• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krvácím jako při MS, těhu mám potvrzené z krve, co dál?

23. října 2013 
autor
@pavlaru děkuji moc:slight_smile:
21. říj 2013 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak testům se v tomhle moc věřit nedá, můžeš mít trošku zředenou moč a hned bude čárka slabší
Hlavně že na utz se něco začíná konat. :slight_smile: uvidíš jak zítra ta krev. Ja z tebe snad taky nebudu spat. :grinning: Přeji strašně moc štěstí. :slight_smile:
22. říj 2013 v 00:30  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veri2424 ahojky,koukám,že jsi noční ptáček:slight_smile:ještě v půl jedný na netu:slight_smile: je to strašně nekonečný,mám volat až po deváté hodině,dostala jsem nějaké injekce,které se píchají do svalu,na ty mám chodit,ale nejdřív se chci dozvědět,zda je ta krev v pohodě dnes,jestli by to mělo vůbec cenu no.-(
děkuju za podporu:slight_smile:
22. říj 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veri2424 jinak pořád mám jako tmavěrůžovou krev,bolesti jak při MS,test je stále pozitivní....je to hrozný,když pořád nevím...
22. říj 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, drzim moc palce, ja mam v tomto ohledu bohuzel zkusenost negativni, ale bylo to otehotneni prirozene. Pred rokem mi vysly pozitivni 2 testy po ca tyden zmeskane MS, ale ani jsem to nestihla potvrdit u Dr. Odleteli jsme na dovolenou do Turecka a hned po priletu jsem zacala krvacet - jako MS, ale dost silnejsi a cely tyden :frowning2: Spatne mi jinak nebylo, ale jak ze me sly ven ty kusy, bylo mi jasne, ze mimi je pryc. A muj doktor to pak po navratu vubec neresil, pry je to prirozene, ani me nechtel videt (ale test jsem mela uz uplne negativni a dalsi perioda pak prisla normalne). No a dneska jsem v 8.mesici a tesim se na holcicku :slight_smile:
Dej vedet, jak jsi dopadla a hlavne se nijak nenamahej!
22. říj 2013 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky zlatý hcg mám 850 jsem 3 týdny,tak minulý týden bylo 200,takže by mělo být oki:slight_smile:...ale pořád se budu strachovat,to je jasný:slight_smile: a moc Vám děkuji....ale jen pište svoje zkušenosti,je dobrý se s někým podělit...a hodně moc dělá i ta podpora...
22. říj 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@radka78 Ahojky, ja nějak nemůžu spát poslední dobou. :slight_smile:
Jsem moc ráda, že krev je v pohodě :slight_smile: jen tak dál a bude to super. Třeba tam budou všechny tři a ještě se budeš divit. :grinning:
Ja dnes dělala test a úplně snehobílo.... tak nevím, před dvěma dny duch a dnes prd... uvidíme :slight_smile:
22. říj 2013 ve 12:27  •  3 děti - čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka78 Ahojky jsem po ivf zavedeno 1 ze začátku nervy jestli to vůbec vyšlo, chodila jsem na krev ,pomalu stoupalo hcg na utz nešlo nic vidět když konečně šlo něco vidět tak mi řekli ,že jsou tam 2 (to druhé byl už začínající hematom, vypadá to na utz stejně)....nakonec jsem začala krvácet ,ale neskutečně moc silně, šly ze mě kusy velké jako dlaň, a noční vložka za 15 minut byla prolitá krví a jeli jsme na pohotovost tam mi řekli ,že jsem potratila, nebo spíše ,že potrácím, no humus tak jsem jela domů,že finišujem, další den bez známky špinění, přišel večer a zase stejná hrůza tak opět pohotovost a stejný scénař, když jsem nad ránem doma omdlela ,vysílením neboli velkou ztrátou krve odvezli mě do nemocnice a tam mi řekl, že ráno půjdu na revizi, po vizitě si mě vzal primář na vyšetření a řekl ,že je prosperujicí plod ,ale vedle něj hematom velký 7cm který stále se plní krví a neví odkud se krev hromadí. revizi jsem nepodstoupila, chtěla jsem dát šanci, vždyť bilo srdíčko!!!!!!!! po 3 týdnech v nemocnici jsem byla propuštěná domů, hematom stále velký ,ale bez krvácení miminko rostlo, vytlačovalo ten hematom avšak mimi pár milimetrů a hematom 7cm mazec, ale je to bojovníček , za 3 měsíce půjdu rodit!! :hearts: jsem jasný důkaz ,že i když hodně krvácí jasnou červenou krví tak není ještě konec!!! prosím tedy všechny holky jakmile začnete špinit nebo krvácet a máte // začněte do sebe ládovat ascorutin, mě ho nasadili ,až 4 den v nemocnici a po 1 dnu z té hrůzy jsem jen slabounce špinila! takže je to fakt zázrak a je volně prodejný. dodnes nechápu jak přes to množství krve a kusy velké co ze mě šly to naše miminko vybojovalo...mám za sebou dva potraty takže asi dva andílci strážní nade mnou drželi ochranou ruku a nedovolili abych byla znovu nešťastná!!
Drž se a věř určitě to dobře dopadne!!! já ani minutu nepochybovala, ač doktoři tomu nedávali žádnou šanci! až se mi miláček narodí napíšu o tom tady příběh, zatím jsem stále opatrná....,ale už jen kousek od cíle :hearts:
22. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@kolino moc hezkej příběh a hrozně trnitá cesta k tomu:slight_smile:ale přeju hlavně hodně štěstí a děkuju za povzbuzení,určo moc pomohlo:slight_smile:
22. říj 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@veri2424 držím moc pěsti! opravdu!
ale myslím,že tři tam asi nebudou,viděl jen jednu tečku:slight_smile:
22. říj 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radka78 moc nerada vzpomínám na začátek, ale vím, že je dost motivující pro ostatní holky co to právě prožívají, sám primář v nemocnici říkal, že se s tím za skoro 20let praxe nesetkal ,aby přes takové krvácení a tak velký hematom se mimčo udrželo. no jo bylo vymodlené, genetický vybráno :grinning: tak aby nebojovalo!!! a má to být holčička, tak to my v tom máme jasno, ženské vydržíme neskutečně moc!!
22. říj 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kolino no samozřejmě ,že vydržíme,jakej chlap má takovýhle starosti?jo ty naši,co s náma jsou,ale my to prožíváme i vnitřně fyzicky,oni jsou jen naší oporou:slight_smile: moc držím palce až do porodu a at je holčina sladoučká a zdravá:slight_smile:a počkej,až jí to budete jednou vyprávět,jak musela bojovat:slight_smile:))tak tomu ani nebude věřit:slight_smile:
22. říj 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radka78 jak už jsem napsala, prošla jsem si touto zkušeností taky a moc jsem si přála, abych tyto problémy už nikdy řešit nemusela... no a teď jsem se přistihla, že to opět prožívám spolu s vámi :slight_smile: Moc moc moc držím palečky, ať to dopadne jak nejlíp může, kdybych měla srdíčko, hned bych vám ho poslala! A trochu pro odlehčení-
@kolino počítejte s tím, že tito prenatální bojovníčci si svou povahu přenášejí i do života, takže jejich výchova bude boj i pro vás :slight_smile:
23. říj 2013 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@123annynka to jsem zrovna nechtěla slyšet :grinning: :grinning: včera jsme se dívali s chlapem na ten český film Martin a Venuše...... a můj byl v šoku s těch holčiček co vyváděli :grinning: prý slib mi ,že naše taková nebude :sweat_smile:
23. říj 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@123annynka moc děkujeme:slight_smile: jo mám to samé...také to prožívám pořád dokola se všemi a je mi to líto,že je tolik žen,co mají problémy otěhotnět,je nás pořád víc a víc...:frowning2:
23. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kolino Nóóó... tak třeba zrovna to vaše miminko bude jiné :grinning: (hmm... a zrovna holčička, tak o tom bych taky mohla vyprávět) :grinning: :grinning:
23. říj 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek