Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

lucije11
25. kvě 2017

@pulguita s tím grafem jsem to měla podobné v březnu. Nejdřív se mi posunula ovu asi o 3-4 dny později ale jak jsem zadávala teploty dál tak se zase posunula zpátky jak byla původně a jsem těhotná 😉 takže vydrž a měř dál. Jinak bych nečekala až do toho července ale kup příteli vitamíny docela si vychvalují ten fertilman plus.a zkusila bych to ACC před ovulkou jako petrysek. Jinak já jsem brala femibion 1 a gynex asi 2 měsíce a povedlo se. 😉

Holky včera jsem zařizovala screening v 1.trimestru a protože mi to gyn nenabídl a já si to uvědomila tak to bylo jen taktak, že jsem zvládla odběr a objednat se. No byla jsem pěkně vystresovana a pak odpoledne ne začalo bolet za krkem a noci jsem myslela, že umřu bylo mi špatně motala se mi hlava.takže mám krunýř a celé odpoledne spím ani nemam pořádně chuť k jídlu. Pořád nevím zda jít k dr.zda mi vůbec nějak pomůže. Léky nemůžu, na rentgen taky ne... nebýt těhotnátěhotná tak si zobnu brufen nebo nimesil a je po bolesti.🤐

petrysek181
25. kvě 2017

@lucije11 ja jen kvuli te bolesti mela sem silene migreny paralen na to nezabiral a kdyz to uz neslo vydrzet sahla sem po ibalginu vim ze by se nemel ale nic jineho mi nepomohlo cetla sem i diskuse nektere holky jo brali jine ne byt tebou tak se netrapim a jeden si vezmu

pulguita
25. kvě 2017

@petrysek181 Tak to je fajn, že už je na tom lépe🐶🙂 Třeba se to v práci zlepší...než se tam vrátíš tak uplyne fůra času, anebo se nakonec rozhodneš pro druhé mimi a než aby ses tam vrátila, ještě budeš o něco víc doma🙂 No jsem na sebe taky zvědavá. Něco mi říká, že z toho zase nic nebude, ale malilinká naděje tam je🙂 Teď jakoby trochu cítím podbřišek, tak nevím jestli to jsou halucinace, nebo se blíží MS. 🙂 O víkendu by teplota měla klesat, tak jsem zvědavá🙂

pulguita
25. kvě 2017

@lucije11 No kéž bych na tom byla s tím grafem stejně jako ty!🙂
Tím že bydlím mimo ČR, tak nevím jestli tu ty stejné vitamíny seženu (ty pro přítele) Já beru listovku. Femibion tu je, ale doktorka říkala, že ho mám brát až když otěhotnim.
Jinak pokud tě bolí za krkem, tak to zkus nahřát. Třeba se svaly uvolní a povolí i ta bolest. Mi to takhle pomáhalo🙂

petrysek181
25. kvě 2017

@pulguita no ja sem taky zvedava jak to bude vikend je za dvermi tak uz bude jasno co a jak😉tady maji byt o vikendu az do pristi stredy tropy tak si uzijeme letni dny ja se moc na slunicku nevystavuju akorat budu chodit s bernikem😊tak od soboty jeste tri tydny nez se mi vrati milacek a pak bude doma mesic a pul protoze v Norsku je tri tydny svatek ty se tam maji vid😊ja sem nevydrzela a ala si dat jeste zmrzlinu😀je to des to sladke ale kdtz je chut tak s tim clovek jic neudela budu se kontrolovat az po porodu jinak hlasim mam nahore 9kg🙄

pulguita
25. kvě 2017

@petrysek181 No já myslím, že dopadnu jako každý měsíc, ale kdoví.
Já do sebe už 3dny cpu hermelín, včera se mi po něm úplně nafouklo břicho a řekla jsem, že už si ho nebudu kupovat a dneska jsem zas šla do obchodu a už ho tlačím do hlavy jen tak bez chleba.😝 Jen si dej když na to máš chuť, pak to shodíš. Ty si můžeš dát bez výčitek🙂 Tady dneska bylo hrozné horkou a to ještě není pořádne léto, asi umřu. 😖Taky ty horka nesnáším, ale k večeru si hodím nohy do lavoru. To mi včera bodlo🙂 Ty mede...to to utíká, za chvilku budeš mít miláčka doma!🙂 Teda 3týdny svátek? No ti se teda mají, asi bysme se měli přestěhovat tam. Není tam takové vedro a pokud tam mají více takových svátků tak to tam musí být fajn😅

petrysek181
25. kvě 2017

@pulguita no svatku tam maji docela hodne je tam 14 dni a uz tam meli dva😀maji se tam pekne rikal mi po telefonu ze tam lidi jsou a zijou v naprostem klidu a pohode nikam nespechaji je to zase jine nez u nas kde je porad chaos😀je je hermelinek ja ho nedavno obalovala a taky jsme si pekne posmakli miluji ho akorat ted mi moc nejedou syry ani uzeniny ale sladke to miluju ve velkem a a smetanove omacky zitra mame koprovku a pri vzpomince na ni mam slinu az na veste😀😀😀ale gulas bych ted nesnedla a pritom sem ho jedla normalne tehu chute jsou nekdy desne😀ja ty horka taky moc nemusim a pritel je miluje takze on je opaleny a ja bila jako sejra😂

pulguita
26. kvě 2017

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 No teda ti si tam žijou! Jednou jsem viděla pořad v televizi o těchto zemích a lidi si tam ty podmínky chválili...No až na to počasí. Takže bysme se tam mohli přestěhovat akorát na ty svátky v létě, kdy tam nebude takové horko jako tady🙂 No dnes už si hermelín nekoupím i když já mám ráda hlavně sýry. Od toho co jsem přestala jíst tu čokoládu, mě to sladké přešlo, úplně se divím a to si přítel pořád něco kupuje. No z omáček bych si dala tu svíčkovou. Jinak o víkendu jsem měla chuť na bramborovou kaši, tak jsem udělala a nakonec jsem to snědla všechno já a chudák přítel se ptal jestli byla dobrá😅 No tady je už teď ráno 22 stupňů, takže pak to bude ještě větší pařák. U nás je přítel víc bílý než já, jenže já hned chytnu barvu z toho jak jen chodím po ulici každý den do práce, takže obličej ruce a vystřih mám opalený a tělo bílé😅😎
Jinak dnes jsem naměřila 37 a zase mě trochu bolí prsa, k večeru mě bolel ten podbřišek tak na stránách, ale asi už se chystá MS. Tak kdoví kdy tento měsíc dorazí. Konečně pátek! Tak snad to v práci rychle uteče a ty si dnes dej šlofíka a nic neuklízej. Krásný den!🙂

petrysek181
26. kvě 2017

@pulguita dobre ranko a tu prsa te boli normalne pred ms? Me boleli akorat kdyz sem brala ty tabletky a pak kdyz sem otehotnela a boli me porad🙂hlavne at je tam 37 i v nedeli😉ja se prave hned na slunicku spalim a vyskakaji mi pihy😂😂😂takze frajerka😉dneska se mi zdalo o praci jak sem dostala vypoved😂😂😂😂nebudu uz poslouchat kdo mi co rika protoze pak se mi zdaji kravovinky krasny patek at ti to utece rychle v praci a jdes uzivat vikendu😉

pulguita
26. kvě 2017

@petrysek181 Ahojky! No normálně ne. Jen párkrát to bylo tak 5-6tý den před MS. tento cyklus mě bolely o víkendu, což se mi zdálo dost brzy, pak to přešlo a dnes ráno zase ale ne tolik co o víkendu. No nebudu se tím řídit. Kéž by se teplota takhle držela i o víkendu, ale moc tomu nevěřím...zítra určitě začne klesat. Mi taky vyskakují pihy🙂 Dnes se tu zatáhlo a to chceme jet zase na pláž na menší picnick protože já už mám pro dnešek padla🙂
Ty naše myšlenky hned ovlivňuji ty sny. Mě se to stalo ve středu, protože v úterý v práci vzpomínaly ty bývale spolupracovníky co se trhli s ex šéfem. No a pak se mi o nich zdálo že jsem je šla navštívit do té jejich nové firmy. Lepší je na nic nemyslet!😅
Hezke odpoledne!🙂

petrysek181
26. kvě 2017

@pulguita no sem zvedava co se z toho vyklube😀😀😀drzim palce at se drzi nahore a mate klid od nejakych vysetrenich ja sem otehotnela kdyz uz sem na vse rezignovala rikala sem si tal mame Kubu budeme jezdit na dovolene apod a ejhle prcek se i me zabydlel😊😊tady se zatahuje pak je zase slunecno porad na stridacku😀uzijte si to na plazi a zitra pisni jak jsi na tom krasny vikend

pulguita
27. kvě 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No já jsem taky zvědavá, co se z toho vyklube, protože jsem dnes naměřila 37,1!😲 Nechci si dělat nějaké iluze, dokonce začínám věřit i té možnosti, že se ta ovulka z pondělí posunula na středu, tudíž MS dorazí později. No jsem ti z toho na vážkách. Nakonec mi teplota zítra spadne a dorazí MS a bude konec všem spekulacím😅 Jinak prsa taky pořád bolí. Tak jsem ti zvědavá. Pořád se mi nechce věřit že bych byla těhotná. Dnes jsem 25DC. Normálně mívám cyklus 26 dní, ale občas byl i 28 dní. Takže pokud MS nedorazí v pondělí, tak by měla přijít nejpozději ve středu. No uvidíme. Zatím držím nohy na zemi a moc nechci věřit, že by to mohlo být těhu...po tolika měsících a nadějích, co se rozplynuly s příchodem MS...už to beru s rezervou. Ale bylo by to příjemné překvapení🙂
Jinak včera se počasí probralo a na pláži bylo slunečno, jen foukal vítr. Tím že jsem po obědě vytuhla a asi jsem byla nějak blbě zkroucená a do toho ten vítr, tak mě začaly šíleně bolet plotynky. Na noc jsem si krk namazala krémem a dala šátek, ale ještě pořád cítím trochu bolesti. Že by mi stoupla ta teplota z těch plotynek nebo z toho krému? Ten krém je takový co trochu po na mazání pálí, tak ti nevím. No uvidíme, co bude zítra ráno, ale smiřuji se s poklesem...nevím proč si to moje tělo každý měsíc takhle se mnou zahrává...se picnu😅
Tobě přeji krásnou sobotu!🙂

petrysek181
27. kvě 2017

@pulguita dobre rano no paaani😲 to jsou teda teploty kez by ti to vyslo 😍😍😍😍neboj bazalni teplotu ovlivnuje pouze horecka takze zadne kremy ani prasky nebo jestli je ti zima nebo teplo uvidime jak se to bude vyvijet dal al ja hlasuju pro at se drzi pekne nahore😀😀😀😀tady to vypada na krasny a teply den tak uvidime co vymyslim na dnesek😉Kuba je u kamarada vcera me rande uz to zacina jedno dite bude honit holky a druhe dudlik😂😂😂krasnou sobotu plnou odpocinku🌷

pulguita
27. kvě 2017

@petrysek181 Kéž by to vyšlo, ale mám strach tomu věřit, ať pak nejsem zklamaná. Nebo že bych měla horečku? Opravdu jsem cítila, že mi bylo horko. No uvidíme, co bude zítra. Já bych byla tak ráda, ale prostě tomu vůbec nemůžu (nebo spíše mám strach) tomu věřit.🙂
No v tomhle věku už začínají. Můj mladší synovec bude mít letos 18 a už minulý rok nám představil jeho přítelkyni. No a letos v srpnu za námi oba přiletí na dovolenou. Tak jsem tak říkala příteli, že jim necháme na spaní naši ložnici, ale že bych jim koupila prezervativy, ať se nevrátí domů 3 a ať mi jejich rodiče nesprdnou😀 Jenže nevím jestli by se zase nestyděli, až to uvidí, ale jistota je jistota a v tomto věku člověk nikdy neví...i když já si bláhově myslím, že třeba ještě tak daleko nedošli...Pořád je to pro mě můj malý synovec🙂 Ty si aspoň budeš moc v klidu užít miminka a třeba ho pak bude tvůj syn s přítelkyní vozit. A ty budeš mít čas si udělat věci doma🙂 Já v šestnácti vozila staršího synovce sestře a úplně jsem se v tom vyžívala🙂 Tak třeba ta jeho přítelkyně taky bude chtít vozit🙂 Ty si taky hezky odpočin a užij si počasí a krásného dne🌞

petrysek181
27. kvě 2017

@pulguita tohle cekani je nejhorsi vyjde to nevyjde to proto sem delala testiky tak brzy protoze me to cekani ubijelo😁uvidis ja to bude zitra tu vydrzis mas na to trpelivost☺ no proc ne synovci nechat loznici i s pritelkyni ikdyz si myslim ze hlavne ona se o nejakou ochranu postarala aspon ja tak premyslela nechala sem si napsat antikoncepci jeste nez sem vubec neco zacala😊tak si myslim ze jsou rozumny☺pritel vzdycky si dela srandu a vola na Kubu kdyz nekam jde jestli nechce sebou i kondomy😁😁😁ale doufam ze tak daleko jeste neni jednou prisel s cucflekem ale to mel takovou dracici😂nastesti pro me to brzy skoncilo😂kdyz jsem byla na tom utz tak mi venku pak rikal ze vezme kocar a psa a vyrazi😀😀😀to me pobavilo😉ja sem dneska nejaka unavena odpo mam jet k te kamaradce ale mam toho nejal vseho az nad hlavu i jsem bez nalady plactive obdobi.Predstav si jak sem mela dneska drahy nakup v kramu meli tresne poradny chrupky😍v tu chvili strasna chut na ne no tak ta malinka vanicka me stala 180 kc😣 bylo mi blbe to vratit ale byl to hodne drahy pamlsek😁😁😁😁sem velecena a zustanu u melouna😀

pulguita
27. kvě 2017

@petrysek181 No kdybych věděla přesně kdy byla ta ovulace, tak bych možná zkusila ten test, ale co když nakonec fakt byla v tu středu a teplota mi spadne buď zítra nebo v pondělí/úterý, tak raději počkám. To moje tělo si ze mě udělalo tolikrát srandu, že teď tomu moc nevěřím. 🙂
No já si hrála s panenkama ještě ve 14 a v 18. mě nechala mamka jít poprvé na diskotéku a ještě ke všemu zrovna byla zavřená, tak jsme si šli s kamarádkou do mléčného baru a koupily si jídlo .😅 Já jsem na dnešní dobu trošku opožděná...dyť i o to miminko se pokouším později 😅 Ale musím říct, že mi nic neuteklo🙂
No mi se taky dnes nic nechce, jen jsem pustila 2pračky a teď jsem jako lenochod vyvalená na gauči a venku je tak krásně. Když tak si odpočiň a sejdi se s kamarádkou jindy anebo možná když půjdeš tak to bude fajn a příjdeš na jiné myšlenky.🙂 No já včera koupila pistaciové oříšky a před chvilkou jsem dozobala zbytek pytlíku. Občas to neuškodí dopřát si takhle nějakou dobrůtku. 🙂

petrysek181
27. kvě 2017

@pulguita tak ja nakonec to mam bez odpocinku odpo jsem jela chvili pokecat ze se pak natahnu no jo ale synacek se rozhodl ze si ze me udela taxika tak sem ho vezla od kamarada za holkou a pak pro nej pry mi vse vynahradi no to zname😀😀ted chvili odpocinu nez zase bude chtit jit prcek ven tady je kolem 30 a ma se to drzet az do stredy narvala sem se do satu a vypadala jak spravny spekacek je to desny😂😂😂😂ale co nadelam prece se nebudu parit

pulguita
28. kvě 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak dneska jsem naměřila 36,9 tak že by už teplota asi začala klesat? No kdoví...asi ano. Takže zázrak se asi nekoná, i když mě pořád bolí prsa a takhle dlouho je to nějak divné, ale bolest prsou taky neznamená těhotenství, takže se spíše připravuji na příchod MS🙂 Ty jsi toho nakonec včera zvládla hodně, ale aspoň se nenudíš a příjdeš na jiné myšlenky🙂 Snad dnes budeš trochu víc odpočívat🙂 Krásnou neděli ti přeji🙂

petrysek181
28. kvě 2017

@pulguita dobre ranko dnesek nam jeste nic moc nerika to jeste neni zadny velky propad uvidis zitra jestli jeste spadne tak je to jasne nebo si tenhle cyklus dela telo co chce😉tady bude dalsi horky den jdu ted rano povliknout periny at mam odpoledne klid a nemusim uz nic peknou nedeli odpocivej

pulguita
28. kvě 2017

@petrysek181 No já si myslím, že si to moje tělo dělá co chce a zítra teplota určitě zase spadne. Jen mě mate to, že mě bolí ty prsa.No kéž by teplota neklesla, ale nevím nevím.
Já taky pustím pračku s povlečením, pověsím ho na balkón, ať hezky uschne a pak hned zase povleču peřiny, ať nemusím žehlit🙂

petrysek181
28. kvě 2017

@pulguita ty prsa je dobra znamka me nikdy nebolely az co sem zacala s tema hormonama ted kdyz sem otehotnela mi zacaly bolet presne 8 dpo to si jeste pamatuji a uz neprestaly a drzi me to doted obcas se to zlepsi ale ne o moc😀ja budu moc drzet palce at se teplota drzi na tebe 36.9 je dost a tfuj tfuj zustan tam😀 ja uz vytiram byt pradlo krasne schne loznice vonava cistym povlecenim a chlapa na konci sveta😀😀😀jeste ze tam se mnou spinka bernik😀krasnou nedeli

ivusheenka
28. kvě 2017

Dobry den, chtela bych se zeptat mam zpozdeni uz 3den a tehu test mi zatim vysel negativne. Posledni den Ms jsem mela 4.5.a posledni den ovu 15.4. Sem mela s pritelem sex nechraneny. Muzu byt tehotna? Za jak dlouho mam opet udelat tehu test?

pulguita
28. kvě 2017

@petrysek181 No mě bolely ty prsa minulý víkend (SO+NE), pak to přešlo no a teď od pátku celý víkend, tak jsem zvědavá. Stejně si myslím, že zítra teplota spadne a dorazí MS. Pochybuji, že bych měla takové štěstí a byla těhu. Pokud ovulka proběhla v pondělí 13DC tak by tam šance na otěhotnění byla, protože jsme se snažili v noci z neděle na pondělí, ale pokud byla ovulace ve středu, tak z toho nic nebude, protože by se spermijky tak dlouho neudržely. Tak kdoví. No zítra budu o něco moudřejší. 🙂 Kéž by se ta teplota držela, ale obávám se, že tento dnešní pokles spadne zítra ještě o něco víc. Berník dneska bude spinkat jako andělíček😇 Já vždycky jak převleču, tak říkám, že budeme spát jak andělíčci🙂 Neboj, ani se nenadáš a přítel bude zpátky🙂 Hezký večer! 🙂

pulguita
28. kvě 2017

@ivusheenka Ahojky! Jsem na tom podobně jako ty, ale ještě jsem nezkoušela testovat. 🙂 Jak dlouhý míváš cyklus? Já tak 26 dní. Nejdelší cyklus jsem měla tak 28 dní. MS mi přišla 3.5., takže buď dorazí MS zítra, anebo nejpozději ve středu 31.5. Ovulaci jsem měla buď 15.5. Nebo 17.5. Já budu když tak testovat až ve čtvrtek. Pokud máš už 3dny zpoždění, tak zkus testovat znovu za 2dny. Držím palce🙂

petrysek181
28. kvě 2017

@pulguita no sem na to moc zvedava a drzim vse co se da😉😉😉 obcas boli prsa i pri ovulce to by mohlo byt ten vikend jal si psala pak se mimi uhnizdilo a zacly bolet znova i tak je to mozne vysvetlit a nebo si telo reklo ze si tenhle mesic postavi hlavu a potrapi ti nerviky☺uvidime co zitra sem fakt napjata s tebou😀ja dneska odpoledne spala a vecer jsme chvili sedeli na zahrade moc se nevylezla zitra ma byt pres 30 a ja odpo pojedu pro vecicky malemu tak se upecu doufam ze dopoledne dojdou ty saty co sem si objednala aby mi nebylo horko😉zitra mi dej vedet krasny zbytek nedele

pulguita
28. kvě 2017

@petrysek181 No jsem ti zvědavá a napjatá jak guma od gatí🙂 Já si myslím, že si moje tělo opět vymyslelo nový plán, abych mu skočila na špek 😀 Nejdřív jsem skoro naletěla, když jsem měla 2dny zpoždění a cyklus trval 28dní, pak jsem měla skoro perfektní třífázový graf, který těsně před MS opět spadl no a teď ty prsa a celkem vysoké teploty na to, že by zítra měla přijít MS. Kéž by se teplota držela nahoře až do středy, ale je to tak nepravděpodobné, že bych dřív vyhrála loterii, kterou nehraju 😅 No teď v tom horku se šaty fakt hodí a pokud jsou volnější, tak budou i pohodlné. Já mám ráda volnější oblečení. Tak hezký zbytek neděle🙂

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita dobre ranko tak co☺jsme tu jak na trni nas ceka dalsi horky den rano jsem sjela na nakup udelat poradne zasoby at nikam nemusim odpo jedu k te zname tak se nekde upecu at ti to v praci rychle utece

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 To jsou mi nerrrrvy hned po ránu! Tak dneska jsem 27DC a naměřila jsem 37!😲 Tak že by nakonec proběhla ovulka až v tu středu 17.5.? No jsem ti z toho jelen. Takže opět musím čekat... Jestli MS nepřijde dnes, což asi ne (ještě ke všemu jsem si zapomněla dát intimku kdyby něco) , tak další termín očekáváné MS je ve středu, tak jsem zvědavá. Mám v sobě smíšené pocity. Moc nevěřím tomu, že bych byla těhotná a na druhou stranu pokud jsem opravdu těhotná, ani se mi tomu nechce věřit a mám strach...Mám strach si udělat test aby nebyl negativní a mám strach si ho udělat a zjistit, že jsem těhotná. A třeba jen moc špekuluji, a zítra teplota klesne, pozítří klesne ještě víc a ještě ke všemu dorazí MS 😅 Pokud byla ovulace ve středu a ne v to pondělí, tak asi těhotná být nemůžu😕 páč pochybuji, že by spermijky vydržely z neděle večer do středy. No nic, nezbývá než čekat, nějak to dopadne. 🙂 Pokud má přijít MS, tak raději ať už přijde, protože tohle čekání je hrozné. Takže uvidíme jak to tento týden dopadne. Tobě přeji krásné pondělí!🙂

petrysek181
29. kvě 2017

@pulguita teda holka😲ja sem z tebe cela vedle kdyby so mela ovulku ve stredu yak spermijky z nedele vydrzi😉ale na 27dc ta teplota u tebe uz neni normalni a co prsa?porad te boleji jsi dobra ze vydrzis do stredy hod mi sem fotecku grafiku jestli mas teda to by byla parada❤🤰

pulguita
29. kvě 2017

@petrysek181 No není to normální, jsem zvědavá🙂 Jinak ten den co i ukazuje tu ovulaci, je to ta sobota, co jsem usla na gauči až do šesti, takže tuhle teplotu beru s rezervou a nevím jestli bych ji neměla vymazat. Já se asi picnu, jestli po tolika měsících měření zrovna tento budu těhotná a přesně nevím kdy proběhla ovulace, protože jsem jeden den měřila špatně a rozhodilo mi to celý graf🙂
Nechci testovat ze strachu, že bude test negativní. No zkusím vydržet🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru