• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy si udělat těhotenský test?

23. července 2017 
@baffiny až 13.5.
28. dub 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy mama udelat test menstruaci jsem mnela 24.3 naposled pak 18.4 trochu špinilo 1den a nic test zatím ukazuje jenom 1čarku tak nevym rady je mi špatne a cytim pachi
4. kvě 2014 v 17:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zadoroznaja jsme na tom podobně, 24.3. byla poslední ms, 17.4. vím že proběhlo oplodnění, jediné v měsíci:slight_smile:a tteď čekám, na testu duch, snad bude sílit, myslím že ovu proběhla později, vydržet a testovat nebo k dr.
4. kvě 2014 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@effka84 ja jdu 16 k dr ale na testu nic nemam ale pachi bolest a vytek uple bily jako voda na začatku a špatne od zaludku tak vůbec nevym
4. kvě 2014 ve 23:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 dobry den tak jsem to včera dostala tak nechapu co to bylo
11. kvě 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale udelala jsem test a je tam // ale ta druha malo videt tak v patek jdu k doktoru a podle krvi to zjisti :confused: :unamused:
11. kvě 2014 v 17:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mam hořečku je mi špatne boli břicho a mam silnu menstruaci prosim o radu
11. kvě 2014 ve 21:20  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki, tak jsem byla čt a pá u gynekologa. Vyšetření vše v pořádku vzali mi krev s podezřením na těhotenství. Výsledky ukázali vše negativní. POdle všeho zblblá MS, špinění prý může být MS divná a bude trvat dobu než se mi srovná po tak dlouhém užíváním HA. Takže prd, :lol: za tři týdny kontrola jestli mě nebolí břicho pokud by byl problém, necháme MS vyvolat. Zatím to vypadá dobře podle sliznice, která je čistá jak po MS. Tak tomu necháme čas :hug: papa
18. kvě 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé budoucí maminky!,měla jsem problémy s ovulací a tak jsem si nechala v lékárně namíchat čaj,,na plodnost"užívala jsem ho i ještě i s Estrozinem(výtažek z bylin podávaný ve formě kapek)vše na doporučení lékárníka,- celý měsíc dle návodu a ovulace byla tzv.UKÁZKOVÁ!Vypadá to,že se nám ,,zadařilo"poněvadž dnes je to 11den od plánov.početí a test vyšel pozitivní.Dělala jsem si testy i o pár dní dříve,ale vždy se objevyla čárka jen pouhým náznakem stínu a to jsem musela test všelijak natáčet až mě oči přecházely a stejně nešlo pořádně usoudit,či se mi to jen zdá,anebo to případné těhot.naznačuje..NEMÁ CENU DĚLAT DŘÍV!
CHtěla bych všem doporučit pití bylinek,dříve než se kterákoliv z vás,rozhodne pro hormonální léčbu a bude tím riskovat tzv.vícečetné těhot.Má první dcera je pův.z trojčat,vím o čem píšu:slight_smile: HODNĚ ZDARU A TRPĚLIVOSTI VŠEM BUDOUCÍM MAMINKÁM!:slight_smile:
20. kvě 2014 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cervenykriz dívám se že jsi asi z Brna, kde sis nechala namíchat čaj a co obsahoval? Děkuji a blahopřeji :slight_smile:
20. kvě 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky je možné, že mi test ukazuje jen jednu čárku a jsem těhotná - mám teda teprve den zpoždění, ale i tak. U první dcery mi test potvrdil těhotenství ještě 5 dnů před MS. A teď nic - jsem z toho dost zklamaná - fakt jsem si myslela, že to vyšlo
21. kvě 2014 v 08:26  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,potřebuji poradit .Měla jsem menstruaci 12.5 šest dnů,po 14 dnech jsem měla růžový hlen a malé hnědé špinění.Milovali jsme se ve dnech 19.22.25.28 .5 ,nyní mám opět slabé hnědé špinění,fakt malinko,je mi 3 dny na zvracení,bolí neskutečně prsa .Myslíte ,že můžu být těhotná? Děkuji za odpověď :wink:
2. čer 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Ahoj,ano těhotná být mužeš, na test je ještě možná brzo ten bych nejdříve udělala o víkendu a potom v den MS , dle čárek :wink:
3. čer 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akmitaf Těhotná být mužeš, ovu mohla být později a nebo muže být špatný i test :slight_smile: třeba to výjde :wink:
3. čer 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den.Potřebovala bych radu.Byla jsem 28.5 u doktora měla jsem podezření,že jsem těhotná,protože jsem měla šest testu pozitivních a i otři dny dřív menstruaci.Doktor mi řekl,že má podezření na mimoděložný těhotenství a po dvouch vyšetřeních mi řekl,že to byla biochemická gravidita.Dva dny na to jsme měli nechráněný pohlavní styk.Chtěla bych se zeptat zda muže žena i po biochemicke graviditě otěhotnět???Děkuji
3. čer 2014 v 15:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenykriz můžu se prosím zeptat, z jakých bylinek? A udělali by to i v lékarně dr. max nebo to byla nějaká speciální, která má i bylinky? děkuji
3. čer 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 ahojky,děkuji :slight_smile: říkala jsem si,že zkusím v neděli třeba :slight_smile: ty jsi v očekávání ? :wink:
3. čer 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Nz :wink: to už by tam mohl být duch :wink:
O mimi jsme přišla a nakonec jsme se rozešly a ted se s novým přitelem teprve poznáváme :slight_smile: takže časem určitě ano
3. čer 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 Dobrý den chtěla bych se zeptet měla jsem pohlavný styk z přtelem ale nechranení 19.5.2014 mi začli měsíčky a 22.5.2014 mi skončili a já jsem hned 23.5až25.5.2014 měla sex . a 29.5.2014 jsem začla mírně krvácet a trvalo to do 31.5.2014
Bolí mě prsa a okolo bradavek a pod brišku , dělala jsem si test ale ten mi vyšel ze nejsem těhotná :(
Myslíte ze budu těhotná ?
3. čer 2014 v 17:44  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andr01 Ahoj,mužeš a nemusíš,na test je ještě brzo.Krv ácet jsi mohla že se vajíčko mohlo uhnizdovat , není to klasické krvácení jak u MS ale spíš takové slabé až špinění ...
Test bych udělala asi až tak kolem 16.dřív by to nemělo význam pokud je 31. uhnizdování tak cca test ukáže // 10 -14 den po ovulaci nebo uhnizdování :wink:
3. čer 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 Strašně mě bolí prsa . a je možný ze bych měla skleněné oči a rozšířené vzorničky ? Pořád jsem ospalá , ptám se proto ze mi je 18let
3. čer 2014 v 18:00  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andr01 Ty oči nevím,ale ano prsa bolet mužou a i unava je příznakem těhotenství.Dřív jak cca 10.6 asi nic neukáže.Tak bych asi počkala a Mudr ti taky nic jiného neřekne než přijít až za 3 týdny ...
Takže bych počkala do 10 a pak zkusla test
3. čer 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 Tak děkuju za info . :slight_smile:
3. čer 2014 v 18:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andr01 nz, hodně štěstí a pak dej vědět :wink:
3. čer 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarkad2856 to je mi líto,ale vyjde to určo :slight_smile: ,myslíš že může být k tomu zimnice ??Teplotu nemám,jen 37 ,mi to přijde jak chřipka :slight_smile:
3. čer 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jj děkuji , určitě snad výjde,musí :slight_smile:
jj já mě taky šílenou unavu, hned po práci jsem šla spát,vzbudila se na jídlo a večer jsem šla znova spát :slight_smile:
Měla jsem to tak do 7tt
3. čer 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 fakt ?? Je mi právě občas zima,ty prsa bolí jako čert,unavená děsně :slight_smile:
3. čer 2014 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 jj uvidíš že o víkendu najde // a pak budeš překvapená že to vyšlo a štastná :wink: Je to hezký pocit :wink:
3. čer 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 děkuji,znám to,ale už je to 12 let zpátky ,tak si toho moc nevybavuji :wink: a to jsem dva měsíce po laparoskopii -průchodnost vejcovodů a cysta na vaječníku ,jestli se to povedlo,je to zázrak ,ikdyž doktor říkal,že nyní je nejlepší čas po laparoskopii ,no uvidíme
3. čer 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublinka74 Fakt?Ideální čas k otěhotnění sestřenice měla to samé 2 měsíce po laparce :wink: , taky s tím ani nepočítala a Matýsek se má čile k světu :wink:
3. čer 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek