Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

ingis
14. zář 2006

Ahoj tak sem si zase šla koupit 11 tt a udělala sem si ho a hned ani ne tři minuty a byl videt no tak sem zv´ědavá jestly budu fakt za tři týdny du na ultrazvuk jak mi doktor řekl že je to na 99 procen no snažíme se o mimi už 2 roky tak doufám že to vyšlo a když mám 11 tt test pozítivny miyslím že něco na tom bude

lajla
15. únor 2007

hodne štěstíčka megy, držím pěsti!!!

megy
15. únor 2007

snad to dopadne tak jajko u Vás, přeji Vám hodně zdravíčka 🙂

lendiiik
15. únor 2007

Ahoj Boleslavačko :o), to jsme sousedky.. Tu cystu ti našla jak? Dělala ti klasický ultrazvuk přes břicho nebo spodem? Mě přes břicho našla maličký myom (myslím, že to bylo1,5mm), měla jsem hodně podrážděný čípek (na něm už mám i delší dobu vřídek,ale nic mi nedělá) jinak jsem prý úplně v pohodě.

valunka
16. únor 2007

Ahoj děvčata, zdravím všechny, kdo mi tady včera dávaly psychickou první pomoc 🙂 Právě jsem se vrátila od doktorky - dopadlo to dobře - huráááá !!!! 😀
Takže máme první fotku, měříme 8,3mm a srdíčko ťuká ťuk ťuk ťuk 😅 Tak ještě jednou všem díky a pro holky, který jsou plašani jako já - neplašte, nic není nikdy jednoznačný a i to, co se může zdát jako problém, problém vůbec být nemusí 🙂 Mějte se všechny krásně a hezký víkend - my budeme slavit 😀

romana27
16. únor 2007

Ahojky, právě jsem na tebe myslela 😲 .
Tak to je paráda a navíc máš termín skoro jako já narozky 🙂
Hezky to oslavte. 🙂

valunka
16. únor 2007

Romano, moc díky 🙂 No doktorka mi vzhledem k tomu, že jsem alergická na pyly, doporučila, abysme se o mimi pokusili do termínu, kdy není pylová sezóna - tak myslím, že říjen bude ideální a ještě nebude moc zima 😉
Večer jedeme k mým rodičům - tak to konečně oznámíme - tak oslava myslím bude stát za to 😀

lajla
16. únor 2007

super valunko, gratuluji, moc jsem na tebe myslela, a jsem moc rada, ze to vyslo tak, jak jsem cekala!!!!!

valunka
16. únor 2007

Lajlo, díky díky 🙂 Je to krásný vědět, že v tom člověk není sám 😅 Tak teď si budeme držet palečky navzájem 😉
Za chvíli se jdu balit a budeme vyrážet na cestu k rodičům - tak se mějte a někdy zase pa pa 😀

marinka
16. únor 2007

Valunko, no paráda!! Jem moc ráda, že to tak dobře dopadlo! To už máš teda veliké mimi 🙂

sisstin
17. únor 2007

Ahoj holky, před dvěma dny mi bylo divné, že už 9 dní nemám menstruaci..tak jsem si z hecu udělala těhotenský test...myslela jsem si, že je to hlavně tím, že jsem měla na začátku únoru chřipku jak hrom ☹ ale k mému překvapení se na testu ukázaly dvě čárky...a pak i na dalších třech testech různých značek...takže...už jsem skoro na sto procent přesvědčená, že těhotná jsem 😲 v pondělí jdu na krev, takže pak snad už bude výsledek jasný...teď mi ale vrtá hlavou ta chřipka...brala jsem spoustu paralenů a vůbec neležela, protože jsem musela chodit do práce...a teď mám strach, že to miminku mohlo ublížit 😢

kackark
17. únor 2007

ahojky sisstin: myslim si, ze ty prasky, tvemu miminku ublizit nemohly, protoze jste nemeli propojeny navzajem obeh a miminko se teprve uhnizdovalo. Hlavne ted na sebe musis davat pozor, kdyz uz vis, ze tehotna jsi. Preji ti hodne stesticka a at vse dopadne dobre.

lenciatko
18. únor 2007

Kackark - ahoj, chvilu som tu nebola - mala som zapal mocovych ciest. Tak som bola na antibiotikach. Ale asi 2dni pred ukoncenim antibiotik ti mi prebehla ovu. Tak hadam tie lieky nijak neovplyvnia to, ze by vajicko normalne putovalo tam,kde ma. Dnes mam 6.den po ovu, tak pockam este minimalne tyzden, 10dni a potom sa testnem. TY jo,ale zas az 25ty den cyklu ovu...

lenciatko
27. únor 2007

HOLKY,
chcem sa vas spytat - aka hodnota hcg je potrebna na to, aby mi test ukazal tak silnu ciarku ako tu kontrolnu.
A este - kedy vam test ukazal taku naozal silnu farbu ciarky? LEbo ja som si merala 4dni za sebou a ciarka je stale +-rovnaka v svojej intenzite.

megy
27. únor 2007

no holky, tak to Vám všem moc gratuluju a přeji vše NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ 🙂 🙂 Kéž bych se k Vám už přidala. Je to fajn, když sleduju Vaše proměny v psaní. Je to ale všude stejné, první zmatky, zklamané naděje a neuvěřitelná radost

pekkra
20. bře 2007

Holky nevíte náhodou co znamená,když je na testu uvedené HCG 853? Jinou citlivost jsem tam nenašla.

marinka
20. bře 2007

pekkro, a co to je za test? To se mi nějak nezdá, většina testů má citlivost od 20 nebo 50..

romi.r
20. bře 2007

holky nevíte kolik dnu od početí lze udělat test, když ještě nebyla menstruace?

pekkra
20. bře 2007

No právě. Je to tento
http://www.leky-zdravi.cz/index.asp?menu=1349&r...
Taky nevím co by to mohlo znamenat.

marinka
20. bře 2007

Pekkro, to je nějaká blbost, podle toho, co se píše v letáku, je hodně citlivý, určitě ti neukáže // až když budeš mít hcg 853 🙂

Romi, většina testů se má dělat v den vynechání MS, což je asi 14 den po oplodnění. Ale mně se ukázaly // už 12 den po oplodnění 🙂

pekkra
20. bře 2007

A nemohlo by to být třeba to,že se čárka ukáže nejsilnější až když je HCG tak nějak kolem 853? 😒 To jsem z toho srnka 😀

kackark
10. čer 2007

ahojky holky, moc vas prosim o radu, mam velice nepravidelnou MS a tezko se odhaduje, kdy to mam dost, ale vcera jsem si delala test: GRAVITEST 2v1 a kdyz byla pata minuta, tak se tam ukazala slaboucka carecka a dnes rano to same, nemate nektera prosim zkusenosti s tim, zda tyto testy ukazuji dobre a da se na ne spolehnout, mela jsem jine testy BEST a tam se treba za 15 minut takove slabe carecky ukazaly. Jsem uplne nestastna a nevim, zda se muzu tesit, o mimi se pokousime uz pres pul roku a o jedno jsme uz prisli, tak mam strach. Dekuji moc za odpovedi.

onno
11. čer 2007

Ahoj já jsem sice po IVF,ale já jsem na testu měla jednu čárku a druhou slabounkou.Doktor mně říkal, že když se tam oběvý slabá, že jsem těhu.Pak začly nevolnosti a ještě jsem ratši šla na krev.Jsem těhotná. 😀

kackark
11. čer 2007

ahojky onno, tak to ti moc gratuluji a preji hodne stesticka, ja jen ze nektere testy mi to taky delaly a tehotna jsem nebyla, dostala jsem po tom MS, tak nevim, jestli se muzu radovat, dnes jsem testovala znova a ta intenzita se moc nezvetsuje.

onno
11. čer 2007

Tak si ratši zajdi ráno na krev .Výsledek se dozvýš odpoledne aspoň unás v nemocnici to tak chodí.Je to 100% test. 🙂 Hodně štěstí 🙂

onno
11. čer 2007

Jestli budeš chtít třak dej vědět jak si dopadla.Napiš na IP. 🙂

kackark
11. čer 2007

onno: si moc hodna, zkusim to jeste testnout zitra a uvidim, do nemocnice se mi moc nechce, uprimne se bojim zklamani, uz jsem si v tomhle ohledu zazila vic nez dost.

kackark
12. čer 2007

ahojky holky, tak jsem to rano dostala, silene me boli bricho, ale to neni nic proti tomu jak me boli dusicka a srdicko ☹ ☹

r123
20. čer 2007

holky prosím o radu.už od neděle si dělám testy.vždy se mi ukáže jen hodně málo viditelná čárka spíš skoro až neviditelná.člověk musí zaostřit aby ji viděl jen u jednoho je taková slabounká a trochu víc viditelná.tak já nevím říkám si jestly si to jen nenamlouváým jestly ty čárky třeba jen neprusvitají!nestalo se to třeba někomu?před čtyřmi měsíci sem měla zamlklé těhu a revizi dělohy a moc bych si přála aby to bylo těhu!říkáám si že hladina hcg je možná ještě hodně nízká jelikož bych byla těhotná teprve tak 14 dní!dostat to mám koncem týdne(sem hrozně nedočkavá) 😒

pajinkaa
20. čer 2007

R123 - to vypadá nadějně - občas se to někomu stalo, že byla čárka a pak ms. Osobně si ale myslím, že když je čárka, tak těhotná jsi vždycky, jen se občas stane, že se těhu neudrží a přijde s opožděnou ms.... Já vždycky když jsem měla //, tak jsem těhotná byla (i když to nikdy nedopadlo zatím dobře), takže hlavu vzhůru, počkej dva dny a čárky určo zase zesílí! Jsou případy, kdy holky měli i negativní testy a těhotné stejně byly! takže i slabá čárka je čárka a co bysme chtěly - cca 14 od ovu, ne? 😉 😉 :supr:

Tak držím pěsti!! 😉

r123
20. čer 2007

pajinkaa:ježiš ty si anděl!!!!díky moc já ti taky mc držím pěsti ať už máš jenom štěstí!!!!!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru