Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

mogi
16. črc 2007

Jity:a co nejake priznaky?pozorujes? 😵

terezita
16. črc 2007

ahojky kolky,
co to tady ctu? no budu vam vsem zitra drzet palec, at se dozvite jen same dobre zpravy!!!

jity.d
16. črc 2007

mogi, mám to vždy přesně po 28 , zatím mě pobolívá břicho jako před mrchou, tak si moc nadějí nedávám 😒
a jak dlouho se nažíte? my od března

mogi
16. črc 2007

terezita:mooocinky dekuju,snad to bude v pohode.Kazdy me tady uklidnuje.Nevim co bych si bez konika pocala 🙂

pistacia
16. črc 2007

terezito díky moc, uvidíme....

tak jak mogi, četla jsi můj příspěvek na minulé straně? 😉

pistacia
16. črc 2007

jity.d třeba to vyjde neztrácej zatím naději, jinak my se snažíme od dubna 😉

jity.d
16. črc 2007

pistacia: díky moc , mylela jsem si, že to bude jednodušší 😒
snažím se na to nemylet, ale když mám před mrchou, tak na to myslím pořád

pistacia
16. črc 2007

jity, jo to je asi u všech stejný, já taky před MS na to vždycky myslím a ted když mám takovýhle problémy, tak nevím na čem jsem, opravdu se bojím... ☹ já si taky myslela, že to bude jednoduchý 😒

mogi
16. črc 2007

Holky,musim bohuzel jitmale jak se znam tak zitra v praci budu zase po konikovi brouzdat.Pistacia:hlavne napisej co nejdriv.Budu na tebe moooc myslet.Papa

jity.d
16. črc 2007

a výsledky budeš mít zítra? určitě to dobře dopadne, jinak to máš pravidelně?

jity.d
16. črc 2007

mogi: ahoooj 😉

pistacia
16. črc 2007

mogi určitě dám vědět, ale až odpoledne, tak se měj krásně a pá 😉

jity to se ptáš mě?

jity.d
16. črc 2007

pistacia: jojo, promiň, zapomněla jsem napsat jméno 😵

pistacia
16. črc 2007

jity: jo jo zítra mezi 11 a 12 si mám volat na ty výsledky a jinak mám MS celkem pravidelně po 32 DC a ted už jsem 39 DC a pořád nic a test negativní... 😒 a kdy to máš dostat Ty?

jity.d
16. črc 2007

pistacia: původně jsem si myslela, že zítra, tak už jsem byla natěšená, že to třeba nepřijde, ale špatně jsem si to spočítala, takže ji čekám v pátek, ale už mě pobolívá břicho, tak asi zase nic 😒

už třeba pociťuješ nějaké změny?

terezita
16. črc 2007

jee, tak to zitra po poledni pujdu zkouknout infa, kdyz se nedari u nas doma, tak at se aspon zadari u vas!!

jity.d
16. črc 2007

holky: musí se u nás všech zadařit 😉 😉 😉

pistacia
16. črc 2007

jity, neboj to ještě nic neznamená uvidíš v pátek, budu na Tebe moc myslet a držet palečky 😉

jinak co se týče změn, tak mám strašně citlivá prsa, ani mi na ně manža nemůže šahat a i když si o ně zavadím sama, tak to pěkně bolí a jinak už od minulého týdne mám silnější výtok a chvilkama opravdu se musím jít podívat na intimku, protože mi to přijde jako když začala MS, ale je to opravdu jen výtok... a pak mě bolí ty záda a někdy to přechází až do břicha jako při MS a taky mám šílenou horkost v těle... ☹

terezita
16. črc 2007

ja si rikam, ze bych mela obratit postoj. byt negativni, nedoufat. no a pak to vyjde spis, nez kdyz jsem doufala.. kdyz si neco moc a moc preju, tak se mi to totiz nesplni..

petula1985
16. črc 2007

Ahojky holky. Chci se Vás zeptat. Dnes je to třetí den, kdy mám zpoždění MS. Včera jsem si zkoušela dělat Mamatest a vyšla jen jedna čárka. Příznaky mám jako před MS. Aktikoncepci jsem vysadila v březnu t.r. Myslíte si, že bych měla zkusit později ještě testík, dokud je mi nedostaví MS ???? 🙂

pistacia
16. črc 2007

terez, no to jsem si už taky říkala.. ale nějak mi to nejde uskutečnit.. 😉

terezita
16. črc 2007

mela bych si to dat jako predsevzeti do dalsiho mesice.. 😎

ahoj petulo, urcite si udelej dalsi testik. za par dni. me dr. rikal, ze pokud mrska neprijde, tak bych testiky mela delat v rozmezi tydne. pokud budes tehu, tak by se ti tam pak ty dve carky uz mely ukazat.

jity.d
16. črc 2007

pistacia: díky moc za podporu 😉
myslím si, že podle těch příznaků to vypadá dobře, na fóru jsem četla, příznaky můžou vypadat jako mentruační, ale už jsou těhu, budu moc moc držet pěsti, určo to vyjde 😉

pistacia
16. črc 2007

petulo no tak to máme naprosto stejný akorát já už meškám 7 dní... ☹ a TT byl negativní... 😒 určitě ještě vydrž a nebo si zajdi na gyndu na krev, to je nejistější 😉

jity.d
16. črc 2007

terezita: s tím negativním přístupem už jsem si to říkala taky, já se vždycky na něco upnu a pak to nevyjde
nejhorší je, že stejně na to myslím

pistacia
16. črc 2007

jity díky moc, já na Tebe taky budu myslet, aby to vše dopadlo 😉

terezita
16. črc 2007

jity, ja to vymyslim, promyslim a na neco prijdu..
treba jsem si rikala, ze bych mohla dat vypoved v praci no a pak bych urcite jak napotvoru otehulkovala driv, nez bych si nasla praci novou nebo mi skoncila zkusebka.. nahoda je prece blbec, ze?
kdybych mela jistotu, ze to bude fungovat, tak do toho jdu.. 😎 😎 😎

petula1985
16. črc 2007

Moc děkuji za odpověd. Dobře ještě počkám a zkusím si teda další testíky. Moc bych chtěla mimčo 🙂 . Občas mě bolí hlava, zdá se mi že i dost jím, bolí mě v podbříšku, prsa mám napjatá (prostě příznaky jako při přicházející MS). Antikoncepci jsem brala 4roky. Má MS byla vždy pravidelná, a po vysazení antikoncepce jsem měla ted pravidelnou MS, až ted je to třetí den, co mám zpoždění. Je tedy možné že HCG je v noči ještě v malém množství????

jity.d
16. črc 2007

pistacia: zítra jsem juknu a doufám, že se bude gratulovat 😉

terezita
16. črc 2007

petulo mozne to je. on ten testik nemusi byt zrovna necitlivejsi. vsak uvidis.. a drzim palec, aby se // ukazaly.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru