• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

2. prosince 2016 
@whirpie To já sem si dneska otevřela s manželem pivečko:slight_smile:) to je Béčko, navíc to popírá všechny moje snahy, tak třeba se to na just podařilo:slight_smile: taky sem ráda, že si tu můžeme pokecat a podpořit se navzájem. A jak to s vámi vypadá holky? Mě prsa pořád bolí, ale podbříško už ne. Dneska sem nemohla do sebe nasoukat ani oběd, ale podle mě je to spíš z nervů než z čehokoliv jiného.
15. črc 2013 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 ja som na tom podobne, je mi cudne, predomna postavil moj manzel dezert, ja nic, kolegovia predomna postavili kolu, tiez nic.....no kolegyna si sadla s kavou.....a ja som musela odist....je mi cudne.....neviem co si mam mysliet....vcera som bola s manzelom na kofolu/pivko a nedokazala som kofolu dopit na prvy sup co bolo u mna uplne bezne....a stale ma bolia prsia a v podbrusku....zeby PMS? uz to chcem vediet!!!!
15. črc 2013 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 - no mě pořád bolí ty bradavky, ale jen na dotek, i když to neni bolest jako taková, spíš je to jen hodně nepříjemný..Ale nevim, jestli to může být i z toho utrogestanu.a to břicho, jak kdy, ale spíš kolem pupíku, tak nevim.. :confused:
15. črc 2013 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@whirpie Jo tak s tema prsamato máme stejne a břicho me fakt boli jak při MS. No jako uz at je pátek a muzu si udělat ten test, uz je mi to i jedno jak to dopadne, hlavne at uz to vím.
15. črc 2013 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@whirpie :grinning: Já se v tom počítání taky někdy ztratím a když jde o testíky a zkoušení a šance na mimi, tak já kolikrát testila i týden před vynecháním :frowning2: :confounded: :cry:
15. črc 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 - taky tě ty bradavky jakože bolí na dotek? Já je totiž mam furt jakoby ztvrdlý a vystouplý :wink: až si z nich furt manžel dělá srandu, že jsem furt při chuti..I když ted je opak pravdou :unamused: :unamused:
15. črc 2013 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@whirpie JJ taky na dotek. Vystouply jak kdy, ale takto v kuse 3 dny me ještě nebolely, tak neviim. Uz aby byl fakt ten patek, to je fakt na palicu
15. črc 2013 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 jj už, aby to bylo taky budu testit v pátek, ale pochybuju, že z jednoho sexu a tolik dní před ovulací otěhotním :unamused: kéž by nám to vyšlo na květen, červen...prostě ty letní měsíce at si užijeme kočárek :wink: :wink: :wink:
@kacik87 už testuješ? :grinning:
15. črc 2013 ve 23:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 JJ já sem to chtěla ještě dřív tak v březnu, abych byla tak cca 2 mesice doma s mimouškem a pak mohla vyrazit na prochazky, zahradky a litat s kocarkem po venku, to asi hned po porodu nepůjde, ale to se nepovede, nevadí, kéž by se to vůbec povedlo a co nejdřív. Ty budeš testit taky v pátek? Víš co, já už tomu nedávám moc nadějí, že byc byla v tom. Ten pocit, co jsem měla už nemám, takže asi zase nic:(
16. črc 2013 v 06:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 já tento měsíc testit nebudu, zařekla jsem se :grinning: Mám to dostat od středy do neděle, tzn. 28-32 DC a jelikož dnes jedeme do Jeseníků a budeme tam do neděle, nebudu na to SNAD tolik myslet :confused: :rolling_eyes: :fearful: :zipper_mouth:
Kolik dnů před ovulkou jste zkoušeli ? My dva :cry: :frowning2: Upe jsem to propásla, já husa pitomá ! Ale jak píšeš, tak duben-červen je taky dobrej a to máme ještě tři měsíce :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
Dnes je to osmý den od ovulky a stále žádné příznaky, jak jsi na tom ty ?
16. črc 2013 v 07:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 Píchá tě podbřišek, bradavky tě bolí a dělali jste to se správným načasováním ... Mimochodem, já prstíkovou metodu nezkoušela, ale po sexu mám vždycky nohy nahoře :grinning: A o těch zahrádkách ani nemluv, o víkendu jsem sbírala na zahrádce hrášek a říkala jsem si, že by to bylo tak hezké mít tu děťátko... a manžel pak jak odpočíval na lehátku, tak upe jsem je viděla, jak jsou tam spolu... Asi už fakt magořím, ale ... :sweat_smile:
16. črc 2013 v 07:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 to musi byt hrozne asexualni, jit si tam hned strkat prsty.
16. črc 2013 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n Proc asexualni, to je prave docela zabavny a nikam sem nechodila. My sme se u toho s manzelem docela nasmali, ale to je na kazdym.
16. črc 2013 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@chris_n nezkooušela jsem :wink: nicméně je to běžná metoda:slight_smile: ale já doufám, že otěhotním i bez toho :slight_smile:
16. črc 2013 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
16. črc 2013 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacik87 Kačuli my pět dní před ovulkou...pokud máš dva dny tak to je super ne?Pokud otěhotnět tento měsíc máš otěhotnš i tak, ikdyž to nebudeš vubec počítat prostě to miminko si samo vybere kdy se chce narodit. Takže klído oěthotníš i šest dní před ovulkou. Já tento měsíc nemám žádné příznaky jen jsem nějaká utahaná tot vše:slight_smile: za chvíli pádíme s malým a kámoškou na hřiště a ještě se tu válíme v posteli. Já měla obě děti jaro a léto je to super, ale ted bych si klidně vyzkoušela mít na podzim..to tě nelákává v pochmurném poču ven a víc si to mimi užiješ, teda dle mě :wink:
16. črc 2013 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 Vždy, když jsem otěhotněla jsem měla pocit, že nejsem, příznaky jsou stejně až od šestého týdne nejdříve to ostatní je spekulace a smýšlené těhu příznaky:slight_smile: Takže třeba jsi.. moje sestřička to poznala tak, že roky chtěla mimi a ten měsíc kdy otěhotněla tak už ho vubec jakoby nechtěla měla pocit, že ted nechce a začala si shánnět práci a byla těhule :wink: testy ji týden po vynechání ukazovali jen jednu čárku a to otěhotněla přesně v pulce cyklu jindy nemohla...a na utz nic vidět nebylo a dokonce neměla anii hcg v krvi....mazec co? Ted ji miminko krásně roste atd...
16. črc 2013 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacik87 se z Tebe po...takže ted na testování jedeš pry ju? Budu Kači zvědavá a budu na Tebe myslet pak hned písni jak to dopadlo :wink:
16. črc 2013 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 ja som mala priznaky niekolko dni pred (ne)ocakavanou ms, takze nesuhlasim s tym, ze skor je to spekulacia ... zle mi bolo, napinalo ma cele dni, v robote som stale odchadzala na vecko, co mi bolo tak zle a dokonca som jeden den nesla do prace, lebo po prejdeni asi 10m mi zostalo tak zle, ze som sa vratila hned domov a volala sefovi, ze nepridem...a to som si myslela, ze niesom tehu ale na mna nieco lezie...takze tak asi :wink: ... myslim, ze kazda to mame inak :dizzy_face:
16. črc 2013 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 to jít bylo spíš obrazně. Já nevim, my máme s manželem po sexu jiné potřeby, než tam strkat prsty. Ale jak říkáš, každého věc. A mě to divné přijde.
16. črc 2013 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jenyska4 To teda jo:slight_smile: jako já vím, že to tak většinou bývá, jen si to nějak umět odůvodnit a umět dělat a myslet na něco jiného. Musím se nějak vzapamatovat a jít dál:slight_smile:
16. črc 2013 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@chris_n Mě to divné nepřijde, podle mého to k sexuálním praktikám patří, nepříjde mi na tom nic špatného. Ale pokud tobě to špatné nebo divé přijde, tak ani nevím, proč to řešíš a proč se nad tím pozastavuješ:slight_smile: někdo to tady chtěl vysvětlit a to bylo celý. Navíc to není nic proti ničemu, není to žádná léčba, žádné hormony atd. Takže podle mě pořád lešpí než do sebe cpát hormony atd.
16. črc 2013 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kristl85 no, každá na to máme názor. Jako sexuální praktiku to beru ve chvíli, kdy ještě nedošlo k vyvrcholení partnera. No, je to jedno, máš pravdu.
16. črc 2013 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 jestli to nedostanu na dovči, budu testit v pondělí a do té doby je ještě hodně času :wink: Každopádně pisni, jestli budeš testit dříve, máme to stejný, tak kdyby to vyšlo alespoň tobě na pátečního dušíka, bylo by to super :wink: :wink: :wink:
16. črc 2013 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 metody jsou různý, já dávám nohy nahoru, prstíkovou metodou otěhotněla kámoška po třetím cyklu a jednou jsem četla, že pokud máš při milování orgasmus dříve než partner, je dobré po vyvrcholení partnera "to napravit" ještě jednou, že se více tvoje tělo otevře pro ty bičíkovce :grinning: Myslím, že to vždy záleží na důvěrnosti partnerů :wink: Doufám, že tento měsíc ti to výjde a třeba to inspiruje další snažilky :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2013 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@laska1982 tak třeba na Tebe fakt lezla ta chřipka nevíš :wink: těhotná jsi mohla být zároven....spíše znám holky , které si ty pocity navodí, psychika je mocná čarodějka, nicméně já neměla příznaky žádné jako většina a začlo to u mě až v osmém týdnu tot má zkušenot. Vlastně dvě, mám dva chlapečky a ted se snažíme o třetí miminmo.Každopádně nezávidím, že se Ti to nastartovalo takhle brzy a too jsi pak měla celé těhu takto a nebo Ti to přešlo?
16. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kristl85 jojo i spoustu mých kamarádek takhle otěhotnělo :grinning: my jsme pipinky co?:slight_smile: co by jsme neudělali pro naše drobečky jen Ti chlapi z nás musí mít radost....dnes jsme u grilovačky řešily co si se ségrou budeme na prcky pujčovat a chlapi už mají ozdělené ukoly ted... :sunglasses: a to nejsem těhule, ale stejně už brzy budu, nechci se rouhat, ale tak nějak to cítím...
16. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jajka71 a ako ta bolia prsia? vies mi to definovat? nech to troskiu porovnam :grinning:
16. črc 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacik87 Kačuli užijte si to a podávej zprávy, kdyby něco písej IP :wink: papa a závidím dovču taky by jsme jeli, ale musíme 14 dní posečkat, dnes jsme byli s dětma pro plavky, já si přinesla klobouk a harémky z něch byl manžel odvázaný, ale i tak mě to radost nezkazilo papa
16. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@jenyska4 no chripku som nemala potom,a skusali sme tusim len nejake dva, ci tri mesiace, takze som na to nebola nejako extra upnuta a nesledovala som sa vobec...este aj kolegyna mi stale opakovala, ze som tehotna, ze som nejaka ina a ja stale ze nieeeee :grinning: ...no a byvalo mi zle cca do 18-19tt... a bolo to fakt na nervy...nikam som nemohla ist, lebo som musela byt na PN, nebola som schopna chodit do prace, a ked uz mi dr. konecne napisal vychadzky, tak mi vzdy, najust, bolo zle cez vychadzku... :angry: ale potom z tyzdna na tyzden akoby utalo a bolo mi uzasne..az do porodu som sa citila fit :slight_smile:
16. črc 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek