Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

pulguita
21. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! Tak tfuj tfuj tfuj a moc držím palce, ať zítra vše vyjde jak si přejete ❤ Opatruj se!

petrysek181
22. črc 2017

@pulguita ahoj moc dekuji v pondeli se ozvu az bude klid jinak poradny blazinec po baraku a jeste me chytla plotynka ze sem se nemohla ani ohnout tak snad se to spravi 🙂opatruj se zatim pa pa

pulguita
22. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! Moc držím palce, hezky to oslavte❤
Moc se opatruj! Velká gratulace novomanželům! 😍 🎉 🎈 🎂 👏 😍

cebanek
23. črc 2017

Ahoj holky,nevim jestli ta konverzace jeste funguje, ale chtela bych se taky podelit a zeptat.Snazim se teprve 1 mesic a moc nevim co znamenali vase zkratky jako PDO.Nechci byt moc ve stresu.Jsem 20 den bez menatruace,vcera jsem si udelala test a nic,tak jsem byla trosku zklamana.Nevim moc kdy je ovulace nebo tak.Mam cyklus asi 28 dni,tak jeste pockam,ale i tak,nejake rady?🙂

lucije11
23. črc 2017

@cebanek ahoj konverzace stále funguje🙂 DPO je den po ovulaci a pokud máš cyklus 28 dní tak počítej, že ovulace by měla proběhnout někdy v polovině cyklu😉 jinak se doporučuje snažit se cca od 10 dne cyklu. Jinak pokud nevíš kdy probíhá ovulace tak doporučuji měření bazální teploty budeš vědět kdy a jestli probíhá. Nebo pak ještě můžeš zkusit ovulační testy ale s tím tady myslím nemá nikdo zkušenost. Ale pokud jste teprve začali tak v klidu nám to trvalo 8 měsíců plus jsme měli předtím 4 měsíce pauzu kvůli zdravotním potížím takže rok.

petrysek181
23. črc 2017

@pulguita ahoj moc dekuji za prani byl to narocny ale moc pekny vikend😉uz je to za nami a mame na co vzpominat🙂vse se povedlo podle predstav a vyslo nam i pocasi byla legrace takze proste super❤dneska jsme se odpoledne oba prospali protoze od patku toho spani bylo dost malo ted mam jeste tyden na to abych si manzela uzila nez mi zase odjede😣preji krasnou a pohodovou nedeli❤

cebanek
23. črc 2017

@lucie11 dekuju za odpoved,no a ta bazalni teplota se meri jak a kde spis?😀😅 Ja vim,musim

cebanek
23. črc 2017

Se uvolnit,ale plasim driv nez je zdravo asi. Tak uvidime,ale moc rada se sem k vam pripojim🙂🙂

pulguita
24. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Tak to je paráda, že jste si to užili. No náročné to být muselo, když jste se do týdne brali, ale aspoň už to máte za sebou 🙂 Tak snad si alespoň tento týden pořádně odpočineš a zajedete si někam s manželem jen vy dva, ať si ten týden hezky spolu užijete a máte své malé líbánky 🙂 ❤ No nebo alespoň jít někam na oběd nebo prostě být spolu a užívat si jeden druhého. Už vše hlavně nedřete na domě a alespoň tento týden si spolu užijte, teď jak je to všechno čerstvé, romantické a krásné😍
Já už dneska zase jedu do práce. Vůbec se mi nechce, ale co nadělám 🙂 Snad mi to uběhne. Přítel má ještě týden dovolené, tak za mnou přijede a budeme obědvat spolu 🙂 Snad to v práci rychle uběhne a přežiju to bez velké újmy 🙂 Krásné pondělí mladá paní! 🙂

pulguita
24. črc 2017

@cebanek Ahojky! Bazalní teplota se může měřit v ústech, pochvě nebo konečníku. Doporučuji měřit v pochvě. Každé ráno ve stejnou hodinu, hned jak se probudíš a ještě než vstaneš z postele.🙂 I o víkendu jsem si nastavila budík a měřila BT(bazalní teplotu) a pak znovu usla. 🙂 Je to opravdu fajn, protože budeš vědět jestli probíhá ovulace a kdy a dokonce ke konci cyklu (pokud ti začne klesat teplota) budeš vědět že přijde menstruace. Pokud se teplota bude držet nahoře, tak s největší pravděpodobností můžeš být těhotná 🙂 Držím palce! 🙂

petrysek181
24. črc 2017

@pulguita dobre rano☺tak tobe uz nastal pracovni tyden verim ze se ti nechce po te dovolene je tezsi se zase vratit do starych koleji😉ale aspon pujdete s pritelem na obed spolu😀pritel pojede ve stredu na cizineckou policii vyridit si papiry a ne obihani po uradech ceka pristi pondeli on to potrebuje mit nez odleti v poradku🙂ve ctvrtek si udelame vylet na zamek dame nekde obidek a stravime spolu den🙂zatim je vse pro me nove ale citim se moc dobre jsem rada ze jsme ten krok udelali🙂ty to dneska v praci moc neprehanej at mas mirny rozjezd🙂krasny den

pulguita
24. črc 2017

@petrysek181 No vůbec se mi dneska nechtělo pracovat a po pravdě řečeno, taky jsem se moc nepředřela😅 Oběd s přítelem byl fajn a odpoledne mi to aspoň rychleji uteklo🙂 Jeden spolupracovník mě v práci upozornil, že nastanou změny, a ne k lepšímu, tak jsem zvědavá, co se bude dít.😕 Asi to bude až se lidi vrátí z prázdnin, kdoví. Zatím se nad tím nechci moc pozastavovat, nemá to cenu. Pokud by mě chtěli vyhodit, tak to udělají stejně, takže bych to pak řešila až se stane, ale ne předem. Nějak jsem se naučila sžít s tím, že i takový vyhazov, může být změna k něčemu lepšímu...nebo alespoň doufám. No ale za těch skoro 12 let co tu pracuji jsem se tolikrát bála, že přijdu o práci, že to nemá cenu. Takže na nic nechci myslet a kdoví co se zase semele. Před lety nás koupila firma, jsou tam 2vlastníci a ti chcou do důchodu, jenže jejich následníci (od jednoho dcera a od druhého syn) se nesnášejí a ve firmě je to trochu chaos. Nakonec na to doplatí obyčejný zaměstnanec. No nechci předbíhat...uvidíme co bude.
Tak to je príma, že si uděláte takhle hezký den...konečně! 🙂 Tak si to hezky užij jako mladá paní. 🙂 Ze začátku než si na to člověk zvykne je to fajn. 🙂 Člověk se cítí jinak, ale vlastně je pořád všechno stejně jen už jste manželé 🙂 ❤ Krásný večer! 🙂

petrysek181
26. črc 2017

@pulguita ahoj promin ze sem se neozvala ale byl to mensi chaos😀dneska sem obehla urady tak mam hodne veci z krku a ted jdu dospat noc protoze od pul treti sem vzhuru😣na to co se deje v praci moc nemysli vzdycky to nejak dopadne a ty ss budes zbytecne stresovat uz jsi tam nejake roky tak si myslim ze ti nic nehrozi😀pritel jel rano na cizineckou policii a sedi tam jeste ted je tam hrozne lidi chudak ja obehla sest uradu a on vysi na jednom🤔tady je pod mrakem tak je to celkem fajn vcera jsme byli v Ikei tak to vis ze tam zase nejake penize padli jeste sem dnes zkoupila lekarnu a pro maleho uz mam vse ted uz si budu uzivat jen klid😀krasny den

pulguita
27. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Ale vůbec se neomlouvej, já jsem si myslela, že máte vyřízování. Držím palce ať vše přítel stačí vyřídit jak má. My byly v úterý na té mojí další zkoušce. Dělali mi vnitřní ultrazvuk. Nebolelo to a dalo se to zvládnout. MS mi přišla minulý pátek (o den dřív) takže jsem v úterý už vlastně byla v pohodě. Říkala doktorka, že mám 12 folíků napravo a 8 nalevo. Pak taky měřila vaječníky a všechno možné. Žádná cysta a že je vše v pořádku. Tak jsem z tama odcházela klidnější. Uvidíme jak dopadne výsledek z odběru krve, třeba mi lítá nějaký hormon a proto se nedaří, kdoví. No ale to se až do toho října nedozvíme. Takže teď se musíme jen snažit a snad se do října nějak zadaří. Přítel ještě pořád neví termín operace, takže stihnem snažení a ovulaci, která by měla být příští týden. Včera už jsme pro jistotu začali snažení a tento cyklus zkusíme opět obden. Teplotu už neměřím. No uvidíme co a jak.
Jinak v práci je i blbá atmosféra. Spolupracovníci jsou otrávení, takže každý si odpracuje to svoje a hurá domů. Já už se taky snažím chodit na čas a odcházet aniž bych naddělávala...stejně to nikdo neocení a já z toho nic nemám, protože mi to neproplatí. No jsem zvědavá, co bude. Jsou to nervy tahle vypjatá situace. Kéž bych otěhotněla dřív než mě propusti(pokud by to měli v úmyslu). Už toho tam mám dost. No nějak se to vyřeší.
To je fajn, že už máš vše připraveno pro malého, aspoň můžeš být v klidu. Už to máš za pár! 😍 Vy si dneska užijte ten váš den! Krásný čtvrtek 🙂

petrysek181
27. črc 2017

@pulguita dobre ranko tak sem si te uspesne nasla na fb a nejde mi te pozadat o pratelstvi😀😀😀nevim co s tim🤔jinak je dobre ze uz to vse mate za sebou a ted je blby ze musite cekat na vysledky ale hlavni je ze snazenicko muze probihat dal😉taky ti reknu s tim zdravotnictvim u vas to je mazec kdyz jeste nevi termin operace🤔ja uz zacinam citit kazdy sval a kosticku v tele opet mi vylitla vaha a na brisku je videt jak maly roste a kopanecky a vrteni zesililo🤔utika to jako voda za chvili bude s nami🤗 mas jeste v lete nejakou dovolenou?tady je zatim chladneji ale maji byt zase horka v nedeli vecer pritele odvezu na letiste a zase se na par tydnu rozloucime🤔uvidis jak to v praci bude dal snaz se tim nestresovat at to dopadne jakkoli rika se ze neco spatne je pro neco dobre tak se drz mysli na neco pekneho a ono se to urcite nejak samo vyvrbi😉😉zkus se mi na fb prihlasit ty tesim se pekny den

petrysek181
27. črc 2017

@pulguita mas zpravicku😉

pulguita
28. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! 🙂 Tak už je tu konečně pátek, tak snad v pohodě přežiji i tento poslední den tohoto pracovního týdne🙂 Už aby byl víkend🙂 No já jsem ráda, že už mám ty moje kontroly za sebou a že je zatím vše v pořádku, teď musím počkat až do října co a jak. Kéž by se nám to povedlo tento měsíc, ale kdoví. Na jednu stranu je fajn, že se ještě stihnem snažit i tento měsíc, tak jsem zvědavá jestli třeba ty nové vitamíny budou mít nějaký efekt a pomůžou...No kdoví🙂 Teď jsem měla 3 týdny dovolené, takže v létě už víc dovolené nemám. Něco si nechám na vánoce, nebo nějaký den co bych si vzala jen tak.
No ty už to máš za pár, teď jsem si všimla že ti to tu ukazuje 30tt 😍 Ani se nenadáš a už bude malý s vámi🙂 Je fajn, že už máš vše připraveno, tak můžeš klidně odpočívat a čekat až se prcek rozhodne vykouknout na svět 🙂 Teda to to uteklo! A už ti zas v neděli odlétá. Kdy se teda bude zase vracet? Škoda že ho nemůžou poslat domů na víc týdnů ať je s tebou u porodu, ale nebojte třeba je prcek zvědavka a rozhodne se podívat dřív na tatínka🙂
Jinak já jsem smířena v práci se vším, ale jsou některé věci které člověka po tolika letech tam mrzí. Pracuji v této firmě už 12.rokem a zažila jsem toho spoustu. Kdyby mě teď vyhodili, tak jediná nevýhoda je ta že teď chci otěhotnět, tak by to bylo blbe vůči te firmě kde bych začala, anebo kdybych otěhotněla jak budu na pracaku...nevím no. Zatím to nemá cenu se tím zabývat, nějak to dopadne. Krásný pátek! 🙂

petrysek181
28. črc 2017

@pulguita dobre ranko😊ty uz mas nejake vitaminy predepsane???nebo musis cekat az do toho rijna🤔ale neboj utika to jako voda prehoupne se to ale myslim si ze jste oba v poradku jen se nevychytala ta spravna doba😉a treba se zrovna ted povede clovek nikdy nevi😉pritel vlastne manzel😀se vrati v polovine zari to budu 36 tt na tri tydny tak si rikam kdyby se malinkemu chtelo ten posledni tyden ven bylo by to super pak odleti 1 rijna porod urcite nestihne ale na par dni domu prileti🤗takze porod zvladnu s mamkou maly je o tyden vetsi tak by to mohlo vyjit zalezi na nem jestli bude chtit mit tatinka u porodu😀uvazuji nad tim ze si poridim monitor dechu vezmu ho z druhe ruky ale spatna vec to neni a ja budu v klidu ze mi malinkeho hlida pristroj co myslis? Dneska to doma trochu poklidim uz jsme zvladli nakup a vikend si budeme uzivat spolu nez ho zase odvezu 😊vim jak se citis kvuli praci ja tam sem 10 let a kdyz pak vidis jak to jde do kopru tak te to zamrzi myslim ze tebe vypoved neceka vzdyt te povysili je videt ze jsi schopna a sikovna🙂a mame tu patek prezij to a pak budes odpocivat

pulguita
28. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! No on mi předepsal místo listovky takový multivitamin Soniase, který kromě listovky obsahuje Mio-inositol, D-chiro-inositol a mangan. Tak kdoví jestli to k něčemu bude...mohlo by, páč je to celkem drahé a musím si to platit já. 😅
No třeba se ti narodí ten týden než ti zase odjede. Budu ti držet palce. Bylo by to fajn kdyby jste u porodu byli spolu, ale s maminkou to taky budeš mít fajn🙂 Jsem na tebe zvědavá🙂 No ten monitor dechu to teď mívá celkem dost lidí. Na jednu stranu si říkám, že za nás to nebylo a nic se nám nestalo, ale asi je to dobrá věc. Určitě budeš klidnější když ho budeš mít. Jenže občas tady čtu, že to někdy i samo pípa. Chtělo by to vyzkoumat která značka je jakž takž spolehlivá.
V práci se teď stěhujeme do jiné kanceláře, naštěstí na stejném patře. Tak jsem si přenášela věci na nový stůl ať to nemusím dělat v pondělí. V pondělí už by tam měl fungovat internet a telefon abysme mohli normálně pracovat. No uvidíme co bude dál. Na jednu stranu jsem tam spoustu let, ale ta nová kolegyně je ten typ co umí hezky šéfce lézt do zadku a tyhle lidi mají ohromné štěstí, že i když na práci nejsou nic moc...umí všechno obkecat. Tak kdoví. Zatím na to nebudu myslet. Dnes mě šel vyzvednout přítel do práce a jeli jsme rovnou na pláž. Tam jsme zbaštili pizzu, kterou jsme si přivezli, pak jsme se šli koupat, jenže bylo hodně silných vln, nešlo moc vidět na dno jak byla voda rozbouřená, tak jsem šla do sprchy z které netekla skoro žádná voda a placla sebou na osušku. Tam jsem hned vytuhla, jenže mě vzbudil přítel a pak jsem už nemohla usnout, bylo mi horko, do vody se mi nechtělo, lidi si kolem hlasitě povídali a do toho hrála hudba z takového stánku, kde prodává jídlo a pití. No vůbec jsem si to neužila...ja chtěla klid.😖😎 Pak jsme jeli nakoupit a teď už jsem si doma dala sprchu a jsem na gauči. 🙂 Konečně víkend!😍 Vy si hezky tento víkend užijte. Krásný víkend ti přeji! 🙂

petrysek181
29. črc 2017

@pulguita ahoj🙂na plazi uz je ted frmol vid takze co se tyce klidu a pohody tak tam toho moc neni🤔tak uvidis treba ty vitaminy nakoupnou ja sem taky nejake brala myslim ze femibion se jmenuji ale pak sem nastoupila na ty hormony🙂tady se nam zacina zase oteplovat vegetime doma u televize ja sem ted porad ospala takze sem v noci spala pomalu 12h a ted bych mohla spat zase😏uz toho se mnou moc neni😀 a bude hur 🙂uvidis jak to v praci bude dal takovy tip jak si psala o te kolegyni je tam misto me takova vlezprdelka nemam to rada tak mozna ze uz tam pro me pak nebude misto uvidime ted je mi to jedno😀dneska sem udelala jen zel.salat tak sem si nacpala bricho a funim na gauci😀ty si uzij pohodovy vikend a odpocin si krasnou sobotu💕

pulguita
31. črc 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak nám ten víkend zase rychle uběhnul. Snad sis ty poslední okamžiky s manželem užila. Kdy se má zase vracet? Neboj, zase to uběhne. Na pláži byl frmol, i když na tu co chodíme i tak nechodí tolik lidí, co na jiné. Ja ti byla taky unavená a v pátek po tom co jsem ti odepsala, jsem musela jít na kutě a spala jsem až do devíti do rána😵 Jsem zvědavá jestli ty vitamíny trošku pomůžou, kéž by! I když se na to taky moc neupínám. Byla bych ráda, kdyby se nám to povedlo do toho října, ale my to neovlivníme ač si to přejeme sebevíc. Co má být to bude 🙂
No ty vlezprdelky to s lidmi umí, ale ty se zatím nestrachuj co bude. Hlavně buď co nejdéle na mateřské, ať si to užiješ a jsi s miminkem 🙂
Teď zase budeš mít čas trošku víc odpočivat a budeš klidnější. Tak si to užij a spi co můžeš, pak tě malý nenechá🙂 Je fajn, že už máš všechno připraveno, tak můžeš být v klidu. 🙂
Krásné pondělí! 🙂

petrysek181
31. črc 2017

@pulguita dobre rano mas pravdu ten vikend je pryc za chvili vcera jsem manzela odvezla a ukapla i slzicka mlati se mnou pekne i hormony tak si to dokazes predstavit🙂vrati de mi az 10 zari to uz budu pomalu 37 tt a bude dona tri tydny doufame ze maly bude chtit ven driv😉jak se pomalu blizi konec tak bych ho mela nejradsi u sebe porad🙂je pravda ze si budu odpocivat v klidu porad jsme neco delali akorat bych rada zvladla jeste okna umyt ale to az nebudou takove horka zacinam zadrzovat vodu sem jako hroch😀treba zrovna to u vas tes vyjde clovek nikdy nevi je to proste nahoda😀snaz se byt v pohode a ono to prijde uvidis😉hlavne se nestresuj v praci rikej si co se ma stat se stane a clovek to nezmeni opatruj se pekny den😊

pulguita
31. črc 2017

@petrysek181 Ahojky! No to je úplně normální, že ti ukapla slzyčka. Hormony nehormony člověku se stýská, ale neboj uvidíš, že to nakonec zase celkem rychle uteče, i když je jasné, že čím dál víc se blíží den D, tím víc ho chceš mít blízko, ale to zvládneš. Stejně si myslím, že se malý narodí dřív 🙂 Prosím tě vyprdni se na okna, ať si ještě neublížíš. Já jsem stihla umýt na vánoce 3 okna, další 3 jsem nestihla a nic se neděje a to mám v těch umytých oknech vánoční výzdobu ( mám tam zavěšené takové bílé kuličky jakože sněhové vločky😅🙈 ) Snad to stihnu sundat než přijede můj synovec s přítelkyní, ať si ta jeho holka neřekne, že má bláznivou tetku😝 Já teď taky v tom horku zadržuji plno vody, je to naprd. Kéž by se trochu ochladilo. No snažím se být v klidu. V práci se snažím moc nepracovat a beru to s rezervou. Zatím mě nevyhodili, ale člověk nikdy neví. Co už nechci dělat jsou přesčasy, tak snad to dodržím. 🙂 pěkný večer🙂

pulguita
31. črc 2017

@petrysek181 mobil mi fotí škaredě, ale to je to jedno okno s tou výzdobou....ať se zasměješ. 😅

petrysek181
1. srp 2017

@pulguita dobre ranko tak dneska nas ceka opravdu horko🌞🌞🌞premyslim kam nejlepe zalezt😀😀😀ja sem taky otikala kazde leto kdyz sem sla z prace tak sem mela pocit ze se nedostanu ani do kalhot 😀no a ted uz se nedostanu ani do bot chodim jen v pantoflich nebo sandalech jakmile nazuju botasky tak mi noha otece jak je utazena pesan me vzbudil uz v sest tak jsme dali prochazku ted je venku prijemne zapla sem pracku a budu se snazit dopo neco udelat nez vypukne to vedro😣no musim aspon vyprat zaclony necham to ale az bude venku normalni teplota😀vcera mi psala kamaradka tak uz je taky tehule moc po miminku touzila akorat na chlapy nemela stesti ted ma pritele chvili tak doufam ze jim to vyjde ja bych po trech mesicich znamosti do toho nesla🤔to okno vypada dobre i s tou vyzdobou neni to az tak vanocni takze to tam v pohode mit muzes😀😀😀tobe vlastne dorazi navsteva uz se ti to blizi vid ja snad ted odpocinu od navstev a ceka me to az se maly narodi😉krasny den a at to v praci rychle utece

pulguita
1. srp 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tady je taky strašně dusno. Ještě že máme v práci klimatizaci, tak se to dá přežít. Ja chodím taky jen v sandálech a volnějších šatech, ať se cítím pohodlně. Teď v tom horku taky nechci nic dělat, ale chtěla bych aspoň po trošce dělat trošku větší úklid, ještě než přijede synovec. Takže mám na to 3víkendy, tak jsem zvědavá jestli se k tomu dokopu😅 A při té příležitosti sundám i tu výzdobu z okna 🙂 Tobě daly navštěvy taky pěkně zabrat. Na jednu stranu se člověk těší, ale je to spousta práce a příprav navíc. No a taky to soukromí. Synovec přijede na týden, tak snad to bude všechno v pohodě a oni to taky hezky zvládnou. Je to jejich první dovolená takhle daleko a v takovém velkém městě. 🙂
No tak já bych taky nechtěla otěhotnět po 3měsíční známosti. Je to moc brzo. Může ji to klapnout, ale potřebuje se mnohem víc času na to aby se 2 opravdu poznali a někdy i to je málo.🙂 Snad bude mít štěstí a je těhotná s tím pravým. Já jsem byla smířená s tím, že miminko za každou cenu nechci, navíc já tady nemám rodinu, takže kdyby se něco semlelo tak mi tu nemá kdo pomoct a jsem na všechno sama. No raději na to nebudu myslet. Kdoví kdy se to povede nám 🙂 Ty hezky odpočivej, a nechto až jak nebude tak horko. Krásný den! 🙂

petrysek181
1. srp 2017

@pulguita to je aspon plus ze mate v praci klimu kolikrat si vzpomenu jak zapasi s horkem u nas mi tam meli vetsinou pres 40 stupnu jeste sem ted setrela podlahu a uz sedim na gauci😀zacinam pocitovat teplo😀hrozim se az bude chtit Berny ven a toho neocuram otravuje tak dlouho dokud ho nevezmu😉ani nevim v jake fazi cyklu si?uz si prestala merit teplotu?nechavas tomu volny prubeh?neboj zadari se kdyz to clovek nejmin ceka 😀podivej u nas😀😀bylo to stesti protoze tes yz by jsme mimi nezvladli ani udelat😀😀😉😀neboj navsteva bude rada ze maji kde byt a jestli mas uklizeno nebo ne to resit nebudou ale ja sem na tohle taky takovy blbec😀😀😀😀

pulguita
1. srp 2017

@petrysek181 Tak tady trošku sprchlo, ale je pořád dusno. Měla by být pořádná bouřka, aby se vzduch hezky vyčistil. Ty už jen odpočivej a nanejvýš jdi s čumáčkem na procházku ať se vyčůrá. Já tento cyklus neměřím teplotu, takže přesně nebudu vědět kdy proběhla ovulka. Jsem 12 DC, takže by klidně mohla proběhnout dnes 🙂 Stejně i když jsem měřila tak to občas byl trochu chaos to určení te ovulky, ale zase je konci cyklu jsem podle teploty poznala jestli přijde MS. No uvidím, tento měsíc to chci zkusit takhle bez měření a nechám se překvapit. MS by měla dorazit 16.8. Tak jsem zvědavá, co bude. 🙂
No synovec má 18 a jeho přítelkyně 17, takže to bude v pohodě...🙂 Jen ať se nevrátí 3, to by mě jejich rodiče zabili😅
Krásné odpoledne! 🙂

hvezdicka93
1. srp 2017

Ahoj holky.
Dnešní den, mám jeden den zpoždění test dělán dnes negativní. Myslíte že se dvě čárky objeví ještě jinak přikládám kalendář sex trefen na ovu :Ó

janajens
1. srp 2017

Prvni vcerejsi 12dpo vecer druhy dneska 13dpo dopoledne

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru