• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

27. května 2017 
@anjelik0912 jasny no snažím se teď netestovat :slight_smile: mrcha zatím nikde :/ ale času je ještě dost na to aby přišla :slight_smile: takže to zatím nijak neřeším :slight_smile: pracuji :slight_smile: uklízǐm v apartmá nech a pak ještě o víkendech dělám recepční v jedne firmě :slight_smile: a ty jsi pracovala kde ??
17. zář 2013 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq ja som rok pracovala v jednej firme s oblecenim ale ked som otehotnela tak som v 5tt skoncila a teraz doma som ...na rok chcem ist do skoly tak uvidime ci mi to vyjde ale dufam ze ano :sunglasses:
17. zář 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 ahaa :slight_smile: no ja taky chtěla na nějakou skolu ale ted me spis lákají kurzy víš:slight_smile: baví me malovat tak bych se tomu chtěla věnovat :slight_smile: kdyz jsem v práci denne tak na to pak nemám náladu :/ a jakou skolu bys rada ty ?? Myslíš jen na zdokonalení ajiny ?? :slight_smile:
18. zář 2013 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq hej ten rocny kurz na college ale to az na rok lebo teraz by to nemalo vyznam velmi a co mrcha dosla?
18. zář 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 jasny no :slight_smile: chápu :slight_smile: nee ještě ne :/ včera mi bylo v noci špatně a rano taky na zvracení :/
18. zář 2013 v 11:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq tak ked do zajtra nedostanes uz by ten 10tkovy test mal ukazat ciarku ale zrob hned rano ked sa prebudis
18. zář 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 dobre vYzkousim :slight_smile: mám porad takove tlaky v podbrisku tak mám porad nutkání chodit na wc a kontrolovat jestli nedorazila :/ zítra to trestnu pokud nedojde :slight_smile: a odkud jsi vůbec přesně ?? Myslím ze Slovenska
18. zář 2013 v 16:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq no ano zo slovenska vychodneho :grinning: tak potom rano daj vediet ze co
18. zář 2013 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 ahoj tak jsem testovala rano a nic Jen stinek slaby :/ tak ja nevim :/ ms zatim nikde. Tak nevim co to znamena ... Nvm jestli ta ranni moc nebyla moc naredena protoze jsem ska spat pozde rano a docela dost jsem Pila pred spanim :/ nevim. Je to divne :/
19. zář 2013 v 08:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq moc je uplne v pohode to sa neboj je uplne jedne kedy si sla spat alebo co si pila :wink: tak ked ti meska menzes a mas pocit ze tam vidis tzv. ducha na teste tak by mal byt pozitivny :grinning: ale este samozrejme vydrz par dni a test opakuj najlepsie tak 5dni vydrz potom by ciarka mala byt silnejsia a samozrejme ked mrcha nebude tak navstiv lekara
19. zář 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq skus mozno nejake foto kde je vidiet toho ducha :sunglasses:
19. zář 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 ja jsem to vyhodila pak do kose :( ten test :D jj pockam a otestuju az pristi Tyden :slight_smile: za dva tydny poletim do ceska tak si zajdu hned k doktorovi pokud to do te doby nechytnu... Ja jsem prave myselela ze pred Tim testovanim by se nemelo moc pit at ta moc neni naredena :/
19. zář 2013 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq :grinning: to ako si na to prisla cosi hahah :grinning: sorry ale je mi to smiesne ...tak pockaj ale vies o tom ze v prvych 3mesiacoch je nebezpecne lietat mozes potratit ...
19. zář 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 cetla jsem to dokonce Tady nekde na foru nekdo to tu psal :/ vazne to litani ohrozuje??? :( tak to nevim pak jak to udelam :/
19. zář 2013 ve 13:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq skus sa opytat zien ktore leteli alebo popozeraj este poriadne na fore ja som len pocula
19. zář 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskaq vraj najlepsie a najmenej rizikovejsie je obdobie medzi 14. a 28. tt. v tomto obdobi tehotenstva nieje take nebezpecne lietanie ako je to rizikove na zaciatku tehotenstva...
19. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 aha as no cetla jsem si ted o tom neco,to jsem ani netusila no kdybych byla Tehotna a do odletu bych to zjistila tak bych hodne zvazovala. Nektere psali ze litali normalne I v zacatku ale urcite bych se Bala potratit bych nechtela takze bych to musela odlozit no :/ to dekuji za informaci ;)
19. zář 2013 ve 14:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskaq no niektore to mozu zvladnut v pohode ale neriskovala by som to...ked si budes ista ze si v tom tak skus to zvazit...a vies co teraz ma napadlo skus kupit digitalny test ten je spolahlivy ked uz mas po termine mrchy mal by ti ukazat tyzden v ktorom si poslem foto ti ako vyzera
19. zář 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@myskaq presne takto mi ukazal môj ked som si robila po termine menstruacie
19. zář 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anjelik0912 jj clearblue koupim :slight_smile: ten bych mohla zkusit no ;) urcite taky bych se bala to riskovat :/ prave :/ Jen to do te doby Musim zjistit :D
19. zář 2013 ve 14:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq sprav si zajtra ten Clerablue ten je vazne dobry a budes si istejsia ako cakat na ciarku kym bude silnejsia :P
19. zář 2013 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 dobre :slight_smile: pak se ozvu co a jak ;)
19. zář 2013 v 16:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq oki tak budem cakat
19. zář 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 ahoj tak testik jsem delala primo ten clearblue digital ukazalo mi to not pregnant takze nic :/ zaroven jsem udelala i ten 10kovy a tam mi do 3 minut nabehl zase duch :/ je Pravda ze ty 10 múzou dělat falešné výsledky .. To vím .. No nezbyde mi než jet do Česka s zjistit co se děje možna mam vázne třeba tu cystu :/ nechci myslet na nejhorší ale :/ co už ...
20. zář 2013 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq tak necakaj 2tyzdne kym vycestujes vyhladaj doktora tu v anglicku ved aj tu su doktori ja by som urcite necakala !! moze to byt vazne hocico
20. zář 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq ako ten clearblue je az tusim 25tovy cize ten este nemusel zachytit HCG no neviem vazne
20. zář 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912 no me prave přijedou naši příští týden a pak s nimi jedu zpět do Česka kde me objednali chtěla jsem jít tady ale nejsem zaregistrována nikde :/ no musím to nějak poresit s přítelem :/ vím no ze je to 25 ja si nechci dávat naděje nebo tak to vůbec spis to beru s nadhledem ale našla jsem stránku anglickou kde pisou taky holky z vlastní zkušenosti ze jim ukázal spatny výsledek no nevim uvidím co bude :/
20. zář 2013 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq hmmm ja mam s tym testom dobre skusenosti a nemyslim si ze viac testov kde ti ukazalo slabu ciarku bolo chybnych no ja na tvojom mieste skusim iny test ale s citlivostou 10
20. zář 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anjelik0912
@anjelik0912 no prave ze ja jsem na ten test taky predtim slyšela jen pozitivni ohlasy tak proto mi to přišlo divne :/ no pokusím se sehnat. Jiný test a zkusit jiný no :/
20. zář 2013 ve 13:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@myskaq tak urcite potom napis ked budes vediet co sa deje
20. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek