Mám halucinace nebo tam je druhá čárka?

juliemichal
25. kvě 2019

Ahoj holky dnes jsem 12 DPO vidíte tam něco??

lucina96
28. kvě 2019

@juliemichal tak to je mi líto, na třetí fotce byl duch opravdu vidět ☹ Každopádně držím palce! 🍀

juliemichal
autor
28. kvě 2019

@lucina96 moc děkuji i včera jsem měla pěkného dušíka na dalším testu,ale stejně ms došla nevadí tento cyklus to bude teprve 2 kolo snažení tak uvidíme jak to dopadne 🙂

patulik1
29. kvě 2019

Ahojte chcela by som sa spytat co si myslite menstrucia mi meska uz treti tyzden test som si robila pred dvoma dnami a bola tam jedna silna a jedna slaba ciarka co to znamena som tehotna ?

julielim
29. kvě 2019

@patulik1 tohle je pozitivní test, jestli jsi těhotná to ti tady neřekne nikdo, pozná to jen doktor. Testy můžou občas být i falešně pozitivní

pavlatkos
29. kvě 2019

@patulik1 s velkou pravděpodobností to bude těhotenství 😉

jirikmaminka
29. kvě 2019

Holky prosim kouknete vidite jako ja ?

patulik1
29. kvě 2019

@pavlatkos dakujem v piatok idem lekarovi a uvidime dufam ze sa to podarilo

pavlatkos
29. kvě 2019

@jirikmaminka něco tam vidím, ale ještě nějaký ten den pockej a zkus znovu, aby sis nedělala plané naděje

jirikmaminka
29. kvě 2019

@pavlatkos dekuji no odpoledni neukazal nic nebo aspon nevidim ale tak je to asi jasne pokud ranni ukazala tak malo mam uz doma jen digitalni kdy asi tak ho mam udelat

jirikmaminka
29. kvě 2019

Jeste jsem delala jeden odpoledne i tady jde videt carka druha sice mene coz bylo asi jasne kdyz uz byla moc hodne neredena ale jsem rada ze tam je dava mi to trosku nadeji jen nevim zda rano udelat digitalni

smekalovamo
29. kvě 2019

@jirikmaminka Já ji tam také z lehka vidím. 😊

jirikmaminka
29. kvě 2019

@smekalovamo no premyslim jestli rano udelat digitalni ale zas nevim kdyz je to takhle slaba carka jestli to ma smysl

smekalovamo
29. kvě 2019

@jirikmaminka To je na tobě. Já osobně, bych testovals nejdřív obyčejnýma a až by byla čárka hezky zřetelná,zkusila bych ten digi 😊

nazka
29. kvě 2019

@jirikmaminka na obyc nic nevidim,ale na digitalnim jo. uz mas meskani ms?

jirikmaminka
30. kvě 2019

@smekalovamo tak vubec nevim jak si to mam vysvetlit ale rano jsem.delala digital a nic tak nebylo tak vubec nevim zda je jeste nejaka sance nebo jestli na digital bylo vazne brzo

smekalovamo
30. kvě 2019

@jirikmaminka Ja ti nechci brat nadeje,ale u tech digi, nevim teda jak u kterych,ale tam pisi, ze muzes delat uz 4 dny pred ocekavanou MS. 🙄 Moc tomu nerozumim,jen cituji, co byva v navodech. A jak dlouho mas zpozdeni?

jirikmaminka
30. kvě 2019

@smekalovamo no mam to dost divne ms ma byt za 12 sdni ale tu co jsem mela posledni bylo den spineni den mikro krvaceni a. Pak jak kdyz utne takze spis.jestli jsem otehotnela tak nekdy mezi

smekalovamo
30. kvě 2019

@jirikmaminka Pockej,tomu ted nerozumim. Toho 20.21.22 . 5. jsi mela divnou ms. ? Pouze ty tri dny? A jinak mas Ms pravidelnou? Tady asi nic nevymyslime....Jestli by nebylo lepsi,se objednat k dr. 😊

jirikmaminka
30. kvě 2019

@smekalovamo ano vzdy ji mam pravidelne a 5-6 dni ted to prislo o den drivetiho 20.5 jen spineni 21 jsem malicko zakrvacela ale stacila mi i slipovka a 22 uz zas jen spineni a odpoledne uz nic od te doby me neustale poboliva hlava je mi na zvraceni pobolivaji prca a poboliva podbrisek jsem unavena vse takove jako nevim no

evakaspar
30. kvě 2019

@jirikmaminka jj tak tu je. Rano bych klidne testla bude tem 1-2 tyden.

dofi86
30. kvě 2019

Na treti fotce jsem videla hned, Jo!

jirikmaminka
30. kvě 2019

Uz jsem z toho blazen

jirikmaminka
30. kvě 2019

@evakaspar prave ze rano jsem testla.digitalnim a bylo tam minus ale.na jinych duch byl

evakaspar
30. kvě 2019

@jirikmaminka no ja kdyz mela temer neviditelny prouzek na testu tak digital ukazal 1-2 🤔 taky pepino nedela falesne carky vlastni zkusenost.

smekalovamo
30. kvě 2019

@jirikmaminka Aha,ted uz se v ton orientuji lepe! Tak to je zvlastni.Neco je jinak,to je jiste. Kamaradka mela normalni menstruaci, jeste dva mesice a pak zjistila teprve,ze je tehotna. Takze moznost,tam urcite je. Musis byt v tuhle chvilu asi trpeliva,a zkouset,kazdy den. Nez se tam objevi krasna,jasna carka. Moc drzim pesti 🤩

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru