Který den po oplodnění nejdřív jste si dělaly test?

yasmin07
13. črc 2007

ahoj holky,tyhle stránky jsou super. Měla bych na Vás dotaz. Který den po oplednění jste nejdříve dělaly test a byl pozitivní?

pistacia
16. črc 2007

petulo určitě to možný je, psalo to tady hodně holek, ale z krve by to poznali určitě, takže je lepší zajít na krev... 😉 zatím vydrž a uvidíš, buď MS dorazí nebo ne a pokud zase budeš mít negativní TT tak zajdi na gyndu, já tam byla dnes a zítra budu mít výsledky, tak jsem pěkně napnutá... jinak meškám 7 dní 😉

jity.d
16. črc 2007

teri: něco na to m určitě bude 🙂
kdyby tak člověk měl jistotu, že to bude fungovat, tak bych do toho šla taky 😀

petula1985
16. črc 2007

pistacia : Děkuji za odpověď, takže úplně stejné příznaky jo? Dobře ještě počkám a uvidím, takže tvé testy byli negativní?

pistacia
16. črc 2007

holky letím do sprchy a za chvilku jsem tu 😉

jity.d
16. črc 2007

petula: taky držím pěsti ať jsou tam // 😉

pistacia
16. črc 2007

petulo: byli negativní i ten dneska, takže jsem zašla raději na gyndu a tam mi vzali tu krev... 😉

terezita
16. črc 2007

jity, bohuzel jistota neni nikdy v nicem.. ani v tech carkach.
petulo, jak dlouho vy snazilkujete?

petula1985
16. črc 2007

pistacia : Tak ti držím na zítra palečky, aby to vše dobře dopadlo. Uvidím, pokud se mi nedostaví MS a testy budou negativní zajdu určitě k doktorce na odběr krve 😎

jity.d
16. črc 2007

teri: to máš pravdu 😒 a vy se nažilkujete jak dlouho?

terezita
16. črc 2007

11 mesicu.. prijde mi to jako vecnost..

petula1985
16. črc 2007

terezita : snažíme se tepve dva měsíce. To je pravda, že jistota není nikdy v ničem, s tím opravdu souhlasím .

jity.d
16. črc 2007

teri: to ti věřím ☹ , my 5 měsíců a přijde mi to taky nesnesitelný

terezita
16. črc 2007

ze zacatku mi to vubec neprislo.. bylo kolem spousta problemu a veci, co jsme potrebovali doresit, takze me netrapilo, kdyz to furt nevychazelo. ale pak nejak po novem roce krach v hlave a zacalo me to trosku deptat a furt jsem si vymyslela katastroficke scenare, cim by to mohlo byt. ale dr.chce pockat do konce leta, no tak snad pak uz budeme chytrejsi..

jity.d
16. črc 2007

teri: můj doktor řekl, že tak rok je optimální, budu držet pěsti 😉 a nesmíme na to asi tolk myslet, psychika prý taky hraje důležitou roli

pistacia
16. črc 2007

terez, teda to už je celkem dlouho, jsem si vždycky myslela, že to je hned a pak když tady čtu ty scénáře holek, co nemohou otěhotnět už třeba 2 roky, to je síla... ☹

petulo my se taky snažíme 2 měsíce... 😀

terezita
16. črc 2007

no to jo.. ale hlave neporucis.. hihi.. snazim se neustale prijit na jine myslenky, jenze kor kdyz jsem tady na konikovi, tak to proste nejde.. 😉

kacamar
16. črc 2007

ahoj, taky se k vám přidám. V červnu jsem vysadila HA a snažíme se první měsíc. Od vysazení HA jsem ještě nedostala MS. Poslední byla 1.6. a pak už nic. 4.7. jsem si udělala test - negativní. 13.7. další testík a //. Do dneška uděláno 6 testů a všechny mají //. Zítra se chystám k dortorce, tak držte palce, ať to dopadne. Nemyslíte, že jdu k doktorce brzo???

pistacia
16. črc 2007

terez, ono to opravdu nejde na to nemyslet a už vůbec ne tady na MK 😉

holky ještě vám musím říct, že mám obavy, aby pokud jsem těhu bylo miminko v pořádku, protože mi minulou středu bylo v práci na zvracení, tak mě poslali k dr. a ta mě prohlídla a nezdály se jí moje průdušky a něco v krku, takže mě nasadila antibiotika (Zinnat 250 mg) a prý i kdybych byla těhu, tak by to nemělo vadit, ale nějak se toho bojím, dnes jsem ty ANTB dojedla, tak se opravdu bojím, co myslíte vy? ☹

jity.d
16. črc 2007

kacamar: to vypadá moc dobře, držím pěsti, určitě to dobře dopadne 😉

pistacia
16. črc 2007

kacamar, gratuluji a určitě si k dr. zajdi a uvidíš co Ti řekne 😉 téda to je fakt rychlost, po jednom měsíci snaženíčka... 😀

terezita
16. črc 2007

ahoj, no tak to je pozitivni zprava! to bys byla tak v sestem tydnu, ne? ja si nemyslim, ze je to brzo.. ja vzdycky letela k dr. dva tydny po vynechani mrsky. tak si to taky muj dr. pral.

kacamar
16. črc 2007

pistacia: to bych taky měla strach, ale když ti řekla, že to nevadí, tak ji budeš muset věřit. Snad ti doktoři vědí, co dělají nee? 😉 Od toho jsou doktoři.

petula1985
16. črc 2007

kacamar : Tak to taky gratuluji, že se objevily dvě čárky, já mám dnes třetí den zpoždění MS a test jsem včera měla negativní, tak ještě počkám. Bud se mi MS dostaví, nebo si budu zkoušet další testíky! 🙂

kacamar
16. črc 2007

No právě, jeden měsíc snažení a hned těhu? Vůbec tomu nemůžu uvěřit a dokud to nebudu mít černý na bílým, tak tomu neuvěřím. Měla jsem nějaký problémy a mám 1 vaječník (ale koukám maká slušně). Před 2 lety jsem byla na laparoskopii, tak jsem asi dostatečně profouklá. Držte zítra palce.

pistacia
16. črc 2007

kacamar, no to já taky doufám... 😉 volala jsem i na gyndu a dr. říkal, že pokud mám zatím negativní test, že těhotná zatím nejsem a ANTB můžu brát.. tak nevím, ale co jsem tady četla na netu, tak holky taky braly ANTB a vše bylo OK, tak uvidíme.. 😒

terezita
16. črc 2007

ver doktorce ze vi, co dela. a pokud rikala, ze to zrni je i pro tehu, tak ji ver. zbytecne se netrap.

pistacia
16. črc 2007

kacamar, určitě Ti budeme držet palečky, ale myslím, že je to už jasný... 😉

terezita
16. črc 2007

holciny, loucim se, mejte se krasne a preju vam vsem zitra (min) dve carky a pozitivni zpravy od dr.!!! 😎

pistacia
16. črc 2007

terez, ale na letáku k tomu píšou, že v těhu je to jen ve výjmečných případech,ale to asi každý ANTB...

petula1985
16. črc 2007

Jaké máte holky příznaky??????? Mě bolí záda, v podbříšku, napjatá prsa, někdy mě bolí i hlava. Příznaky jako při přicházející MS 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru