Linea fusca, tlaky v podbřišku, záda bolí. Jsem těhotná?

Nedávno se mi objevila na bříše těhotenská pigmentace tzv.linea fusca-svislá čára od pupíku až ke genitáliím,čára je tmavší ráno a večer taková bleďunká🙂 Docela dost mě pobolívá v podbříšku,cítím v něm různé tlaky a taky se cítím docela dost nafouknutá.Prsa jsou tmavší a nadotek mě bolí.Záda mě docela bolí,mám neskutečnou žízeň,chodím pořád na wc!Dost se zadýchávám🙂 Beru antikoncepci,ale někdy si samozdřejmě zapomenu vzít.Teď ji rači neužívám. Poraďte můžu být těhu.?
boban
19. říj 2012
a co takhle koupit v lékárně těhotenský test a udělat si ho 😉 Jinak ta pigmentace na bříšku se objevuje mnohem později,kdyš už bys byla těhotná :-p
berenika39
19. říj 2012
Sem. Sem to napiš.
http://www.modrykonik.cz/diskuse/som-tehotna/my...
příznaky vyhledané skoro všechny dobře, akorát ta čára - ta se neudělá hned, ale až kolem 12.tt. takže něco bude jinak. bud tvoje tt, nebo nevím.
ange_de_la_morte
19. říj 2012
no tak já jsem v 29.týdnu a linea se mi ještě ani nerýsuje ... jinak myslím že těhu test bude lepší - tady na dálku můžeme těžko něco diagnostikovat 🙂 🙂 ale jinak ano - můžeš otěhonět i přes antikoncepci
saminomimino
19. říj 2012
tak nevím co chceš slyšet,ano těhu být můžeš ale to ti tady nikdo neřekne s jistotou,udělej si test nebo běž na gyndu,nějak nechápu co chceš slyšet,věšteckou kouli nemám 😃 pingmentová čára se objevuje ve vysokém stupni těhu a ne vždy ,já ji neměla ostatní příznaky co popisuješ,jsou nic neříkající a sugesce je mocná,mimo to bere/neberš HA jak sama uvádíš nepravidelně,takže můžeš mí i pěkně zmatené tělo a s těhu to nemusí mít nic společného,prostě test nebo doktor,nikdo ti tu nic jiného neřekne
llluckaaa
20. říj 2012
Ano, těhotná být můžeš, a nebo taky ne, těhotná být nemusíš. Skoč si v pondělí na gyndu, takto na dálku se to poznat nedá.
camelinka
20. říj 2012
Teď sem se podívala do křišťálové koule a ta mi ukázala, že když si koupíš těhu test, tak se to dozvíš 😉
smudlinka2019
20. říj 2012
Být tebou,koupím test a uvidíš 🙂 jsem ve 31tt a linea pomalu není vidět,jediné co mám je trošku okolo pupíku a tmavé kolem bradavek.Jinak příznaky co máš jsem měla i já třeba dva nebo i tři týdny před ms,dokonce jsem měla i nevolnosti a těhotenství z toho nebylo 🙂
vlckulka
20. říj 2012
Ty příznaky, které popisuješ, by se dost těžko objevily všechny naráz v samém počátku těhu, ale hlavně, těžko ti asi někdo vyvěští, zda jsi těhotná. Křišťálovou kouli nevlastním, takže ti asi těžko poradím 😃 Dojdi si do lékárny a kup si těhotenský test 😉 Promiň, hloupý to dotaz :-o