Kdy si udělat těhotenský test?

Ahoj holky, snažíme se teprve 1 měsícem o miminko. Chtěla jsem se zeptat po kolika dnech či týdnech se dá z těhu těstu zjistit že jsem těhotná? Ukáže to test dříve než první den po nedostavení se mentruace? Díky za rady Nikča
myskaq
17. zář 2013
@anjelik0912 jasny no snažím se teď netestovat 🙂 mrcha zatím nikde :/ ale času je ještě dost na to aby přišla 🙂 takže to zatím nijak neřeším 🙂 pracuji 🙂 uklízǐm v apartmá nech a pak ještě o víkendech dělám recepční v jedne firmě 🙂 a ty jsi pracovala kde ??
anjelik0912
17. zář 2013
@myskaq ja som rok pracovala v jednej firme s oblecenim ale ked som otehotnela tak som v 5tt skoncila a teraz doma som ...na rok chcem ist do skoly tak uvidime ci mi to vyjde ale dufam ze ano 😎
myskaq
18. zář 2013
@anjelik0912 ahaa 🙂 no ja taky chtěla na nějakou skolu ale ted me spis lákají kurzy víš🙂 baví me malovat tak bych se tomu chtěla věnovat 🙂 kdyz jsem v práci denne tak na to pak nemám náladu :/ a jakou skolu bys rada ty ?? Myslíš jen na zdokonalení ajiny ?? 🙂
anjelik0912
18. zář 2013
@myskaq hej ten rocny kurz na college ale to az na rok lebo teraz by to nemalo vyznam velmi a co mrcha dosla?
myskaq
18. zář 2013
@anjelik0912 jasny no 🙂 chápu 🙂 nee ještě ne :/ včera mi bylo v noci špatně a rano taky na zvracení :/
anjelik0912
18. zář 2013
@myskaq tak ked do zajtra nedostanes uz by ten 10tkovy test mal ukazat ciarku ale zrob hned rano ked sa prebudis
myskaq
18. zář 2013
@anjelik0912 dobre vYzkousim 🙂 mám porad takove tlaky v podbrisku tak mám porad nutkání chodit na wc a kontrolovat jestli nedorazila :/ zítra to trestnu pokud nedojde 🙂 a odkud jsi vůbec přesně ?? Myslím ze Slovenska
anjelik0912
18. zář 2013
@myskaq no ano zo slovenska vychodneho 😃 tak potom rano daj vediet ze co
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 ahoj tak jsem testovala rano a nic Jen stinek slaby :/ tak ja nevim :/ ms zatim nikde. Tak nevim co to znamena ... Nvm jestli ta ranni moc nebyla moc naredena protoze jsem ska spat pozde rano a docela dost jsem Pila pred spanim :/ nevim. Je to divne :/
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq moc je uplne v pohode to sa neboj je uplne jedne kedy si sla spat alebo co si pila 😉 tak ked ti meska menzes a mas pocit ze tam vidis tzv. ducha na teste tak by mal byt pozitivny 😃 ale este samozrejme vydrz par dni a test opakuj najlepsie tak 5dni vydrz potom by ciarka mala byt silnejsia a samozrejme ked mrcha nebude tak navstiv lekara
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq skus mozno nejake foto kde je vidiet toho ducha 😎
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 ja jsem to vyhodila pak do kose 😞 ten test 😃 jj pockam a otestuju az pristi Tyden 🙂 za dva tydny poletim do ceska tak si zajdu hned k doktorovi pokud to do te doby nechytnu... Ja jsem prave myselela ze pred Tim testovanim by se nemelo moc pit at ta moc neni naredena :/
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq 😃 to ako si na to prisla cosi hahah 😃 sorry ale je mi to smiesne ...tak pockaj ale vies o tom ze v prvych 3mesiacoch je nebezpecne lietat mozes potratit ...
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 cetla jsem to dokonce Tady nekde na foru nekdo to tu psal :/ vazne to litani ohrozuje??? 😞 tak to nevim pak jak to udelam :/
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq skus sa opytat zien ktore leteli alebo popozeraj este poriadne na fore ja som len pocula
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq vraj najlepsie a najmenej rizikovejsie je obdobie medzi 14. a 28. tt. v tomto obdobi tehotenstva nieje take nebezpecne lietanie ako je to rizikove na zaciatku tehotenstva...
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 aha as no cetla jsem si ted o tom neco,to jsem ani netusila no kdybych byla Tehotna a do odletu bych to zjistila tak bych hodne zvazovala. Nektere psali ze litali normalne I v zacatku ale urcite bych se Bala potratit bych nechtela takze bych to musela odlozit no :/ to dekuji za informaci 😉
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq no niektore to mozu zvladnut v pohode ale neriskovala by som to...ked si budes ista ze si v tom tak skus to zvazit...a vies co teraz ma napadlo skus kupit digitalny test ten je spolahlivy ked uz mas po termine mrchy mal by ti ukazat tyzden v ktorom si poslem foto ti ako vyzera
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq presne takto mi ukazal môj ked som si robila po termine menstruacie
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 jj clearblue koupim 🙂 ten bych mohla zkusit no 😉 urcite taky bych se bala to riskovat :/ prave :/ Jen to do te doby Musim zjistit 😃
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq sprav si zajtra ten Clerablue ten je vazne dobry a budes si istejsia ako cakat na ciarku kym bude silnejsia 😛
myskaq
19. zář 2013
@anjelik0912 dobre 🙂 pak se ozvu co a jak 😉
anjelik0912
19. zář 2013
@myskaq oki tak budem cakat
myskaq
20. zář 2013
@anjelik0912 ahoj tak testik jsem delala primo ten clearblue digital ukazalo mi to not pregnant takze nic :/ zaroven jsem udelala i ten 10kovy a tam mi do 3 minut nabehl zase duch :/ je Pravda ze ty 10 múzou dělat falešné výsledky .. To vím .. No nezbyde mi než jet do Česka s zjistit co se děje možna mam vázne třeba tu cystu :/ nechci myslet na nejhorší ale :/ co už ...
anjelik0912
20. zář 2013
@myskaq tak necakaj 2tyzdne kym vycestujes vyhladaj doktora tu v anglicku ved aj tu su doktori ja by som urcite necakala !! moze to byt vazne hocico
anjelik0912
20. zář 2013
@myskaq ako ten clearblue je az tusim 25tovy cize ten este nemusel zachytit HCG no neviem vazne
myskaq
20. zář 2013
@anjelik0912 no me prave přijedou naši příští týden a pak s nimi jedu zpět do Česka kde me objednali chtěla jsem jít tady ale nejsem zaregistrována nikde :/ no musím to nějak poresit s přítelem :/ vím no ze je to 25 ja si nechci dávat naděje nebo tak to vůbec spis to beru s nadhledem ale našla jsem stránku anglickou kde pisou taky holky z vlastní zkušenosti ze jim ukázal spatny výsledek no nevim uvidím co bude :/
anjelik0912
20. zář 2013
@myskaq hmmm ja mam s tym testom dobre skusenosti a nemyslim si ze viac testov kde ti ukazalo slabu ciarku bolo chybnych no ja na tvojom mieste skusim iny test ale s citlivostou 10
myskaq
20. zář 2013
@anjelik0912
@anjelik0912 no prave ze ja jsem na ten test taky predtim slyšela jen pozitivni ohlasy tak proto mi to přišlo divne :/ no pokusím se sehnat. Jiný test a zkusit jiný no :/
anjelik0912
20. zář 2013
@myskaq tak urcite potom napis ked budes vediet co sa deje

Začni psát odpověď...

Odešli