• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kolikátý den vynechání menstruace jste si dělaly test?

6. května 2017 
před 5dny jsem měla menstruovat... dnes mi manžel přinesl dva testy a oba negativní. O dítě se snažíme třičtvrtě roku a stále nic.. necítím se jinak. :frowning2: už nevím co víc proto udělat.
18. bře 2015 v 17:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
První a dálnice jako víno. :grinning:
18. bře 2015 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zrovna dnes 2 dny před očekávanou MS, tj. 12.DPO (27.DC) a čárka jasně viditelná :slight_smile: Při minulým těhu (který se ale neudrželo) byl na testu duch až 14. DPO, v den vynechání MS.
19. bře 2015 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se objevila slabounká čárečka až týden po očekávané menstruaci a za dva dny později už byla krásně jasná.
19. bře 2015 v 18:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ,... potrebuju pradit mesicky jsem mela dostat 4.4 2015 ale nedostala delala jsem si 3 testy a vsechny pekne vysly pozitivne ,.. :slight_smile: je tam aspon mala sance tehotenstvi ,.. :slight_smile: dekuju za odpoved :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2015 ve 23:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kristyna19 trochu zbytečná otázka ne? :grinning: Gratuluju :slight_smile:
9. dub 2015 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobry vecer.Mam podvazane vajecniky a uz od zari nic.Tehotna preci nemohu byt.Je mi 42 a mam uz 4 deti.Delala jsem si teh.test a byl neg.Tak sem obednana na gin.tak uvydim. :confounded:
8. lis 2015 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já testovala den před očekávanou MS, jelikož jsem už několik dnů měla příznaky a taky mě o víkendu čekala dámská jízda, tak jsem chtěla vědět, na čem jsem. A byly tam dvě silné čárky. Ještě ten den jsem měla kontrolu u doktora, který těhotenství potvrdil :slight_smile:
25. dub 2016 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den maminky mam pravidelny ciklus 28 ,o mimimko se s manzelem snazime uz rok ale ted sem si delala tt 2 dny pred ocekavanou ms na kterem byl videt slaboucky duch dnes mela prijid ms a nic neprislo bricho me boli teplotu mam 37.2 porad uz 3 den a v puse hrozny pocit myslite ze bi to mohlo klapnouut dekuji za odpovedii....
6. kvě v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek