Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

mazula
11. dub 2012

ahojte snažilky, tehuľky, chcela som sa Vás opýtať, či ste mali predmenštruačný syndróm aj ako príznak tehotenstva?Ja som 25DC a od včera bolesti, návaly, ale také skôr už počas celého dňa, nie občasné, dnes pokračujú.Pri 1 synovi som to mala tiež,ale keďže to bolo pred 3 rokmi už si to veľmi nepamatám,len viem, že som stále menzes čakala.včera 8DPO test negatívny, dnes som netestovala.Ďakujem

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska tak já mám malého přes HA, a druhé miminko hned jak jsme to zkusili, tak při první ovu...ale to bohužel nevyšlo....no ale teď se bojím o to aby to ta děloha zvládla, když mě všichni tak děsí....snažím se pro to dělat uplně vše a přítel mě naštěstí hodně podporuje a věří v to, že to teď vyjde...🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue tak to chápu, já jsem z ní taky ještě vojaká zmatená 😅 ale je dobře, že to ti zaznamenala, aspoň víš, že probíhá 🙂 no ja jsem teď 2 DC tak jsem zvědavá , co to tenhle cyklus udělá....🙂

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi počkej, tomu nerozumím, jak aby to děloha zvládla? Kvůli těm srůstům? Děloha zvládne spoustu věcí! 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi jo s BT mi to celkem vychází, ale minulý cyklus, když jsem začla hned od začátku měřit každé ráno, celý den jsem toho pak měla úplně přeplněnou hlavu... teď jsem si jen chtěla zjistit přesný den OVU, což se na té teplotě pozná nejlíp... já jsem teď snad už 35DC..., MS čekám v úterý. Zatím mám PMS příznaky - docela mé obvyklé, až na extra únavu (možná počasí) a nebyla jsem tentokrát až tak moc mlsná a otrávená.. bývám víc. Jinak břicho nafouklé k prasknutí a děsná bolest hlavy... Holky, jak zvládáte na těhu celé dny nemyslet? Mně to dá dost práce...

chcememimi
4. kvě 2012

ne prý kvuli te revizi, muže mít slabší tu stěnu nebo co...

suuue
4. kvě 2012

@diviska převelice Ti závidím ten pravidelný cyklus... když si vzpomenu, jak mi ho v 18 doktorka nechala 40-denní, prý se aspoň nebudu tak často otravovat s MS, vůbec mě nenapadlo, jak to jednou bude nevýhodné...

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

Ahojky holky 🙂 .... tak od včera se cítím přesně jak je popsáno na začátku dikuze .... dneska 29DC ( pravidelný cyklus 28dní přičemž už od 26DC mně obvykle bolí břicho ) .... od včera mně sem tam píchá v podbříšku , dneska nad ránem mně to dokonce vzbudilo tak jsem si říkala aha a MS je tady, ale nic , ale před MS mám spíš jak když křeče než píchání .... ach jo .... test doma nemám a do lékárny se dneska nedostanu ☹

suuue
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte ahoj, aspoň už si po předpokládaném dnu MS.. 😉

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi co vím, tak se doporučuje čekat 3 měsíce..jak dlouho jsi po revizi?! Já bych se nebála, znám ženy, co otěhotněli půl roku po císaři a to je horší než revize řekla bych ( co se týká zákroku, né psychiky)

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue a kdy jsi měla ovu? není možné těhu? no já to absolutně nezvládám , kort když má kamarádka, která je jako má sestra je na začátku 3. měsíce a já jsem s ní téměř každý den... a pořád mě zahlcuje novinkama jak malé roste atd. ale nechci ji něco naznačit, když je štastná , ale bohužel na vše sama, tak ji hodně podporuji...takže to opravdu vubec nezvladam, všude vidím miminka, těhulky atd.

diviska
4. kvě 2012

@suuue jako "mladá" jsem neměla. Upravila se mi až tak kolem 25 let, začala jsem se na o soustředit, jíst zdravě, hodně pohybu, a hlavně jsem si uklidnila psychiku

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska na revizi jsem byla 9.12.2011 takže po 3. mesici jsem rozhodně to jsme taky čekali a začali se snažit minulý cyklus....

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi tak to se není čeho bát, jen vlastního strachu 😉 moc držím palečky!

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@suuue: no uznávám že pravidelný cyklus po 28 dnech je značná výhoda , nicméně strašně si chci udělat test, fakt nevím co si o tom mám myslet .... všechny testy vyplácané ještě dávno před termíny MS a teď není jak testovat 😒

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska moc děkuji 🙂 doufám, že se nám to brzy zadaří... strašně bych si to přála 🙂 máš zkušenosti s nějakými vitamíny nebo tak, pro tělo a lepší otěhotnění ? 🙂

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte ahojky kolikáty DC jsi? a kdy byla ovu?

ange_de_la_morte
4. kvě 2012

@chcememimi: ahojky, dneska 29DC , ovulka byla nejpíše 15 nebo 16DC ( možná 17)

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi mám jediné a to je kořen maca! Já to dávala partnerovi, dlouho hodně hulil tak jsem se bála, že bude mít pomalé vojáčky 🙂 Je to kořen co používali peruánští bojovníci, aby byli silní, když ale byl mír, nesměli to brát, jinak by znásilňovali ženy 🙂 je to přírodní a podle mě funguje

chcememimi
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte a MS jsi měla dostat kdy?

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska taky jsem už o tom četla 🙂 a ty jsi nic nebrala? a co myslíš o selenu pro chlapy? 🙂

suuue
4. kvě 2012

@chcememimi OVU jsem měla 23. dubna, právě doufám, že jsem těhu, ale MS čekám tak v pondělí/úterý, takže musím ještě 3 dny čekat...

suuue
4. kvě 2012

@diviska tak to já taky změnila životní styl a s MS to nic neudělalo... párkrát přišla po 28 / 29 dnech, ale to jsem byla vždycky velmi překvapená a příště to tak nebylo

chcememimi
4. kvě 2012

takže jsi 11 DPO... to už by se mohl ukázat alespoň duch 🙂 mamatestem 10 z ranní moči 😉

suuue
4. kvě 2012

@ange_de_la_morte já se právě snažím zuby nehty netestovat dokud nebudu mít po MS, test doma jeden mám...

chcememimi
4. kvě 2012

@suuue já jsem si zkusila objednat femigard na ovu a upravení MS ted to piji druhý den a má to i posilnit dělohu a pomoct čípku a hodně ženských si to chválilo a hned první měsíc otěhotnělo, tak pevně doufám 🙂

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi já nic, já jen tu zdravou stravu, cvičení ( tanec) a psychická pohoda. Selen pro chlapy? O tom si nemyslím nic. Já slyšela, že selen se dává koňům, ale chlapům???? :D

chcememimi
4. kvě 2012

@diviska mě to tu radí hodně ženských, že jsou potom spermijky dost aktivní :D a taky jsem se dala na zumbu, dost me to odreaguje, ale největší sport je pro mě malý 🙂

diviska
4. kvě 2012

@suuue a co ti na to říká doktorka teď? Léčí ti to?

diviska
4. kvě 2012

@chcememimi noo, zumba je super, já taky tančila, né tedy zumbu ale scénický a cítila jsem se vždy hrozně žensky a to je na otěhotnění nejlepší

suuue
4. kvě 2012

@diviska nene.. vůbec... já už bych do hormonů ale ani nešla... docela jsem si na to zvykla, uvidím, jak to bude dál a pak to popř. budu řešit. Zatím jsem měla jen kapky jeřábu, ale jsem v tomto velmi špatný pacient... každopádně jsem neměla tak silný PMS

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru