Mám těhotenské příznaky, ale těhotná prý nejsem

janca.23
10. bře 2008

Ahojky holky!
Mám pocit že bych mohla být těhotna.Beru už asi dva roky antikoncepci.Začalo to sai tak před dvěma měsíci-měla jsem divnou MS(měla jsem to jen tři dny jindy to mám tak 5-6 dnů),jeden den jsem ji měla,druhý den mi přestala a třetí den jsem ji měla znova ale věčer už skončila.Celý měsíc mě bolelo v podbříšku jako bych to měla mít.Začala mě bollet k tomu hlava,z některých jídel se mi dělalo špatně,no prostě byla jsem dívna.Tak jsem se obědnala k doktorce ale ta mi řekla že tam nic nevídi.Když jsem přišla domu mamka říkala že to hned nejde vidět.Tak jsem si řekla že počkám do příští menstruace ale je to tady znova.Střašně mě bolí v podbříšku a dokonce se mi zkulatilo trošku bříško ale nijak jsem nepřibrala.Tak já nevím [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | můžu být těhotná]] nebo si to jen namlouvám?

tehulka4
12. bře 2008

janca23, a co test??? uz si si ho robila??? ako vysiel??? lekarka nemusi vzdy vidiet tehotnost..nie kazda maternica je nejak tvarovana a ani sliznica nemusi byt vypukla ani nic podobneho..a uz vobecnie ak by si bola v 2, ci 4tt..

alexandra
12. bře 2008

Jedine spolahlive takto skoro su vysledky z krvi, tam sa ukaze uz aj 3tt.. Takze sup sup sa objednat 🙂

sue250
12. bře 2008

zdravim, som tu prvykrat a potrebujem radu. Pohlavny styk som mala pocas plodnych dni viac krat, menstruacia mi meska 2 dni, bolia ma neskutocne prsniky a aj bradavky, bazalnu teplotu som mala 37,6 a dnes 37,9 prv som si myslela ze zapal ale ziadne bolesti, ziadny vytok, asi pred troma dnami ma bolelo brusko ako na kramy a nic, v utorok krize a nic, a tehotensky test bol negativny mam z toho chaos. poradte, k lekarke mam ist az v pondelok.

montinka
12. bře 2008

sue vraj menstraucia moze meskat tyzden alebo prist o tyzden skor,vraj to je v norme. ak do tyzdna nepide skus si urobit novy testik mozno si si ho teraz robila moc skoro a este si nemala dost vysoky tehu hormon

sue250
12. bře 2008

to je pravda ale plodne dni som mala od 23-29.2 to sme premilovaci cele dni)))) obrazne povedane, pohlavny styk bol asi 4x, ale predtym som brala dva roky antikoncepciu a 8.2 som ju definitivne vysadila, moze to byt aj tym, ale ked som brala pre 4rokmi po dvoch rokoch vysadila MS prisla na presny den, teraz po dvoch rokoch meska, keby som sa citila ako na MS ale nic sem tam zapichne nieco ale inak pohoda, ale spala by som som unavena uz som z toho nervozna lebo neviem co mi je, prv som si myslela ze chripka bola som u lekarky vysledky ok, nic len hrdlo ma bolelo ale preslo, ked som bola u gynekologicky tak povedala ze to je skoro ako krv by mi mohla zobrat ale mnoho zien ani nevie ze je tehotne a s prvou menstruaciou potratia, a tak ma prist v pondelok, mna stve len ta bazalna teplota sa mi zda vysoka a to je na tom najhorsie a som grogy, ja ucim a viete si predstavit oducit denne 6 hodin a potom sa len dovleciem domov a spim do rana) rano ani nemozem jest a potom sa neviem ku veceru dojest, a casto sa mi ogrcuje cez den ked som nic este nezjedla, zo vsetkeho mam chaos, kedze este som nikdy nebola maminou)

montinka
12. bře 2008

hm no ved uvidis ja som si testik robila az ked mi vyse tyzdna meskali a to som mala tu druhu ciarocku slabu. tiez nebola jasna. ale ked ti vezme krv mozno tam to bude vidno

hlavinka
12. bře 2008

Ahoj holky, byla jsem pred 14 dny na inseminaci a menstruace se nedostavila. Delala jsem si testy a ani jeden nebyl pozitivni. Vzdy jsem mela menses pravidelny a ted je to vlastne prvne, co se opozdil o tyden. Rikam si, ze pri inseminaci je pravdepodobnost poceti vetsi, kdyz zavedou spermie az do delohy a taky kdyz jsem to nedostala, rikam si, ze musim byt tehu. Ale testy nic. 😒 Poboliva mne (obcas ostre) prava strana v podbrisku. Cetla jsem si tady na koniku, ze se tak projevuje mimodelozni teh. ☹ Na krev jdu az za tyden, tak nevim. Snad mi to z krve vyctou, pokud to do te doby psychicky vydrzim.... 😝

montinka
12. bře 2008

hlavinka drzim palce aby ti vyslo to tehu ale nie to mimomaternicove.

luciask1986
12. bře 2008

hlavinka aj ja ti drzim palce nech ti vsetko dobre dopadne

hlavinka
12. bře 2008

Dekuju vam moc holky! 🙂 Vam take drzim palce, at vse probehne hladce!!!!! A mate krasne zdrave mimco 🙂

montinka
12. bře 2008

diki hlavinka

luciask1986
12. bře 2008

dakujem hlavinka

zdenka2481983
10. dub 2019

ahoj holky chci se optat kdyz mam hcg 1,2 to neni tehotenstvi nebo to muže 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru