• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám pozitivní test. Snad jsem těhotná

12. prosince 2013 
sylvka: díky :sunglasses: Něco takového doma snad taky najdu. Bála jsem se, aby na tom kelímku nezůstaly nějaké mikroskopické částečky třeba z jogurtu. Ale to by ten test stejně neměl poznat, když měří HCG... :dizzy_face:
14. črc 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narazila jsem na výprodej těhotenských testů, test za 9 Kč (původní cena) 40 Kč, důvodem je končící platnost testů (do října 2010), ale jsou kvalitní a spolehlivé. Kdybyste někdo měli zájem, mají je na www.lekarna.cz.
16. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,je možné že by se negativní těhu test položený asi po 5ti minutách těsně vedle pozitvního (jiné osoby) změnil na pozitivní (slaboučkou čárku)?
30. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xjanex to možné určitě není:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
5. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobry den jmenuju se lidka jemi 23 a sem tu dnes poprve chtela bich se zeptat mam 10 dni po menstruaci a a zaclo me po 2 dnech po ciklusu bolet prsa bricho 3dni sem spinila boli me celi telo a mota semi hlava ale nak abich mela chute to nemam ale hodne piju a nemuzu na velkou muzete mi poraditt jestli muzu byt tehotna a nebo plaha nadeje dekuji: a ted sem si udelala test bila tam jedna carecka jasne videt a druha hodne slabounka a bolesti furt mamm muzete mi poradit
16. zář 2011 ve 12:23  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lidka18 ahoj ja mela take bolesti a slabou carecku koupila jsem si digitalni teh.test clean and blue tady v anglii ti jednoduse vyskoci napis tehotna- pregnant anebo not pregnant- nejsi teehotna ze svich zkusenosti si myslim ze ten bylnejlepsi ten test zadne slabe ci silne carky proste vysledek tak si kup takovy poptej se na nej v lekarne a budes mit jistotu stoprocentni
18. zář 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vsem, my dceru pocali 3 dny pred ocekavanou MS, rika se ze je to velmi neplodne obdobi (my chteli zkusit ten pocit kdyz se "dela" dite) a otehotnela jsem. MS prisla ale jen na 3 dny a velmi slaba. To jsem netusila ze jsem tehu - verila jsem ze to bylo neplodne obdobi. 3dny pred dalsi MS jsem si delal test v podvecer a byla tam slaba carka. Ted se snazime od prostred cyklu, 1. pokud probehl dle norm na den ovulace. Ale nemerim, nepozoruji kdy ji mam, proste to nechavame jen tak . Ted je to tyden od ovulace, jsem zvedava jestli se povedlo nebo ne, tento patek nebo sobotu by mela prijit MS, tak uvidime. :slight_smile:
25. čer 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den těhulky a maminky :slight_smile: ,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán článek http://www.modrykonik.cz/jsem-tehotna/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i Vy se zkušenostmi se začátkem těhotenství. Vaše příběhy a postřehy ocení jistě i další těhulky, které tato zkušenost teprve čeká a možná se jí trošku obávají.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka "Moje zkušenosti s ...".

Moc Vám děkuji a přeji krásný den:slight_smile:.

@skorepka @smutnounka @kacci @xjanex @carina ..a další :slight_smile:
12. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
22. dub 2014 ve 21:58 • xgynekolozka
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek