Máte zkušenost? Je ještě šance?

19. kvě 2020

Ahojky, třeba ste se s tím někdo setkal. MS mám nepravidelnou, tudíž ovu nevím, kdy byla. Ale poslední MS byla 12.4.2020, v tomto měsíci jsem měla 7 dní zpoždění, ale dva nebo tři dny po 12.5.2020 pozitivní těhotensky test,testovala jsem dnes ráno a negativní. Pár hodin na to jsem to dnes dostala. ☹️ Už je asi mizivá šance, co? Dekuju 🙏

jjasmina
19. kvě 2020

Mohlo ti být cokoliv i vadný test, falešná čárka nebo prostě biochemko, které odešlo s ms

sigyn
19. kvě 2020

Mně se MS zpozdila o 10 dní - test negativní, pak přišla klasická MS a vypadalo to, že to nevyšlo. Nakonec po dalších 2 týdnech jsem začala být hodně unavená, tak jsem si znovu udělala test a byl pozitivní. U doktora se pak přišlo na to, že jsem otěhotněla těsně před MS, takže šance tam je. 🙂

janablizka
19. kvě 2020

Myslím že šance je udělej si ještě za dva týdny další test.

kvetuska145
20. kvě 2020

Ja to tak mela v prosinci. Prisla ms ale slaba. Takze tenkrat me vubec nenapadlo, ze muzu byt tehotna. Taky mam nepravidelnou ms. Za 14 dni me bylo zle a byla jsem u dr na preventivce a rekla mne, at zkusim test. Za dva tydny tam byly // ale stejne to nedopadlo. Tenhle mesic mam uplne stejnou zkusenost. Ms jsem mela 1 den pak spineni . Test jsem si delala 4 den po ms a negativni. Zkusim ho jeste za dva tydny. Jsem zvedava co z toho bude. Mozna uz si to namlouvam po te zkusenosti z minula, ale kdo vi.. takze sance je 😊

autor
20. kvě 2020

No mě to dneska nedalo, a test jsem odpoledne zkusila. Dostala jsem to včera po týdnu zpoždění.. Vidíte tam něco? Nějak mám pořád vnitřní tušení, nebo si to namlouvam, nevím.. Nevyznám se v tom už. Každopádně dekuju za rady! 😘

jjasmina
20. kvě 2020

Já nevidím teda nic

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru