• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám 9-12 dní zpoždění, bolí podbřišek. Co myslíte?

12. června 2014 
Ahojky holky.
Už asi 9-12 dní mám zpoždění. Dost mě pobolívá podbrišek, možná stydká kost a bříško tak nějak uprostřed. Prsa mě nebolí vůbec, spíš jsem pořád, jak nafouknutá a cítím se plně po jídle... Záda mě bolí hlavně po ránu... Jinak si s manželem nejsme vědomi, že by snad něco uniklo...
Tak co si o tom myslíte?
11. čer 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanczska Nechci strašit, ale já otěhotněla přes antikoncepci... :slight_smile:
11. čer 2014 v 09:12  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maia74 Ahoj! Přes jakou? Ptám se jen ze zvědavosti... :slight_smile:
11. čer 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím že je to Lamya. Jestli chceš kouknu doma a písnu
11. čer 2014 v 10:09  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
udělej si test a víš hned ... stejně žádná jiná odpověď nebude dostačující :slight_smile: mě prsa nebolela hned
11. čer 2014 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@maia74 Takže přes prášky..., jo? Já jednou otěhotněla přes tělísko.... :slight_smile:
11. čer 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@maia74 aha tak uvidime... :slight_smile:
11. čer 2014 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radusik no jo. Ale nuto dodat, že já sama se divím, že už těch dětí nemám víc. Jsem hrozný pacoš - jeden den si je vezmu ráno, druhý den večer.... :slight_smile: Při obou dětech jsem měla problémy s otěhotněním a to mi bylo okolo 20 a teď ve 40 je to obráceně...
11. čer 2014 v 10:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@maia74 Hlavně, ať jste v pořádku!!! :wink:
11. čer 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja mam princeznu pres prasky... a syna, pres davat pozor... nevim co je na tom pravdy, ale pry uz kdyz je muz mokry, jsou v tom spermie, rikali mi to asi dva doktori...
11. čer 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojík, já mam taky dotazík, :frowning2: 5května sem trošičku zakrvácela trvalo to možná dvě hodinky.Všimla sem si to až po nechráněném styku.Testy mi ukazovali malého dušíka ale ten pak zmizel, měla sem v květnu dva hnědé výtoky a jeden žlutý.V pondělí sem bila na prohlídce a doktorka mi řekla že na pohmat pod bříšek ukazuje těhotenství ale ultrazvuk a odebrání krve nic... Menstruaci taky nemam akorát se mi zvětšili prsa bolí a bříško mám nafouklé a pod bříšek na pohmat tvrdši a menstruace nedorazila 6dní.. :frowning2: už si nevím rady co by o mohlo být... test sem si dělala a je negativní...
11. čer 2014 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super ja se tu snad taky na neco ptam ne...
11. čer 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanczska Jestli už máš zpoždění, tak udělej test. Zpoždění je přece největší indicie naznačující těhotenství.
Mě bolelo břicho jako na ms, prsa jsem neměla tak nalitá jako obvykle a měla jsem dobrou náladu a hezkou pleť a hlavně bazální teplota po ránu byla vysoká.
Testila jsem po asi 10 dnech zpoždění a byla silná dálnice.
11. čer 2014 ve 13:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanczska Po tolika dnech zpozdeni uz musi byt prukazny test? Ten Ti rekne, jestli jsi tehotna. Forum na internetu ne :wink:
11. čer 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ivanczska však si odpověd dostala, tady ti nikdo nic zaručeného neřekne. Udelej si test :grinning:
11. čer 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
No jasne ze forum ne... snad se mohu zeptat ne... a navic i zpozdeni menstruace znamena cystu na vajecnicich....
11. čer 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanczska Ahoj!
To Ti tak vadí, když se zeptá v Tvojí diskusi i někdo další? Moc nechápu, že se snažíte o mimi a "s manželem si nejste vědomi, že by snad něco uniklo"... Tohle fakt moc nechápu. Pokud se snažíte o potomka, tak by snad asi NĚCO uniknout mělo, ne?
Zpoždění menstruace nemusí znamenat asi jen cystu na vaječníku, může to být těhu, mimoděložní těhu, stres, tyhle šílený vedra, hormonální nerovnováha a bůhví, co ještě...
Udělej si těhu test a pokud vyjde pozitivní, objednej se za pár dní k doktoru. Pokud vyjde negativní a MS nedostaneš, objednej se taky. My Ti tady těžko můžeme poradit víc.
12. čer 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@pampalin nevadi mi to vubec jen jsem chtela poradit. Nesnazime se o miminko. Bohuzel mam cukrovku a s otehotnenim to neni u mne tak jednoduche. Jen jsem potrebovala radu zda nekdo nevi co by to mohlo byt.... No je videt, ze se tu clovek setka opravdu s pochopenim...
12. čer 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždyt máš u profilu, že se snažíte otěhotnět.
12. čer 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pampalin promin to jsem tam dala asi omylem. Ovsem uz jsem to zmenila
12. čer 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanczska ja tipuju cokoliv od tehotenstvi pres cystu az po hormonalni nerovnovahu. doporucuju UTZ u gyndare.
12. čer 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 dekuji moc urcite zajdu :slight_smile:
12. čer 2014 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
znova bajecna otazka a ceresnicka ze si niesme vedomi zeby nieco uniklo.ja neviem co tu ocakavate ked davate take otazky.co ti mame poradit???????????????niesme ani vestice ani mudr gynda.zajdi si tam pane boze :angry: ked mas tolko dni spozdeni alebo co tak test?????
12. čer 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahojik, ja se omlouvám ale chtěla bych se jen optat..V pondělí sem bila u svojí doktorky stím že mám spoždění 5 dní
..Udělala mi ultrazvuk nic negativní , jen řekla že moje tělo ukazuje známky těhotenství..Pak mi udělal testy krve a a zase negativní..Nechala sem to být ale dneska ráno sem měla žlutý výtok a světle hnědý odpoledne, jemné škubání v podbříšku a strašně mě boleli ledvin..Pak to ustalo a zamotala se mi hlava a jako včera šla sem zvracet..Ted se vás slušně ptám nemáte stím některá zkušenosti?? je to divné :fearful: :fearful: :fearful:
12. čer 2014 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ze ja jsem se na neco ptala.... naposled co jsem sem neco ptala... Servus
12. čer 2014 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivanczska Já sem v roce 2013 vysadila Depo antikoncepci..Měla sem testy pozitivní už sem se radovala a když sem šla k doktorce řekla mi že sem falešně těhotná...A ted se ptám co mi to vlastně tělo děla jestli to nikdo nezná...Radši běžte k doktorce může to patřit klidně k té cukrovce a nebo k výkyvu počasí...
12. čer 2014 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek