Lék Glucophage. Způsobil někomu // na testu?

myska25
30. pro 2009

Ahojky holky,

hledám někoho, kdo má zkušenosti s tímto lékem. V Caru mi byl předepsán k léčbě a užívám ho první cyklus a dneska jsem objevila slabé // na těhu testíku.

Ráno jsem ale špinila, čekám rudošku každým dnem, bolí mě břicho a spodek úplně na rudou. V půl šesté večer mi to nedalo, když nebylo po špinění ani památky a prubla jsem testík. No a asi tak za pět minutek kontroluji a tam slabá //.

Způsobil tento lék někomu falešnou druhou??? Nebo myslíte, že by to mohlo být i testem ta falešná??? Testovala jsem papírkovým mamatestem - jak jsou dva v krabičce.

Děkuji za vaše názory Míša

myska25
autor
30. pro 2009

a takhle nějak vypadá můj graf BT http://www.fertilityfriend.com/home/196633

sonka.77
30. pro 2009

Mysko, koukla jsem na složení tvého léku a myslím, že pozitivní těhu test nemohl způsobit. Graf vypadá moc nadějně, tak Ti přeji, aby čárka sílila. 🙂

myska25
autor
31. pro 2009

Ahojky,

tak jsem dneska testla a teda nevím, zdají se mi ty testy po zaschnutí hodně slabýýýýýý 😔 😔 😔 😔

Myslíte, že je naděje???? Mám fotečku v albíčku, ten vrchní je ze včerejška z večera a ten spodní z dnešního brzkého rána.

Děkuji za rady 😉 😉

sonka.77
31. pro 2009

Mysko, řekla bych, že oba tvoje testíky jsou jasně pozitivní, ještě je brzo na to, abys měla čárku silnou. Ten dnešní je silnější než ten včerejší, takže to pokračuje tak jak má. Testuj zas za dva dny a uvidíš jak bude čárka sílit a sílit. Držím moc palce ať je tentokrát vše v pořádku. 🙂

myska25
autor
31. pro 2009

Ahojky sonka,

děkuji za radu. Tedka budu opravdu testovat až v sobotu odpoledne, protože dneska po práci už byli všechny lékárny zavřený a já neměla možnost si testík opatřit. Snad pak na mě vykoukne alespon už o dost silnější //.

Zatím trochu bolí bříško, bojím se aby ještě nedošla rudocha, ale moc a moc doufám, že néééééééééééééé 😀 😀 😀

No a první várka utrogestanu už putovala blízko k mimískovi. 😉 😉 😉 Tak doufám, že hezky zabojuje a udrží se.

Přeju ti štastný Nový rok a at se ti v tom novém roce splní všechno co si přeješ. 😉

pet.s
31. pro 2009

Myska a na co ti předepsali Glukophage? Já ho beru trvale při diabetu.Kolik ho bereš? Já mám všeho dávky jak kráva. Nereaguji na nic((( Držím palečky ke dvěma čárkám. Když jsem byxla v létě těhule po umělém. Moje první slabounká čárka, spíš takový duch byl 7 den po ET...tak se drž. Tpo by byl krásný vstup do Nového roku, vid?

myska25
autor
31. pro 2009

Pets mě ho napsala doktorka v Caru, trpím anovulací a když jsem byla poprvé v Caru tak doktorka mrkla na výsledky hormonálního profilu a měla jsem zvýšenou nějakou hladinu a tak mě poslala na PIR, což je pomalu stejné vyšetření jako chodí těhulky na těhucukrovku. No a tak mi zjistili, zvýšenou nějakou hladinu (ale cukrovku nemám) a tak mi doktorka předepsala tento lék. No a světě div se sotva jsem ho brala první měsíc, tak dorazila OVU a i těhu 😉 😉 😉

První týden jsem ho brala jednou denně, a pak už třikrát denně 500mg. No a ode dneška ho už neberu 😉 😉 Doktrorka mi ho zakázala.

Jojo byl by to krásný vstup do Nového roku a já tomu věřím, že se tam ten mimisek uhnízdí 🙂 🙂 🙂

pet.s
31. pro 2009

mysko, asi ti budu připadat jako tonoucí, co se stébla chytá..ale beru glokophage kravské dávky, v podstatě nejvyšší možné...tak třeba snad to tentokrát pomůže a vyjde nám zdravé miminko.....Pane Bože jak já tě moc prosím...mysi budu sem ted nakukovat kvůli tobě. Pevně věřím, že se dozvím pozitivní zprávičky....krásného Silvestra..tobě i mimískovi...
Neřekli ti, že máš glukozovou intoleranci?To ještě není cukrovka..

myska25
autor
31. pro 2009

Pets tak to si nepamatuji. ☹ ☹ Fakt mě tam na to vyšetření (odběr krve, vypití sladké vody, a opět dvakrát odběr krve) poslala jenom doktorka z Caru a taky ona mi podle těch výsledků ten lék předepsala. Jinak jsem nikde na diabetologii vůbec nebyla.

Tak to ti přeju, aby léky zabrali a ty se v tom novém roce dočkala krásného zdravého miminka 😉 😉

pet.s
1. led 2010

a ke komu chodíš? Chodíš taky do Gennetu v Praze ne?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru