• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

25. října 2016 
petulo určitě to možný je, psalo to tady hodně holek, ale z krve by to poznali určitě, takže je lepší zajít na krev... :wink: zatím vydrž a uvidíš, buď MS dorazí nebo ne a pokud zase budeš mít negativní TT tak zajdi na gyndu, já tam byla dnes a zítra budu mít výsledky, tak jsem pěkně napnutá... jinak meškám 7 dní :wink:
16. črc 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: něco na to m určitě bude :slight_smile:
kdyby tak člověk měl jistotu, že to bude fungovat, tak bych do toho šla taky :grinning:
16. črc 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistacia : Děkuji za odpověď, takže úplně stejné příznaky jo? Dobře ještě počkám a uvidím, takže tvé testy byli negativní?
16. črc 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky letím do sprchy a za chvilku jsem tu :wink:
16. črc 2007 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
petula: taky držím pěsti ať jsou tam // :wink:
16. črc 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
petulo: byli negativní i ten dneska, takže jsem zašla raději na gyndu a tam mi vzali tu krev... :wink:
16. črc 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jity, bohuzel jistota neni nikdy v nicem.. ani v tech carkach.
petulo, jak dlouho vy snazilkujete?
16. črc 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistacia : Tak ti držím na zítra palečky, aby to vše dobře dopadlo. Uvidím, pokud se mi nedostaví MS a testy budou negativní zajdu určitě k doktorce na odběr krve :sunglasses:
16. črc 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: to máš pravdu :unamused: a vy se nažilkujete jak dlouho?
16. črc 2007 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
11 mesicu.. prijde mi to jako vecnost..
16. črc 2007 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
terezita : snažíme se tepve dva měsíce. To je pravda, že jistota není nikdy v ničem, s tím opravdu souhlasím .
16. črc 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: to ti věřím :frowning2: , my 5 měsíců a přijde mi to taky nesnesitelný
16. črc 2007 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ze zacatku mi to vubec neprislo.. bylo kolem spousta problemu a veci, co jsme potrebovali doresit, takze me netrapilo, kdyz to furt nevychazelo. ale pak nejak po novem roce krach v hlave a zacalo me to trosku deptat a furt jsem si vymyslela katastroficke scenare, cim by to mohlo byt. ale dr.chce pockat do konce leta, no tak snad pak uz budeme chytrejsi..
16. črc 2007 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teri: můj doktor řekl, že tak rok je optimální, budu držet pěsti :wink: a nesmíme na to asi tolk myslet, psychika prý taky hraje důležitou roli
16. črc 2007 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, teda to už je celkem dlouho, jsem si vždycky myslela, že to je hned a pak když tady čtu ty scénáře holek, co nemohou otěhotnět už třeba 2 roky, to je síla... :frowning2:

petulo my se taky snažíme 2 měsíce... :grinning:
16. črc 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo.. ale hlave neporucis.. hihi.. snazim se neustale prijit na jine myslenky, jenze kor kdyz jsem tady na konikovi, tak to proste nejde.. :wink:
16. črc 2007 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky se k vám přidám. V červnu jsem vysadila HA a snažíme se první měsíc. Od vysazení HA jsem ještě nedostala MS. Poslední byla 1.6. a pak už nic. 4.7. jsem si udělala test - negativní. 13.7. další testík a //. Do dneška uděláno 6 testů a všechny mají //. Zítra se chystám k dortorce, tak držte palce, ať to dopadne. Nemyslíte, že jdu k doktorce brzo???
16. črc 2007 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, ono to opravdu nejde na to nemyslet a už vůbec ne tady na MK :wink:

holky ještě vám musím říct, že mám obavy, aby pokud jsem těhu bylo miminko v pořádku, protože mi minulou středu bylo v práci na zvracení, tak mě poslali k dr. a ta mě prohlídla a nezdály se jí moje průdušky a něco v krku, takže mě nasadila antibiotika (Zinnat 250 mg) a prý i kdybych byla těhu, tak by to nemělo vadit, ale nějak se toho bojím, dnes jsem ty ANTB dojedla, tak se opravdu bojím, co myslíte vy? :frowning2:
16. črc 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar: to vypadá moc dobře, držím pěsti, určitě to dobře dopadne :wink:
16. črc 2007 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar, gratuluji a určitě si k dr. zajdi a uvidíš co Ti řekne :wink: téda to je fakt rychlost, po jednom měsíci snaženíčka... :grinning:
16. črc 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, no tak to je pozitivni zprava! to bys byla tak v sestem tydnu, ne? ja si nemyslim, ze je to brzo.. ja vzdycky letela k dr. dva tydny po vynechani mrsky. tak si to taky muj dr. pral.
16. črc 2007 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistacia: to bych taky měla strach, ale když ti řekla, že to nevadí, tak ji budeš muset věřit. Snad ti doktoři vědí, co dělají nee? :wink: Od toho jsou doktoři.
16. črc 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar : Tak to taky gratuluji, že se objevily dvě čárky, já mám dnes třetí den zpoždění MS a test jsem včera měla negativní, tak ještě počkám. Bud se mi MS dostaví, nebo si budu zkoušet další testíky! :slight_smile:
16. črc 2007 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, jeden měsíc snažení a hned těhu? Vůbec tomu nemůžu uvěřit a dokud to nebudu mít černý na bílým, tak tomu neuvěřím. Měla jsem nějaký problémy a mám 1 vaječník (ale koukám maká slušně). Před 2 lety jsem byla na laparoskopii, tak jsem asi dostatečně profouklá. Držte zítra palce.
kacamar, no to já taky doufám... :wink: volala jsem i na gyndu a dr. říkal, že pokud mám zatím negativní test, že těhotná zatím nejsem a ANTB můžu brát.. tak nevím, ale co jsem tady četla na netu, tak holky taky braly ANTB a vše bylo OK, tak uvidíme.. :unamused:
ver doktorce ze vi, co dela. a pokud rikala, ze to zrni je i pro tehu, tak ji ver. zbytecne se netrap.
16. črc 2007 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacamar, určitě Ti budeme držet palečky, ale myslím, že je to už jasný... :wink:
16. črc 2007 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holciny, loucim se, mejte se krasne a preju vam vsem zitra (min) dve carky a pozitivni zpravy od dr.!!! :sunglasses:
16. črc 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
terez, ale na letáku k tomu píšou, že v těhu je to jen ve výjmečných případech,ale to asi každý ANTB...
16. črc 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaké máte holky příznaky??????? Mě bolí záda, v podbříšku, napjatá prsa, někdy mě bolí i hlava. Příznaky jako při přicházející MS :unamused:
16. črc 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek