Krvácení, 7+0

luckadvorakova123
14. únor 2019

Opět se na Vás obracím s prosbou na názor. 28.1. jsem měla pozitivní test, 31.1. jsem měla hcg 750, další den jsem začala špinit, pokračovalo celý víkend, ale opravdu jen špinění na toaleťáku ani na intimce nic nebylo. V pondělí jsem raději zajela ke svému gynekologovi, ten na UTZ viděl váček v děloze a konstatoval, že zdroj krvácení nevidí, že vše vypadá v pořádku, toto úterý 12.2. jsem byla na kontrole, na UTZ bylo vidět srdíčko a gynekolog konstatoval, že vše vypadá OK, jen že můžu krvácet jak se vytváří placenta, že je tam vidět že se propouští krev, já jsem vypozorovala, že vždy zakrvácím, když mám problém se stolicí, netlačím, stačí tužší stolice a krvácím .... Máte některá podobné zkušenosti ? Je to mé první těhotenství po 2 letech snažení a dojíždění do CARU .... Díky

jitulka87
14. únor 2019

@luckadvorakova123 a jste si jista, ze krvaceni jde z posevniho vchodu? Nemate treba popraskane zilky u konecniku? Nebylo by to nic neobvykleho..jinak nazor gynekologa, ze se muze krvacet pri vytvareni placenty,jsem jeste nikdy neslysela. Kazdopadne drzim palce, at je vse ok

nikynikol25
27. únor 2019

@luckadvorakova123 ahojky já měla krvácení od začátku těhu a doktorka my předepsala na tohle ascorutin,ale dá se i koupit bez předpisu.Sroji cca 70kc a v balení jsou 3 plata beru
po jednom 3krát ráno,odpoledne,večer a hezky to krvácení zastavilo.Akorat jsem to krvácení měla strašně moc že jsem se bála že o malého přijdu.Tech bych měla bejt cca 20tt a už je to všechno v pořádku.Zkus si ho koupit mě pomohl hodně a pokud krvacis je lepší mít klidovej režim.

luckadvorakova123
autor
4. bře 2019

U mě bohužel dopadlo všechno špatně ... je to 14 dní co jsem potratila, jela jsem jeden pátek odpoledne na pohotovost, doktor mi řekl, že mám menší hematom 25mm x 7mm srpkovitého tvaru, na protější straně, než je umístěn plod a že to není nic vážného že by se ničeho nebál, jen at si dám klidový režim a napsal mi ten ascorutin 3x denně 2 tablety .... další den odpoledne obrovské bolesti a křeče a krev jak z kohoutku, na pohotovosti už jen potvrdili, že je po všem, že i ten malý hematom dokázal vše zkazit a ještě večer jsem skončila na sále na dočištění ...

nikynikol25
5. bře 2019

@luckadvorakova123 jezisi to mě moc mrzí,takhle jsme málem o malého přišli my.Ale já od začátku brala také clostibegit na udržení.Moc tě lituji a přeju ti hodně hodně moc štěstí aby se zase povedlo co nejrychleji

luckadvorakova123
autor
7. bře 2019

Já jsem brala Gynprodyl (náhrada utrogestanu) a prednison (mám alergii na sperma a zona pellucida, musím brát dlouhodobě), protože dojíždíme do caru a těhotenství bylo po inseminaci ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru