• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám už několik dní jen duchy na různých testech

29. prosince 2013 
Ahojky,
už jsme tady jednou psala o tom,jak chci dítě a ptala se,jak to udělat bez jeho vědomí.Tak jsme si teda zkusila pomoct prstama a ted k otázce.
18.11 jsme měla ovulaci,tak jsme to zkusila a od dalších dnů hrozná bolest prsou a byla o číslo větší,už jsme si myslela,že to vyšlo,na testech byli duchové...Ale nakonec jsme to dostala o dva dny dříve,to bylo 4.12,ale MS byla uplně bez bolesti jen 4 dny..prsa vůbec nesplaskly,až asi 17.12.Tak jsme si říkala,že to třeba odešlo...Jenomže sem se necítila pořád dobře a na Vánoce jsme začala zase krvácet zase bez bolesti,což bylo v polovině cyklu a nikdy dříve se mi to nestalo,tak jsme si udělala test a zase duch,už jsme z toho blázen!Zkoušela jsme mamatesty,Lady Maxe,nějakej z DM a všude duch,který nesílí.U světla je to dobře vidět i okem v šeru,ale jinak moc ne,proto to nenazývám slabou čárkouJsem objednaná na pondělí,ale prostě to nechápu.Nejhorší je,že se nemůžu ani snažit...Můžu být i tak těhotná?

Děkuji za odpovědi i když je to stále dokola :wink:
29. pro 2013 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dítě bez vědomí partnera, nebo jen muže na sex? :fearful:
po oplodnění hned nebolí prsa, na testech se nic neobjevuje DO vynechání menses, takže duchové jsou nesmysl.
myslím, že těhotná nejsi.
29. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladysally Tak těhotná být můžeš,ale myslím si že nejsi.Menstruovat můžeš i během těhotenství (ze začátku).Pokud jsi jen špinila v polovině cyklu je to normální a byla to ovulace,pokud to byla krev a více dnu než 1-2 tak je něco v nepořádku.Prsa mohou blet tak 10-14 dní po oplodnění každá to má jinak.Některé mají příznaky vsugerované a chtíč mít dítě je tak velký že pocituji a sleduji těhot.příznaky.Uvidíš co ti řekne doktorka
29. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek