Kolikátý DPO jste dělaly těhotenský testík?

luckag2
24. led 2014

Ahoj holky,zajímalo by mě kolikátý DPO jste testovaly a kdy Vám šlo něco vidět? 🙂

markyska82
18. dub 2014

Ahoj holky.Snažíme se o mimi 9 měsíců.dělám ovu testy - poslední pozitivní byl v neděli 6.4 navečer,takže ovulka asi do 8.4. Dneska jsem to už nevydržela a udělala si test a byl negativní.Ještě je asi brzo,co?Ale to čekání je děsný.Myslíte,že může být ještě šance?

pikvik1
19. dub 2014

@markyska82 Ano, ještě opravdu může být brzo, snaž se vydržet 😉

alyssa.anna
19. dub 2014

@markyska82 Tak já dělala asi 13DPO a nic a pak 14DPO už byl dušík a 15DOP pěkné //

petra000999
19. dub 2014

Já teď čerstvě objevila //, menstruace měla přijít v pondělí, dělala jsem si test v neděli a nic. Ve čtvrtek odpoledne už dvě čárky 🙂 Takže cca 14-16 dní po ovulaci.

markyska82
19. dub 2014

Tak uvidíme.9 měsíců už se mi zdá dlouho.Hormon.profil v pořádku,dělám ovulační testy(dle nich ovulka chodí pravidelně,hlen taky dobrý),cyklus 35-36 dní.Měla sem podezření na kratší LF,tak sem si nechala napsat Utroš (po ovulaci na 10 dní.) - beru druhý měsíc.
Tak snad to vyjde

pikvik1
19. dub 2014

@markyska82 Moc držím pěsti!!

markyska82
19. dub 2014

Děkuji za podporu.Snažím se na to moc neupínat,vím že psychika dělá taky hodně.U prvního dítka se to povedlo hned.Mysleli jsme,že stihneme otěhotnět než mi zkončí rodičák(dali jsme si 8 měsíců rezervu) a nakonec už jsem měsíc v práci(syna mi do školky nevzali,hlídá tchýně). Je to složitý,ale jse ráda,že se mohu někde vykecat.

markyska82
21. dub 2014

Tak dneska to mám dostat,jsem 13DPO na testu bílo.Ach jooo

pikvik1
21. dub 2014

@markyska82 To je sice blbý, ale nemusí to být definitivní! uvidíš, jestli přijde MS....

sluneccnicee
21. dub 2014

Tož děcka ..Jsou tam // 🙂 14 DPO

markyska82
21. dub 2014

@sluneccnicee Moc gratuluji.Snad se i já brzo dočkám.Zatím hledám // marně

sluneccnicee
21. dub 2014

Já myslela že mám v neděli vidiny a nechtěla jsem si to připustit.Bylo to strašně slabučké až neviditelné ....dneska opět kontrola a hezké dálnice které doufám budou jen a jen sílet 🙂

markyska82
22. dub 2014

@sluneccnicee Určitě bude sílit.Budu držet pěsti.Já to dneska dostala.Měním gynekologa,tak snad to brzo klapne.Budeme zkoušet dál.

janinka186
27. dub 2014

Holky, prosím o radu. Jsem 11DPO. Minulý cyklus jsem měla luteální fázi 10dní, takže jsem měla MS dostat včera. Dnes na testu navečer dělaný bílo, já nevidím ani ducha. Myslíte, že je brzo? Děkuji 🙂

joannah13
27. dub 2014

@janinka186 je delala 8DPO a mela sem uz ducha. No u nekoho je brzo, u nekoho ne. Zalezi, k roste hcg hormon. Ale radeji bych testovala z ranni moci, to bude jasnejsi. Zkus zitra rano

janinka186
27. dub 2014

@joannah13 zkusím zítra rano a uvidíme, co jsem si tady přečetla, tak čárečky rychle sílí 🙂

janinka186
27. dub 2014

@joannah13 tak po hodine na testu byl dušík 🙂 tak uvidíme, prý do hodiny a při nízké hladině hcg se to stává, uvidíme 🙂

snezenka123
29. črc 2014

Ahojky,ja nevim,kolikaty den po oplodneni muzu byt.,nevim,kdy mam ovulku,ale tehu test desitkovy dr.max vcera negativni:-/
Jsem dnes 31 dc,ms mam max 28 den,nekdy i 26,27- No tak nevim,taky beru atb na zanet moc.cest,tak zvazuju jestli nekoupit ten digi test clear blue?myslite,zn ten by to mohl ukazat?diky

pikvik1
29. črc 2014

Ahoj holky, tak já jsem 11DPO a teda už mě zmohla zase beznaděj, zkoušela jsem test, ale není tam nic....když na to hledím dost dlouho, tak si tam toho dušíka nakonec sama vytvořím... ale ve skutečnosti tam nic není. Byl to první měsíc s clostíkem, tak jsem tomu dávala naděje, že by to snad konečně mohlo vyjít :-/ ....přikládám test. 11DPO už by snad pidi pidi douška měl každý, kdo by byl těhu..

pikvik1
29. črc 2014

@snezenka123 Spíš mě napadá, jestli ti ty ATB nemohly posunout ovulku, to je docela dost pravděpodobný. Takže možná byla později a pokud to vyšlo, tak se to na testu ukáže později. Anebo to bohužel nevyšlo a jen ti trochu rozhodily cyklus. Snad to bude jen tím, že bylo vše později, držím pěsti 😉

snezenka123
29. črc 2014

Ahojky,ja nevim,kolikaty den po oplodneni muzu byt.,nevim,kdy mam ovulku,ale tehu test desitkovy dr.max vcera negativni:-/
Jsem dnes 31 dc,ms mam max 28 den,nekdy i 26,27- No tak nevim,taky beru atb na zanet moc.cest,tak zvazuju jestli nekoupit ten digi test clear blue?myslite,zn ten by to mohl ukazat?diky

snezenka123
29. črc 2014

@pikvik1 no ms stale nic,a spineni malinke jsem mela jen jednodeni 25 dc a pak 27 dc,ale jen trocha na slipovajae,pri utreni,ale ms nikde. Jestli treba k tomu mocaku?ja mela totiz hned po ms,tento cyklus anginu a brala 10 dni atb,a 5 dni na to zase mocak a dalsh atb. Takze je mozny,ze ta ms je posunutj tema atb,a nemocema☹uvidime. Tehu bychom si prali.
Uvidime,jak to dopadne.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru