Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

egyy
9. srp 2013

Dievcata a neviete mi poradit nieco na podporu zlepsenie vystielky maternice? Abu sa vajko lepsie uchytilo a zahniezdilo? Alebo aspon temu, kde sa to riesi..

ematko29
9. srp 2013

@egyy duphaston je presne nato

egyy
9. srp 2013

@ematko29 aha 🙂 ten beriem. Sice iba prvy mesiac som ho brala..ale za 2 tyzdne zase.

ematko29
9. srp 2013

@egyy no tak to by malo pomôcť,vela šťastia 🙂

egyy
9. srp 2013

@ematko29 dakujem ti pekne 🙂

ematko29
9. srp 2013

@egyy nemáš začo 🙂

whirpie
10. srp 2013

Ahoj děvčátka🙂 Tak se znovu připojuju do diskuze..dnes jsem 22DC, ovulka byla 2-3.8..Pilně jsme se snažili už od 29.7 a celý týden až do 5.8. ted jsem tedy nějaký 8DPO, mám cca 3 den docela dost krémovitý, bílý výtok a občas mě pobolívá na vaječníkách, dnes celý dopoledne břicho jako před MS..Včera mi bylo mírně šoufl, prostě takovej divnej pocit, jako že bych snad i omdlela a taky od včera trpim na žravost, najim se a za půl hodiny mam hlad 😀 Tak já nevím, můžou to bejt prvotní příznaky, bo jenom bláznim a z toho těhotenství mám úplně schízu? 😀 😀 😲

kacik87
10. srp 2013

@whirpie kdy budeš testit ? .-) Jinak držím pěsti...

kristl85
10. srp 2013

@whirpie Moc bych ti přála aby to bylo tehu;) držím pěsti a dej vědet;)

vilki
12. srp 2013

spravila som test vcera a bola tam len /, bolo to po 10 dnoch od mozneho oplodnenia, mam skusat testovat dalej? na teste bolo ze ukaze uz po 10 dnoch...som dost ☹ lebo som sa snazila vypocitat si plodne dni, hodinu potom nevstavat....no neviem, pri prvom mi test ukazal hned na prvy krat take silne //

kristl85
12. srp 2013

@vilki Ahoj, já myslím, že ještě může bát brzo. Zkus testík za dva dny. Můžeš mít tentokrát nížší hladinu hcg. Tak držím pěsti🙂

vilki
12. srp 2013

@kristl85 dakujem, mam este jeden test doma, tak vyskusam asi v stredu...

whirpie
12. srp 2013

@kacik87 no zkusim to tak ve čtvrtek, pátek, to už by to ukázat mělo...páč v pátek jdu na jeden fest, tak abych věděla, jestli můžu pít, nebo ne...MS by měla přijít někdy v pondělí, když bych to brala, že minule přišla přesně po 30dnech...i když jsem napnutá, nejradši bych ho udělala třeba dneska, to je cca 10 DPO...jinak ten výtok trochu sládbne, není už takovej krémovej, spíš klasickej... 😒 bradavky mě "bolí" stejně jako minulej měsíc, akorát, že občas popíchává na tom vaječníku, na kterém dr. zjistil při UTZ ovulaci a folikuly... ale to, čeho se bojim, to je to zklamání 😒 😒
když by to nevyšlo, ta prý ještě jeden cyklus clostíkem a pak půjde manžel taky na vyštření... 😝

zuzulice
12. srp 2013

@whirpie ahoj, já bych to s tím pitivem radši moc nepřeháněla, i kdyby ti test nic neukázal, možná bude dost brzo ještě, to by pak byla škoda... Nebo doktor, kterej by ti to řekl z krve? No, taky se nemůžu dočkat, teda nedočkat 😵

whirpie
12. srp 2013

@zuzlice tak já to taky nechci přehánět, myslela jsem jedno-dvě pivka 😎 trvdý stejně nepiju, nějak mi nedělá ten alkohol dobře 😎

zuzulice
12. srp 2013

@whirpie tak to je úplně v pohodě 🙂 jen nevím, jak to je s tou hudbou. Známé by prý fesťák dr. zakázal, kdyby byla v tom. Ale to měl bejt metal. Ptala se na první trimestr. Nakonec to nechávají na příští rok. 🙂

whirpie
15. srp 2013

holky, tak nic..zkoušela jsem test dnes dopol., jsem 13DPO a bílo 😢 😢 tak to zase nevyšlo..chjo, kdybych na to aspon furt tak nemyslela, jenže jak beru ten clostík, tak furt musim přemejšlet, jestli se to podařilo, nebo ne... 😒 😒

zuzulice
15. srp 2013

@whirpie na co že to přesně je? jsem poněkud tohoto neznalá... No, já taky nic, tetka 🙂 ale blbě mi je furt. Tak nevím, jestli nejsem třeba nějak nemocná. Aspoň můžeš pít, ne? 😅

whirpie
15. srp 2013

@zuzulice to je na podporu tvorby vajíček a ovulace...a já měla takový krásný folikuly, to mi říkal dr. na ultrazvuku...no pít třeba můžu, jenže jak ráda bych tu možnost vyměnila...tak těhu třeba můžeš bejt, kámoška otěhotněla a měla ještě první menstruaci... 😉 a ty jsi kolikátý DC?

zuzulice
15. srp 2013

@whirpie no, naposled jsem to měla 18. nebo 19.7. (přikláním se k 18., blbě jsem si to tentokrát napsala), takže pravidelně 28 dní, takže dnes (ale můžu ti říct, že je to taková síla, že si myslim, že se to snad uchytilo a pustilo ☹ ), několikrát jsem brala prášky a přestala a vždy jsem to vlastně, co pamatuji, měla pravidelně... už jsem objednala Mamavit, ovu i těhu testy a kyselinu listovou, v pondělí začnu testovat a brát, jakmile mi to dojde 🙂 a to by bylo, aby to nebylo 🙂 tož taky bych radši nepila ani kapku než toto... 🙄

whirpie
16. srp 2013

Ahoj holčiny, tak dnes jsem si dělala další test – 14DPO, test byl nějaký quick z dm drogerie..v limitu nic nevyšlo a cca za 20 min. tam byl dle mého pidi duch, který ale po chvilce zmizel..ale je jasně vidět to „kontrolní políčko“. Je jasně bílé..Na jiných testech jsem tohle políčko neviděla, tak se ptám, jestli někdo třeba jo?? Jinak jsem 28DC..A MS by měla přijít do 2 dnů.

whirpie
16. srp 2013

@whirpie teda ne kontrolní, ale to testovací .už blbnu, prostě 😀

seraa
16. srp 2013

@whirpie

ako tu baby pisali kazdy duch uz nieco znamena
skus este jeden test a hlavne testuj aj zatra rano
ak je test negativ tak tam neni ziaden naznak uplne biele bude

kacik87
19. srp 2013

@whirpie tak co? pořád dušíkuješ, nebo už máš II 🙂

whirpie
20. srp 2013

@kacik87 - Káťo, já už jsem z toho na palici..Během víkendu mrcha nepřišla, tak mi to včera nedalo a zkusila jsem test Best-2, 20kovej, ale až kolem poledne, páč jsem ho musela nejdřív koupit. 😎 ..No a jako v pátek - cca po 5-10 minutách se tam jako něco ukázalo v místě kde by měla být druhá čárka, během dne to mizelo a večer tam byl náznak čárky a obrys toho test.políčka..Manžel to taky viděl a už natěšenej a ať ho zkusim dneska ráno..tak jsem zkusila z ranní moči, taky ten Best 2 a ani ťuk..MS furt nikde, tak už jsem z toho kapku nervní, že by nepřišla ani po otm utrogestanu..Zítra budu volat k dr. Jinak příznaky - no celkem nic, po tý ovulce cca za týden lehké bodání v podbřišku, asi 2 dny krémovitej bílej výtok, prsa nic, občas je mi divně, ale to si asi vsugerovávám...Takže asi tak..A co ty, jak je tobě? 😨

sukynecka01
21. srp 2013

@whirpie tak ja si dopadla? Také čekám či to do konce měsíce dostanu
Ovulace měla být od 13.8 do 17.8 plus mínus , takže jsme asi od 9 .8 zkoušeli dva dny za sebou po té obden
Zkoušeli jsme to poprvé prostě bud to bude nebo ne,,ale už bych chtěla :/ test jsem si dělala asi před 5 dny to znamená hned po sexu , takže bez čárky prostě mi to nedalo 🙂 dnes jsem asi týden po ovu , takže počkám týden ,ale nedá mi to už bych si zase chtěla dělat test jsem jak blázen. Menstuace podle kalendáře má dojít 28.8 plus mínus den tak uvidím :
) 🙄

whirpie
21. srp 2013

@sukynecka01 No nedopadla jsem nijak.Dnes test opět negativní, MS stále nepřišla, tak zítra už asi budu volat k dr., bo jinak nevim..Ještě dnešek počkám a uvidim.My se snažíme už dlouho, ale neměla jsem ovulku, tu jsem ted měla podruhý kolem 2.8...Tak jsme to postivě zkoušeli celý týden a vidíš, stejně prd platný.. Nevim, zmáhá mě to jak psychicky, tak i fyzicky. Chci těd měsíc pauzu.. Tobě přeju hodně štěstí, at tam ty dvě jsou... 😉

sukynecka01
21. srp 2013

@whirpie no první pokus to byl. Jinak uvažuji či si mám začít měřit teplotu , sice se v tom nevyznám :D: D u prvního jsem vůbec nic nedělala ,tak nevím či to není zbytečnost začala jsem třetí den brát kyselinu listovou takže uvidím .... když tak další měsíc , ale po té budu zklamaná a vyprdnu se na to

kacik87
21. srp 2013

@whirpie teda tebe to fakt pokouší. Já měla svou první ovulku 7.7 a pozitivní testík 22.7, bylo to sice slabší, ale jasně viditelné... Jinak teď jsem 14.tý den po revizi dělohy, takže ani ne v půlce šestinedělí :(
S Dr. ještě počkej, někomu se testík neukáže tak brzo 🙂 hlavně, že Ms ještě nepřišla 😉 Držím pěsti, aby jsi měla zítra alespoň dušíka 😨

jenyska4
22. srp 2013

ahojky babky plkalky, jdu Vás pozdravit a přinést nové info od nás. Snažili jsme se ted třetí cyklus a prvně za ty tři měsíce opravdu poctivě, žádné jednou za měsíc, ale ted opravdu co druhý den do doby než byla čárka na ovu testu. Chtěli bychom holčičku a hodně z Vás tu psalo at zkoušíme do ovulace.Splnila jsem tedy všechny body, které jste sepsaly v diskuzi chceme holčičku,červené vínko, vápník a hořčík brát dva měsíce, poloha misionář, častý sex, hlava otočená na sever a jogurt v pipině a bez orgasmu , aby se nezměnilo PH v pipince a strava dietabez masa a draslíku.. Mužu Vám říct, že máme doma dva naprosto užasný, zdravý chlapečky, holčička by byla jen třešnička na dortu a tak pokud by to byl další chlapeček budeme milovat a těšit se na něj uplně stejně.-)Nebudu popisovat jak náš sex vypadal při těchto procedurách s tatkou jsme se místo toho váleli smíchy a prostě já koza rohatá to chtěla z hecu vyzkoušet.Opravdu prvně a naposledy a holky před Váma co to zkoušíte klobouk dolu, protože mě to vše tak zaměstnalo, že jsem neměla čas na nic jinýho. Nicméně vše splněno a ted jsem jenom zvědavá jak to vše dopadlo.A zda na těch pověrách něco je nebo ne...Samo at je hlavně miminko zdravé. Jsem 21DC....a co mě trápí, že asi 6 dní po ovulce šílený opar na bradě, pokud už se mě někdy udělal tak jednou za milion let na rtu, ale ne na bradě druhej den mě bolelo ucho a pak následně v krku. Ale holky mě nic ty čtyři dny neni, jen prostě ten opar a škrábání v krku, tak ležím, piju čajík a přemýšlím zda to nebude třeba od těhu, měla jste to některá, říká se, že, když se mimi uhnízduje je pokles imunity? trošku mě pobolívají prsa, a stahuje se mě krk jakoby na zvracení, ale to muže být tím, že si to taky vsugeruju. Na test je 21°DC brzo, ovulka byla přesně před týdnem, a dostat to mám 31 DC

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru