Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

jenyska4
22. srp 2013

@whirpie ahojky kočičko, moc Ti přeju, aby jsi byla těhotná a mám ten výtok jak popisuješ taky, uplně jak lotion, nevím jestli je to třeba od těhu nechci si moc dělat naděje 😒

bolekat
22. srp 2013

@jenyska4 co se biologie tyce, tak urceni pohlavi miminka je dano chromosom. vybavenim spermii, nikoliv technikami jako "červené vínko, vápník a hořčík brát dva měsíce, poloha misionář, častý sex, hlava otočená na sever a jogurt v pipině a bez orgasmu , aby se nezměnilo PH v pipince a strava dietabez masa a draslíku".

jenyska4
22. srp 2013

@bolekat každopádně se kluci rodí více v ovulaci a holky před ovulací...je mě jasné, že to neovlivním, ale spíše se asi nějakým zpusobem zvedne šance na to jaké pohlaví by to bylo. Ale co jsem četla na internetu tak, že klučičí spermie mají kratší životnost, ale jsou rychlejší. Kdo-ví příroda je mocná a je to stejně v jejich rukou🙂

andrejka1234
22. srp 2013

Tak se k vám taky přidávám 🙂 Na líbánkách jsme se s mužem pěkně rozjeli, od té doby jsem ze dne na den přestala kouřit, je mi pořád zle, nadýmání, motání hlavy..No a místo abych to včera dostala jen trošku špiním a to u mě normální není...Ale testovat se mi ještě nechce - nechci být zklamanější než jsem :/

jenyska4
22. srp 2013

@andrejka1234 testni se, budeš vědět na čem jsi 😉 a vypadá to nadějně🙂

bolekat
22. srp 2013

@jenyska4 jak se mohou rodit holky pred ovulaci, kdyz pred ovulaci neni nic, co by mohly spermie oplodnit?

andrejka1234
22. srp 2013

@jenyska4 Kéž by 🙂 Kolem mě jsou snad všechny mé kamarádky těhotné i přes prášky a já stále nic 😀

myskaq
22. srp 2013

holky je mozne otehotnet pred MS??? 😒

jenyska4
22. srp 2013

@bolekat vysvětlím ju...spermie řádově přežijí až čtyři dny u někoho dokonce i pět dní...muj gynekolog mě sdělil, že spermie mužské jsou rychlejší a mají kratší životnost proto pokud máte styk v den ovulace je šance na kluka, protože ty ženské spermie jsou pomalejší a tak je mužské předběhnou...za to mají delší životnost a , když máte styk tři dny před ovulací počkají si na vajíčko zatím co mužské pomřou....když se podíváte na plodné dny tak je máte i tři dny před ovulkou jelikož máte plodný hlen v kterém se spermiim daří, ale to je na dýl.Koukněte na net je to tam i hezky vysvětleno lékaři. Samo, že Vám to nikdo nezaručí je to jen dle z toho jak spermie podrobovali testum, ale podotýkám šanci jen zvýšíté , stoprocentní to není nikdy, ale za mě je přeci duležitější zdraví miminka a at je to kluk či holka.
Nikdy nemáte jistotu jen tu šanci malinko zvýšíte ani tak Vám to nezaručí dané pohlaví. Jak jsem psala výše jsou to babské řeči, koukněte do diskuze jak na holčičku tam o tom máte více🙂 Vy by jste taky ráda holčičku?Co se týká vína je dokázáné, že v kyselém prostředí se spermiim mužským nedaří🙂

bolekat
22. srp 2013

@jenyska4 ja jsem spis fascinovana temi teoriemi a radami 🙂 to by se doktori asi popadali za bruch 🙂

jenyska4
22. srp 2013

@bolekat nevím co dělají doktoři my se každopádně za to břicho popadali a jsem zvědavá co z toho bude🙂

asekfish
22. srp 2013

Ja bych se chtela zeptat, jestli muzu pocitovat priznaky uz po 5 dnech?

andrejka1234
22. srp 2013

@asekfish Já myslím, že klidně už druhý den...Nebo ne?

kacik87
23. srp 2013

@jenyska4 já měla opar taky 🙂 ale asi tak 35 DC, to už jsem měla II 🙂 Držím pěsti

sarriku
24. srp 2013

Ahoj holky, jsem 10-11.dpo, přesně to nevím, ale chci se zeptat, jestli nemám zkusit těhotenský test, protože dneska jsme pozvaní na rozlučku se svobodou a já si nejsem jistá, jestli jít nebo ne, kdybych byla.
@kacik87
@andrejka1234
@jenyska4
@bolekat
Jo a ještě jsem se chtěla zeptat, jestli se vám dělají "duchové" těsně před menstruací, potom zmizejí a vy to dostanete?
Mě totiž pravidelně, normálně bych testla až tak za týden, ale že jdeme na tu akci...

andrejka1234
24. srp 2013

@sarriku Raději udělej,za to nic nedáš 🙂

myskaq
24. srp 2013

Tak dnes rano jsem vstala a mela břicho celkem dost nafoukle tvrdší ... Bylo mi trosku špatně a mela jsem křeče nebo spíše tlaky v podbrisku dnes je to 7 dni po .. Nevěřím tomu ze bych byla tehotna ale spoustě ženám se podařilo otěhotnět pred MS i během ni. Ja tu MS mám 5 den přičemž od včerejška jen spinim a celkove je o dost slabší než kdykoliv jindy. Takže nevim... :/ co si myslet :/

jk77
24. srp 2013

@sarriku Testnut mozes, ale mozes byt uz tehu a test ti este neukaze.... Tak radsej sa luc so slobodou len s jednym poharom vinka... 😉

sarriku
24. srp 2013

@jk77 ok🙂) dneska testnu, dám vědět, děkuji🙂

katulkaap
24. srp 2013

Ahojky holky mam takový problém ☹ Poslední menstruaci jsem měla 20. 7.- 25. 7. s přítelem žiji celkem dlouho a antikoncepci neberu. 27. jsem odlétala na dovolenou a přítel se semnou rozešel. Na dovolené jsem někoho poznala tak jsem měla nechráněný sex 5. 6. Jenže přítel si vše promyslel a chtěl abych se vrátila po mém návratu z dovolené jsme spolu měly opět nechráněný sex a přítel se vrátil a jsme spolu do teď. Jenže já jsem si uvědomila spostu věcí 14 dní po dovolené jsem si udělala těh. test kde mi to ukázalo 1 čárku tak jsem si fakt oddychla jenže týden na to jsem si dělala opět test. a tam už mi vyšlo že jsem těhotná 😢 tak si právě nejsem jistá čí to je 😢 Může mi prosím někdo poradit 😢
Antikoncepci neberu asi 7 let bylo mi to doporučeno.

bolekat
25. srp 2013

@katulkaap pokud mas pravidelny cyklus, tak plodne dny jsi ucebnicove mela cca od 3-6.8., tzn, pokud vse probihalo standardne, tak jsi otehotnet mela v tomto obdobi.

nibiru
25. srp 2013

@katulkaap strašne moc záleží aký dlhý máš cyklus od neho sa odvíja všetko vždy totiž cca od prvého dna ms odrátaj cca 11-14 dní a víde ti obdobie kedy si mala ovulaciu,to platí hlavne pre dlhé cykly.tiwž by ti lekár mohol potvrdiť velkosť plodu a podla toho si si to mohla vyrátať.

jenyska4
25. srp 2013

@kacik87 děkuju moja a myslím na Tebe třeba počkám na Tebe a budeme zároven, kdo-ví.-)

kacik87
25. srp 2013

@jenyska4 Já si ještě počkám, nejsem ani v polovině šestinedělí po revizi ...
Ty jsi dnes 24 DC, to máš na testíky ještě čas, ale jak budeš něco vědět nebo tušit, budu ráda, když napíšeš 😉

kacik87
25. srp 2013

@whirpie Tak coooo ? 🙂 Už určitě víš .-)

missuulle
25. srp 2013

@jenyska4 ahojky, dost mě zaujalo co píšeš a až budeš vědět víc, tak dej určitě vědět 😉 taky jsem spoustu věcí tak slyšela a jediný co my jsme ted zkusili byl častý sex a to před ovu,ale i při a poní, měli jsme prostě chuť. Ale to že bez orgasmu to jesem nevěděla, to slyším poprvé, tak asi bude kluk kdyby náhodou 😀 ale mě to nevadí hlavně jak říkáš ať to je zdravé. Jediný proč bych chtěla holčičku je to že na ní máme vybrané jméno 😉 na kluka se zatím neumíme shodnout 😀

whirpie
25. srp 2013

Holčičky, tak nic. MS přišla ve středu večer a teda pěkně silně☹ dnes už mam zas klid, tak aspon, že to..Jinak tenhle měsíc s clostíke vynechávám, naši mi klebsielu v krku, nemůžu se jí zbavit i přes přeléčení ATB, mam už druhý, takže uvidim.Zítra jdu na výtěra, tak snad už to bude ok🙂 jinak jsem přišla na skvělý odreagování ode všeho - cvičení jógy..Holky, mě to vždycky tak neuvěřitelně nabije, že se na vše dívám pozitivně🙂 Přeju všem, ať se Vám zadaří, děvčátka 😉 😉

beduin
26. srp 2013

Ahojte holky,mám dotaz: 18.8 jsem mela ovu,měsíčky mám dostat 1.9 ale uz 4 dny me bolí v podbřišku jako na menzes a pobolivaji prsa. Test jsem si delala ale je to moc brzo,taze negativní.! mam zajt k dr.nebo je to normalni to boleni břicha?? nechci tam vypadat jako trubka ze si myslim ze jsem tohotna a nevim to jiste 😝

kristl85
26. srp 2013

@beduin Ahojky, no mě teda prsa bolely taky, ale podbrisek asi nee. Ale to nic neznamena, kazda to ma uplne jinak. Ja myslim, ze dr. by ti nic nerekl (stopro by nic nevidel a tudíž by ti to ani potvrdit nemohl), jen by ses mohla citi blbe:( zkus jeste pockat, je jasny, ze tohle obdobi (od ovulky po nechtenou ms) je priserny, ja sama sem myslela, ze se zblaznim, ale fakt nejde nic jinyho nez cekat. Zkus si udelat testík 11DPO to uz byvaji slabe duchy🙂 a kdyz vydržís do 13DPO tak uvidis carku🙂 Takže tak nejdriv tento ctvrtek. To by ti mohlo ukázat ty dva dny pred MS. Drzim pesti🙂

beduin
26. srp 2013

děkuji,moc by jsme chtely ale v listopadu minuleho roku jsmeem samovolne potratila a od te doby se nam nedari ☹ ok,zkusim to ve ctvrtek...mame doma uz 2 leteho ulicnika 🙂 pak dam vedet ale priznaky mam 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru