• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Linea fusca, tlaky v podbřišku, záda bolí. Jsem těhotná?

20. října 2012 
nedávno se mi objevila na bříše těhotenská pigmentace tzv.linea fusca-svislá čára od pupíku až ke genitáliím,čára je tmavší ráno a večer taková bleďunká:slight_smile: Docela dost mě pobolívá v podbříšku,cítím v něm různé tlaky a taky se cítím docela dost nafouknutá.Prsa jsou tmavší a nadotek mě bolí.Záda mě docela bolí,mám neskutečnou žízeň,chodím pořád na wc!Dost se zadýchávám:slight_smile: Beru antikoncepci,ale někdy si samozdřejmě zapomenu vzít.Teď ji rači neužívám. Poraďte můžu být těhu.?
19. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co takhle koupit v lékárně těhotenský test a udělat si ho :wink: Jinak ta pigmentace na bříšku se objevuje mnohem později,kdyš už bys byla těhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Sem. Sem to napiš.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/som-tehotna/myslite-ze-mozem-byt-tehotna/
příznaky vyhledané skoro všechny dobře, akorát ta čára - ta se neudělá hned, ale až kolem 12.tt. takže něco bude jinak. bud tvoje tt, nebo nevím.
19. říj 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
no tak já jsem v 29.týdnu a linea se mi ještě ani nerýsuje ... jinak myslím že těhu test bude lepší - tady na dálku můžeme těžko něco diagnostikovat :slight_smile: :slight_smile: ale jinak ano - můžeš otěhonět i přes antikoncepci
19. říj 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak nevím co chceš slyšet,ano těhu být můžeš ale to ti tady nikdo neřekne s jistotou,udělej si test nebo běž na gyndu,nějak nechápu co chceš slyšet,věšteckou kouli nemám :grinning: pingmentová čára se objevuje ve vysokém stupni těhu a ne vždy ,já ji neměla ostatní příznaky co popisuješ,jsou nic neříkající a sugesce je mocná,mimo to bere/neberš HA jak sama uvádíš nepravidelně,takže můžeš mí i pěkně zmatené tělo a s těhu to nemusí mít nic společného,prostě test nebo doktor,nikdo ti tu nic jiného neřekne
19. říj 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ano, těhotná být můžeš, a nebo taky ne, těhotná být nemusíš. Skoč si v pondělí na gyndu, takto na dálku se to poznat nedá.
20. říj 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď sem se podívala do křišťálové koule a ta mi ukázala, že když si koupíš těhu test, tak se to dozvíš :wink:
20. říj 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Být tebou,koupím test a uvidíš :slight_smile: jsem ve 31tt a linea pomalu není vidět,jediné co mám je trošku okolo pupíku a tmavé kolem bradavek.Jinak příznaky co máš jsem měla i já třeba dva nebo i tři týdny před ms,dokonce jsem měla i nevolnosti a těhotenství z toho nebylo :slight_smile:
20. říj 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty příznaky, které popisuješ, by se dost těžko objevily všechny naráz v samém počátku těhu, ale hlavně, těžko ti asi někdo vyvěští, zda jsi těhotná. Křišťálovou kouli nevlastním, takže ti asi těžko poradím :grinning: Dojdi si do lékárny a kup si těhotenský test :wink: Promiň, hloupý to dotaz :astonished:
20. říj 2012 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek