Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

kristl85
22. črc 2013

@jenyska4 Drží všechno co mám🙂

kacik87
22. črc 2013

@kristl85 noo, ovulka byla 7.7 🙂

kristl85
22. črc 2013

@kacik87 To je hezky datum;) ja ji měla az cca 12.

kacik87
22. črc 2013

@kristl85 Podle menstruace i početí mi vyšlo datum 27-31.3 🙂 ale to je tak vzdálené... uvidím, na kdy se zítra objednám k lékaři a co mi pak řekne 😨

jenyska4
22. črc 2013

Holky tak test nega 😒 Ale já s tím počítala páč tento měsíc jsme se snažili jen jednou a já si pak nechala dělat nový zoubek, takže před a v ovulku jsem byla na práškách 😒 a to jsem nechtěla riskovat, tak zase až za měsíc to už bude vlastně třetí cyklus co by jsme se snažili,týýý jo toto letí, ale asi mě ted není mimuško přáno, protože ted to byl druhej cyklus co mě do toho něco přišlo a to jsme si se sestrou plánovali jak nás povezou do porodky společně a beruna už je v pátém týdnu a u nás nic 🙂 Tak Vás budu alespon zlatka sledovat jak se těšíte atd a třeba příští měsíc vlezu k Vám do skupinky, jestli mě tedy vezmete, když budu pozadu 😀 😀 ale jsem mega moc ráda za Vás moc 🙂

kristl85
22. črc 2013

@jenyska4 ;( to je skoda. Mrzi me to, moc;( ale skrz ty prášky je to možna lepší. Jeejda, teprve 3. cyklus, tak to je jeste relativne krátká doba, to určo přijde co nevidět;) ty miminko jsou hrozne chytrý, oni vi, kdy maji přijít;) ja sem zvědavá na rano, hrozne se bojím a mám blbej pocit;(

jenyska4
22. črc 2013

@kristl85 hele moja to je pak jasný, že máš čárenku slabší 😉 uvidíš bude sílit, musí...já na Vás přijdu kuknout až v pátek, ted budu lítat mezi kempem a aquaparkem a chci si kukina užít než mě po prázdninách uteče zase do školky. Šíleně to letí, uvidíte samy až budete ty zlatíčka mít u sebe jak všechno rychle utíká, my se vždy s mužem dojímáme u videjka co nás to za štěstí potkalo 😵 Dáme si peřiny na zem k televizi, nalijeme decku vína a já vždy bulím do polštáře jak mě to dojme 😉 To pak chodím kukat do postýlky....no však za chvílí to tady budeme taky řešit, uteče to, ikdyž se to nezdá a já si i užívala to těšení, ty přípravy, 4D utz tam jsem byla třikrát, holt jsem koza no

jenyska4
22. črc 2013

@kristl85 Ale neboj se nic 😉 Bud přeci štastná, máš tam ducha , někdo nemá ani to, měla jsi ovulku až 12 to miminko je teprve pár dní uhnízděné, každému to síli až postupně...raduj se z toho co Tě potkalo a vubec se ničeho neboj, já tam nemám ani čárenku a věřím, že příští měsíc tam bude. A u Tebe uvidíš, že bude vše okej, moji sestře vzali krev a řekli, že těhule není a ani test neukázal až 10 dní po změškání a ted tluče srdíčko jako hrom, uvidíš bude sílet. Jsem si jistá, že v pátek tu kuknu a budeš mít dvě dálnice a já prd 😀 jo a testy si schovávej pro porovnání, pak mě pošleš fotečku ju

whirpie
22. črc 2013

@jenyska4 Neboj, testit sama nebudeš, já začínám ve středu 2.cyklus clostilbegytu, takže minimálně srpen budu ještě tu🙂 @kacik87 Děkuji z apřátelství, ještě jednou moc gratuluju, tam jsou prostě vidět jasné // čárky 😵 😵 moc ti to přeju🙂 A ty @kristl85 Taky se koukej ozvat a hodit fotečku, ju? at se aspon pokochám 😵 A taky moc gratuluju🙂

kristl85
22. črc 2013

@jenyska4 Ty jsi poklad, moc děkuji za podporu;) tobe držím pěsti na příště, užij si to tvoje zlaticko a v pátek na "psanou" ;) ja jdu chrnet, doufám, ze dneska to nebude jak včera a taky se i vyspim;) pa a děkuji moc

kristl85
22. črc 2013

@whirpie děkuji moc, snad bude k čemu;)

jenyska4
22. črc 2013

@whirpie já vím přcei , že tu mám ještě tebe a děkuju 😉 holkám to samo moc přeju 😲 a myslím na ně...

sarkad2856
22. črc 2013

@jenyska4 tak dej vědět a pak hod foto 😉

jenyska4
22. črc 2013
zetju1317
22. črc 2013

Tak babulky.prosim poradte mi.
Niesom uplne neskusena ale tentokrat neviem co robit.pred 2mi mesiacmi som prisla o babo vo vyssom stadiu.menstruaciu som mala 19.6.2013. A teraz cakam na dalsiu.uz mi meska 4 dni. S priatelom sme spolu normalne spavali.myslite ze mam este pockat do stredy a urobit si test? Mozem byt tehu? A este vcera sme spolu spali a priatel to dal do mna.ak nemam plodne dni nemohlo vcera prist k oplodneniu? Viem ze to znie blbo .....

kristl85
23. črc 2013

Tak zaltíčka, test z dnešního rána, myslíte, že sem blázen? Já si tak trochu přijdu🙂

kacik87
23. črc 2013

@kristl85 asi blázníme obě, já ho totiž taky vidím 😅 😵 😅 😵 Dneska jsem si dělala další a nesílil, ale byl tam pořád 🙂 Zlatoooo, po všech těch jasně jednočárkových testech je tohle ono 😉 🙂

kristl85
23. črc 2013

@kacik87 Já doufám🙂 teď už jen, aby sílil a aby bylo všechno v pořádku. Ty ho máš hodně silný, to podle mě už i stačí🙂

emilia25
23. črc 2013

ja mam dnes dostat mrchu ale asi nepride vcera ma strasne brucho bolelo ako by uz chcela prist ale dnes ma zas nic neboli.takto pred mesiacom sme potratili tak aj takto vlastne beriem ze dnes by mala prist.manzel dosiel domkou presne minuly tyzden v utorok a od stredy stvrtka ma to brucho bolelo tak som si vlastne uvedomila ze sme opet tehotny.len sa bojim aby sa to nezopakovalo to co bolo pred mesiacom.ale teraz je napriklad v tom rozdiel ze ma okrem brucha aj picha v prsnikoch nie su uplne tak naliate ako predtym ale raz ma pichne v jednom potom druhom.a teraz neviem kedy si spravit test ak by sme boli tehtony tak sme ho splodili vlastne tyzden pred menstruaciou a neviem teraz ci by mi vysiel pozitivny test alebo mam pockat este tyzden.no ale k doktorovi isto pojdem az neskor ako normalne co vzdy idem na 10 den od vynechania.

kacik87
23. črc 2013

@jenyska4 je to chvilička a příště už budeš ukazovat dušíky ty .-)

kacik87
23. črc 2013

@whirpie já děkuji .-) doufám, že příští měsíc se pochlubíte II vy 😵

kacik87
23. črc 2013

@kristl85 Za pár dnů taky budeš mít silnější .-) Je taaaaam to je důležitý !!!! 😵 😵 😵 Jinak jdu za týden k doktorce, tak jsem zvědavá...

kristl85
23. črc 2013

@kacik87 JJ myslím, že bude sílit🙂 ještě jsem si chtěla být o něco jistější, tak jsem si koupila ten digitální a tady je výsledek. Holky já sem fakt v tom. Nemůžu tomu uvěřit 🙂

kacik87
23. črc 2013

@kristl85 jop jop jop 🙂 gratulace, těhule 😅 😵 😅 😵

whirpie
24. črc 2013

@kristl85 Tak vidíš 😉 moc moc gratuluju, to je pecka, jak ty digitální testy dokážou poznat už první týden 😉

kristl85
24. črc 2013

@whirpie Dekuji moc, ale zatim mam trochu obavy, ale snazim se myslet pozitivne. JJ je to neuveritelny, co uz je dneska za vecicky. Sice je drahy, ale tak za tu radost mi to stálo🙂

honeysun
24. črc 2013

@kristl85 moc gratuluji, hodně štěstíčka a at mimísek pěkně roste ;)

kristl85
24. črc 2013

@honeysun Mooc dekuji. Je to fakt neuveritelny, porad tomu neverim, ze se nam to fakt povedlo. Prala bych vam to vsem a hned🙂

jenyska4
24. črc 2013

Ahoj holky tak jsem se připojila z Madarska a jdu Vás pozdravitJjsem strhaná jak boruvka, celý den na klouzajdách, ale celkově bájo.Počo užasné, teploty vysoké, užíváme si to. Kristl pecka to je radosti co?Ten digitál je supr mě taky u kukýnka ukázal přesně týdny, ikdyž my to věděli 🙂 Co dělá starosti mě je to, že jsem to pořád nedostala 😒 😒 Tak se opatrujte pádím za tatkou na decku vínka už mě od toho tahá pryč . 🙂 🙂

kristl85
25. črc 2013

@jenyska4 Ahojky, jee ty sis na nás vzpomněla na dovolené?🙂 No je to neuvěřitelný, ale ty to znáš, tak určitě víš o čem mluvím. JJ ten digi test me udelal hroznou radost, odpoledne po praci, prepita tekutinama a fakt to tam bylo, skakala sem do vzduchu, protoze tady už nemusis lustit carky🙂 no tesim se moc. Fakt? A kdy ma ms prijit? Tak drzim pesti ne?🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru