravda. I když někdy zlobí, tak na ně člověk nedá dopustit, protože za lásku a pomazlení jsou úplně odevzdání a to je krásné, že jsou s námi šťastní, nic víc nepotřebuji🙂 Tady přestalo pršet, ale je pořád pod mrakem, ale dýchá se líp, tak je to fajn. 🙂 Kdoví jestli ještě sprchne pro jistotu mám deštník.
No já jsem dneska 28 DC, zítra už musí přijít MS.🙂 Kdyby ovulka proběhla 15.5. Tak už jsem 15DPO (normálně mám LF 13dní) a kdyby ovulka proběhla ve středu, tak už jsem 13DPO. No jestli byla ovulka v tu středu, což asi jo, tak zítra ta MS přijde. 🙂 Moc nevěřím na to, že by ty nedělní spermijky tak dlouho vydržely. No snad budeme mít víc štěstí v tom červnu a jak správně říkáš, dáme si víc záležet🙂 Snad se zase nic nesemele🙏🙂

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita takze zitrek to vlastne vsechno rozstipne sem fakt moc zvedava jak to dopadne ☺tady to zase pali takze z deste zatim nebude nic ☺doufam ze ted se ty dny jen pekne prehoupnou a od soboty za 14 dni mam pritele doma☺ kazdy tyden mu posila fotku jak nam brisko pekne roste ale uz se tesim az maleho uciti sam na ruku kdyz poradne kopne vybouli se mi bricho zatim ne moc ale uz je to videt😉 bude s nami delsi dobu tak si nas uzije skoda ze to dlouhe volno nevyslo na rijen bylo by to fakt super😀

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181 No jsem na ten zítřek taky zvědavá🙈 Třeba dorazí MS dnes v noci nebo zítra ráno. Občas mám takový pocit jak by měla každou chvilku dorazit, no už jsem s ní asi čím dál víc smířená😅 Tady nakonec vylezlo sluníčko a je zase horko. Ten suprchládeček mi vyhovoval🙂
Uvidíš, že ty 2 týdny taky rychle uběhnou! 🙂 Potom si tě užije a bříško taky🤰😍
Bude to pro něj velká změna 😍 Neboj třeba tam budou mít v říjnu další volno. Zatím se nestresuj. Uvidíš, že to nakonec všechno dobře dopadne a přítel dorazí načas🙂

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita ja bych ti to tak prala aby si se k nam uz pridala ale zase nema smysl byt z toho spatna proste kdyz ted to nevyjde tak v cervnu budes nasilnit pritele daleko vic nez ted☺☺☺☺je potreba prinaset i obeti😀 vem si ze pritel bral 3 mesice vitaminy kvuli tomu spermiogramu a vysledek byl stejny takze v tom to taky moc nebude proste nekomu to trva delsi dobu nekdo otehotni hned😉 bude to v pohode je fakt ze ja si s tema hormonama uzila svoje hlavne kvuli naladam ale spousta holek po nich taky neotehotnela takze ja to beru jako velke stesti ze se to povedlo a cysta praskla a je z toho nas maly chlapecek😍 moc drzim palecky a kdyz to dostanes tak to nevadi telo se pripravi a rozjedete to nanovo😉

pulguita
30. kvě 2017

@petrysek181 Moc děkuji za povzbuzení. 🙂 Tím že už jsem zvyklá na tyhle srandičky které na mě tělo každý měsíc chystá, tak už ani nejsem nijak smutná...už to tak prostě beru. Spíš by mě vytočilo a překvapilo, kdyby se to povedlo.🙂 No pokud přijde MS, tak příští měsíc kdy má přítel odpolední, začnu chodit zase do fitka😅, protože když je odpoledne doma on, je to zabitý případ. Minulý týden jsme se překonali a šli běhat, ale on do fitka nechce a když jsem odpoledne sama je to v tomto smyslu pro mě lepší...mám pro sebe víc času. 🙂 Sice se držím a nejím sladkosti, ale musím se začít víc hýbat, jinak ty kila dolů nepůjdou. No snad se v tom červnu budeme snažit o něco víc🙂 Kéž by už ta MS přišla, protože čím dřív přijde, tím dřív můžeme zase začít.🙂 A kdoví co na nás vymyslí doktor a jestli stihnem nějaké to snažení ještě před tou přítelovic operací. Jsem ráda, že se vám to takhle hezky podařilo, protože věřím, že s těma hormonama to pro tebe muselo být hodně těžké, ale výsledek stojí za to 😍

petrysek181
30. kvě 2017

@pulguita nejak uz to dopadne budu tu kak na trni zitra nez napises😉kdyz vam to nevyjde se snazenickem tak si myslim ze az pujdete k tomu dr tak vam urcite pomuze aby se to co nejdrive povedlo😀ja sem rada ze nam to tak vyslo ale s myslenkou na druhe jsme se prestali zabivat budeme si pry uzivat a taky se budeme snazit podivat se nekde po svete😊vcera mi volali z prace jak se mam a kdy se vratim😀docela me to potesilo a je fakt ze si obcas vzpomenu tak se pekne vyspi a zitra pisni at vim co a jak pekny zbytek vecera😊

pulguita
31. kvě 2017

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 Dnes jsem naměřila 36,7 Takže je to jasné😖🙈 No teď už jen aby dorazila MS co nejdřív, protože příští pondělí je tu volno a tím že má přítel v úterý narozeniny, tak jsem zarezervovala jednu noc z neděle na pondělí v jednom super hotýlku na pláži. Tak snad do neděle budu mít od MS pokoj😝 Škoda no, ale asi byla ovulka ve středu a tím pádem spermijky z neděle nevydržely. Snad tu ovulku tento měsíc neprošvihnem🙂 Asi smažu z grafu tu teplotu z toho sobotního měření, kdy jsem usla na gauči, ať mi zbytečně nerozhodí ty moje teplotní záznamy, protože mi posunula ovulaci na nějaký 18DC což je v mém případě blbost.
Na druhé miminko zatím nemysli, uvidíš jak se budeš cítit po porodu🙂 Třeba pak pár měsíců po porodu budeš mít chuť na další miminko a třeba ne. Však uvidíš🙂 Užívej si to co máš a pokud má přijít další, tak přijde🙂 A pokud ne tak se taky nic neděje🙂 Všechno má své výhody, třeba jako to cestování. Na práci zatím nemyslí! Je fajn, že si na tebe vzpomněli, ale ještě dloooouho tě neuvidí, takže užívej si klidu doma. Na pracovní stresy máš ještě spoustu času😀 Tady je dneska krásně, svítí sluníčko, ale je dýchatelno. V poledne pak bude určitě hic. Krásnou středu ti přeji!🙂

petrysek181
31. kvě 2017

@pulguita dobre ranko no tak to je jasne to ta mrska dorazi🤔a ja tomu celkem verila ach jo no nevadi cerven je tvuj😉ja mam dneska starosti s Kubou volali mi ze skoly ohledne chovani doma bude poradna rozmluva a zacnou zakazy mam iz toho dost chova se fakt otresne jen naslibuje ale nic se nezmeni sttasne me to od nej mrzi snazim se aby mel hezky zivot a takhle mi to vraci😢ten hotylek to je super napad uzijete si poradnou romantiku snad se to rozjede a budes mit do nedele klidek

pulguita
31. kvě 2017

@petrysek181 Kdovi kdy teda ta MS dorazi, protoze zatim nic😕
Teda to je mi líto, ze mas starosti s Kubou. No mláti s nim hormony a to období je tezke jak pro nej, tak pro tebe. V tomhle veku si spoustu veci (co pro nej delas) neuvedomi a mnohdy to ani neocení. Proste k tomu dospeje az pozdeji az bude starsí. Drzím palce at to hezky zvladnes a kez by si nechal trochu domluvit. Preji pevne nervy.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru