Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

karin1712
23. zář 2017

@petrysek181 moc gratuluju k chlapečkovi

petrysek181
23. zář 2017

Holky moc vam dekuji😍za podporu

lucije11
24. zář 2017

@petrysek181 gratuluji a užívejte si ten váš poklad. Hlavně ať hezky roste😉

tess_77
26. zář 2017

@petrysek181 moc gratuluju! 👍 ať malej roste jako z vody a ať se silnej jako hora!! ❤😘 někdy nám sem pošli fotečku kocourka malého 👶 😍

petrysek181
26. zář 2017

Ahoj holky moc dekuji za gratulace a posilam vam moji malou lasku❤zitra jdeme domu🤗🤗🤗

janajens
26. zář 2017

@petrysek181 juu ten je nadhernej a tech vlasku

biedronca
27. zář 2017

HOLKY !!
9- 10 DPO by uz mohl být aspon duch na na TT ne?, teda kdyby nahodou se zadařilo? ... Mě 3 dny bolí podbřišek, že to mam dostat. Dnes , max zítra dorazí mrcha... jsem 32 DC. OVU byla 23 DC. MS má dojít kazdym dnem..

petrysek181
27. zář 2017

@janajens no haro ma po tatkovi😁😁

pulguita
27. zář 2017

@petrysek181 Dobré ranko! To to je krásný ježeček! 😍 A jaké má krásné kukadla 🙂 Takže teď je víc podobný na tatínka? 🙂 To je prima, že už dneska jdete domů. Doma vás budou všichni čekat a kdoví co na malého řekne váš čtyřnohý čumáček 🙂 Krásný den rodinko! 🙂

janajens
27. zář 2017

@biedronca ja mela Ducha 8dpo zalezi jak kdo a kdy byla presne ovu ja to mela zjistenw podle teploty a testu drzim palecky

kacasa
27. zář 2017

@biedronca ja 10DPO nic a 11DPO duch..teda slabá čárka..14DPO už výrazná

petrysek181
27. zář 2017

@pulguita nevim ale kolegynka z pokoje rikala ze je podobny ke me😀😀😀uvidime jak se vylize kulisek hlavne ze je vse v poradku a ted uz bude fajn uzijeme si posledni dny s tatkou a pak je to jen na nas

pulguita
27. zář 2017

@petrysek181 Takhle malincí se rychle mění ze dne na den. To je super, že se ti podobá. Mi se moc líbí jak se miminka a vůbec děti takhle rodičům podobají😍 Hlavně ať je zdravý a hezky vám roste. Uživejte si tatínka co můžete. Doma je doma, uvidíš že to všechno hezky zvládnete 🙂 Hlavně se snaž odpočívat! Opatruj se! 🙂

neria55
27. zář 2017

@biedronca já měla sotva viditelného ducha 11dpo (viděla jsem ho jen já) a 13dpo až pěknou čárku.... U každého je to individuální

moncach
27. zář 2017

Ahojky, cykly mám vždy stejné,+/- 1den. Akorát ne vždy je ovu. No a včera se na ovu testu objevily //,tak jsme na to s přítelem skočily😊. Dostat to mám za 13 dní (doufám že to nedostanu),tak se chci zeptat kdy je nej udělat těhu test, spíš teda kdy co nejdříve zjistím co a jak?
Předem moc díky za odpověď😉

llenka_li
27. zář 2017

Já 9dpo ;)

moncach
27. zář 2017

@llenka_li díky 😊😉zkusím a uvidím. Snad to vyjde

llenka_li
27. zář 2017

@moncach drzim palce 😉

kacasa
27. zář 2017

@moncach 11dpo

petrysek181
27. zář 2017

@pulguita tak uz to zacina trapi nas prdiky ale jinak je zlatej budu muset jeste dokoupit mensi oblecku protoze je nam vse velke😀😀😀pocitala sem s miminkem jako byl Kuba🙂dneska snad neco naspim za tu dobu v porodnici nic moc tak 2h za noc ted uz budu ve svem

pulguita
28. zář 2017

@petrysek181 Dobré ranko! Tak snad byla vaše první noc doma lepší než v porodnici a mohla jsi spát o něco déle, i když než si zvyknete a zavede se nějaký režim, tak to chvilku potrvá. Blbeček malinký, přeji ať ho ty prdíky trápí co nejdéle. A má cenu kupovat malé oblečení? Já si myslím, že ti z toho hned vyroste, i když úplně ti rozumím, že máš chuť se vyřádit a koupit věcičky, protože je tolik krásného oblečení pro ty miminka🙂
Krásný čtvrtek! 🙂

petrysek181
28. zář 2017

@pulguita ahoj tak do 3h sem probdela noc v pul pate sem uz vylezla a maly ted od tech pul pate chrape jako zabity🙂no ted to bude narocnejsi ale nejak to zvladneme prvni tydny jsou narocne dneska se vydame na prochazku ma byt pekne

llenka_li
28. zář 2017

@petrysek181 kolik maly vážil? Furt zvazuju, jestli vzít něco málo i 50 nebo ne....

llenka_li
28. zář 2017

@petrysek181 už to čtu 😁

pulguita
28. zář 2017

@petrysek181 No teda!😵 No ty první týdny jsou fakt náročné. Drž se a moc držím palce ať se to brzy srovná. Snaž se spát když ti usne😴 I když se to lehce řekne a hůř dělá viď? Hezky si užijte procházku. Tady je taky hezky a na to že je už konec září je pořád celkem teplo 🙂

petrysek181
28. zář 2017

@llenka_li no je lepsi i mensi tak 56-58 me to zaskocilo prvni syn od narozeni nosil 62😁

petrysek181
28. zář 2017

@pulguita tak mame po dlouhe prochazce dneska je tu krasne tak jsme toho vyuzili az na ty moje nohy mam je jako konve jinak vse v pohode maly je zlaty🙂zitra rano jdeme na kontrolu k dr

pulguita
28. zář 2017

@petrysek181 To je prima, že je malý tak hodný! 🙂 Držím palce, ať je kontrola v pořádku. Jak se cítíš ty? Hojí se ti to? Kdy ti vytáhnou stehy? Snad tě to moc nebolí. Moc se opatruj!😘

petrysek181
28. zář 2017

@pulguita stehy mam vstrebavaci a jizva zacina svedet nohy snad pomalu opadavaji ale jinak se citim fajn az na spani porad maleho kontroluju tak spim tak 3h denne uz tyden😀posilam ti fotku z prochazky🙂

pulguita
28. zář 2017

@petrysek181 No ten je nádherný😍 Jak krásně spinká 🙂 Tak to je prima, že se cítíš fajn. Já jsem na tohle poseroutka a mám strach, že bych to pooperační zotavení nedala. Snad se ti to spaní zlepší, i když já bych se na něj taky dívala pořád jak na svatý obrázek. Je sladký! 😍 ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru