Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita ahoj ve 2h rano mi odtekla voda drz mi palce budu rodit normalne pak dam vedet zatim bez bolesti

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Dobré ráno!😲 No teda to jsou mi novinky! Paráda!👏 Vidíš, já ti říkala, že to stihnete i s tatínkem!😍 Drž se! Moc na tebe myslím, ať to všechno hezky zvládneš i s malým😍 Jupiiiii to jsem ráda 🙂 Moc Vám držím palce rodinko! 😘 ❤

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita pak dam vedet zatim stale bez bolesti tak nevim co se mnou budou delat

janajens
22. zář 2017

@petrysek181 juuu uz tak drzim mooooc palecky at to Mas Co nejrychleji za sebou

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Moc na tebe myslím a držím palce, ať to hezky zvládnete🙂
A řekli ti jestli se malý nakonec otočil? Drž se! To zvládneš! Za chvíli ho budeš mít v náruči 😍 👶❤ 😘

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita porad KP takze em tu rarita😀

petrysek181
22. zář 2017

@janajens dekuji celkem se bojim co bude

janajens
22. zář 2017

@petrysek181 neboj za chvili urcite Budes mit mimi u sebe max udelaji cisarsky tez jako u me ale ja mela epidural do celkove bych nesla kdybych nemusela tak se tesim na zpravicky a na fotecku maleho

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Neboj, uvidíš že to hezky zvládneš. 🙂 Hlavní je, že může být manžel s tebou a to je to co jsi chtěla. Držím palce! 🙂 Ať je to přirozeně nebo císař, určitě vše zvládneš. Drž se! Už se těším na fotečku vašeho broučka 😍

tess_77
22. zář 2017

@pulguita ahoj holky, vracím se po pár měsících a co to nevidím.. @petrysek181 nám rodí 😍 😍 držím pěsti ať to vyjde a ať jste oba pořádku ❤💖

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Tak copak? Už? Pořád na tebe myslím! 🙂

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita stale nic porad vyckavame dr tu vubec nebyl ale snazim se byt v klidu bez kontrakci nejak to dopadne

janajens
22. zář 2017

@petrysek181 to si dela srandu ze tam nebyl vubec Dr bych se zeptala sestricky takze zatim nic hi zadne kontrakce

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 No někdy praskne voda a jde to hned a někdy to trvá déle. Snad vám brzy něco konkrétního řeknou, nebo aspoň jak v takovém případě pokračují. Možná čekají, jestli se porod sám rozjede. Řekli ti aspoň na kolik jsi otevřená?
Hlavně buď v klidu, neboj jsi v porodnici, takže jsi pod kontrolou i když tam momentálně DR není. 🙂 Lepší takhle v porodnici než být doma, takhle tě mají pod kontrolou a hned ti pomůžou, ať to bude přirozeny porod nebo císař. Vydrž! Malý si uvnitř lebedí a spí siestu a večer určitě začne mejdan a konečně se uvidíte! 🙂
Moc držím palce! Opatrujte se rodinko! 🙂 😘

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita tak byla tu dr zatim to nepostuje tak kdyz se v noci nebude nic dit rano prijde primar a budou mi porod vyvolavat

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 No vidíš, to je prima. 🙂 Nejpozději zítra už budeš mít broučka v náručí😍 Buď klidná, všechno půjde jak po másle. Je super, že může být manžel s tebou teď před porodem a že si taky užije novorozeně 🙂 Nakonec to dopadlo tak jak sis přála. ❤ Mám z vás radost a už se těším na fotečku mrňouska 😍

petrysek181
22. zář 2017

@pulguita at uz je to za nami a bidu stastna

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Chtěla jsem říct, že to máš za pár, ale vlastně nejpozději zítra už bude malý na světě. Drž se! To zvládneš levou zadní maminko! ❤

lucije11
22. zář 2017

@petrysek181 ju to jsou novinky. Tak se hlavně drž. A hezky to zvládnete. Budu držet palce. 😘

No mě se malý taky zatím neotočil tak snad to stihne😀

petrysek181
22. zář 2017

Holky dekuji za podporu zitra pisnu ak to jde🙂

pulguita
22. zář 2017

@petrysek181 Za málo! 🙂 Snad můžeš aspoň něco naspat a nabrat sílu na zítra. Dobrou noc!😘

petrysek181
23. zář 2017

@pulguita tak sem noc celkem probdela kolem pulnoci zacali kontrakce ale chodi si jak chteji takze zadna slava mezi 7-8h mi zavedou tabletku na zesileni kontrakci dneska pry musim porodit na jednu stranu se tesim ze to bude za mnou na druhou mam strach jak to bude probihat v noci sem si poplakala ale snad bude vse fajn drzte mi palce ozvu se🙂

tess_77
23. zář 2017

@petrysek181 to zvládneš, jsi bojovnice! 😘 všechny ti tady držíme palečky, zvládneš to! ❤❤

janajens
23. zář 2017

@petrysek181 drzim moc palecky jupi dneska uz Budes mit broucka u sebe

pulguita
23. zář 2017

@petrysek181 Dobré ranko! No vidíš to, malý pořádal v noci poslední mejdan v maminčinym bunkru 🙂 Neboj, to zvládneš! Moc ti držím palce a myslím na tebe 🙂 Uvidíš, že až budeš držet malého v náručí, tak si řekneš že tohle všechno stálo za to.😍 Drž se! Držím ti palečky i na nohách 🙂

petrysek181
23. zář 2017

Tak hlasim ze v 9h rano se narodil Daniel s vahou 3320g miry nezname🙂cisarskym rezem🙂bylo to v pohode uzasny tym na sale uz byl dvakrat bumbat a maminka se tesi az ji povoli vstat uz ji to nebavi lezet😀

janajens
23. zář 2017

@petrysek181 juu gratuluji moc jen odpocivej a nabirej sily taly mam malou po cisari a davala jsem se dlouho dohromady

llenka_li
23. zář 2017

@petrysek181 Jee, moc gratuluju k chlapečkovi 😍☺️

pulguita
23. zář 2017

@petrysek181 Moc velká gratulace! 🙂Moc se opatruj a naber síly, ať se rychle zotavíš. Ať vám Danielek dělá jen radost a hezky roste. 😍Užívej si to maminko! ❤

simi1510
23. zář 2017

@petrysek181 moc moc gratuluji!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru