Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

sluninko23
29. čer 2017

@pulguita Urcite,jinak si to neumim vysvetlit.Jasne deti rvou,ale ty ,,vychovanejsi" vi kdy prestat.Neni to tak vzdycky samozrejme..Ale tohle nechapu hlidani ma na haku,ale beda jak jim neco reknes.Tahle na zrovna asi 5 deti..No des..Tak snad takova nebudu.😂A tolik deti mit na 1000% nebudu😂To by me trefilo.

petrysek181
29. čer 2017

@pulguita jeste zitra a je to za tebou😀a pak uz jen klidek a ceska kuchyne😉varite si ji i doma co je u vas tako a specialita docela me to zajima🙂tady na chvili prestalo prset tak pujdu ven se psem ani dneska neloudil kdyz prselo😀poslu ti fotku jak panackuje to je k sezrani😀😀😀no to bych cukr musela omezit ale urcite by se to zvladlo v pohode ja sem pred otehotnenim sladke moc nejedla dost sem se hlidala ale za to ted😁😁😁😁😁

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 Ježkovyvoči ten je krásný!😍 Jak hezky stojí čumáček malinký😍 S ním musí být sranda😀 No českou kuchyn moc nevařím. Přítel se naučil bramboráky a ty občas dělá a jsou výborné. 🙂 Jinak tady se dělá taková bramborová placka (tortilla de patata) a ta je výborná, může se dělat i z cukyny. Nebo se tu dává do trouby péct červena paprika a lilek, může být i cibule...jen se to omyje a celé se to šupne na plech posype troškou soli, poleje olejem a troškou vody a za cca hodinu je to hotové, oloupe se to a může se jíst studené nebo teplé...je to mňamka a k tomu třeba vajíčko na tvrdo nebo tuňáka a je to lehké zdravé jídlo. Je pravda, že jíme celkem dost zeleniny. Na večeři máme rádi zeleninove polévky...Ty mixuji a jsou to buď cukynové kremove polívky nebo zeleninová, dýňová...Občas si udělám bramborovou kaši, nebo vajíčko na měkko, nebo vaječinu, nebo parky s hořčicí a chlebem...obyčejne jídlo které se tu nejí a dostanu na něj chuť. Doma v ČR pak jím smažený sýr, utopence, svíčkovou a plněné bramborové knedlíky. Jinak typická je španělská paella tu umím, ale já nejím ty potvůrky s kukadlama, tak jsem ji dělala naposledy tak před 2roky😅 To jsem se zmohla a udělala typický španělský oběd gazpacho (studena rajčatova polévka, paella, a jako moučnik katalánsky krém, něco jako vanilkovy puding, ale oni to posypou cukrem a ten se pálí aby se utvořil karamel 🙂 Tohle je ta paella takové rizoto může být i z masa, ale ta typická má mořské potvůrky 🙂

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 tady ji mám ještě na plotně 🙂

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 Takhle se dělá ten katalánský krém (crema catalana)

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 Před spálením cukru

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 Po spálení cukru a ten povrch je mírně tvrdý tím karamelem, co vznikl z toho cukru

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 Gazpacho (rajčatová polévka) I když to rozmixuju, tak to pak ještě prepasíruju přes sitko, je to jemnější

pulguita
29. čer 2017

@petrysek181 V závěru se podává s na kostičky nakrájenou červenou a zelenou paprikou, rajčatkem a osmaženým chlebem. No a taky jsem udělala Sangrii na pití. I když normálně pijeme jenom vodu.🙂

pulguita
29. čer 2017

@sluninko23 No já mám taky jasno v tom, že bych tolik dětí nechtěla, budu ráda za jedno, ale moje maximum jsou 2děti. Kdyby se zadařilo druhé a jsou to dvojčata, tak mě klepne pepka 😅 a nenadělám nic, ale rozhodně bych se jím chtěla věnovat a ne nechat je ať si zlobí jak chcou a jsou zdivočelí. 😀

petrysek181
29. čer 2017

@pulguita ze de nestydis😀😀😀😀takovy chute mi tu delat ted kdyz sem na diete😀😀😀😀😀ale vypada to vazne luxusne to musim uznat❤ja miluju morske plody to same synator ale neumim je moc pripravovat tak je delame pouze svatecne tak jednou za 10 let😀😀😀😀😀 je to super zdrava kuchyne ja mam tohle rada ale pritel dusenou zeleninu a takove veci moc neji🤔takze si to varim kdyz je v praci😉jinak mas krasne prosteno v tomhle ja se vyradim akorat na vanoce protoze jinak si kazdy ji jak chce😉

sluninko23
29. čer 2017

@pulguita mnaaaaaam,to je neco a zpusob creme brulee😍 Ten ja uplne miluju..

sluninko23
29. čer 2017

@pulguita Proc mi to delaaaas.Mnaam vsechno bych snedla a ta paella vypada luxusne👍

pulguita
30. čer 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No představ si, že tady byla k ránu šílená přítrž mračen, lilo jak z konve nebo spíš z kýble a padaly kroupy! 😨😵 I když mě to vzbudilo a letěla jsem zavřít okno z ložnice, tak jsem ráda🙂 Bylo to za potřebí a teď se krásně pročistil vzduch a teď ráno je fajn chládek a jen 19 stupňů normálně bývalo přes dvacet a v poledne bylo na umření. Tak jsem ráda, taky proto, že je můj poslední den a začínám dovolenou a víkend 🙂 Včera jsem nakonec nešla do fitka a ani jsem nešla běhat, byla jsem unavená. Chtěla bych dnes, ale taky bych se ráda pustila do úklidu, ale nakonec pak budu po celém týdnu vyřízena a budu ráda, že žiju 😅
Omlouvám se, že tu dělám chutě🙈 Já z té paelly jím tu rýži s tou zeleninou, ale na ty mořské plody si nepotrpím...to je paradox viď? 🙂 Jenže když jsem byla poprvé ve španělsku na dovolene s mamkou (bylo mi tak 13) tak jsme to měli na oběd, a já jsem to chtěla zkusit, ale nevěděla jsem jak se to jí, tak jsem jedla ty krevety i s těma nožičkama a krunýřkem, ale jak to bylo tak tvrde, tak jsem to nakonec vyplivla a říkala, že nevím jak to ti španělé můžou jíst😂 No my jsme to tady v ČR v té době neznali, byl tu jen kapr na vánoce a nanejvýš filet no a pstruh už byl dražší. Takže to byla novinka a asi mě to poznamenalo, pro to ani vyhledávám vlastně ani ty oloupané. Z ryb mám ráda losose a tuňaka. Přítel když jsem ho poznala taky na zeleninu nebyl, ale teď už ji jí víc a ty polívky mixuji kvůli němu🙂 Ale třeba tu papriku a lilek jí v pohodě a dokonce to dělá i on. Co jsme spolu, tak se naučil i trošku vařit. No přes týden taky takhle nezdobim stůl, a většinou skončime s jídlem na tácku a posezení na gauči😀 O víkendu když je víc času, tak prostíráme stůl líp a taky jíme, snídáme, nebo večeřime na balkoně🙂 O vánocích nebo v jiné svátky taky ráda víc nádobím stůl🙂
Krásný pátek! 🙂

pulguita
30. čer 2017

@sluninko23 Omlouvám se za ty chutě! Ano ano je to podobné jak creme brulee co dělají ve francii.🙂 Ta paella vypadá složitě, ale není to žádná věda a na první pohled vypadá dobře.🙂 Já si na ni moc nepotrpím a proto ji moc doma nedělám, anebo si ji dáme v restauraci. 🙂

petrysek181
30. čer 2017

@pulguita dobte ranko tak mas posledni den v praci a pak uz zaslouzily odpocinek🤗🤗🤗tady je pod mrakem a chladno.Ja dneska od pul druhe vzhuru nemohla sem nejak spat malej snad v brise tancoval lambadu😀ve ctyri sem si sla dat kousek babovky a mleko😀😀😀ikdyz sem rikala ze sladke ne ale jeste mam cas a pak sem kolem 5h ranni usnula ale zdali se ti mi takove blbosti😀porad sem schanela penize na balik😀😀😀😀mamka hlidala nejakeho ciziho chlapecka byl tu najednou i pritelovo bracha ale s jinou pritelkyni no proste chaos😀😀😀😀asi proto ze maji dneska dovest tu televizi🙂no a pred chvili sem vstavala😆Kuba dneska naposled do skoly a uz mu zacinaji prazdiny to zase bude jak utrzeny ze retezu😀ty to dneska moc neprehanej jak v praci tak doma prace na nas pocka vzdycky😉😉mas pred sebou vytouzenou dovcu tak si zacni uzivat krasny patek🌸🌸🌿

pulguita
30. čer 2017

@petrysek181 To byl dneska zase den! Ale už jsem venku a mám dovolenou a telefon jím brát nebudu. Bolí mě hlava, tak snad to přejde, až dojedou domů a najím se. 🙂 No páni ty jsi taky měla divokou noc. Snad sis ještě odpoledne po obědě schrupla 🙂 Ty sny jsou někdy sranda🙂 Někdy vůbec nedávají smysl, ale je to zajímavé jak se všechny různé myšlenky smotají dohromady🙂 Jee to je pravda, dnes v ČR dětem začínáji prázdniny. Tady už mají prázdniny nejmíň týden. Tady jsou skoro 3 měsíce prázdnin, začínáji dřív a jsou do školy až tak 2týden v září. Teď mě bolí hlava a přítel chce jít večer na koncert...mi se vůbec nechce, tak snad se v práci unaví a přejde ho to😅 Já bych spala až bych brečela a to jsem ráno plánovala fitko nebo úklid bytu😂 Sranda no...asi se na všechno vyprdnu, protože jestli nakonec půjdem na ten koncert, tak budu jak zombie🙂 Krásné odpoledne. Tady je hezky a konečně není dusno. Kéž by to vydrželo 🙂

petrysek181
30. čer 2017

@pulguita konecne to mas za sebou😍a pred sebou prijemnou dovolenou🤗🤗🤗tady je zase dusno malinko sprchlo ale zadna slava byla sem i chvili na zahrade plela sem zahradku a je potreba sekat ale to necham uz na chlapy 🙂tak konecne dosla telka a je to super na tu starou babicku sem si brala bryle na dalku a ted vidim krasne i mala pismenka takze za ke super❤zkus si vzit prasek doma si odpocines a koncert bude fajn uvidis😉zitra asi pojedu na pokec za tou svoji kolegyni co odesla z prace schazime se kazdy tyden a dneska mi volala ze v te nove praci skoncila nezvladala to fyzicky tak to probereme🙂Kubovi zacli prazdniny no tak to zase bude😀😀😀urcite bude litat a ja budu trnout co a kde je😀ty vypni zapomen na praci a mysli jen na pekne veci ktere te cekaji❤

pulguita
1. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 před chvílí jsem se probudila😂🙈 Já se včera zmohla a šla běhat 🙂 Nakonec jsme na koncert nešli, přítel byl pak po odpolední taky unavený. Já pak byla tak unavená, že jsem ani neměla sílu poveceret, jen jsem vypila čaj a vytuhla u televize na gauči až do půl třetí ráno. Pak jsem šla do postele🙂 Představ si, že mi dnes stoupla teplota na 36,7! Což nevím co to znamená, protože jsem 6DC. Pochybuji že by to byla ovulka takhle brzy, ale je to zvláštní. No uvidíme co bude zítra.
To je fajn , že už máte tu novou telku. To jste to zvládli rychle vybrat a koupit.🙂 Tak si hezky poklábos s kamarádkou. Snad ti Kuba nic nevyvede, ale určitě bude sekat latinu. A o prázdninách bude chtít využít každé chvíle. My dnes večer máme někam jít, ale nevím kam, je to překvapení ještě taky dodatečně k mým narozeninám. Tak jsem zvědavá🙂 Zatím si nepřipadám, že mám dovolenou, asi až v pondělí, kdy nepůjdu do práce. Pak si budu myslet, že jsem vyhrála v loterii a nemusím pracovat, nebo že jsem na důchodě😅 Krásný den ti přeji, tady je moc hezky a svítí sluníčko🙂

petrysek181
1. črc 2017

@pulguita ahoj jo ta teplota je vazne di vna🤔🤔🤔🤔sem zvedava co nameris zitra ale takhle vysoka 6dc je divne🤔aby ne meli jste toho oba dost za ten tyden se to nastrada a pujdete dneska tak budete odpocati😉ja mam slibeno ze v pondeli spolu stravime cely den dame nekde obed a uzijeme si taky sami sebe❤ja prijela z navstevy a usnula sem nam pocit ze sem ted porad unavena ale odpocinula sem si a jdu zehlit uzij si krasny vecer🙂

pulguita
2. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak teplota dnes 36,6 O stupínek míň, no tak uvidím co naměřim zítra. Nevím jestli tím, že jsem šla běhat 3krát se to tělo trošku zbláznilo. No uvidíme.🙂 My jsme byli včera v noci na observatoři a pozorovali jsme hvězdy a taky Saturn.🙂 Jenže si představ, že to jsou 2hodiny cesty autem. Končilo to ve 2hodiny ráno. Takže když řekl přítel, že bysme se vrátili až kolem 4hodin ráno, tak jsem mu řekla, ať tam raději někde přespíme. Tak jsme si tu zajistili ubytování a ještě že tak. Vracet se tak pozdě v noci a ještě 2hodiny cesty by bylo náročné. Tak to byl takový malý výlet🙂 Vyjeli jsme v 19:00, ubytovali se a šli na večeři a pak na observatoř. Hvězdy byly krásně vidět🙂 To budete mít fajn v to pondělí. Rozhodně je to zapotřebí čas od času si udělat čas sami pro sebe. Určitě si to hezky užijete🙂❤ Krásnou neděli přeji!🙂

petrysek181
2. črc 2017

@pulguita dobre rano to jste meli krasny vylet a ty hvezdy to muselo byt neco krasneho❤ty jo takovy teploty jsem mela predovulacni ja😀ale u tebe je to divne ne🤔ja sem dneska vstala s divnou naladou a boli me normalne cely clovek klouby svaly sem ospala no to bude nedele🤔udelam to nejnutnejsi a kaslu dneska na vse citim se vycerpane😥tak si predstav ze navsteva se nam ohlasila ja 21.7 takze opet vikend v chaosu vareni a obskakovani uz me to tehu brisko zmaha a celkove uz je to narocnejsi a misto odpocinku musim porad neco resit a starat se krasnou nedeli

pulguita
3. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak teplota dneska 36,6. Nevím jestli je to tím novým teploměrem, ale po MS jsem měla 36,5 ; 36,4 ; Pak těch 36,7 no a teď 2dny po sobě 36,6 Taky mě napadá, že by to byl anovulační cyklus. No uvidíme, jenže až pojedu do ČR, tím že se mnou nepojede přítel, budu spát se sestrou a nebudu moct měřit, protože co když se vzbudí😖 🙈 Tak si představ, že včera jsme se vrátili rozlámaní, protože madrace tam kde jsme spali nebyla nic moc. Dojeli jsme zpět, ještě šli nakoupit a pak rychle domů, protože jsem měla plánované spojení s rodinou přes skype. Ještě jsem pustila 2 pračky a byla jsem vyřízená. Hrozně mě bolely plotynky. Nevím jestli z toho že jsem se tam špatně vyspala nebo z toho koukání nahoru na hvězdy, ale z plotýnek mě bolela hlava 🙉 😅 No a představ si, že aby toho nebylo málo, tak včera u snídaně říkal přítel, že bysme měli tento týden co jsme spolu využít a někam si zajet. Tak navrhl Andorru. Já řekla, že bych raději někam k moři, protože jsme se letos vlastně ještě v moři nekoupali. Pak jsem (jak jsme jeli autem zpět domů a byla jsem vyřízena) říkala, že nikam jet nechci, že jsem unavená a že si chci odpočinout, no a nakonec pak jak už jsme odpočivali doma na gauči, tak jsem navrhla ať si zajedeme do Oropesy (přímořské městečko) kam jsem jezdila na dovolenou s mamkou když mi bylo tak 13-14 let. Zrovna v té době tam stavěli takový hotelový komplex s wellnes, tak jsem řekla ať jedeme tam. Tak si představ, že jsme si tam objednali jednu noc a dnes ráno vyjíždíme. Je to od nás skoro 2 a půl hodiny cesty autem, ale už se moc těším. Jsem zvědavá, jak to tam po těch letech vypadá. Moji mamce koupím magnet a asi ji pošlu i pohled😀 Ona bude určitě ráda.🙂 Vy jestli dneska budete mít váš den a půjdete na oběd, tak si to taky moc užijte. Uvidíte, že to je prima jen si takhle užít a být spolu. S tou návštěvou to je mazec, ale nestresuj se. Nějak nevyšiluj s úklidem a vyvařováním. Opekačka a objednej pizzu a vůbec se neštvi, musíš i odpočivat a oni to pochopí. Neboj, to zvládneš jako minule. Jen ať už si nic netetujou, ať je tam pak nemáš co chvílku😅 Krásné pondělí! Tady je moc hezky. A vůbec se mi nechce věřit, že nemusím do práce. Stejně jsem vstala brzy(na mé poměry) protože asi nemůžu dospat kvůli té cesty co nás čeká. Snad to v pohodě zvládnem. 🙂 Tobě přeji moc krásný den a hezky si to spolu užijte 🙂

petrysek181
3. črc 2017

@pulguita dobre ranko mozna je to tim novym teplomerem ale zatim bych to videla na predovulacni teploty😉ikdyz budes spat se sestrou a das si teplomer pod polstar a budes prikryta tak nebude vedet nic co se deje pod perinou😀vcera byl mozna nejaky blby den protoze ja byla uplne mrtva porad sem se citila unavena odpo sem i spala a vecer uz sem v devet spala zase to se mi dlouho nestalo ale dneska uz je mi fajn uz se moc tesim az se nekam rozjedeme a vy si vylet stopro uzijete to musi byt super projdete se po mestecku a uzijete si jeden druheho😉ja jdu zitra na ten cukr ale priznam se ze chut na sladke mam silenou😣ale taky se mi vaha porad drzi na stejnem jak nemlsam😀😀😀😀sem zvedava jak dopadnu jedu tam uz v pul seste rano😥preji vam krasny pobyt uzijte si to tam a kdyztak posli fotecku mesta jestli budes fotit ja jdu lovit vecicky na malickeho pa a krasny den😚

luciemala
3. črc 2017

Ahojky chtěla bych se zeptat. Poslední MS jsem dostala 31.5 a do ted jsem ji nedostala. Dělala jsem si už asi 3 tehotensky testy a pořad jsou všechny negativní. Nepřijde mi ze bych mela nějaký příznaky, ale zda se mi že mám citlivý bradavky a prý se mi i zvětšily prsa. Malo kdy mi byla po ránu špatně, chystam se k doktorce ale bojím se ze mi píchne vyvolavacku.

petrysek181
4. črc 2017

@luciemala kdyz ti da vyvolavacku tak se neboj ta pripadne tehotenstvi jen podpori😉drzim palce

petrysek181
5. črc 2017

@pulguita dobre rano tak ti pisu ze vysledky dopadly dobre a cukrovku nemam tak jsem si hned koupila dorticek😀😀😀vcera jsem si objednala obleceni co dam malemu z porodnice poslu ti fotecku🙂jak se mate na vylete ja vim ze si to uzivate😉 preji pekny den

pulguita
5. črc 2017

@petrysek181 Ahojky!🙂 Tak se zase hlásím! Omlouvám se za zpoždění. To je fajn, že ti ta cukrovka dopadla dobře!🙂 Správně si to oslavila a oblečení je krásné!😍 My dneska šli k tomu lékaři. Přítelovic spermie jsou OK, takže jsem na řadě já. Až se vrátím z ČR, tak jdu 20.07 na odběr krve a zaměří se na všechno možné a nějaký hormon. Vezmou mi 2 trubičky krve. 22.7.má přijít MS a tak mě objednali 25.7. na nějaký vyšetření, co se dělá u MS zavedou mi kamerku dovnitř, ale přesně nevím, co budou pozorovat...jestli ty folíky či co. Nemám si brát tampon spíš vložku. Tak jsem zvědavá. Výsledky krve (hlavně kvůli těm hormonům trvají skoro 3 týdny) a doktor má pak plno, takže nás objednali až na 5.10.!:fearful: No ale aspoň se to trošku posunulo. Řekl ať už neberu liatovku, protože mi předepsal nějaké vitamíny které by měly zlepšit ovulaci. Tak uvidíme. A taky mi řekl, ať už neměřím BT. Že on mi pak přesně řekne kdy bude ovulka a kdy se máme snažit. Ze stejně už více či méně vím kdy probíhá ovulka a že se někdy posune. Tak se na to asi o prázdninách v ČR vyprdnu. Pak když budu měřit ke konci cyklu až budu doma, a podle teploty budu vědět či přijde MS nebo ne. Dnes mi teplota konečně ukázala 36,5 po třech dnech kdy byla na 36,6 Tak jsem zvědavá. Snažili jsme se v pondělí a snad to stihneme dneska. Cestu tam jsem řídila já a včera zpět přítel. Ještě musím říct, že do tohohle městečka jsem byla před více jak 20ti lety s mamkou poprvé na dovolené ve španělsku🙂 Dokonce jsem našla ty apartmány kde jsme byly tenkrát ubytované🙂 Je to všechno změné a nové. Hotel byl fajn(11.patro!), měli jsme malý balkónek a výhled na moře. Hotel měl krytý bazén s různými střiky a výřivkami a taky venkovní bazén měl střiky a výřivky. Bazény s teplejší a studenejší vodou. Ty výřivky byly super. Včera jsme pak ještě šli na pláž a koupali se v moři, které bylo čisté a klidné. Nejhorší bylo to že jsme se spálili...hlavně já. Vypadám jak Pepa Pig 😀 🐷 Dojeli jsme domů kolem 21:00 a pak šli ještě do kina! Hezký film o holčičce, která byla moc inteligentní a vychovával ji strýc. Dnes ráno jsme šli k doktorovi a po obědě jsem vytuhla na 2 hodiny. 🙂 Teď bysme měli jít koupit nějaké dárečky pro mojí rodinu, tak snad to stihnem.🙂 Přikládám fotku s výhledem na moře, co jsme měli z pokoje🙂 Krásný večer!🙂

petrysek181
5. črc 2017

@pulguita ahoj no tak jedno je za vami hlavni je ze pritel to ma v pohode a uvidi se u tebe o tom vysetreni jak si psala vim cekalo me take kdyby jsme tenkrat jeli ale nevim proc to delaji pri menstruaci co tam vidi🤔🤔🤔🤔ale to se vse dozvis je super ze ti napsal nejake vitaminy a konecne se neco deje😉je videt ze maji poradne nabito kdyz vas pak objednali az na rijen🤔teda ta fotecka je krasna a musi tam byt nadherne😍😍😍hlavne ze jste si to uzili a byli spolu❤me dneska hrablo a vyprala jsem 5 pracek obleceni na Danielka vse mi uschlo tak zitra budu cele odpo zehlit porad si rikam nikdy nevis co se semele a radsi at mam vse pripravene a v klidu😉uz je pro me kazdy pohyb narocnejsi tak pak muzu odpocivat a nebudu stresovat ze nemam nic pripravene na zari me jeste cekaji okna a zaclony at je cisto pro miminko😊ted sem odpadla na gauc a koukame na nejaky film😀myslim ze ale stejne odpadnu a usnu jako spalek😀kdyz ti dr rekl aby ses vykaslala na mereni tak se na to vyprdni a je to urcite budes potom chodit na kontroly a on ti presne rekne kdy je ovulka😉budu moc drzet palce

verca218
7. črc 2017

Ahojte holky tak dnes jsem byla na ultrazvuku a je vše v pořádku!!! Viděla jsem poprvé svoji malou tečku. 🙂 :heart Jsem na konci 5 týdne. ❤ Nemůžu tomu uvěřit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru