Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Máte zkušenost? Je ještě šance?

MenstruaceOpožděná menstruaceOvulaceTěhotenský test
19. kvě 2020

Ahojky, třeba ste se s tím někdo setkal. MS mám nepravidelnou, tudíž ovu nevím, kdy byla. Ale poslední MS byla 12.4.2020, v tomto měsíci jsem měla 7 dní zpoždění, ale dva nebo tři dny po 12.5.2020 pozitivní těhotensky test,testovala jsem dnes ráno a negativní. Pár hodin na to jsem to dnes dostala. ☹️ Už je asi mizivá šance, co? Dekuju 🙏

jjasmina
19. kvě 2020

Mohlo ti být cokoliv i vadný test, falešná čárka nebo prostě biochemko, které odešlo s ms

sigyn
19. kvě 2020

Mně se MS zpozdila o 10 dní - test negativní, pak přišla klasická MS a vypadalo to, že to nevyšlo. Nakonec po dalších 2 týdnech jsem začala být hodně unavená, tak jsem si znovu udělala test a byl pozitivní. U doktora se pak přišlo na to, že jsem otěhotněla těsně před MS, takže šance tam je. 🙂

janablizka
19. kvě 2020

Myslím že šance je udělej si ještě za dva týdny další test.

kvetuska145
20. kvě 2020

Ja to tak mela v prosinci. Prisla ms ale slaba. Takze tenkrat me vubec nenapadlo, ze muzu byt tehotna. Taky mam nepravidelnou ms. Za 14 dni me bylo zle a byla jsem u dr na preventivce a rekla mne, at zkusim test. Za dva tydny tam byly // ale stejne to nedopadlo. Tenhle mesic mam uplne stejnou zkusenost. Ms jsem mela 1 den pak spineni . Test jsem si delala 4 den po ms a negativni. Zkusim ho jeste za dva tydny. Jsem zvedava co z toho bude. Mozna uz si to namlouvam po te zkusenosti z minula, ale kdo vi.. takze sance je 😊

autor
20. kvě 2020

No mě to dneska nedalo, a test jsem odpoledne zkusila. Dostala jsem to včera po týdnu zpoždění.. Vidíte tam něco? Nějak mám pořád vnitřní tušení, nebo si to namlouvam, nevím.. Nevyznám se v tom už. Každopádně dekuju za rady! 😘

jjasmina
20. kvě 2020

Já nevidím teda nic

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru