Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

romana27
15. únor 2007

jo, to je zase pravda. Já tam šla hnedka a oni mě poslali na ultrazvuk do nemocnice, ale až jsem měla být v 6tt. No vidíš, tak do zítřka to už uběhne jak voda a ty uvidíš malinkej váček a to bude tvoje miminko. Je to super vidět, mě to tehdy úplně dostalo a pak jsem chodila po městě s připitomělým úsměvem od ucha v uchu 🙂
Oni to počítají od první dne poslední menstruace ty týdny těhu 🙂

marinka
15. únor 2007

valunko, nejsem si jistá, jestli je to v pořádku, pokud je čárka slabší :( Značilo by to, že hcg nestoupá nebo dokonce klesá, což může být třeba prázdný gestační váček. Dělala sis úplně stejný test, jako ty předchozí? Nebyla to jiná značka? V každém případě ti moc držím palce, a zkus třeba udělat ještě nělolik testů. Třeba už na těch dalších bude čárka silnější..

valunka
15. únor 2007

Marinko, tak teď jsi mě trochu vyděsila ☹ To HCG na začátku evidentně stoupalo - čárky byly silnější i mi bylo víc zle... Teď je tedy čárka slabá,ale zase se objevila okamžitě, což ty předtím tak rychle nebyly - tak nevím 😨 Dělala jsem si vždycky stejný test, abych to mohla porovnat - další už bohužel nemám 😒 No budu to muset do zítra vydržet - tak snad to dopadne dobře, bojim bojim...
Romano, zítra to bude od poslední MS 7tt - tak doufám, že půjdu od doktorky taky s připitomělým výrazem - moc bych si přála, aby bylo všechno v pořádku 🙂

romana27
15. únor 2007

Krvácela jsi? Ne! Bude to v pohodě, musí 🙂

NO vidíš, tak zítra tam už bude vidět vaše malinký miminečko.

valunka
15. únor 2007

Krvácení nepřišlo, ani žádné špinění - tak snad to opravdu bude dobrý 🙂 Vůbec si nedovedu představit, co bych dělala, kdyby to dobrý nebylo ☹
Romčo, díky za uklidňování - moc mi to pomáhá - tak snad tam zítra bude fazolka a bude mít všechno, co je potřeba 🙂

romana27
15. únor 2007

Nemáš zač.
Já třeba ještě teď skoro v půlce těhu kontrolu po každé návštěvě wc, jestli nekrvácím. Jsem asi divná 🙂))
Protože nějak v osmým týdnu jsme se milovali s přítelem a já pak chvíli krvácela, ale všechno bylo o.k., byla to prý asi jen nějaká cévka nebo tak něco, ale byla jsem tehdy hotová, fakt .(

valunka
15. únor 2007

Tak to Ti věřím - to já taky vždycky zkontroluju a když tam nic neni, tak se mi uleví 🙂 No myslím, že nejsme samy a blázní takhle hodně těhulek 😉
Akorát teď nevím, jak to do zítra vydržím - že já jsem si ten test neudělala až zítra těsně před návštěvou 😠 No jo, komu není rady, tomu není pomoci 🙄

romana27
15. únor 2007

🙂 je fakt, že já si dělala dva testy ( teda to už tam byla poprvé druhá čárka slabá a pak byla za týden silnější ) a pak už jsem si nedělala 🙂

valunka
15. únor 2007

No jo, jenže ty jsi na doktora nečekala tak dlouho 😉
Ach jo, mám pocit, že dneska toho asi moc neudělám 😒

marinka
15. únor 2007

valunko, tak jestli se čárka objevila hned, tak to snad bude v pořádku. Nechtěla jsem tě vyděsit, jen vím, že jsemo tom četla, že pokud hcg nestoupá, tak to může být z toho důvodu, ale jestli sis dělala teď jen jeden test, tak se z toho asi nedá nic vyvozovat. Už se to brzo dozvíš a snad to budou dobré zprávy!!

valunka
15. únor 2007

Marinko, u prvního testu jsem na tu čárku čekala asi dvě minuty, než se začala rýsovat. Dneska byla vidět hned jak se papírek začal nacucávat... Akorát čárka pak tolik nevylezla ☹ Je pravda, že minulé týdny mi bylo dost zle i od žaludku - teď to sice pořád není úplně ok, ale už mi není tak zle. Tak nevím, jestli klesla hladina hormonů a je to špatný, nebo jestli s s tím prostě tělo začíná trochu srovnávat - doufám, že je to ta druhá možnost 😒
Tak zítra mi holky držte palce - asi nedospím rána...

marinka
15. únor 2007

valunko, a nemůžeš ty testíky vyfotit a dát do alba, ať to můžeme srovnat? Jestli je to velký rozdíl, nebo malý.. Zítra na tebe budeme moc myslet!!! A jestli ta čárka vylezla hned, tak to bude určitě dobrý, i když je slabší 🙂

valunka
15. únor 2007

Marinko, bohužel foťák má u sebe manžel a ten je teď v práci ☹ Mám vyfocené zatím jen první dva testy a třetí a ten dnešní jsem ještě nefotila 😒 Dala jsem je tedy do alba - ten vrcní test je z 27.1. ten spodní z 30.1. Pak jsem si dělala ještě 5.2. tam byla čárka nejcilnější. No a poslední dneska - tam je čárka o maličko slabší než u prvního...

masacek
15. únor 2007

Proč opakuješ testy když jsi nedostala menzes a ten první vyšel na mimi?

romana27
15. únor 2007

valunko, už se prosím nestresuj. Něco pěknýho si přečti, né tu na koníkovi 😀 😕 a zítra uvidíš. Ale věřím, že tam bude krásný miminečko.
Pak dej vědět.

valunka
15. únor 2007

No testy jsem opakovala proto, že ten první vyšel slabý a až asi po dvou minutách. Tak jsem radši zkusila další. A ten třetí a dnešní asi kvůli tomu, že od prvního testu jsem to měla do kontroly tři týdny a chtěla jsem vědět, jestli je v průběhu vše ok. Kdyby mě doktorka objednala dřív, tak bych už taky asi netestovala ☹

lajla
15. únor 2007

valunko ja to mela stejne, a vsechno je v poradku, zalezi jaky sis koupila test, a popravde receno ani testy stejne znacky neukazuji stejne mam to vyzkousene, takze to bude urcite v poradku
ja jsem si takhle delala min tyden test pred dr a ten co mi vysel predtim tlustsi mi vysel tensi, sice hned ale nebylo to ono, takze u dr jsem byla nervozni, tlak jsem mela vysoky, ze mi ho museli merit dvakrat ale vysledek byl srdíčko a 1.23cm v 7plus3

masacek
15. únor 2007

Já taky ještě u doktora nebyla jdu teprve v úterý.Udělala jsem si test jednou a taky to bylo slabí.Záleží jak dlouho meškáš a co máš za test?Kdy jsi měla poslední menzes?Buď klidná určitě to bude OK.Držím ti palce.

valunka
15. únor 2007

Lajlo, díky moc. Tak teď jsi mě zase trochu uklidnila - začala už jsem si hledat info o klesajícím HCG a dost mě to znervóznilo. Tak teď jsem trochu klidnější, že má někdo stejný výsledek a je to v pořádku 🙂 Testy byly všechny od stejné značky, tak jsem se právě docela lekla - ale snad to tedy bude taky dobrý.
Já mám tlak celkově spíš nízký, ale zítra my myslím taky vyletí 😉
A jsem ráda, že nejsem sama testovací blázen, kterému nestačí jeden pozitovní test 😀

lajla
15. únor 2007

neboj, určitě to bude v pořádku a co se testů týče je nás takových blázinků více 😉

valunka
15. únor 2007

Masacku, tak to máš můj obdiv - já bych to s jedním testem asi nevydržela 😉 Jinak poslední MS jsem měla 30.12. - takže zítra by to mělo být přesně konec 7tt, od ovulace to bude zítra 32dní. Test mám GS mamatest - ten jsem četla, že bývá celkem v pohodě...
Lajlo, ještě jednou dík - zítra dám určitě vědět, jak jsem dopadla. Tedy jestli to bude ok, tak určitě 🙂
Ještě že se má člověk kde vypovídat 😅

marinka
15. únor 2007

Valunko, ta dva testíky jsou jasně pozitivní, myslím, že to bude o.k!! 🙂

valunka
15. únor 2007

Marinko, díky, snad máš pravdu 🙂
Jinak nevíte někdo ještě souvislost mezi případnými problémy s těhotestvím a BT ? Jestli pokud by byly nějaké problémy, tak by BT klesla ? Mě se drží pořád nahoře, tak jsem doufala, že by to mohlo být v pořádku ?

lelca
15. únor 2007

ja sem měla poslední MS 13.12. a 5.1. sem byla u doktorky ta nic neviděla tak že mám dojit za 14 dní testy sem si delala nejak na zacatku ledna jeste pred kontrolou a byli negativni, taky sestrička u doktorky mi řikala at ani příště neutracim za testy že byvají falešně pozitivní takze 20.2. jdu znovu na kontrolu tak sem hooodne zvědava co nakonec jestli tam něco uvidi nebo mám jen poruchu.

bihan
15. únor 2007

lelca - u mňa boli zbytočne vyhodené peniaze iba za testíky, ktoré som si robila zbytočne skoro (boli negatívne), ale inak v správnom čase všetky (3) ukázali // a rozhodne neboli falošne pozitívne 😉

blanuleplus
15. únor 2007

Ahoj Valunko, taky tě chci povzbudit... Hladina hormonů může být různá i podle toho, kolik jsi toho vypila a jak dlouho jsi před tím nemočila... A vzhledem k tomu, že se ti ukázaly // hned, tak bych se tím zbytečně nestresovala. To je teď nejdůležitější! Vím, že se to snadno povídá, sama taky občas plaším, ale je to pravda 🙂

valunka
15. únor 2007

blanuleplus - právě že testy jsem si schválně dělala vždycky ráno po probuzení, aby to mělo tak nějak stejné podmínky. No uvidíme zítra. Každopádně moc díky za povzbuzení, moc mi to pomáhá...
😅

lendiiik
15. únor 2007

Ahoj holky, pročítám si tady vaše příspěvky a koukám, že některé z vás máte dost zkušeností s těhu. Chtěla jsem se Vás proto zeptat na Váš názor. V listopadu jsem vysadila anti. Od tý doby jsem to měla všelijaký. Ne že bych dostávala MS jinak než mám (vlastně jen jednou jsem jí dostala o 3 dny dříve), ale mám špinění nebo mírné krvácení i mimo MS. Vždycky se to svedlo na hormony (že se to časem uklidní)nebo , že je to před MS normální (třeba i týden pře MS) nebo , že je to špinění v době ovulace. Teď je to ale trošku jinak. Poslední normální MS jsem měla od 18. ledna. Pak jsem začala špinit asi dva tři dny po ovulaci(a špiním nebo krvácím až do teď tj od 31. ledna do 15.2.)7 ledna jsem byla na kontrole a než jsem tam šla, tak jsem si ze zvědavosti udělala TT (objevil se mi tam až po limitu slabý stínek). Doktorka to samozřejmě brala jako plašení (byla jsem asi 10. den po ovul.) a po prohlídnutí mi řekla, že mám hrozně podrážděný čípek, ať si dáme týden sex. pauzu a dostala jsem nějaké čípky. Myslela jsem si, že to za dva dny přestane, ale nepřestalo. Od ČT jsem měla větší krvácení a bylo už čistě červený (myslela jsem si, že jsem to dostala o týden dřív - jinak jsem to měla dostat až ve ST 14.2)Zřejmě to bylo krvácení k něčemu jinýmu (nevím jestli k tomu čípku, ale týden když se čípek ničím nedráždil už je snad moc), protože od včerejška tzn. ST, kdy jsem měla mít původně MS to mám dál, ale už jen mírně. V pondělí tam jdu, doktorka mi napíše Ultrogestan (a byly jsme dohodnutý pokud nedostanu MS nebo i budu mít jen slabou, tak mi vezme krev). Já ale ani nevím ,kdy jsem to dostala. Test jsem si od tý doby zkoušela několikrát a pořád tam mám jen slaboulinký stínek čárky a ten vůbec nezesílil (od prvního testu už je to 8 dní, ale pořád je to jenom asi 28 dní od ovul.)
Tak teď nevím, jestli je to jenom nějaká horm. porucha a ty výsledky testů jsou falešný nebo bych mohla být těhu. No a pokud bych byla, tak mě hrozně štve to moje krvácení. Myslím si, že to není normální a na gyndě už si v pondělí nenechám namluvit, že je to od čípku nebo od ovulace atd. (řece není normální špinit nebo krvácet 16 dní v kuse). Jsem si naivně myslela, že mám třeba od těhu moc překrvenou sliznici nebo mi praskají žilky apod.,ale s největší pravděpodobností těhotná nejsem. Možná když mi vezmou krev, tak tím všechna nejistota padne. Už mi je i jedno,jestli to tentokrát vyšlo-nevyšlo,ale chci vědět jako to je. Dva dny jsem měla žaludek jako na vodě, ale to už nemám a ani jiný příznaky, kromě toho, že bych spala a když si lehnu, tak nemůžu usnout.
Omlouvám se za slohovou práci a dík za názory.

haninkal
15. únor 2007

Ahoj Lendik,
měla jsem něco co píšeš. A prý jsem měla nějaký akutní zánět, dostala jsem čípky a krvácela asi 14 dní (nejdříve špinění a pak čistá krev). A pak mi MS nepřijela, několik testů bylo jasně pozitivních a doktorka mi na ultrazvuku nasla cystu. Kdyz uz mi meskala 3 tydny tak jsem dostala injekci a ted mame zrovna navstevu. A to mi přitom od vysazení v září nemeškala ani 1/2 dne!..A jak jsem vysledovala, tak mám teď o návštěvě ovu...
Takže ať ti udělá ultrazvuk a krevní testy, ty já měla negativní..jinak jsem měla napuchlé břicho, bylo mi špatně od žaludku, vysoká bt, a nemohla jsem usnout...

megy
15. únor 2007

tak já mám těh. testy definitivně negativní. Dostala jsem to poprvé od vysazení - 38 dní. Teď jsem se zásobila ovulačními testy a za 5 dní jdeme na to.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru