• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

6. října 2012 
@chcememimi to vypadá moc dobře, bylinky mám ráda, když tak vyzkouším, díky
4. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska to je, a je u toho i sranda, když je tam někdo takový antitalent jako já :D a kdy vy byste se chtěli pokusit o druhého špuntíčka? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue jj taky jsem tomu uvěřila, hodně si to chválily :slight_smile: a do toho piji kontryhelový čaj do ovu, a ten mi moc chutná, i když na bylinkové čaje moc nejsem a hlavně z toho mám dobrý pocit, když ho vypiju, že pro to něco dělám, a to mi dost pomáhá :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi já už dlouho užívám zelený ječmen, je to takový celkový harmonizátor plný vitamínů, tak si říkám, že jsem snad zdravá dostatečně, ani v minulosti jsem nikdy neměla nic gynekologicky vážného... o mimi se snažíme teprve třetí cyklus
4. kvě 2012 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue a kdy si teda uděláš testík? :slight_smile: dej hned vědět co a jak a zkoušela jsi si ted delat ovu testik? ten ti to ukáže dřív :wink:
4. kvě 2012 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi já bych klidně hned, ale Amálky tatínek s náma není. Amálku má rád, ale mě ne, takže si budu muset najít jiného tatínka, což je ale nedostatkové zboží, tak se obávám, že to bude ještě chvilku trvat :( vždycky jsem chtěla 4 děti krátce po sobě
4. kvě 2012 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi testík budu dělat možná v úterý nebo ve středu (jestli to do té doby vydržím... :grinning: , anebo nedostanu MS).. OVU test jsem zatím nezkoušela, já si právě (a teď to bude znít nechutně) sleduji hleny.. navíc to poznám i na příteli, který je vždycky extra přítulný.. :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska woooooow, Ty jsi rozená matka!! 4 děti?!! Můžu se zeptat, kolik Ti je?
4. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue: taky si vždycky koupím test a slibuju si že budu testovat až po termínu MS, ale nikdy sem to nevydržela

@chcememimi: dneska, ale už tak 3 dny dopředu mám křeče v břiše že přijde MS , a den před MS vždycky celou noc silné křeče .... ale nic
4. kvě 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue proč nechutný? taky jsem to chtěla zkusit, ale bojím se že to nepoznám... :sweat_smile: a podle hlenu, to vypadá jak?
4. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska každopádně máš ale překrásnou holčičku
4. kvě 2012 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska taky se přidávám woooow :slight_smile: a je mi líto, že tatínek není s vámi, já to mám s malým stejné, na toho jsem byla sama od začátku, hned jak jsem se to dozvěděla....ale naštěstí se o mě nynější přítel začal zajímat už v těhu, ale dohromady jsme se pořádně daly až před půl rokem, nespěchala jsem :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi no tak pro mě vždycky všechno, co "vycházelo ven" bylo známkou nemoci... Trvalo mi dlouho, než jsem pochopila, že je to normální.. Při OVU bývám "ve vodě" a mívám právě ten vajíčkový hlen. Všude se to popisuje. Docela mi to vychází...
4. kvě 2012 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@ange_de_la_morte tak testíček:slight_smile: a držím pěstičky a hoď hlavně info :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ange_de_la_morte já jsem právě minule byla tak zklamaná, že se to teď snažím vydržet...
4. kvě 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue upřímně jsem to z toho moc nepochopila, a nebo jsem opravdu už mimo :D ale je fajn, že se v tom vyznáš :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi popíšu blíže: při 28-denním cyklu by to mělo začít cca ten 11 den (u mě tak až 19 den), zkrátka najednou pociťuju, že jsem v mokru, když se na wc kouknu, často je to fakt jen velká mokrá skvrna na kalhotkách, pak když se vytřu (tady popisuju,co dělám na záchodě.. :grinning: ), tak mi na papíře zůstane dlouhý průhledný hlen, jako když roztloukneš vajíčko a odděláš od sebe skořápky - zůstane tam takový dlouhý natahující se hlen - tak to je to samé. Nejvíc ho bývá jak kdy, nejčastěji 2 -3 dny před ovu. Já ho mívám i 6 dní - víceméně. Nejvíc ale tak 2 dny. Většinou to po ovu úplně zmizí - to vajíčko... :wink:
4. kvě 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@ange_de_la_morte tentokrát žádné křeče?
4. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue jo takhle už to chápu :slight_smile: tak to jsem asi nezpozorovala :unamused: a nebo je to tím, že jsem to do dneška nepochopila, tak jsem si toho nevšímala....ale teď se na to zaměřím :sweat_smile:
4. kvě 2012 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi já jsem o tom taky dřív nevěděla, ale ta voda a bílek mi vždycky přišly divné.. fakt to funguje :wink:
4. kvě 2012 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue dny s tím bílkem mají být naprosto nejplodnější, takže radím určitě vypozorovat!! :grinning:
4. kvě 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue no tak to teda začnu zkoumat :D a jsem zvědavá, jestli to vůbec mám, je to problém , když to nespozoruji? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi problém to asi není, já teda fakt nevim... mně to pomáhá orientovat se v mém cyklu.. :D hodně podrobně je to rozepsané tady: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm uznávám ale, že až tak detailní rozdíly já teda nevidím...
4. kvě 2012 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue jj děkuji za radu, si to pročtu :slight_smile: a jsem dosti zvědavá, na to jak ti dopadne těhu testík...:slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue: no ani ne křeče .... sem tam spíše píchání v podbříšku , jinak než při před MS

@chcememimi: můj úžasný manžel mi koupil testy, včera jsem se zmínila že už žádný nemám ale jinak sem mu nic neříkala, tak mně naprosto šokoval .... a ještě mi koupil hrabátko na kypření na dlouhé tyči ( prý abych se na těch záhoncích tak nenadřela) a ještě dovezl z Ikey krásné poličky na zavařeniny i s poličkama na víno ... no naprosto sem zůstala hledět .... tak ještě dneska testnu :slight_smile: GS Mama 10 už by mi to mohlo ukázat ne ? když mám dneska mít 1. den MS
4. kvě 2012 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ange_de_la_morte jj to už by ti ukázat mohl :slight_smile: kort když jsi 11 DPO :slight_smile: a držím pěstičky a dej hned vědět :slight_smile: a je krásné, že se chlap tak krásně snaží, v téhle době už to není tak časté :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@suuue je mi 28, vždycky jsem chtěla děti, ale protože nebyl tatínek, tak jsem s nima aspoň pracovala. Kdybych věděla, že nakonec stejně budu sama, nechala bych si udělat mimčo už mnohem dřív :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi já byla taky sama na celé těhu a že to nebylo při rizikovém moc příjemné, ale zvládla jsem to.. já taky nespěchám, je mi s Amálkou dobře, ale je fakt, že poslední měsíc začínám mít touhy na další mimčo .. :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@diviska těm touhám rozumím a myslím si, že jsou i větší než u prvního, ptže víš jak je to úžasné a dokonalé :slight_smile: i to těhotenství, i když to má i své mouchy :slight_smile: a dokonce by mi už nevadil porod, i když jsem hned po tom , co se malý narodil křičela, že už nikdy :D
4. kvě 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@chcememimi já rodila předčasně sekcí, takže jsem si porod ani neprožila, navíc jsem malou viděla až po 12 hodinách asi minutu než jí naložili do sanitky a odvezli do prahy..pak jsem jí viděla až za 4 dny. Takže bych si docela ráda prožila porod a ten pocit, když vidíš drobečka hned po narození, ale o to nejde. Prostě miluju děti a chci pro svojí lásku sourozenečka, srdce mám velké, tak myslím, že je v klidu dokážu milovat oba ( případně jednou vššechny 4 :slight_smile: )
4. kvě 2012 v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek