Kdy si udělat těhotenský test?

niky83
15. srp 2008

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča

myskaq
10. zář 2013

@anjelik0912 jasny no 🙂 neboj dam určitě vědet 🙂no jako zase mermomocí ze bych ho chtěla to ne, ale kdyby se stalo tak by nám to. S přítelem nevadilo 🙂

verisek91
12. zář 2013

@beduin přesně tak,jak jsem to napsala 🙂

verisek91
12. zář 2013

dokonce známé od kamarádky test ukázal // až ve 3. měsíci...

anjelik0912
12. zář 2013

@myskaq no ahoj ako nerobila si si este druhy test???

myskaq
12. zář 2013

@anjelik0912 ahoj 🙂 jj dělala dneska rano ukázala se tam čárka trosku silnější ale ukázala se hned za tím rozdelovacim papírem který odděluje testovací a netestovaci pole :/ takže budu muset znovu mám fotku jestli chceš vidět

myskaq
12. zář 2013
anjelik0912
12. zář 2013

@myskaq jasne posli foto pozriem 😉

anjelik0912
12. zář 2013

@myskaq takto na foto moc nic nieje vidiet tak skus este pockat kedy mas dostat menzes?

myskaq
12. zář 2013

@anjelik0912 za 5 dni tak počkám no :/ uvidíme

anjelik0912
12. zář 2013

@myskaq nic ine ti neostava len počkať ale nevesaj hlavu aj keby to na prvy krat nevyslo urcite to vyjde o mesiac 😉

myskaq
13. zář 2013

@anjelik0912 ahoj tak dnes jsem dělala opět test rano je tam vidět tlustá čárka ale je slabounka :/ není úplne extrémně vidět Ale vidím ji tam tak teď nevím jestli je mozne ze silnější bude až vázne tu dobu co bych mela chytit MS :/ kdy se tobě ukázala krásná čárka ?

anjelik0912
13. zář 2013

@myskaq ahoj mne kym ciarka riadne zosilnela trvalo to aj tyzden a pol mozno 2 HCG stupa kazdemu inak....pockaj do mrchy to je jedine ako si budes ista ...

myskaq
13. zář 2013

@anjelik0912 to jo no nic jiného mi nezbývá :/

anjelik0912
13. zář 2013

@myskaq a hlavne sa nestresuj a nezatazuj ci hej alebo nie...ja viem je to tazke cakat ale je to najistejsie a tie testy tiez niesu vsetky uplne 100% takze netes sa hlavne predcasne ja som sa tiez tak pozorovala predtym ako som chcela otehotniet kazdy mesiac len testy som kupovala a zbytocne lebo test mi aj tak potvrdil teh. az po termine mrchy cize zbytocne sa testujes kazducky den ono zo dna na den ciarka nezosilnie ....si mlada tak nechaj to na osud 😉

myskaq
13. zář 2013

@anjelik0912 Jasny no 🙂 ja se snažím to nebrat nějak dramaticky 🙂 přesně jak říkáš nechat to na osudu s kdyz se podaří tak se podaří 🙂 a asi mas pravdu ze testovat každy den není moc ok :/ 🙂 ty 4 dny už počkám 🙂 a uvidíme 🙂 ale priklanela bych se k tomu ze nejsem tehotna nemám ani nijake příznaky až na sem tam nejaké puchnuti v podbrisku :/ 🙂 no

anjelik0912
13. zář 2013

@myskaq priznaky mat nemusis ja som do konca 2mesiaca kebyze nerobim test tak ani neviem ze som tehotna 😀

zdenca209
16. zář 2013

ahojky je mi 33r. a mám 9letýho klučíka, a ten se mi uchytil po 7měsíčním snažení. Ted mám nového partnera a snažíme se o miminko ted první měsíc. 23.8. jsem dobrala antikoncepci pak jsem to 27.8. dostala ale měla jsem menstr. jen 2 dny a ted mám 5 den po ovu a dělala jsem si testík a nic se tam neobjevilo. Za 12dní bych měla mít menstruaci. Kdy bych si měla udělat další test?

anjelik0912
16. zář 2013

@myskaq no ahoj tak co niečo nove???

myskaq
16. zář 2013

@anjelik0912 ahoj 🙂 no prave ze nic moc :/ akorát mám porad takove tlaky v podbrisku a občas me i píchne na nejake straně...MS by mela dorazit zítra :/ testovala jsem dnes rano a malinký dusík ale ne moc znatelný tak nevím :/ akorát mám strašně hlad poslední dobou porad bych jedla a jsem úplne závislá na sladkém :( ale bojím se ze bych mohla mít třeba i cystu kdyz ta čárka nesili :(

myskaq
16. zář 2013

@anjelik0912 jinak nic extra až na děsně nafoukle břicho ale to už asi víc než týden :/

anjelik0912
16. zář 2013

@myskaq podla mna si strastne seba vsimas a vela veci si namyslas ja robila presne to iste to nafuknute brusko ci chute môzes mat aj s prichadzajucej mrchy tak uvidis zajtra ci pozajtra ci mrcha dôjde alebo nie. Inak aky test kupujes?

myskaq
16. zář 2013

@anjelik0912 to je mozny 🙂 už mi z toho asi hrabe :D tak si možna i spoustu věci domyslim :/ uvidím zítra no :/ jinak ja jsem si přímo z eBay objednávala one step urine pregnancy strips myslím ze 10 citlivost ale asi je třeba vyzkoušet i jiný :/

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq tie su dobre ja som si robila tieto mozem poslat foto ako to zosilnovalo ked ces

myskaq
17. zář 2013

@anjelik0912 jojo to by bylo fajn 🙂

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq tak tu to mas

myskaq
17. zář 2013

@anjelik0912 děkuji 🙂 ty modre to jsou taky ty one step ??

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq hej to je citlivost 10

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq ale tie testy su robene s odstupom casu tyzden a viac a vidis ako pomaly to silnelo

myskaq
17. zář 2013

@anjelik0912 Fakt ? Tak to jo :/ to je zajimave ze tak pomalinku tak zase záleží.. Kazda holka to ma jinak. Někomu to sílí rychleji a někomu pomaleji to závisí asi hlavně na hcg ze ?

anjelik0912
17. zář 2013

@myskaq no pomaly hej ono to zo dna na den nezosilnie cize trpezlivost trpezlivost netestovat kazdy den zbytocnost...a mrcha co? inak ty pracujes niekde ci nie,?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru