Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
7. črc 2017

@verca218 no vidis moc ti gratuluji a vitej mezi tehulky❤hlavne se opatruj a davej na sebe pozor🙂

sluninko23
7. črc 2017

@petrysek181
@pulguita
Ahooj holky,tak vcera se nam o mesic driv narodilo to nejvetsi stesticko😍 Byla to takova rychlovka,ze porod trval 20 minut...🙂

petrysek181
7. črc 2017

@sluninko23 no nekecej😍😍😍😍😍😍😍ty uz to mas za sebou🤗🤗🤗🤗velka gratulace cele rodince a hodne zdravicka❤kolik mel maly?

karin1712
7. črc 2017

@sluninko23
@sluninko23 moc gratuluji, to je překvapení, jupííí, miminko.

pulguita
7. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! Poslušně hlásím, že už jsem v ČR. Ty poslední dny byly náročné...chystání, balení atd. Dnes jsem spala jen hodinu a půl a pak hodinku a něco v letadle a ve vlaku. Ale hlavní je ze uz jsem tady🙂 Nakonec snažení vůbec nevyšlo, takže tento měsíc zase nic nečekám a tady měřit nebudu😕 Ach jo, ale už to neřeším. Nemá to cenu. Budu brát ty vitamíny, snad se zadaří snažení příští měsíc a kdoví co mi pak najdou. To je dobře, že už si pomalinku chystáš věcičky, aspoň pak budeš mít ke konci víc klidu. Já už teď půjdu na kutě, protože jsem unavená a bolí mě po celém dni hlava. Dobrou noc! 🙂

pulguita
7. črc 2017

@verca218 No vidíš to! Velká gratulace! To je paráda, tak si hezky užívej těhulkování a nestresuj se 🙂

pulguita
7. črc 2017

@sluninko23 Páni! No to mi povídej už? No teda! Moc gratuluji a přeji hlavně hodně zdravíčka. To je super, že porod byl taková rychlovka. Hlavně, že jste oba v pořádku. 🙂 ❤ A kde ti nakonec praskla ta voda? 😀

petrysek181
8. črc 2017

@pulguita ahoj vitej tady u nas☺☺☺to verim ze si musela byt unavena ono to cestovani cloveka vycerpa ale ted si tu odpocines a budes si uzivat rodiny🙂ja zacinam byt cim dal tim min pohybliva boli me panev jak se roztahuje zada uz sem zaznamenala i poslicky coz me celkem prekvapilo s prvnim sem nevedela co to je proste telo mi dava vedet ze porod se pomalu blizi🙂mam nahore 14kg at jim nebo ne leze to porad nahoru tak se s tim smiruju ze te dvacky dosahnu ne li vic😥 vecicky mam pripravene vonave jeste si v pondeli objednam par lahvicek udelat nalet do lekarny a mame pripravene vsechno😉strasne to utika a leti sluninko 23 to ma uz za sebou clovek proste nevi kdy to prijde tak radsi at je vse pripravene❤ty si uzivej dovolene a odpocivej krasnou sobotu🤗

pulguita
8. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko!🙂 Před chvílí jsem se probudila.😵 Ale potřebovala jsem se vyspat. Dnes jedeme za babičkou, která tento týden oslavila 96 let.
No teda už se ti to krátí, ale je fajn, že už si to všechno pomalu chystáš a pak ke konci můžeš jen odpočivat a čekat na Danielka😍 S tou váhou si nedělej hlavu, jež na co máš chuť. Miminko roste a tak potřebuje aby sis dala do nosu. Určitě jde většina kil do malého. 🙂 Sluníčko už to má za sebou. Ta se má a super je, že porod trval jen 20 minut. Paráda! Třeba až ti příště přijede přítel, tak se Váš malý taky rozhodne vydat se na cestu dřív. Moc ti budu držet palce, ale neboj určitě to hezky zvládneš ať se stane cokoliv.🙂 Krásnou sobotu ti přeji.🙂

petrysek181
8. črc 2017

@pulguita no pani😍😍😍😍to je teda krasny vek v dnesni dobe🙂uzij si oslavu ono si myslim ze si ted i vycistis hlavu a nebudes se tak stresovat jako v praci a domu pojedes nabita energii na vse co te ceka😉ja prisla z prochazky a placla sem sebou na gauc😀mam co delat dojit kus cesty zacinam byt neaktivni mamina😀vzdycky neco malo udelam a pak sedim😀uzivej dovolene🌞

pulguita
9. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! To teda jo. Krásný věk, i když je babička dost nemocná, včera s námi povídala, zpívala, dala si trochu slivovice, vepřo-knedlo-zelo a byla ráda za návštěvu🙂 A já ji po roce mohla vidět🙂 Máš pravdu, možná mi tohle prospěje a přijdu na jiné myšlenky. I když se mě včera jeden strýc ptal, jestli neplánujeme rodinu a jak to, že pořád nic🙈 Minulý rok touto dobou jsme se ještě nesnažili, ale jako každý rok jsem se to snažila zasklít😀
Ty se snaž víc odpočívat. Vždyť jsi byla do teď přespříliš aktivní maminka 😀 Tak si pomalinku zvykej na větší odpočinek a klídek. Krásný den ti přeji!🙂

petrysek181
9. črc 2017

@pulguita krasne rano🙂nejhorsi by pro me asi bylo ty otazky tipu tak co uz se snazite i mimco a uz mas nejvyssi cas ono se to lehko rekne a kolikrat nikdo ani netusi co vse se zatim skryva a jak je to nekdy narocne🙂at si kazdy rika co chce hlavni je aby jste vy dva byli v pohode a vse proste prijde😉 ja uz babicku nemam ale mela sem ji moc rada a casto na ni vzpominam byl to zlaty clovicek❤pritel ma babicku te je 83 a je to cipera mam tyhle lidi moc rada ale vidime ji hodne malo🙂mas pravdu uz bych mela zacit trosku brzdit prace mi neutece uz je to narocnejsi🙂do kdy jsi v cechach? A pak jdes hned do prace nebo budes jeste dovolenkovat s pritelem

pulguita
10. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! No právě tyhle otázky jsou hrozné, ale co naděláš. Když jsme se ještě nesnažili, tak mi to bylo celkem šumafuk, ale teď co se snažíme a zatím nic, tak je to trochu otrava. Ještě že zbytek rodiny už mi takové otázky nedělá. 🙂 Je to pravda, že někdo má v životě štěstí a někdo si musí počkat na ten správný moment a ještě taky až se to povede. Jenže ti co jim to jde hned, tak si asi neuvědomí, že tyhle otázky se můžou někoho dotknout, když třeba už několik let touží po miminku. Musí to být těžké. No jsem zvědavá, jestli se i my dočkáme a kdy. Někdy bych s tím vším sekla a vyprdla se na to, ale už jsem objednaná na ty odběry, tak jsem zvědavá.
Jinak si představ, že jsem včera začala běhat🙂 Včera jsem šla ráno, pak jsme se sestrou přesazovaly květiny do truhlíků, a pak jsem ti byla tak vyřízená, že jsem si šla odpoledne lehnout😅 Ale i přesto všechno jsem dnes ráno znovu vyběhla, zvládla jsem to za trošku lepší čas než včera, tak jsem ráda. 🙂 Ještě něco shodit a bylo by to super. Tady se snažím, tak moc nejíst, nebo spíš vynechat sladkosti. Tím že tu není přítel, tak toho využívám 😀 Je to pro mě lehčí. I když ten první den mě pozvala sestra na zmrzlinu a ji na oplátku pozvala na trdelník (ten skořicový závitek. Pak u babičky to taky bylo fest ...přes chlebíčky, tyčinky co pekla sestra, babovka co pekla druhá sestra no a nakonec vepřo knedlo zelo 😀 Takže jsem včera oprávněně měla výčitky svědomí 😅 Snad půjdu běhat i zítra.
Pak jsem šla dopoledne se synovci do Lidlu, koupila jim cukle a sobě jsem si vzala 3 tílka a jedny elasťaky na lítačku. Uvařila jsem jim rizoto z brokolice a šunky. Neměla bych se chválit, ale opravdu se povedlo a moc jim chutnalo, tak jsem ráda. Trošku jsem nechala i sestře, které si ho sní až přijde z práce. 🙂 Teď jen odpočivam, ale pak bych chtěla jít na čumendu do města, anebo půjdu k druhé sestře a návštívím neteřinky.🙂 Moje babička (mamčina mamka) umřela před 16 lety. Měla jsem ji ráda, protože když jsem byla nemocná, tak mě hlídala. Tahle babička je taťkovic maminka, je strašně hodná. Je to takové sluníčko. Měla těžký život, ale je statečná a pořád je to taková bojovnice, možná proto se dožila tak požehnaného věku. Je moc hodná a milá a jsem ráda, že jsem ji po roce viděla🙂 Ty hezky odpočivej. V takovém dusnu se musíš šetřit. Já se vracím 19.7. a do práce jdu až 24.7. Přítel ještě chtěl někde aspoň na noc zajet, ale já bych byla ráda pár dní v klidu doma. A snad si trošku uklidím, co normálně nestíhám. V srpnu má přijet synovec s přítelkyní, tak abych už začala gruntovat, ať nemáme doma binec, a ať se pak v tom horku nehoním na poslední chvíli.🙂
Krásné odpoledne ti přeji🙂

petrysek181
10. črc 2017

@pulguita ahoj no pani tak ty sportujes i na dovolene to jsi sikulka😀mi jsme dneska byli nakoupit meli jsme vybilenou lednici vyzvedla jsem s Kubou obcanku jeste jsme dokoupili krabice na skrin na veci vse jsme meli v posteli tak sem to prebrala vycistila aby to trosku vypadalo😀zitra mame to foceni hned rano tak sem zvedava jake fotecky budou☺dneska zacal pritel mluvit o veselce😀😀😀byt to na nem tak jdeme na matriku a zaridime to na pristi tyden😀😀😀😀nevim co ho to najednou napadlo😉rikam mu ze to nechame kdyztak na pristi rok nechci se vdavat s briskem🙂to zni dobre to rizoto dala bych si taky akorat by sem to u nas jedla pouze ja ja sem dneska nevarila jak jsme behali po meste a zitra toho taky moc neuvarim kdyz pojedeme na foceni ale nakoupila sem na ovocne knedliky jahodove tak je udelam ve stredu🤗ty mam moc rada dneska se tu stavela kamaradka tak jsme domluvili na sobotu grilovani posedime a dame si neco dobreho☺ty se vyprdni na reci a snaz se si ty reci nepripoustet presne jak pises lidi si to neuvedomi ze kolikrat te ty slova zasahnou hlavne jdi na ty odbery a testy kdyz uz jste se na to dali at vite co a jak😉myslim ze si to uzijes i doma s pritelem budete spolu a doma si nejvic odpocines uzij si pekny den a rodinu🙂

pulguita
11. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! Tak dnes ráno jsem běhat nešla, protože pršelo skoro celé dopoledne, pak chvílemi přestávalo, ale bylo horko a pak se spustil znovu hrozný liják. Teď je lépe, tak snad půjdu běhat později, nebo se na to dneska vyprdnu🙂
Juuu tak co focení? Jsi spokojená? Kdy budete mít fotky? 😍
Páni! Tak to je super, že te požádal o ruku!👏😍❤🙂 A kdy teda plánujete tu svatbu. Ještě před porodem nebo až po porodu? Tak to je prima zpráva, to mám radost🙂
Ta brokolice v tom rozotu skoro vůbec nebyla cítit, tak by to ani nepoznali, že je z brokolice. Dnes jsem dělala plněné papriky s mletým masem a vajíčkem. Ty si od vaření hezky odpočin, je to taky fajn. Mě zítra pozvala na oběd mamka,tak si od vaření na chvilku oddychnu🙂
Na řeči se vyprdnu, teď mě spíš chytlo to že chci něco shodit a vypadat a cítit se o něco lépe. Tak snad jak se vrátím, tak se budu hýbat a něco málo ještě shodím. Kdoví jaké pak budou ty výsledky z testů v tom říjnu. Ni uvidíme.
No právě, přítel už mi říkal, že až přijedu, tak pojedeme někam na výlet, ale já potřebuji chvíli klidu. Tady jsem sice v pohodě a odpočívám, ale takové ty chvilky kdy mám čas bych využila na úklid, ale bohužel nejsem u mě, takže u mě doma práce stojí🙂 No snad to stihnu po trošce až se vrátím.🙂 Krásný večer! 🙂

petrysek181
11. črc 2017

@pulguita ahojky tak foceni bylo super doufam ze fotecky budou pekne budu je mit za tri tydny ale predstav si jak porad resime tu svatbu tak ja nejdriv pristi rok a nakonec jsme to tak rozstiply ze se pujdeme optat jestli bude volny termin na pristi tyden😀😀😀😀ze by jsme to zmakli nez mi pritel odjede jen se svedkama a bude tu pritele bracha tak by jsme vecer posedeli se znamyma a byla by svatba😀😀😀😀😀tak mi drz palce at maji na matrice volny termin a pak uz to pujde nebudeme delat nic jen si pujcim nejake saty uplne obyc a samo ze bych chtela mit fotecky na pamatku pripadam si jako ze jsme pekny blazni ale i kvuli malemu bude vse jednodussi🙂tady taky pekne lilo myslela sem ze ani foceni nebude ale prestalo v pravou chvili😀to si dobra ze pujdes behat aspon vecer ty budes stihla holka a ze me se stava velryba😆😆😆😆ale co pak budu makat taky😉zitra ti dam vedet jak jsme dopadli a co a jak bude dort si upecu sama proste zadne caviky😀ted toho mam plnou hlavu tak uvidime krasny vecer

pulguita
14. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Juuuu určitě budou krásné ty fotečky. Budete mít pěknou památku ❤ No teda vy jste to vzali šupem! 😀 Tak to je paráda a moc se mi líbí ten způsob...jen tak se svědky a potom posezení. Super! 🙂 Teď budeš mít co dělat, než to vše připravíš, ale to zvládneš. Bude to fajn, uvidíš. 🙂
Tak kromě toho dne kdy pršelo jsem byla běhat včera a předevčírem taky. Dnes nepůjdu a budu odpočívat. 🙂
Už ztrácím pojem o čase 🙂 S mamkou jsem byla na obědě a tak jsme poklábosily. Pak jsem k večeru šla se sestrou k mé druhé sestře a tím že měla neteřinky u švagrové, tak jsme si mohly v klidu popovídat🙂 No stvrdli jsme tam až skoro do půl druhé do rána! A ony obě šly ráno do práce 😅 Ale bylo to fajn🙂 Včera jsem byla u kamarádky. Její holčičky mi nakreslily obrázky. Dnes jdu zase k mamce na oběd. No prostě pořád něco a čas letí. Ach jo za chvíli se budu vracet zpět 😕 Tobě přeji krásný pátek a už se těším na další novinky ohledně Vaší svatby🙂

petrysek181
14. črc 2017

@pulguita ty jo me se vse smazalo😣😣😣😣tak znova rikala sem si co s tebou je ale mas plne ruce prace obehnout celou rodinku jen si je poradne uzij pojedes donu plna zazitku😀nakonec nam vysel termin 22.7 je to rychle ale maly se narodi a ja uz budu mit jmeno jako on😀pritel nakonec zaridil obed v restauraci a bude nas +- 11 ludi na to ze sem chtela jen svedky ze to pekne zvrtlo😉ale co se da delat😉saty nebudu mit bile ale merunkove a chci aby me k oltari vedl syn je to pro me docela dulezite a asi to obrecim😀😀poslu ti fotecku satu akorat na dort sem si objednala bili a cerveny marcipan ale svatba bude merunkova ale dort bude stejne doma tak si myslim ze je to jedno🤔ty si pekne uzivej rodinky u nas mi to prijde ze je tu nova velka zamilovanost a vse je takove ruzove💗💗💗krasny den

pulguita
14. črc 2017

@petrysek181 Páni to je nádhera!😍👏 Ty šaty ti strašně moc sluší!😍 Jsi jak princezna a vůbec nejde vidět to tvoje bříško. Jsou překrásné a určitě si to hezky užijete. To je krásný nápad, že tě k oltáři povede syn!🙂 Úplně mě to dojalo a ukápla mi i slzyčka 🙂 To je krásné a prožívat ty přípravy a vše s tím spojené. Je to zase taková nová motivace, která oživí ten váš vztah a ještě víc vás spojí. I když už to ani víc nejde...už jste kompletní rodinka 🙂 Moc ti to přeji, protože si to po těch letech zasloužíš.🙂

petrysek181
14. črc 2017

@pulguita je fakt ze ze predu brisko videt neni z boku je to horsi😀😀😀ale to je jedno ja ho ani skryvat nechtela ale povedlo se to prijde mi ze maly to proziva se mnou protoze zacina poradne kopat a dava o sobe dost vedet uz se na nej tesim na milacka😚😚😚nechala sem se do te svatby proste vtahnout a prozivam to jako poprve😉ja si myslim ze tebe driv nebo pozdeji to take ceka beru to jako takove zakonceni a vim ze s timhle clovekem chci byt do konce....❤dala sem se do mensiho uklidu neco uvarim a pak uz na vse kaslu a budu odpocivat😉kdy jdete k tomu doktoru ???ktery den budu na vas moc myslet

pulguita
14. črc 2017

@petrysek181 Ty šaty ti opravdu seknou🙂 Malý asi cítí, že jsi trošku nervózní, ale tak krásně nervózní a šťastná, tak má taky radost🙂 No nevím nevím, jestli mě to taky čeká. V mém případě je to papírování složitější, takže zatím na to vůbec nemyslím🙂 Jestli by mě jednou požádal o ruku, tak by se to nějak zvládlo 🙂 Taky bych si v tom případě přála malou svatbu🙂 Já byla u mamky dlouho, dívaly jsme se na fotky a povídaly🙂 Až přijedu tak myslím že 20.7. nebo 21.7.jdu na odběr krve. A pak další týden myslím 25.7.mi budou dělat nějaké to vyšetření při té MS😖 No ale výsledky nebudeme znát až do 5.10!!:astonished: To jsem objednaná k tomu lékaři. Takže si ještě nějaký ten pátek budu muset počkat🙂 No uvidíme, jak to všechno nakonec dopadne. Nechám tomu volný průběh 🙂

petrysek181
15. črc 2017

@pulguita dekuji za pochvalu 😉uz se tesim az to bude za nami svatebni dort je pro me celkem vyzva tak doufam ze se povede nakonec mi to nedalo a objednala merunkovy marcipan + bily a udelam dort jen v tehle barvach😉v utery pojedu se svedkyni na nakupy shani na sebe saty a pak mame sraz s kolegou s prace aby jsme pokecali☺v pondeli jdu na kontrolu k dr sem strasne rada ze se mi drzi vaha na stejnem miste maly ma z ceho brat ty nabrana kila z predeslych mesicu mu urcite budou stacit😀napadlo me ze az budete mit po vysetreni tak by vam mohli rict vysledky alespon predbezne po telefonu prece nemuzete cekat az do rijna to je divne🤔zkus se na to zeptat jestli se pak muzes informovat jak to dopadlo takhle budes cela napjata cekat nez pujdete k dr🤔na zbyva s pritelem poslednich 14 dni a na me uz to zase zacina padat ze mi odjede bude to zase dlouhe cekani budu si vymyslet dona praci aby mi to utikalo v srpnu umeju okna a vyperu zaclony protoze v tom zari si myslim ze uz budu rada ze se budu trochu pohybovat😀😐je to strasne pekne kdyz citis jak se tam maly mele ale nekdy dokaze ten pohyb byt i neprijemny kdyz te poradne nakopne🙂to je super ze jste s mamkou zavzpominaly nad fotkami to me vzdycky hrozne bavilo vracet se a vzpominat na minulost🙂preji ti krasnou sobotu❤

pulguita
16. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Za málo! Ty šaty jsou opravdu krásné 🙂 Ale neboj, svatební dort zvládneš, vždyť jsi zvyklá péct. No teda tak máš zase pěkně nabitý program 🙂 No ale aspoň se nenudíš. To je fajn🙂
Co se týče těch testů, tak ty z té krve trvají skoro 3-4 týdny. Prý tam zjišťují jakýsi hormon a proto to tak trvá. No zeptám se jestli bych se mohla dozvědět výsledky dřív. Jenže krev mi berou v jednom centru, to vyšetření při MS v druhém a doktor ordinuje taky jinde 😕 Navíc on pak bude posuzovat všechno dohromady a myslím, že se na mě podívá a řekne mi, jak na tom jsou ti mojí folíci. Tak asi až do toho října prostě budu muset čekat. 🙂 Včera jsem byla se sestrou a neteřemi na výletě a viděly jsme čápa, tak kdoví. 🙂 No teda, tak ti za 2 týdny zase odjede, to to uteklo. Užijte si naplno tu svatbu a tyto 2 týdny. A jako manžel nebude mít nárok na volno po té svatbě, nebo alespoň aby byl u porodu a pár dní po něm s tebou? Kéž by! 🙂 Řeknu ti, že vás obdivuji, protože takhle na dálku je to šílené a to tu jsem ani ne na 14 dní. Zas je pravda, že tvůj přítel je pryč kvůli práci. Ten můj má letos ty jeho vyšetření, tak proto se mnou nejel, ale taky nechtěl jet kvůli jazykové bariéře. 😔 Takže jestli se mnou nebude chtít jet ani příští rok, tak mi to bude moc líto. Nevím, teď jak tu jsem tak se mi to mele všechno v hlavě. Asi mám příliš času na přemýšlení 🙂 No kdoví co bude příští rok, nemá smysl nad tím moc přemýšlet. Já rozhodně budu jezdit alespoň jednou za rok domů. Potřebuji vidět mou rodinu, je to s nima fajn. Dnes děláme sešlost všechny sestry, naše mamka a synovci a neteřinky. Bude to fajn🙂 Škoda, že už se mi to tu krátí a ve středu už zase zpátky do Španělska. Ach jo jak to letí, ale co nadělám.
Tobě budu moc držet palce, ať je u doktora vše v pořádku. Paráda, že už ti stojí váha, tak si pak dej za odměnu dvojitou dávku svatebního dortu🙂 Já si myslím, že tím jak tady chodím běhat, tak jsem něco málo shodila, tak jsem ráda, protože se cítím lépe. Tam bych chtěla s pohybem pokračovat, ale ty horka jsou tam na zabití, tak snad to zvládnu. 🙂 Krásnou neděli ti přeji!🙂 🌹

petrysek181
16. črc 2017

@pulguita dobre ranko😉je super ze si takhle pekne uzivas s rodinkou urcite jsou vsichni radi ze te taky maji doma ikdyz je to jen jednou za rok🙂pritel s tebou urcite pristi rok pojede a bude to fajn uvidis ja si myslim ze ma strach i z te operace pak uz to bude mit za sebou a nebude ho nic trapit🙂bude to hrozne cekani do toho rijna ale zvladnete to a uvidis nikdy nevis co se do te doby stane😉tak u nas nakonec z 10 lidi je jich 16😦prijede dalsi bracha s manzelkou a se synem a z me strany taky jedna rodinka takze nas bude dost tak sem si to nepredstavovala ale co se da delat zvladne se to😀ja se dala do gruntovani at toho v tydnu nemam moc a rozdelim si praci po dnech korpusy upecu ve stredu ve ctvrtek ozdobim myslim si ze do soboty v lednici dortik vydrzi hlavne aby se povedlo to potahovani tim marcipanem toho se trosku bojim😀ale snad to klapne😀uz me prestali pronasledovat chute tak proto se ta vaha drzi sladke si dam ale uz ne tolik jako predtim tak by to mohlo vydrzet zada mi ted dali na chvili pokoj tak mam taky dni bez bolesti❤dovolena se ti krati vsechno to moc utika vzdyt sem nedavno resila test a ted uz zacinam treti trimestr☺pritel urcite prijede na par dni ale porod tezko stiha tak uvidime jak to vse dopadne a jak se malemu bude chtit moc se na nej oba tesime krasnou sobotu🙂

petrysek181
16. črc 2017

@pulguita promin nedeli😀😀😀😀

pulguita
17. črc 2017

Dobré ranko!🙂 Tak jsme si tu neděli fajn užili. Nevím nevím jestli by přítel příští rok jel se mnou...pochybuji, ale zatím to neřeším. Do příštího roku je daleko a kdoví co se do té doby stane.
Páni to je Vás čím dál tím víc! Ale aspoň bude větší sranda a hezky si tu atmosféru užijete 🙂 Teď budeš mít práce jak na kostele, ale to zvládneš. Dort ti takhle v ledničce určitě v pohodě vydrží. Neboj. Určitě se povede a bude krásný a hlavně s láskou dělaný a to je nejdůležitější. 🙂 ❤ 🎂 To je pravda čas letí, ještě nedávno jsme pozorovaly tvé testy a ani se nenadáš a už budeš mít malého v náručí 😍 Moc se opatruj a držím palce, ať je u doktora vše OK 🙂 Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
17. črc 2017

@pulguita dobre rano☺tak kontrola probehla v poradku vaha na stalem miste a uz slysela srdicko maleho pres naslouchatko☺za tri tydny mi bude delat na kontrole utz a to je posledni v tehu pak uz jen porod😉citim se bajecne a plna sil ale uvidim jak to bude maji jit teploty nahoru😝urcite se to vsechno zvladne a moc se tesim pak to bude vse za nami a vratime se do stereotipu😉zitra prijde ten oranzovy marcipan tak si zacnu modelovat vecicky na dortik cerpala sem inspiraci na netu maji tam krasne veci beru to jako vyzvu tak snad to zvladnu😀krasne pondeli i tobe a uzivej jeste tech par dnu co mas s rodinou❤

pulguita
20. črc 2017

@petrysek181 Ahojky, tak to je paráda, že vše dopadlo dobře. 🙂 Už se ti to krátí a za chvilku už budeš mít porod za sebou. Já už jsem zase ve španělsku. Cesta zpět dobrý, i když jsem včera vstávala ve 3ráno ať dojedu včas na letiště do Prahy. Pak jsem byla zbytek dne vyřízená. Dnes ráno jsem šla na odběr krve. Vzali mi dvě tubičky krve. Jedna na nějaký ten hormon a ta druhá na plno dalších věcí. Ty výsledky krve na ten hormon trvají 23 dní a vypadá to tak, že až do toho října nebudu moct vědět ten výsledek😕 Ta sestra co mi brala krev se mě ptala co mi je, že mi mají brát tolik krve a analyzovat tohle všechno. Řekla jsem jí, že mi nic není a na to mi odpověděla..."To si jako děláš tyhle testy jen tak protože chceš, když ti nic není?" Tónem jako bych jí obtěžovala. Tak jsem jí odpověděla, že se snažím otěhotnět a proto mi předepsali tento odběr krve. 🙄 Lidi jsou fakt hnusní a hloupí. Jako ženská co má přes padesát a celý život odebírá krev, jasně musí vědět (když vidí v papírech...hormon a kdoví co ještě) že to asi v mém případě bude mít co dělat s těhotenstvím, tak si mohla ušetřit blbé připomínky😒 Úplně mi bylo do breku. Pak jsme se šli ostříhat a nakoupit a po obědě jsme si zdřímli. A co ty? Co dort? Povedl se? Už začínáš být nervózní? Moc na tebe myslím a držím ti palce🙂

petrysek181
20. črc 2017

@pulguita ahoj tak ty uz si zpatky doma pane jo🙂to ta dovolena utekla vid🤔na nejakou pitomou sestru se vykasli v podstate ji do toho nic neni i kdyby ti mela nabrat litr krve😀nekdy clovek narazi na blbce ale tomu se proste nevyhneme bohuzel🤔u nas vse v plnem proudu dort sem dneska dodelala mohl dopadnout lepe ale co stejne se to sni😀do posezeni sem povesila lampionky a dneska se snazila uklidit cely byt jak to jen slo uz mi to taky moc nejde😥a zitra rano tu mame 5 lidi ze slovenska myslela sem ze pojedou nekam s pritelem na vylet ja budu odpo delat oblozene misy a oni chteji byt tady tak sem z toho docela nervozni chci mit na praci klid a prijede mi pomoc kamaradka🙂moc se tesim az to bude za nami a uzijeme si trosku klidu zatim je celych sest tydnu co je pritel doma jeden velky chaos😀😀uz mame i novy kotel tak ty nejhorsi prace jsou za nami☺drz mi palce at to vse zvladnu a konecne si odpocinu😀preji pekny zbytek vecera a uzij si pritele na ty noze na te fotce nekoukej😄

pulguita
20. črc 2017

@petrysek181 Páni! Ten dort máš super! Krásně se ti povedl, jsi šikula👏😍 No úplně ti rozumím, já mám taky ráda na přípravu klid, tak třeba se pak aspoň půjdou někde projít a budeš mít na chvilku pokoj, a v klidu si budeš pokračovat v přípravě. 🙂 No je pravda, že od toho co se ti vrátil přítel jste v jednom kole, ale využíváte čas na maximum a to je fajn. Moc ti držím palce a neboj, to zvládneš. Snad aspoň zítra budeš mít čas si trochu odpočinout, ať jsi na sobotu čiperka 🙂 My dneska šli běhat, tak jsem ráda, že jsem sebou trošku hýbla. Snad mi to vydrží. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru