Jsem těhotná?

anjaad
21. črc 2018

Mám strach, že jsem těhotná. Je mi 15, příteli 25. MS jsem měla vždycky vcelku pravidelnou, jen jednou se mi stalo, že jsem se jí jeden měsíc vůbec nedostala, ale jinak chodila vždycky spíš dřív. Před necelým měsícem jsme měli styk, s kondomem, příteli však docela zklouzával. 3 dny potom jsem byla na gynekologii kvůli antikoncepci, kde mi taky doktorka dělala preventivní prohlídku, kde nic moc nezjistila. Většinou dostanu menzes 26. den cyklu, teď je však 30. a pořád nic. 28.den jsem si dělala mamatest, hned poránu, vyšel negativně. Já však pořad pociťují jakýsi tlak v podbřišku, chodím na toaletu častěji, než jsem zvyklá. Co myslíte? Jsou moje obavy oprávněné?

neznama09
21. črc 2018

Tak si zkus udělat ještě jednou test, a nebo si zkus zajít na gyndu, podle UTZ něco pozná 🙂😊

haninan
22. črc 2018

Přesně tak, zkus ještě test a nebo si zajít na odběry krve na hladinu HCG 🙂

xkalisto
22. črc 2018

Tlak v podbřišku máš z nervů to mimi tak rychle neudělá. Taky jsem to tak mívávala zamlada a vždycky to byl akorát rohozeny cyklus.
Ale udělej si ještě jiný test ať to máš pro zichr.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru