Biochemické těhotenství. Je to možné?

16. pro 2019

Ahoj. Asi před 3 týdny jsem měla pozitivní testy. Šla jsem k dr, protože jsem měla i nějaké problémy, tak jsem se rovnou zmínila o pozitivních testech. Na utz bohužel nic neviděla, tak mě objednala na další týden ale také nic neviděla. Dva dny na to, což bylo včera jsem začala mít silné bolesti v podbřišku a k tomu špinění. Přítel mě odvezl na pohotovost ale dr také nic nenašel, jen trochu krve v pochvě a prý se to zatím nijak řešit nebude. Když jsem přijela domů, tak jsem začala krvácet a také že mě vypadli jakési kusy něčeho. Dnes ráno jsem byla na krvi hcg a zítra budu vědět výsledky. Podle dr to mohlo odejít s krví. Stále krvacim a bricho bolí stále ale méně. To nejspíš znamená, že není šance že by těhotenství pokračovalo že? Pokoušíme se o první, takže nemám takové zkušenosti. Děkuji

barcachejn
16. pro 2019

Ahojky ja mam bohuzel spatnou zkusenost. Pozitivni testy,na ultrazvuku nic pak v 6tt se tam objevily 2 dutinky a v 7tt samovolny potrat odeslo to presne takovymi kusy. HCG pak zacalo klesat az se dostalo do normalu. Takze nejspis to nedopadlo bohuzel take jsem mela takove prvni tehu ale druhe uz se zatim zda byt v poradku 🙂 drzim palecky v dalsim snazeni 🍀

autor
16. pro 2019

@barcachejn ☹ jeto hrozný, myslela jsem si, že to budou pěkný vánoce a teď pro mě akorát budou ty nejhorší ☹ . Zítra budu vědět výsledky z krve a pak bych měla jít ještě jednou na krev. Akorát doufám, že hned další cyklus, až přestanu krvácet se můžeme pokoušet znovu. Ale bojím se, aby se zase něco nestalo ☹.A moc vám děkuji

barcachejn
16. pro 2019

Ja vam rozumim ja jsem tehdy potratila 26.12 :/ takze taky okolo svatku. S manzelem jsme si rekli ze si dame oraz protoze nas to zasahlo a po 7 mesicich jsme to zkusily znovu a hned na poprve se povedlo 🙂 ale tehdy mi rekli v nemocnici ze mam pockat jeden az dva cykly a muzeme se snazit znovu. Verim ze na podruhe uz vam to vyjde 🙂 vzdy je nejhrosi kdyz se neco takoveho stane okolo vanoc :(

radullah
16. pro 2019

ahoj, já jsem též potratila loni 23.12. ..biochemko dost podobné tvému, 3 týdny pozitivní testy, ale slabě a sílili hodně pomalu. Pak špinění, pak krvácení s bolestí jako silná ms a pak už hcg klesalo...byla jsem na pohotovosti kvůli podezření na mimoděložní, které se nakonec z krve nepotvrdilo (hodně nízká hladina hcg) . Pozitivní je, že tady potom jsem za 4 měsíce otěhotněla znovu a před 3 týdny se mi narodil zdravý chlapeček...mysli pozitivně, moc držím palce 🍀

autor
16. pro 2019

@barcachejn já doufám, že další bude brzy a uz v pořádku.

autor
16. pro 2019

@radullah všude čtu, že se může hned další cyklus, tak doufám, že bude vše v pořádku ale strach budu mít stále. Moc děkuji a vám gratuluji

hermia
16. pro 2019

Nesmis myslet ze se to nepovedlo,a uz vubec ne ze pred svatkama. Snaž si rikat ze to odeslo proroze spojeni nebylo spravne,bylo by nemocne a lepsi tet nez treba ve 20,30,40tt. Hodne se zeny ptaji co udelaly špatně.. nic.. je to priroda..
Dnes skoro neni zena která by si timto neprošla. Ono asi ani kdysi to nebylo lepsi ale nebyly tehotenske testy tak zeny mely proste opozdenou bolestivou MS.
Popravde ja musela na docisteni-krvacela jsem moc u prijmu brecela jako blazen a to i muj partner co nikdy nebreci a tak jak mam strasne ponarkozove stavy tak jsem se probudila a bylo mi uzasne. (Miminko jsme moc chteli)
Ja dodnes dekuju ,,bohu,, ze se to tenkrat nepovedlo, pak jsem mela krasne tehotenstvi bez jakykoliv komplikaci. Ono se mi to uz lehko rekne mysli pozitivně ale fakt zkus myslet pozitivně 😊
Na vanoce a silvestra se opij, přejez, vyblbni, vyspi. Brzy se to podari znova a uz se nikdy nevyspis 😊 hodne stesti ❤

autor
17. pro 2019

@hermia snažím se si to říkat ale i tak přemýšlím, jestli jsem opravdu neudělala něco špatně. Těšila jsem se, az to všem řeknu. Já zatím krvacim, a pak má dr dovolenou, takže nevím, jestli bude potřeba nějaké čištění ale doufám, že ne a že se budeme moc snažit dal.

mondeska1
17. pro 2019

Taky sem prodělala biochemické těhotenství. Říká se že je velká šance ze se povede hned znovu otěhotnět. A taky u mě to fungovalo další menstruace po biochemickém nepřišla teď sem 14 týden. Tak držim palečky ať je to stejné i u tebe.

hermia
17. pro 2019

To by jsi poznala, krev netece skoro ale lije. Jestli jsi byla u dr tak by to melo byt v poradku. Ono vlastne muzete zkouset hnedka dal kdyz clovek nemusi na docisteni 😊
kazdopadne je treba prihlednout na svuj psychicky stav. Jestli by jsi nedej boze zvladla dalsi neuspech. Ve vetsine pripadu uz se to povede ale co by kdyby 😉 nic jsi spatne neudelala.. kdyby vse bylo v poradku, muzes skakat na hlave a miminku se nic nestane 😊

lucy_89
17. pro 2019

Měla jsem biochemické těhotenství, plánovali jsme druhé dítě, takže jsem si hned v době zpoždění dělala test a byl pozitivní. Asi po týdnu jsem začala špninit a na testu jen slabá čárka, jela jsem k dr, na utz nebylo vůbec nic, hcg bylo, ale nízké. A pak jsem začala krvácet už a byla to taková silnější a delší menstruace. Po zkončení jsem byla na kontrolním utz a vše v pořádku, nechala jsem proběhnout jeden cyklus a hned další měsíc otěhotněla a to už bylo vše v pořádku, malá má 2 a půl roku 🙂 Přeji vše dobré! 🙂

autor
18. pro 2019

@mondeska1 mě dvě doktorky doporučuji počkat aby proběhla aspoň ještě jedna MS aby se to nestalo znovu, tak raději počkáme. Vám přeji hodně štěstí a děkuji

autor
18. pro 2019

@hermia mě dr odporucila raději ještě počkat na jednu MS a pak se teprve pokoušet

autor
18. pro 2019

@lucy_89 také mi dr doporučila vydržet ještě jeden cyklus a nechat proběhnout další MS. Moc děkuji a já doufám, že se zadaří

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru