Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

mazula
11. dub 2012

ahojte snažilky, tehuľky, chcela som sa Vás opýtať, či ste mali predmenštruačný syndróm aj ako príznak tehotenstva?Ja som 25DC a od včera bolesti, návaly, ale také skôr už počas celého dňa, nie občasné, dnes pokračujú.Pri 1 synovi som to mala tiež,ale keďže to bolo pred 3 rokmi už si to veľmi nepamatám,len viem, že som stále menzes čakala.včera 8DPO test negatívny, dnes som netestovala.Ďakujem

mamajakoty
12. dub 2012

U první holčinky si to už nepamatuju, u druhé jsem měla pocit, že příjde menstruace a to pořádná. Břicho jak balón, bolesti. No a byla druhá pupinka. 🙂
Tak momentálně se cítím taky tak a doufám, že by to mohlo vyjít potřetí, ale na testech jen jedna čárka tak nevím 😢
jó musíme být trpělivé a čekat, příjde jedno nebo druhé (menzes nebo II 😀 )
Tak držím palečky.

mazula
autor
12. dub 2012

@mamajakoty
no, dúfam stále,menzes zatiaľ nič,som 26DC,ale zvyknem vtedy už špiniť,najneskor 27 dostávam menzes, tak dúfam.Brucho bolí menej,a posledné 3 dni mi bolo ťažko od žalúdka asi 2hod a prešlo, tak neviem, či by to mohlo byť ono,či to nie je na nevoľnosť skoro, u prvého som zvracala až okolo 5-6tt.tak si držme palce 🙂

lorreine
12. dub 2012

@mazula Áno, presne tak to bolo. Vlastne sme chceli vzdať snaženie a tak som čakala, že príde ms. Typické bolesti pŕs, podbruška, bolesti hlavy, náladovosť. Akurát tá náladovosť bola v tak veľkej miere, že som si len tak "pre istotu" urobila test, aby som tehu vylúčila...no a boli tam dve ciarky...skoro som odpadla. Ale stastim samozrejme 🙂.

mamajakoty
18. dub 2012

@mazula Ahoj, tak jak si na tom. Já nic moc, byla jsem včera u gynekologa. Sliznice vysoká, vypadá jako těsně před menstruací nebo těhotenstvím, ale není nic vidět. Když jsem řekla, že jsem měla ráno negativní test, tak se přiklonil k té menstruaci a ještě mi píchnul vyvolávačku, aby se mi ulevilo. Mám děsné menstruační bolesti. Tak mám čekat silnou menstruaci 😖 Tak uvidíme.

mazula
autor
18. dub 2012

@mamajakoty
tak to ma mrzí,ja som mala hrozné bolesti a taký mám aj menzes,a to som prvé 3 dni s pauzami len špinila, teraz už 3.deň krvácam,tak už je to chválabohu lepšie.Tak sa drž a hádam nabudúce to už vyjde

sajmona
18. dub 2012

ano příznaky byly úplně stejné. už jsem to dokonce obrecela ale pak jsem si udelala test a byly //

mazula
autor
18. dub 2012

@sajmona
hmmm,škoda, že u mňa to bola predzvesť na menzes ☹

mamajakoty
20. dub 2012

@mazula Tak jsem to dnes nevydržela a udělala si test, menzes furt nikde. No a asi jsme zas v tom! Slabá druhá čárka se mi odpolko objevila. Tak mi držte palečky. Přeji BRZY stejné štěstíčko i vám. 😉

mazula
autor
20. dub 2012

@mamajakoty
no paráda,takže si to ozaj uhádla aj red testom.super.tak držím palce,nech je to ono 🙂

mazula
autor
22. dub 2012

@mamajakoty
tak ako testík pokračuje?je to ono? 😉

mamajakoty
23. dub 2012

Ahojky, dneska ráno čárka zesílila, takže to vypadá dobře. Budu se zítra objednávat zase na vyšetření u gynekologa a pak dám vědět. Moc díky za podporu 🙂

mamajakoty
2. kvě 2012

@mazula Ahoj, tak zatím je to pořád otevřené, těhotenství mi sice potvrdil test, doktor ale zatím né, na UZ není nic vidět, tak jdu na krev a UZ zase v pátek. Jsem hrozně ve stresu, gynekolog mě totiž vystrašil větou, že by to mohlo být i mimoděložní. ☹

mazula
autor
2. kvě 2012

tak to ma mrzí,že máš také problémy,ale zatiaľ nie je nič stratené,ešte je asi skoro,držím palce

chcememimi
2. kvě 2012

@mamajakoty to bude dobré...chtěla jsem se zeptat, kolikátý den cyklu, ti vycházela slabá čárka? 🙂

mamajakoty
3. kvě 2012

@chcememimi No to právě nevím, kolikátý den cyklu, protože než se cyklus po odstavení od kojení druhé dcerky obnovil tak už jsem měla ten slabý pozitivní test. Takže si nemůžu vůbec nic vypočitat. Nevím kdy byla ovulace, čekala jsem spíš první menstruaci. Fakt mě nenepadlo, že se zase trefíme, mimochodem po odstavení první dcerky jsme ihned počali druhou a taky mezitím neproběhla menstruace. Kdybych to spočítala tak kromě očistků TO nemám už od ledna 2009 (1. těhotenství+kojení a 2. těhotenství+kojeni). 😉
Jenže když jsme s tou druhou byli na začátku na ultrazvuku už tam byla krásně vidět i se srdíčkem.
Tak doufám, že je opravdu moc brzo a že zítra už bude konečně něco vidět. ☹

mamajakoty
3. kvě 2012

@mazula Moc díky.

chcememimi
3. kvě 2012

@mamajakoty mě byl maličkatý třeba vidět až v polovině 8. týdne a bylo to v pořádku 🙂 ono se to někdy stává, že se schovávají 🙂 neboj určitě se ukáže a bude vše v naprostém pořádku🙂 držím pěstičky

suuue
4. kvě 2012

holky, tak já mám právě taky PMS. Jsem 11 DPO a čekám, co se stane.. Dnes cítím docela dost podbřišek, celou dobu byl cítit jen trochu. Prsa cítím výrazně už od 1. dne po ovu, ale to já skoro každý cyklus. Test jsem nedělala, chci počkat, až pokud nepřijde MS. Celé to vypadá na MS, akurát zatím vůbec nešpiním, což já vždycky a taky jsem hooodně unavená, ale to já bývám 1-2 dny i před MS, a teď je navíc to hrozné horko... Břicho mám jak balón a taky mě už třetí den výrazně bolí hlava. Kvůli tomu bolavému břichu jsem si dnes už říkala, že určitě MS, ale zatím pořád jen mírný výtok. No jsem zvědavá.. 😉

diviska
4. kvě 2012

ahoj holky, my jsme miminko plánovali, takže jsem měla napsané, kdy mám ovulaci, kdy má přijít menstruace atd. Začalo mě klasicky bolet bříško, tak jsem si říkala, že už to přijde, ta blbá menstruace .. bolelo to bolelo a já se koukla do kalendáře, a zjistila, že už měla přijít před týdnem. Tak jsem se otestovala a byl negativní..za dva dny se mi zdálo o miminku, tak jsem si test udělala znova a byla tam dálnice. Jak se ukázalo, že jsem v tom, bolesti přestaly 🙂

suuue
4. kvě 2012

diviska: a jak jsi to tak přesně dopředu věděla, kdy budeš mít ovulaci atd..? každopádně gratuluji!!!

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska tak to gratuluji a měla jsi pravidelný cyklus?

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue měříš BT?

diviska
4. kvě 2012

@suuue
@chcememimi cyklus jsem měla pravidelný, ovulaci jsem cítila, bolelo mě vždy na pravé straně břicha a podle toho jsem si na internetu udělala výpočet, který opravdu seděl, i se mi podle toho pak vypočítal termín porodu, který mi stejný vyšel i dle UTZ. Ikdyž teda jsem nakonec malou nedonosila, ale to už je zase jiná věc...

teplotu jsem si já osobně nikdy neměřila. A nikdy jsem nepoužívala HA a poslední tři roky ani kondomy a otěhotněla jsem až když jsme chtěli 🙂

Ale je fakt, že doktorka říkala, že je takových málo. co otěhotní hned na první dobrou,tak kdo se u snažíte, nevzdávejte to!! Držím všem palce

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska no mě doktor řekl, že v pořádku jsem až na pravý vaječník, tam mi to pohnojili se slepakem a mam tam srusty, takže dost oslabeny...ale pry jsem i po revizi v poradku, ale ten strach tu je, tak si stale merim BT a hlidam ovu, ptze mam i nepravidelnou MS od revize...:(

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi aha, to je mi líto :( mě taky strašili srůsty, já zase měla často náběhy na slepák, vždycky jsme to rozehnali, dvakrát v nemocnici a pak jsem měla bolesti právě vaječníku a i teď mě bolí při ovu i menstruaci, v těhotenství to ale bylo ok, tak nevím.

Nejhorší je ten strach, vím že se to lehce říká, ale zkus na to tolik nemyslet!

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska no věř , že se snažím, ale oni mne ani lidi z okolí moc nepovzbuzují, to je samé ale tamhle te se to povedlo za rok, tamhle te za 2 roky, tamta pul roku atd. a jeste dodaji tak to mas jeste dost casu než budeš těhotná atd. proste na psychiku jak dělané 😒

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi ta psychika dělá opravdu hrozně moc... Mně trvalo i hrozně dlouho, než jsem vůbec začla chtít.. Mám po 30, naštěstí ta touha nakonec dorazila. Zdravotně jsem naprosto v pořádku a partner taky, tak snad to klapne. MS mám nepravidelnou. Teď mám cyklus 39 dní. Abych ovu vypátrala, musím se hooodně pozorovat...

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi jo, to bylo jako já, když jsem chtěla miminko, ale nebyl tatínek všichni, že mám času dost, že se teď rodí ve 30 úplně v pohodě..jsem myslela, že je zabiju!

Mě tady na koníku přišlo, že každý otěhotní jen díky umělému oplodnění atd, ale když si přečteš u mého statusu odpovědi, zjistíš, že to tak není, že otěhotnělo hodně žen hned, nebo brzo, některé i přes HA ..

Ale chápu, jak ti je, není nic horšího, když přijde menstruace. Já jsem sice otěhotněla na poprvé, co tatínek svolil, ale už 10 let před tím jsem dítě chtěla a tajně si přála, aby přišlo "omylem"

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue tak zkus měřit BT a zapisovat si ji do grafu na fertilityfriend.com a on ti to sam vyhodnoti , kdy ji mas, ale musis hned rano po probuzeni ve stejnou dobu 😉

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi BT jsem si měřila, ale z toho jsem docela šílela, tento cyklus se to snažím brát sportovněji.. 😉 měřila jsem jen cca 4 dny, kdy jsem dle fyz. projevů poznala, že se blíží konec OVU a teplota to zaznamenala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru