• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mali ste predmenštruačný s. ako príznak tehotenstva?

6. října 2012 
Holky tak sem testla ..... a je tam duch a docela dobře viditelný , není to sice stejně tlusté jak kontrolní čárka ale je tam .... nechci to zakřiknout, zítra ještě testnu znovu .... nemůžu to rozdýchat, pořád se klepu
4. kvě 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@diviska tak to já si porod proožila se vším všudy a trval 43 hodin...ale stálo to za to :slight_smile: a milovat rozhodně dokážeš, já se někdy ptám, jak může být jednou obrovská má láska k dvěma dětem, když malého miluji, tak jak jsem nikdy ani nedoufala, že může být láska obrovoská :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte tak to gratuluji :slight_smile: říkala jsem ti to :wink: tak teď hlavně dýchej, to maličké kyslík potřebuje :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: jo kyslík :slight_smile: :slight_smile: nemůžu se vůbec vzpamatovat .... :slight_smile: hlavně to nechci zakřinout :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte no myslím, si že už je to tutovka :slight_smile: tak hlavně se uklidni a jen se raduj, uvidíš že už bude jen tmavnout, a hlavně zavolej co nejdřív na gyn :slight_smile:budeš tak ve 4tt :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: na gyndu si zavolám hned v pondělí a doumluvím se co a jak, ale kamarádku doktorka objednala stejně až když byla v na přelomu 6.a 7. tt , a už věděla jestli bije srdíčko .... stejně by to bylo úžasné kdyby všechno vyšlo, nejlepší kamarádka co bydlí kousek od nás je v 9tt tak bychom měli skoro stejně staré dětičky :slight_smile: :slight_smile: ... musím se jít projít se psem abych to rozdýchala :slight_smile: :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky a to mně napadá, mohlo to něco udělat miminku že jsem o víkendu se segrou žahla flašku Puškina ? doufám že ještě ne .... nebo už by mohlo ? :frowning2:
4. kvě 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte jj objedná tě tak za 3 týdny...:slight_smile: uvidíš, že vše bude v pořádku :slight_smile: a nn to že jsi pila mu neuškodí, já se o malém dozvěděla v 7 tt a ten víkend před tím jsme slavili narozky a to jsem pila i slivovici, ale nebylo mi po ní dobře :slight_smile:
4. kvě 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: tak to jse ráda že to ještě nemohlo vadit .... akorát si zítra budu muset jít koupit kafe bez kofeinu protože bez kafe asi nepřežiju :grinning:
4. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte to si kup :slight_smile: a ráno si udělej další testík, myslím, že už bude sytější :slight_smile: a kdy to řekneš chlapovi? :slight_smile:
4. kvě 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: tak na testu o něco tlustčí čárka než včera, ještě není stejně tlustá jak ta kontrolní ale myslím že je to už jasné , chlapovi jsem to řekla dneska u snídaně, na chleba jsem mu ze sýru vyřezala dobrou chuť taťko ( a že mi to dalo práce :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte tak to je skvělé :slight_smile: a co taťka na to ? :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: on to nejdřív vůbec nepochopil, pak sem mu donesla test .... hleděl na to jak blbec, a prý ,, a neměly by ty čárky být modré ?? ,, tak sem mu vysvětlila že není zásadní barva ale počet, tak pak byl uplně šťastný .... a od toho mi furt říká ,,mamino,, :slight_smile:
5. kvě 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte nj chlapi :slight_smile: ale nakonec to dopadlodobře, tatínek pochopil a můžete se oba radovat z toho štěstíčka, co se ti klube v bříšku :slight_smile:
5. kvě 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: tak já mi to přišlo spíše usvměvné, ale má velkou radost takže super .... akorát sem teď dojela ze špitálu z praxe, ale mám pocit že mně zas chytá zánět močáku, musím to rychle rozehnat, protože jinak fakt nevim
6. kvě 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte záněty jsou v těhu hodně časté :slight_smile: já je měla skoro neustále, vlastně až na jeden měsíc pořád :slight_smile: takže se toho neboj...lehni si a odpočívej :slight_smile:
6. kvě 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: A jak se to řeší v těhotenství, když nemůžu dostat klasické antibiotika ?
6. kvě 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte no já dostávala nějakou žlutou mast...ale jak se to přesně jmenuji nevím a mám za to , že i čípky....
6. kvě 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: no tak to to jsem zvědavá :/ .... já na to trpívám chronicky a mívá to docela rapidní průběh tak sem zvědavá jestli my mně mastička nebo čípky spasily :frowning2:
6. kvě 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte no já to mám taky neustále, i cystitidu mývám často a hlavně gynekolog má i antibiotika pro těhotné, ty zase brala sestřenka, tak se neboj :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: chce se mi z toho brečet, jenom otěhotním, hned zase močák :cry: .... zavolám si zítra na gyndu a uvidíme, doufám že v noci ještě nepojedem na pohotovost
6. kvě 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte ale ten močák k tomu i patří, je to opravdu hodně časté...tak se hlavně uklidni a nestresuj se! Zítra si tam zavolej a nebo tam rovnou zajdi, to bude možná nejlepší :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: ráno zavolám jestli tam vůbec jsou ( mám doktorku 30 km) a pak asi vyrazím, aspoň mi potvrdí těhotenství a při jednom bych vyřešila ten močák
6. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ange_de_la_morte to bude nejlepší :slight_smile: teda takhle daleko mít dr....to nezávidím
6. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: je dobrá, a nechce se mi od ní odcházet když sem se přestěhovala, navíc tady v našem okolí žádná slušná doktroka není, a ke chlapovi se mi moc chodit nechce
6. kvě 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte tak tomu rozumím :slight_smile: já mám teda chlapa a stěžovat si nemůžu, při maléme jsem měla ženskou a ta byla pěkně nepříjemná a přišlo mi, jako bych ji pořád obtěžovala....
6. kvě 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: tak než protivná ženská, lepší příjemný chlap, ale ta moje doktroka je fakt skvělá, velmi přijemná, bezproblému se na čemkoliv domluvíme, vždycky ještě pokecáme a zasmějem se, a co se týče péče tak mi pravidelně dělá i ultrazvuk při preventivkách, a s tím jsem se ještě u nikoho nesetkala, věřím jí tak na těhotenství doktora měnit nechcu , ale tak co .... mám auto tak se dá dojet kamkoliv
6. kvě 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte tak to je skvělé :slight_smile: tak si tam co nejdřív zajeď ať jste oba dva v pořádku :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chcememimi: vážně moc děkuj za podporu, zvedla jsi mi naládu :slight_smile: .... dopiju poslední hlty čaje a jdu spát, jsem po dnešku naproto hotová, zítra pak napíšu jak sem dopadla , dobrou noc a ještě jednou děkuju :slight_smile:
6. kvě 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ange_de_la_morte nemáš vůbec zač :slight_smile: tak si hlavně pořádně odpočiň a dobrou noc :slight_smile: a určitě mi zítra napiš
6. kvě 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek